Berna nodrosinasana.

 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Labrit.
Jusuprat,cik daudz vecakiem butu janodrosina berns , kad tas sasniedz 18gadus ? Jaapmaksa augstaka izglitiba,janoperk dzivoklis,masina vai kas cita ( ?) vai lai pats sev visu sapelna ?!
Prorams, jaaizaudzina par Labu cilveku, bet seit gribu parunat tiri no finansialas puses kaa gribetu jus ?!
Lets go :)8-)
27.04.2015 09:46 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nu es ari zinu puisi, kuram vecaki biezie , bet delam nekadus dzivoklus, masinu neperk. Puika pats visu nopelnija un ravas melnas miesas.
30.04.2015 13:26 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Viss ir atkarīgs no vecāku iespējām. Es nekad neesmu sapratusi vecākus, kas sagaida, kad bērnam paliek 18 tā viss - ej savā dzīvē, kulies kā māki. Un, cik esmu novērojusi, tas ir tādos gadījumos, kur vecāki reāli var palīdzēt, bet kaut kādu principu dēļ to nedara.

Manējie par studijām nemaksā, tomēr, ja izkristu no budžeta, maksātu. Atbalsta mani kā vien var, ko es arī ļoti novērtēju un ceru, ka tieši to pašu spēšu sniegt saviem bērniem.
27.04.2015 14:39 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
:)
27.04.2015 14:25 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
maksimums augstskolu apmaksātu, bet es personīgi nemaksātu arī par augstskolu, kāpēc? Tapēc, ka dzīvē ir nācies sastatp dažādus cilvēkus un pa nožēlu jāsaka, ka tie kas mācās pa vecāku naudu nav motivācijas mācīties, bieži vien pametot pusratā, bet ja cilveks pats strāda un apmaksā studijas ir motivācija un ir cita patstāvīgaka domāšana.
Auto, māju nepavisam nevajag, ja nu atstāt pēcāk mantojumā, bet ne pirkt :-D
27.04.2015 10:04 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
bernes

Bet es
27.04.2015 10:01 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
atkariigs no situaacijas. Ja man buus iespeeja, protams, paliidzeeshu savam beernam un nopirkshu visu, bet, ja nee, tad vismaz veel augstskolas laiku centiishos paliidzeet.
27.04.2015 10:01 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
ģimene ir ģimene uzskatu, ka jānodrošina bērns līdzvērtīgi pašiem. Ja ğimene īrē, būtu jocīgi no viņiem prasīt vai gaidīt , kad bērnam nopirks savu , ja pašiem ir savs un varbūt pat vairāki , tad šķiet tikai normāli , ka arī bērnam tiek gādāts par mājokli . Nekad nesapratīšu tos vecākus ,kuri liek maksāt daļu par īri , ja mans bērns kādreiz piedāvāsies tā darīt ,teikšu ,lai liek to summu zeķē un brauc ceļojumā .
Man vecāki izglītību apmaksāja , to obligāti apmaksāšu arī savai meitai, saprāta robežās arī savai meitai pēc pilngadības došu naudu , ja būs nepieciešamība, manā draugu un ģimenes lokā nav aktuāls modelis , kā 18 , tā ar kāju pa pakaļu ej, pelni , dari ....
Ja būs izlēmusi , ka grib mašīnu pie tās arī tiks , nu neesmu es skopa un nespēju iedomāties ,ka mana meita ko ļoti grib , bernes kaut kādu principu dēļ atsaku.
27.04.2015 09:59 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka tas atkarīgs arī no tā, cik materiāli nodrošināti ir paši vecāki, neatbalstu variantu, kad vecāki raujas melnās miesās, lai bērnam viss būtu, bet bērns visu naudu tikai notrallina un pat nedomā īsti strādāt, pelnīt un tā. Protams, ideālā variantā varētu apmaksāt augstāko izglītību, drusku palīdzēt ar tēriņu apmaksāšanu vismaz sākumā, kamēr bērns pats nostājas uz kājām. Nu, man gan tas vēl ir tālu, bet par savu bērnu domājot - iespēju robežās palīdzēsim, prioritāte - izglītība un dzīvošana, vai tādu ekstru kā mašīnu varētu vēl pavilkt, tad jau redzētu. Bet nu - protams, es arī neiebilstu, ja uz 18 gadiem bērns pats spētu sevi nodrošināt, tā pat vajadzības gadījumā palīdzētu.
Es domāju, ka katrs vecāks grib nodrošināt savam bērnam labāku dzīvi kā pašam varbūt bija, bet bieži vien tā palīdzība ir pārāk liela un bērns nav ieinteresēt pats censties, sasniegt, bet gaida visu gatavu pasniegtu. Ar pārlieku lielām rūpēm var nomākt visu entuziasmu un vēlmi kaut ko sasniegt pašam.
27.04.2015 09:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits