Sapņu māja

 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Čau!

Tā kā drīzumā plānojam tikt pie savas dzīvesvietas, sērfoju pa interneta plašumiem un smeļos idejas.

Tad nu tēma, kur var izpausties ar telpu dizaina idejām. Liekam bildes! :)
26.04.2015 20:28 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Piemēram, dēļu grīdas ar spraugām starp dēļiem - jā, izskatās smuki, bet jāsaprot, ka šajās spraugās krāsies putekļi un netīrumi, ja vēl putekļus katru dienu ar putekļu sūcēju tīrot varētu izsūkt, tad spraugās var saķerties sīki akmentiņi u.c. gruži, kas iesprūdīs starp dēļiem utt.


Esmu dzīvoklī , vecceltnē, ar dēlu grīdu, nebij nekādas problēmas ar uzkopšanu, arī nekādas dižās spraugas nebija. Mums mājās viss tīrs, nestaigājam iekštelpās ar āra apaviem.

Otra lieta - lielie biezie aizkari pa visu sienu - nenoliegšu - gaumīgi, bet ar kādām tehnoloģijām jūs savu māju apsildīsiet? Vairumā gadījumu tomēr zem palodzēm ir radiatori, līdz ar to nav jēga likt garos aizkarus, jo siltums netiks telpā. Tāpat arī nevar likt pārāk lielas palodzes, uz kurām smuki izskatīsies istabas augi, bet kuras bloķēs no radiatoriem nākošo siltumu (kurš dabīgi plūst uz augšu).


Jādzīvo, kur apkure maz nepieciešama :D (l)
Man tagad ir garie, biezie aizskati, bēši, lai noslēptos no karstās saules. Lieliski :)

Bet vispār - man arī pagāja krietns laiks, kamēr iemācījos piezemēt savas vīzijas par ideālo māju un saprast, ka ne viss, kas bildēs izskatās tik lieliski, arī reālajā dzīvē nestu to pašu gandarījumu.


Es arī ar laiku esmu sapratusi, ko vēlos, kas vajadzīgs un bez kā var iztikt. Esmu diezgan bieżi mainījusi dzīvesvietu. Un sapratusi, kas ir svarīgi.

Un nav nemaz grūti īstenot bildēs redzamo.
Manuprāt, arī loti svarīgs aspekts ir gaumes izjūta.

Un tagad gaumīgas lietas var atrast kaut tajā pašā IKEA, tik jāzn kā sakombinēt.

Bildēs neredzu neko neiespējamu, ko nevarētu īsteno.
Svarīgākais tieši tepas un platības.

Bildes, protams, skaistas, bet būsim reāli, vai kaut viena no Jums ko tādu kādreiz spēs atļauties?

Jā. Neredzu neko neiespējamu, gaumīgi iekārtot un uzturēt dzīvokli.


un tēma ir par telpu dizaina idejām :)

un galu galā, ja grib, kāpēc nevar pasapnot un iedvesmoties ?
(l)
27.04.2015 17:18 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Gazele šeit lielākajā daļā gadījumu figurē nevis gaumīgi iekārtots dzīvoklis, bet gan 2-3 stāvu privātmājas ar ļoti lielu platību un īpatnējiem materiāliem ;)
27.04.2015 17:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tās dēļu grīdas ar atstarpēm nesagādā lielas zobusāpes.. ja jau regulāri un jaudīgi izsūc putekļus, problēmām nevajadzētu būt.. sevišķi, ja nav alerģija uz putekļu ērcīti :)
27.04.2015 17:26 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Bet te jau ir tēma par interjēra idejām, nejau visu māju ko obligāti vēlētos, bet konkrēto stilu, kādi elementi. Es redzu tieši bildes ar konkrētām istabām , izkārtojumu, dekoriem. Iedvesmai.
27.04.2015 17:27 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Neapstrīdu, daļa bilžu ir tiešām sakarīgas, taču lielākajai daļai nav ne mazākās nojausmas par standarta dzīvokļa izmēriem, izmantojamajiem materiāliem un platībām kādas tam nepieciešamas.
Protams, ir jau visādi specprojekti, taču ņemot vērā mūsu sabiedrību, ko tādu var atļauties vidēji 1 no 10. Un kaut kā negribas ticēt, ka šeit ir tikai un vienīgi sabiedrības krējums 'novācies' ;)
27.04.2015 17:31 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Nem to visu vieglā,
tak meitenes dalās ar idejām interjērā, kas patīk, nenozīmē uzreiz, ka konkrēto māju arī uzreiz vajag.

tēmā ir minēts
Tad nu tēma, kur var izpausties ar telpu dizaina idejām. Liekam bildes!
27.04.2015 17:44 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Archibalds, nav ienācis prātā, ka no šīm bildēm tiek gaidītas tikai un vienīgi idejas - kāda interesanta mēbele, kāds interesantāks loga noformējums un tkrāsu kombinācijas? To var izmantot arī standarta dzīvokļos.
būsim reāli, vai kaut viena no Jums ko tādu kādreiz spēs atļauties? Un ne tikai nopirkt, bet arī uzturēt? Tik plašas telpas, vai Jūs maz varat iedomāties kādi apkures rēķini nāktu?

Tu mana bankas konta stāvokli esi redzējis, lai šādi runātu? Un cik citām esi redzējis? 1 no 10 būs tāda, kas meklēs bagātu vīrieti, pārējām galva strādā pašām pelnīt un pirkt.

Manā dzīvoklī uz remonta strīpas ir virtuve... Tāpēc skatos uz šīm...


27.04.2015 17:51 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Alexxa, diez kādas interjera idejas šeit var smelties no lielākās daļas māju?

Lai šādi runātu? Es uzdodu retorisku jautājumu nevis veicu kādu konkrētu apgalvojumu. Varbūt 1 no 10 vai 20 būs tāda, kas meklēs bagātu vīru, jā, taču ja paskatīsimies tā vidēji, tad:

1: Atbilstoši ienākumi lai savā īpašumā iegūtu ko šādu ir 1 no 10 sievietēm
2: Neskatoties uz to, ka sievietes ir izglītotākas, viņas bieži vien ir 'plānā galdiņa urbējas' ne tik nepieciešamās specialitātēs un VIDĒJI algu saņem krietni mazāku nekā vīrieši
3: Vēlies teikt, ka šeit ir kādas interesantas korelācijas un četrciparu skaitli uz rokas pelna vismaz puse šī portāla apmeklētāju? Neticēšu..
27.04.2015 17:56 |
 
Reitings 465
Reģ: 27.04.2015
Piebildīšu, ka ņemot vērā, ka 80% sieviešu strādā veikalos, restorānos, zema līmeņa ofisa darbos, valsts pārvaldē tad diez vai tavs apgalvojums par to, ka 9 no 10 sievietēm pašas sev pelna tādus iztikas līdzekļus ir korekts ;)
27.04.2015 17:58 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es piekrītu, ka mājokļa iekārtošana ir ļoti dārgs prieks, nemaz nerunājot par pašiem pamatiem.
Šobrīd iekārtojam tikai mēbeles istabā, kur virtuve apvienota ar viesistabu un mazāk par 2000 eiro neiztikt.
Nevaru sagaidīt gala rezultātu, tā ir tik laba sajūta, ka esi savā iekārtotajā stūrī un viss izskatās tik labi. Es noteikti piekrītu, ka koka sijas jāsaglabā, jo visu telpu padara tik mājīgu.
27.04.2015 18:06 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nevaru atrast savu ideālo virtuvi, bet simpatizē šādas:
Skaistumiņš..




Patīk, ka silts un gaišs.. tomēr kaut kas tajās atvilknēs neuzrunā.. noteikti rokturi..




27.04.2015 18:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Šeit lampas gribētu citādākas:


Un mīlīga vieta, kur ieturēt maltīti :)
27.04.2015 18:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits