Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzivosana pie vecakiem

 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Lidz kadam vecumam jusuprat ir normali dzivot kopa ar vecakiem? Mans uzskats, ja cilveks strada un ir bez attiecibam,tad ari 30 gados dzivot pie vecakiem ir normali.
26.04.2015 22:43 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Ja abas puses (bērns un vecāki) tam ir ar mieru, tad jau nav tik traki. Ja, piemēram, bērns strādā, mājās palīdz un plusā vel palīdz arī finansiāli, tad tā nav nekāda katastrofa.
Ir jau daudz iemesli, kāpēc daži bērni paliek ar vecākiem un ne jau vienmēr tas ir tāpēc, ka tā ērtāk! :-|
Cita lieta ir tad, ja mājās pa dīvānu vāļājas 30 gadīgs stiprs tēvainis, kurš visu dienu tikai rij un neko nedara un vecāki ir gados, ar ne tik lielu jaudu vairs, tad tādu modeli es tiešām nesaprotu...
28.04.2015 17:14 |
 
10 gadi
Reitings 465
Reģ: 09.04.2009
Man un draugam ir 24 gadi un abi dzīvojam sobrid pie vecakiem, jo vecāku majas atgriezamies pec studiju beigšanas Riga. Vasara bus gads kops dzīvoju pie vecakiem, bet sobrid noris musu dzīvokļa pirkšanas process, tad sekos remonts vel paris mēnešus! Neko sliktu nesaskatu sava situacija, jo zinu, ka tas ir pagaidu variants. Labi, protams, musu situacija ir tas, ka vecakiem ir liela maja, katru menesi dodu konstantu summu mammai! Bet tomēr tik loti jau gribas uz savam majam! Ilglaicigi šādi negribētu!
28.04.2015 08:32 |
 
Reitings 2
Reģ: 28.04.2015
Tas karīgas no vecakas attiestibas.

Bieži vecakiem pašiem patīk, kad berni dzīvo ar vīņiem un pat viņai jaunai ģimene.
Tapēc viņi darat lielas majas, lai visi tur vareja dzīvot.

Tad pat visu mūžu normal.
28.04.2015 04:03 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Ha, šķiet biju domājusi citā, līdzīgā diskusijā rakstīt. Tad nu stāstāmā jēga - kamēr abiem vai visiem ir ērti.
Piem., dzīvot pārītim vienā mājā ar vecākiem, kur pašiem ir atsevišķs stāvs vai mājas daļa arī it kā ir ok, bet tomēr uzskatu, ka vienā istabā ar mīļoto, kur vecāki ir blakus istabā, var būt tikai īslaicīgs pagaidu variants.
Par mājasdarbu dalīšanām - maltītes gatavojiet uz maiņām un nolīgstiet apkopēju - miers un bērziņš :D
28.04.2015 04:00 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Šobrīd dzīvoju un tuvākos gadus līdz atradīšu sev dvēseļdraugu, visticamāk arī dzīvošu kopā ar mammu. Neredzu tajā neko sliktu, ja netiek sēdēts uz kakla.
Piem., ja es tagad izvāktos, ne man pietiktu līdzekļu sevi uzturēt (tūlīt beigšu studijas), ne mamma spētu savilkt galus par dzīvesvietu, kāpēc gan nedzīvot kopā, ja abām izdevīgi?
Citreiz vairākas dienas no vietas neko vairāk par sasveicināšanos nerunājam un katra savā istabā (ir privātā telpa vientulībai, kuru respektē, miers), citreiz sanāk kādu stundu vienkārši nopļāpāt par ikdienišķām lietām (ir kāds ar ko aprunāties un nav mežonīgā vientulības sajūta, kāda rodas dzīvojot pilnīgi vienam).
Agrāk bija doma ievākties kādā istabiņā kopā ar jauniešiem, bet nu nafig.. Kādi tik stāsti un problēmas nav dzirdēti un ciemošanās laikā pieredzēti...
28.04.2015 03:54 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
strada labi ja 8-10h diena un vel nevar sakopt maju, kamer virs darba del gandriz vispar nav majas,vai tikai velu naktiis

Ja tas cilvēks tik čakli strādā, tad noteikti pelna pietiekami, lai segtu vairāk, kā pusi mājsaimniecības izdevumu. Te nu mēs atgriežamies pie Kristas teiktā - vai nu vīrietis maksā vairāk kā pusi izdevumu, vai dara pusi mājas darbu. Ja tas nabadziņš tā raujas, lai to pusi nosegtu, nedomāju, ka tās attiecības ilgi izturētu.
28.04.2015 03:01 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2015
Es ar savu mammu esmu gatava nodzīvot kaut vai visu dzīvi kopā,jo mamma man ir viena un viņa ir pats svarīgākais cilvēks pasaulē,dod Dievs viņai labu veselību
Bet nu ja tā reālistiski tad man šķiet pēc 25 būtu jāsāk veidod pašam sava ģimenīte
28.04.2015 02:12 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
Un atkarotoju-kamer virs darba del gandriz vispar nav majas,vai tikai velu naktiis.
28.04.2015 01:56 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
krista21- Personigi, uz manim jau pietiekami daudzas ir uzravusas un neviena nav nozelojusi ;) Paradi kaut ko, ko es nebutu argumentejis? Es nesaku ka sieviete ir jadara VISS. To tu pati izdomaji. Es uzskatu ka, ja virietis pelna vairak un strada vairak, tad tu tads minimums, ka majsaimnieciba un edienu gatavosana ir sievietes zinja.Savadak, vinja majas atpusas, vai strada labi ja 8-10h diena un vel nevar sakopt maju, kamer virs darba del gandriz vispar nav majas,vai tikai velu naktiis. Varbut tagad beidzot saprati, ko velos pateikt, cerams.
28.04.2015 01:54 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es domāju, ka mēs te esam vairākas, kam ir drusku kauns, ka mēs ar tādu infantīlu puišeli diskutējam. Bet nu drusku pasmieties jau var!

Juu, taa logika ir bik smiekliiga, it iipashi ka meegina kaut kaa argumenteet pretii un tad dusmojaas ja nesanaak. Zeel vieniigi, ta taadiem nevar ziimogu pieree uzspiest ar tekstu - needams, lai negadaas kaadai naivai un nepieredzeejushai meitenei uzrauties uz kaut ko taadu.
28.04.2015 01:48 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
krista21-Nu mazak, bet nejau ta, ka tu to pasniedz, ka sievietei tada gadijuma uz viriesa kakla bez maz vai jadzivo...
28.04.2015 01:47 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es domāju, ka mēs te esam vairākas, kam ir drusku kauns, ka mēs ar tādu infantīlu puišeli diskutējam. Bet nu drusku pasmieties jau var

Man vienkārši miegs nenāk un nekur citur tāpat nekas nenotiek... Tad nu izklaidējos, kā māku. :D Domāju, ka tas mums visām te tā :)
28.04.2015 01:42 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja virietis daudz strada lai nopelnitu vairak par draudzeni, tad pa kuru nafig laiku vinam bus laiks bernu pieskatit??

Tu visu laiku spiitiigi ignoree to dalju, kur es rakstu par to, ka shaados gadiijumos viirietim ir jaadod vairaak nauda saimnieciibai, reekjiniem, eedienam ja vinjsh mazaak piedalaas sadziivee. Jebshu tu vienkaarshi sagaidi, lai sieviete maksaa visu uz puseem, dara visu viena pati kameer tu savu 3x lielaako algu izteeree uz sevi? Taadaa gadiijumaa tu pats esi golddigeris kursh meklee kaadu kurai na haljavu paseedeet uz kakla.
28.04.2015 01:40 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es domāju, ka mēs te esam vairākas, kam ir drusku kauns, ka mēs ar tādu infantīlu puišeli diskutējam. Bet nu drusku pasmieties jau var! :-D
28.04.2015 01:34 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
krista21- Sausmas. Ja tev caca ir kompliments, tad man ir kauns ar tevi diskutet...

Ja virietis daudz strada lai nopelnitu vairak par draudzeni, tad pa kuru nafig laiku vinam bus laiks bernu pieskatit??
28.04.2015 01:29 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
krista21- Es atkartosos- Tici vai ne,bet ir loti daudz sieviesu,kuram loti patik uzkopt maju un vinas nekada gadijuma nelaus to pat darit virietim,bet vinjas acimredzot nav tadas cacas kaa tu, kuraam bail ka nadzins noluziis....

:-D Taa laikam ir pirmaa reize, kad es dziivee tieku par cacu nosaukta. Bet pateicos par komplimentu. Man nav probleemu uzkopt maaju vai gatavot eest, bet viirietim arii ir jaaiegulda kaut kas attieciibaas. Vai nu to izdara ar naudu, uznjemoties reekinus uz sevi jebshu vinjsh dod pienesumu attieciibaas, paliidzot ikdienaa ar maajas darbos un beernu audzinaashanaa. Ja nevar neko ieguldiit attieciibaas, tad nafig taads vajadziigs. Smukumam var arii kakji nopirkt un draudziibai pietureet friends with benefits. Izskataas, ka tu pats gribi tikai njemt, bet neko neveelies dot pretii, taapeec arii naakaas suudzeeties forumaa.
28.04.2015 01:25 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
krista21- Es atkartosos- Tici vai ne,bet ir loti daudz sieviesu,kuram loti patik uzkopt maju un vinas nekada gadijuma nelaus to pat darit virietim,bet vinjas acimredzot nav tadas cacas kaa tu, kuraam bail ka nadzins noluziis....
28.04.2015 01:12 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Kā nu kuram. Man vecāki ieaudzināja lielu pastāvību, es negribētu dzīvot ar viņiem līdz nopietnam vecumam. Sāku dzīvot atsevišķi 20 gadu vecumā, kad sāku strādāt pilnu slodzi, man šķiet, ka tieši laikā.
28.04.2015 01:05 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Atkaartoshos veelreiz, ja sievietei ir jaamaksaa ir sava dalja reekjinu tad viirietim ir jaadara sava dalja darbu maajaas. Tas, ka viirietis nopelna prieksh seviim naudu un iegulda reekinos tikai pusi nedod vinjam pilniigi nekaadas atlaides maajas dziivee. Un nee, paldies par maajas tiiriishanu briivdienaas. Nedeeljas nogalees ir forshaakas lietas ko pasaakt kaa srubeet un smoreet.


+

Vnk apbrīnojama ir dažu vīriešu loģika: sievietei jāstrādā pilna slodze, rēķini tiek dalīti uz pusēm, bet sievietei vēl grīdas jāberž un arī bērni jāizaudzina, jo redz, vecis, pelna baigo naudu..ko beigās atstāj savos hobijos..
28.04.2015 01:05 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es atvainojos, bet ko tu tajaa maajaa dari? Karaajies dushaa, leekaa pa galdu ka visu laiku ir jaalabo kaut kas? Pats paruupeejies, lai tev darbs buutu jebshu labo taa, ka viss sabruuk peec meenesha?

Krista, labāk vienkārši nevarēja pateikt!

Es laikam šonakt vairs pastrādāt nevarēšu...
28.04.2015 01:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits