Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pieņemami un nepieņemami?

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Kas Jums, esot ar kādu attiecībās ir pieņemami, nepieņemami, sarežģījumos, strīdos? Kur ir jūsu robeža? Piemēram, ja būtu nesaprašanās, strīds, puisis nerunātu ar Tevi dienu, divas, Tev tas liktos normāli, ka vajag nomierināties, pēc tam runātu savādāk, vai pagrieztu muguru un meklētu labāk kādu, kurš paliks, lai vai kas un nebūs tik paštaisns?
26.04.2015 20:44 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Pateica - es daru, kas man jādara, nepresē mani, savādāk tikai uz slikto pusi var mainīties mana attieksme,
oj oj oj.. un vēl draud! Cieņas nekādas..

nezinu vai kādai sievietei arī viņa dzīvē ir vietas un grūti prognozēt, kādai tad būtu tai jābūt. Pakļāvīgai un visu piedodošai?
es domāju, ka viņam izturēšanās būs savādāka pret sievieti, kurā būs samīlējies... tiesa, tas viņu kopumā tāpat nepadarīs par patīkamu cilvēku. :)

viņš nevēlas lietot prezervatīvus

njā.. nav jau brīnums, ka STS ir tik plaši izplatītas.
27.04.2015 20:33 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Nu bāc... Es tavā vietā nodeifnētu attiecības un konkrētu pajautātu, vai mēs esam kopā vai ne. Es nevarētu izturēt šādu nenoteiktību + nerēķināšanos. Ja neesat, bet tu gribi sev tikai izklaidi vai ko tādu, tad lai tas tā paliek un lieki nelauzi galvu un viņa solījumus atbraukt pakaļ savā plānotājā neraksti. Ja beidzot atbrauks, tad lai arī pagaida pei durvīm, jo arī tu esi "aizņemta".
Ja tomēr kopā esat, tad viņam tieši jāpasaka, ka attiecībās ir jārēķinās ar otru un to tu arī sagaidi.
27.04.2015 20:28 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
AHA Ko tā rausties pa viņu? Parasti sievietes neraustās dēļ tāda mēsla. Nauda risina, vai ne?
27.04.2015 20:19 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Bet jā - egoists, šķiet, diezgan konkrēti! Par citiem runājot noteikti. Ir atklāti teicis, ka viņam pilnīgi vienalga, kas notiek apkārt ar svešiem cilvēkiem, viņu interesējot paša dzīve tikai (t.s. meita, viņš pats), nezinu vai kādai sievietei arī viņa dzīvē ir vietas un grūti prognozēt, kādai tad būtu tai jābūt. Pakļāvīgai un visu piedodošai? :-D
27.04.2015 20:16 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
citādi dabūsi "pa muti"

nu ne jau tik traki :D bet jā... to varēja saprast divējādi - labākajā gadījumā - esmu tiešām aizņemts, nevajag man vēl bojāt nervus tagad, kad man viskkas jādara vai, otrais , ne labākais variants - neiedomājies, ka tu mani varēsi kaut kā koriģēt, es darīšu kā gribēšu, ja nepatīk - atšujies. :D
27.04.2015 20:13 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Neiespringu par esam kopā vai kādu statusu. Pazīstami nebijām ilgi, nedaudz ilgāk kā mēnesis. Viņš ir arhitekts-dizaineris, paralēli ir kaut kādi biznesiņi, kas pieder nesaistīti ar diazinēšanu. Tā viena reize arī nebija tā plānota, bet tiešā nozīmē sasmērējos, tāpēc piekritu beigās :D
27.04.2015 20:08 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Neons, sliecos tev piekrist. Izklausās, ka vai nu nav gatavs attiecībām kā tādām vai arī attiecībām konkrēti ar Tevi. :-|
Esot attiecībās, kaut kas ir arī jāziedo un tik izteiktam egoismam nudien nav vietas, ja vien (atkārtošos) tam nav tiešām laba un nopietna attaisnojuma.
27.04.2015 20:06 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Izklausās pēc mega giga egoista, kuram tu esi nekas... Tā nerēķināšnās ar tavu laiku jau pasaka visu, kur nu vēl arī tas, ka vnk nevēlas lietot prezi un punkts, un kas būs ar tevi - viņu pilnīgi neinteresē, jo galvanais jau ir viņš, viņa vēlmes un viņa varēšana. Un nepresē viņu - citādi dabūsi "pa muti"! :D Vīriešu kārtas sliktākais paraugs...
27.04.2015 20:03 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Cik jūs vispār ir ilgi esat kopā un ar ko kundziņš nodarbojas? (t)
27.04.2015 20:02 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
viņš nevēlas lietot prezervatīvus , nevajadzēja arī tad to 1 vienīgo reizi viņam dot.
Labāk mūc no tāda pa gabalu.
27.04.2015 19:59 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
viņam ir vēl kāda

tur jau nākamā problēma, viņš nevēlas lietot prezervatīvus, es pat biju ar mieru, bet varbūt labi, ka tikai 1 reizi līdz šim bijis tāds normāls sekss, jo ja nu kāda cita - pielaidīs vēl kaut ko (e) Kā lai es uzticos šādam cilvēkam? Gribēju, lai viņam labi, brīžos, kad esam divatā arī viņa attieksme ir forša, bet pa vidam visādas problēmas. Pārāk daudz laikam
27.04.2015 19:56 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Nu es nesaprotu strīda pamatojumu. Pateica - es daru, kas man jādara, nepresē mani, savādāk tikai uz slikto pusi var mainīties mana attieksme, tiksimies, kad varēšu, tagad nevaru, ļoti daudz darāmā!
Sany tikšanās jau pats var teikt ierosināja, "Piebraukšu otrdien pie Tevis"... nesanāca "Tagad braucu tur un tur, gan rīt piebraukšu" ... nepiebrauca, noklusēju. "Tiksimies piektdien" Piektdien... "Ievilkās, nu šonedēļ tiešām dikti daudz darāmā!" ...
27.04.2015 19:52 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Ups, laikam ne īsti pa ķeksi mans komentārs :D
Katrā ziņā apdomā, cik ļoti tev viņš ir svarīgs. Cilvēki mēdz būt ļoti aizņemti un arī ļoti, ļoti aizņemti, un absolūti saprotu nevarēšanu satikties 1,5 nedēļas. Tajā pat laikā, ja tas ir attiecību sākums, tad 100 un 1 reizi ir pierādījies, ka vīrietim tādā gadījumā aizņemtības nav šķērslis, ja vien aizņemtības pamatā nav kāda tiešām nopietna situācija paša biznesā vai tml. Ja būs gribēšana, kaut visu nakti pirms darba pavadīs ar tevi, lai tikai pabūtu kopā.
Otrs iespējamais variants - viņam ir vēl kāda.
27.04.2015 19:50 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Vau, cik daudz komatu :D
Es ļoti daudz strādāju pie attiecību uzturēšanas un esmu ar mieru arī upurēt "lepnumu", ja pirmajai jāuzsāk saruna vai jāatvainojas, tāpat esmu gatava pielāgoties vairāk, nekā otrs. Ja man šis cilvēks ir tiešām svarīgs un saprotu strīda pamatojumu no viņa puses, varu darīt daudz ko. Sirdī iekrituša cilvēka pamešana pēc pirmā strīda nav manā garā, jo uzskatu, ka tieši konflikti un pieslīpēšanās ir pamats divu atšķirīgu cilvēku stiprām un tuvām attiecībām. Ja otrs daudz ko nenozīmētu, tad tādi nepamatoti princešu gājieni, protams, liktu apdomāt vajadzību ko turpināt.
27.04.2015 19:45 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Aa un par to isto problemu,'kas pavid talak diskusija-ja virietis gribes, vinsh vienmer atradis laiku sievietei, kura vinam patik. Ok, pa nedelas vidu var but dasudz darba. Varbut arij shad tad nedeljas nogalw, bet ne jau visu laiku. Tad veel es pati tik daudz satiksanas reizu neierosinatu. Es kadu reizi varu virieti uzaicinat uz tiksanos, bet vinam tomer jabut galvenajam iniciatoram. Ja ir otradi, turklat vinsh regulari atsaka randinus, tad jums tur neka nebus..
27.04.2015 19:37 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Pie pirma strida nav uzreiz jabeg prom. Katram savi putni galva. Cits neruna, cits kliedz, cits met mantas pa logu ara, cits sit, cits mierigi izrunajas...katrs savadaka veida risina stridus...tikai tev ir jaizdoma, kas tev ir pienemami un kas ne..tu vari tacu runat ar draugu, lai izrunajas, nevis kluse tikai,'kamer pariet dusmas...
27.04.2015 19:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Principā, autores problēma gan nedaudz atšķiras, no pašas tēmas... :D

Ja runājam par stabilām ilgstošām attiecībām, tad pieņemami/nepieņemami ir jābūt puslīdz balansā. Ir lietas, kur nākas pārkāpt pāri savam lepnumama un saviem principiem, lai rastu kompromisu un ziedojot kaut ko egoistisku iegūtu kaut ko daudz labāku priekš abiem. Katram uznāk kādu reizi bzdings un ir normāli, kad otrs to spēj saprast un mierīgi pacieš vai palīdz nonākt līdz mierizlīgumam, atliekot nedaudz malā savas emocijas un aizvainojumu.
27.04.2015 19:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es noteikti nerēķinātos ar cilvēku, kurš nerēķinās ar mani, manu laiku. Likt gaidīt atkal un atkal, un dot veltas cerības ir ļoti necienīga attieksme. Ar tādu cilvēku es negribētu būt ciešās attiecībās, jo pagaidām tās ir tikai tikšanās reizes, bet vēlāk, dzīvē, tās var būt daudz nopietnākas lietas.
27.04.2015 19:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bieži ir tā, ka vīrieši nesaprot, ko nodara sievietēm ar saviem nepiepildītajiem solijumiem
Manuprāt, tam nav sakars ar dzimumu... ir cilvēki,kas vienkārši lāga neprot rēķināties ar citiem. Tas atkal ir gaumes jautājums.. sadzīvot ar šādu cilvēku vai nē.. :)
27.04.2015 19:13 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Berriez Nu diemžēl to jau zin tikai pats vīrietis, tas paliek uz viņa sirdsapziņas.
27.04.2015 19:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits