Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapņu māja

 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Čau!

Tā kā drīzumā plānojam tikt pie savas dzīvesvietas, sērfoju pa interneta plašumiem un smeļos idejas.

Tad nu tēma, kur var izpausties ar telpu dizaina idejām. Liekam bildes! :)
26.04.2015 20:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Šeit lampas gribētu citādākas:


Un mīlīga vieta, kur ieturēt maltīti :)
27.04.2015 18:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nevaru atrast savu ideālo virtuvi, bet simpatizē šādas:
Skaistumiņš..




Patīk, ka silts un gaišs.. tomēr kaut kas tajās atvilknēs neuzrunā.. noteikti rokturi..




27.04.2015 18:10 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es piekrītu, ka mājokļa iekārtošana ir ļoti dārgs prieks, nemaz nerunājot par pašiem pamatiem.
Šobrīd iekārtojam tikai mēbeles istabā, kur virtuve apvienota ar viesistabu un mazāk par 2000 eiro neiztikt.
Nevaru sagaidīt gala rezultātu, tā ir tik laba sajūta, ka esi savā iekārtotajā stūrī un viss izskatās tik labi. Es noteikti piekrītu, ka koka sijas jāsaglabā, jo visu telpu padara tik mājīgu.
27.04.2015 18:06 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Piebildīšu, ka ņemot vērā, ka 80% sieviešu strādā veikalos, restorānos, zema līmeņa ofisa darbos, valsts pārvaldē tad diez vai tavs apgalvojums par to, ka 9 no 10 sievietēm pašas sev pelna tādus iztikas līdzekļus ir korekts ;)
27.04.2015 17:58 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Alexxa, diez kādas interjera idejas šeit var smelties no lielākās daļas māju?

Lai šādi runātu? Es uzdodu retorisku jautājumu nevis veicu kādu konkrētu apgalvojumu. Varbūt 1 no 10 vai 20 būs tāda, kas meklēs bagātu vīru, jā, taču ja paskatīsimies tā vidēji, tad:

1: Atbilstoši ienākumi lai savā īpašumā iegūtu ko šādu ir 1 no 10 sievietēm
2: Neskatoties uz to, ka sievietes ir izglītotākas, viņas bieži vien ir 'plānā galdiņa urbējas' ne tik nepieciešamās specialitātēs un VIDĒJI algu saņem krietni mazāku nekā vīrieši
3: Vēlies teikt, ka šeit ir kādas interesantas korelācijas un četrciparu skaitli uz rokas pelna vismaz puse šī portāla apmeklētāju? Neticēšu..
27.04.2015 17:56 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Archibalds, nav ienācis prātā, ka no šīm bildēm tiek gaidītas tikai un vienīgi idejas - kāda interesanta mēbele, kāds interesantāks loga noformējums un tkrāsu kombinācijas? To var izmantot arī standarta dzīvokļos.
būsim reāli, vai kaut viena no Jums ko tādu kādreiz spēs atļauties? Un ne tikai nopirkt, bet arī uzturēt? Tik plašas telpas, vai Jūs maz varat iedomāties kādi apkures rēķini nāktu?

Tu mana bankas konta stāvokli esi redzējis, lai šādi runātu? Un cik citām esi redzējis? 1 no 10 būs tāda, kas meklēs bagātu vīrieti, pārējām galva strādā pašām pelnīt un pirkt.

Manā dzīvoklī uz remonta strīpas ir virtuve... Tāpēc skatos uz šīm...


27.04.2015 17:51 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Nem to visu vieglā,
tak meitenes dalās ar idejām interjērā, kas patīk, nenozīmē uzreiz, ka konkrēto māju arī uzreiz vajag.

tēmā ir minēts
Tad nu tēma, kur var izpausties ar telpu dizaina idejām. Liekam bildes!
27.04.2015 17:44 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Neapstrīdu, daļa bilžu ir tiešām sakarīgas, taču lielākajai daļai nav ne mazākās nojausmas par standarta dzīvokļa izmēriem, izmantojamajiem materiāliem un platībām kādas tam nepieciešamas.
Protams, ir jau visādi specprojekti, taču ņemot vērā mūsu sabiedrību, ko tādu var atļauties vidēji 1 no 10. Un kaut kā negribas ticēt, ka šeit ir tikai un vienīgi sabiedrības krējums 'novācies' ;)
27.04.2015 17:31 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Bet te jau ir tēma par interjēra idejām, nejau visu māju ko obligāti vēlētos, bet konkrēto stilu, kādi elementi. Es redzu tieši bildes ar konkrētām istabām , izkārtojumu, dekoriem. Iedvesmai.
27.04.2015 17:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tās dēļu grīdas ar atstarpēm nesagādā lielas zobusāpes.. ja jau regulāri un jaudīgi izsūc putekļus, problēmām nevajadzētu būt.. sevišķi, ja nav alerģija uz putekļu ērcīti :)
27.04.2015 17:26 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Gazele šeit lielākajā daļā gadījumu figurē nevis gaumīgi iekārtots dzīvoklis, bet gan 2-3 stāvu privātmājas ar ļoti lielu platību un īpatnējiem materiāliem ;)
27.04.2015 17:22 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Piemēram, dēļu grīdas ar spraugām starp dēļiem - jā, izskatās smuki, bet jāsaprot, ka šajās spraugās krāsies putekļi un netīrumi, ja vēl putekļus katru dienu ar putekļu sūcēju tīrot varētu izsūkt, tad spraugās var saķerties sīki akmentiņi u.c. gruži, kas iesprūdīs starp dēļiem utt.


Esmu dzīvoklī , vecceltnē, ar dēlu grīdu, nebij nekādas problēmas ar uzkopšanu, arī nekādas dižās spraugas nebija. Mums mājās viss tīrs, nestaigājam iekštelpās ar āra apaviem.

Otra lieta - lielie biezie aizkari pa visu sienu - nenoliegšu - gaumīgi, bet ar kādām tehnoloģijām jūs savu māju apsildīsiet? Vairumā gadījumu tomēr zem palodzēm ir radiatori, līdz ar to nav jēga likt garos aizkarus, jo siltums netiks telpā. Tāpat arī nevar likt pārāk lielas palodzes, uz kurām smuki izskatīsies istabas augi, bet kuras bloķēs no radiatoriem nākošo siltumu (kurš dabīgi plūst uz augšu).


Jādzīvo, kur apkure maz nepieciešama :D (l)
Man tagad ir garie, biezie aizskati, bēši, lai noslēptos no karstās saules. Lieliski :)

Bet vispār - man arī pagāja krietns laiks, kamēr iemācījos piezemēt savas vīzijas par ideālo māju un saprast, ka ne viss, kas bildēs izskatās tik lieliski, arī reālajā dzīvē nestu to pašu gandarījumu.


Es arī ar laiku esmu sapratusi, ko vēlos, kas vajadzīgs un bez kā var iztikt. Esmu diezgan bieżi mainījusi dzīvesvietu. Un sapratusi, kas ir svarīgi.

Un nav nemaz grūti īstenot bildēs redzamo.
Manuprāt, arī loti svarīgs aspekts ir gaumes izjūta.

Un tagad gaumīgas lietas var atrast kaut tajā pašā IKEA, tik jāzn kā sakombinēt.

Bildēs neredzu neko neiespējamu, ko nevarētu īsteno.
Svarīgākais tieši tepas un platības.

Bildes, protams, skaistas, bet būsim reāli, vai kaut viena no Jums ko tādu kādreiz spēs atļauties?

Jā. Neredzu neko neiespējamu, gaumīgi iekārtot un uzturēt dzīvokli.


un tēma ir par telpu dizaina idejām :)

un galu galā, ja grib, kāpēc nevar pasapnot un iedvesmoties ?
(l)
27.04.2015 17:18 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010








27.04.2015 16:29 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Freya Nē. Māja tika izvēlēta pavisam nejauši. Pirmā, ko ssā atradu kā tādu, kuru reāli varētu atļauties kaut neliela daļa ;) Ja pat būtu mākleris, tad šeit jau nu noteikti nepiedāvātu :D
27.04.2015 16:27 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Archibalds - tā bija slēptā reklāma? Esi NĪ mākleris un centies pārdot māju Mārupē? :-D
27.04.2015 16:24 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Vēlējos piebilst, ka tā ir mūsdienu izkropļotā vērtību sistēma ;)
27.04.2015 15:48 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Bildes, protams, skaistas, bet būsim reāli, vai kaut viena no Jums ko tādu kādreiz spēs atļauties? Un ne tikai nopirkt, bet arī uzturēt? Tik plašas telpas, vai Jūs maz varat iedomāties kādi apkures rēķini nāktu?
Skatoties uz situāciju reāli, varbūt no Jums katra desmitā tiks pie kaut kā šāda vai līdzīga:
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summer-residences/riga-region/marupes-pag/marupe/fxhfb.html
Un cik daudz Jūs nopelnat, ka varat iztēloties kaut ko šādu? Vai varbūt Jūs cerat 'nocopēt' ļoti bagātu, inteliģentu vīrieti? Diemžēl gan jāsaka, ka bagāts un tiešām inteliģents vīrietis vēlēsies sev blakus ko līdzvērtīgu.. cik daudz varat piedāvāt Jūs? ;)
Sapņot nav slikti, taču labāk veltītu savu laiku domājot par reālām lietām ;) Pat mazu dzīvoklīti var skaisti un gaumīgi iekārtot, atbilstoši saviem līdzekļiem un šāds variants manuprāt ir daudz labāks nekā savu jaunības laiku pavadīt meklējot misteru bagāto un 40 gadu vecumā attapties neremontētā, īrētā dzīvoklī vai istabā ar 10 kaķiem.
27.04.2015 15:47 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Pašlaik ar vīru esam mājas celšanas procesā, un, protams, mums abiem ir visādas vīzijas par ideālo mājokli, un kaut ko no tā arī cenšamies ņemt vērā, bet realitātē tas tomēr ir pavisam citādi. Jā, es gribētu mājā baseinu, otrajā stāvā lielu terasi ar burbbuļvannu un stikla sienu, kuru var atvērt/aizvērt, gribētu lielu plašu skapjistabu un vēl visu ko. Bet ceļot māju bez kredītsaistībām ir jāpadomā par katra kvadrātmetra lietderīgumu, jo katrs kvadrātmetrs ir pietiekami lielas izmaksas un tad jādomā, vai tiešām mums vajag 40 kvadrātmetru lielu guļammistabu, vai tomēr pietiks ar 20 utt.
Tāpat arī visādi praktiski sīkumi, kas, piemēram, šeit saliktajās bildēs izskatās smuki un gaumīgi, bet sastopoties ar to realitātē - tas ne vienmēr ir labākais risinājums.
Piemēram, dēļu grīdas ar spraugām starp dēļiem - jā, izskatās smuki, bet jāsaprot, ka šajās spraugās krāsies putekļi un netīrumi, ja vēl putekļus katru dienu ar putekļu sūcēju tīrot varētu izsūkt, tad spraugās var saķerties sīki akmentiņi u.c. gruži, kas iesprūdīs starp dēļiem utt.
Otra lieta - lielie biezie aizkari pa visu sienu - nenoliegšu - gaumīgi, bet ar kādām tehnoloģijām jūs savu māju apsildīsiet? Vairumā gadījumu tomēr zem palodzēm ir radiatori, līdz ar to nav jēga likt garos aizkarus, jo siltums netiks telpā. Tāpat arī nevar likt pārāk lielas palodzes, uz kurām smuki izskatīsies istabas augi, bet kuras bloķēs no radiatoriem nākošo siltumu (kurš dabīgi plūst uz augšu).
Ļoti gribēju lielu āra terasi otrajā stāvā ar dēļu grīdu - bet reāli ja terase ir bez jumta, tad tos dēļus vajadzētu mainīt reizi divos gados, jo tie visu laiku būtu mitrumā un ātri nopūtu.

Bet vispār - man arī pagāja krietns laiks, kamēr iemācījos piezemēt savas vīzijas par ideālo māju un saprast, ka ne viss, kas bildēs izskatās tik lieliski, arī reālajā dzīvē nestu to pašu gandarījumu.
27.04.2015 15:28 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Domu spēks (l)
27.04.2015 13:19 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Ārprāts, tās bildes ir tiiiik skaistas, bet cik tas maksā :-/ Mums izremontēt 2 istabiņas no nulles - ielikām bērzu dēļu grīdu un vienkārši baltas reģipša sienas - izmaksāja ap 5000... Tas ir tā - vienu summu vajag mājvietas iegādei un vēl vienu tikpat lielu - remontam...
27.04.2015 13:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits