Nevaru novaldīt emocijas.

 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
Sveiki!
Man atkal ir pienākusi tāda diena, kad nevaru novaldīties un visu dienu raudu. Nekādi neizdodas aizmirst un nomierināties. Lieta tāda, ka brālis mani ar vecākiem pie sevis uz Zviedriju dažas dienas paciemoties. Man atkal būs jāskatās kā viņš tur skaisti dzīvo, kad man mājās pie vecākiem nekā tāda nav. Runāju par tādām lietām kā duša un tualete istabā, mēs tā diezgan trūciīgi bez nekādām ekstrām eksistējam. Es negribu braukt un atkal bojāt sev nervus, bet mājās palikt neļauj. Atceros kā iepriekšiējā reizē tur biju un dienu no dienas raudāju. Vienkārši bija tāda sajūta - kāpēc man ir jācieš, bet viņš brālis tāds priecīgs. Protams visi mani centās mierināt, bet veltīgi, kā biju iesākusi raudāt tā vēl kādu nedēļu pēc atbraukšanas mājās nevarēju nomierināties. Vienā brīdī, kad es raudāju, brālis pat sāka smieties, teica ka arī man tā pat kā viņam šis dzīves posms ir jāpārdzīvo. Saprast es saprotu, bet emocijas novaldīt nevaru. Tagad atkal mani spiež tur braukt un skatīties cik labi viņš tur dzīvo. Es jau daudzas vasaras tā ciemojos gan pie brāļa, gan māsas, atgriešanās atpakaļ vienmēr ir bijusi smaga. It kā vēl viens gads ir jāiztur, tad aukstskolā iestāšos un cerams būs labāk. Biju jau nomierinājusies un atkal apradusi ar apstākļiem, bet tagad atkal tāds atgādinājums, ka mēs kā nabagi brauksim uz Zviedriju un gaidīsim, lai tik bagātais grālis kaut ko nopērk, mamma jau gatavojas viņam prasīt, kai pērk man botes. Tas ir pazemojoši, es negribu neko no brāļa prasīt un lūgties, lai pērk. Tā kā kaut kādas žēlastības dāvanas pēdējiem nabagiem.
26.04.2015 17:33 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Es tikai nesaprotu, kāpēc tāda nepatika pret brāļa dzīvi? A ko viņam tagad darīt? Nepelnīt, nedzīvot pārtikušu dzīvi, neaicināt ciemos tikai tāpēc, ka tev skauž! Nu atvaino, bet tas ir pilnīgs sviests.
Cita lieta ja viņš nemitīgi lielītos ar savu dzīvi, bāztu degunā savu naudu. Bet zini, arī es smietos, ja pie manis atbrauktu ģimene un (ja man būtu mazā māsa) māsa sēdētu un raudātu par to kā es dzīvoju. :D
Tu nezini kas ar tevi notiks pēc gada vai 20 gadiem. Tev ir visas iespējas darīt visu, lai tiktu pie tādas dzīves un es domāju, ka tam būtu tev jābūt kā motivācijai uz ko tiekties!
Protams, tev ir neērti, ka jāprasa nauda un tā, bet raudot un uzmetot lūpu, nauda neatnāks nevienam!
26.04.2015 19:09 |
 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
Quince, Ir viņai vīrs, abi vecāki jau gadus 30 kopā, bet plēšas kā suns ar kaķi. Ļoti grib, lai vismaz viens bērns dzīvo LV, tā kā esmu jaunākā, tad tai ir jābūt man.
26.04.2015 19:36 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Es arī nāku no ne visai pāŗtikušas ģimenes, bet ne kripatiņu nesaprotu šo izturēšanos! Kā justies brālim par ko šādu? Viņš labu gribot aicina ciemos, gan jau arī uztur ciemošanās laikā, bet pretī saņem gaudojošu māsu 2 nedēļu garumā. Nebrauc! Un ne tāpēc, ka sev nervus bojāsi, bet tāpēc, ka bojāsi tos citiem. Palasi savu tekstu - visi mierina, cenšas uzmundrināt, bet Tevī vienīgi skaudība. Kā tam tikt pāri? Paskatīties tālāk par savu degunu un beigt sevi žēlot! Neesi vienīgā, kurai apstākļī spiedīgāki un visu laiku būs kāds, kuram iet labāk. Labāk padomā kā vasarā varētu sapelnīt naudu un ar brāli paštuko, varbūt vecākiem mājā var tualeti ierīkot ar bedri, kuru reizi gadā izsūknēt.
26.04.2015 19:41 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Kāda starpība ko grib mamma..
Ja esi spējīga valodu un prasmju ziņà studēt ārzemēs, noteikti tas jāizmanto!
Un par skaudību.. Tā ir slikta lieta!.. Tā tikai pazemini savas iespējas kko sasniegt.
Koncentrējies vsirāk kā sevi attīstīt, max daudz strādāt ar sevi, lai visu sasniegtu ko vèlies!!!!;-)
26.04.2015 19:42 |
 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
Virago, Nav man nepatika, es ļoti priecājos, ka viņam viss ir labi. Krenķis ir par to, ka man vēl ar vecākiem dziļos laukos un nabadzībā jādzīvo. Man paliek sevis žēl, jo esmu pelnijusi kaut ko labāku nekā man ir, vecākus jau neizvēlas un tā, bet nav man viņi nekādi jaukumiņi. Ir jāklausās trīstāvīgos lamu vārdus, jāizšķir strīdi, jo baidos, ka atkal viens otru apsitīs. Saprotu, ka ir jāsakož zobi un jācieš, citiem ir vēl sliktāk kā man. Ikdienā es par to nekrenķējos, nekādas raudāšanas nav. Viss sākas, kad paskatos apkārt un ieraugu, ka var dzīvot simts reizes labāk. Es par brāli tikai priecājos, ir labi, ka viņš ir dzīvē, ko sasniedzis.
26.04.2015 19:59 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Tāda skaudība uz savu miesīgo brāli, kurš visu sasniedzis saviem spēkiem. Skumji.
Es brāļa vietā vispār tādu māsu neaicinātu vairs ciemos, lai atkal satikšanās prieka vietā nebūtu jābojā sev nsokaņojums skatoties uz noraudātu seju.
26.04.2015 20:46 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Lielākā daļā no komentētājām, manuprāt, nav bijusi tādā un ne līdzīgā situācijā. Meitene saka, ka ne jau viņai skauž tas, ko brālis ir sasniedzis, bet gan tas, ka viņai pagaidām tā nav, brālis no tā ir ticis ārā, bet viņa tur pagaidām ir piesieta - naudas nav, vecāki visu laiku strīdas, meitene tam visam pa vidu. Cik ļoti labi es Tevi saprotu, bet par brāli tikai priecājies un nebēdājies, arī Tev pienāks tā diena, kad veidosi savu dzīvi tā, kā vēlies.
26.04.2015 20:50 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
OK, es sjautos slikti, ka tik skarbi uzrakstīju. Viena lieta ir dzīvot sliktos ekonomiskos apstākļos, ko esmu piedzīvojusi. Bet par spīti tam man bija lieliski vecāki, kas netiecās pēc augstākiem amatiem, bet bija sirsnīgi un mūsu dēļ gatavi atdot visu mazumiņu, kas viņiem ir. Ceru, ka Tev ir kāds tuvāks cilvēks, ar kuru aprunāties un dzīvi padarīt krāsaināķu, lai nav jāklausās vecāku strīdos. Domāju, ka Tev vairāk pietrūkst labas atmosfēras mājās, nekā ērtību un bagātības. Bet esmu pāŗliecināta, ka tas viss būs, tiklīdz pati sāksi veidot savu dzīvi prom no mājām!
26.04.2015 20:50 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
1) Problēma ir attieksmē. Par otra laimi ir jāpriecājas, sevišķi, brāļa!

2) Ja es būtu brālis, maksimāli censtos atbalstīt ģimeni, lai nebūtu tik milzīga dzīves apstākļu atšķirība..
26.04.2015 20:52 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
cormeum, 2. punkts ir tāds strīdīgs... Domāju, ka brālis smagi strādā, lai to visu sasniegtu, kā arī viņām ir jau sava ģimene, kuru jāuztur. Ja tuvinieki nemāk rīkoties ar naudu, tad sūtīt to ir bezjēdzīgi. Īpaši, ja radinieki pie tā pierod un paši vairs negrib neko darīt. Nekur arī nav teikts, ka brālis nepalīdz. Bet nu uzturēt vēl 3 cilvēkus, iekārtot viņiem māju, taisīt remontus, utt. Nu tur jābūt ļoti labām attiecībām un ļoti nesavtīgam cilvēkam, manuprāt.
26.04.2015 21:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nu tur jābūt ļoti labām attiecībām un ļoti nesavtīgam cilvēkam, manuprāt.
Manuprāt, ģimenē jābūt tādām attiecībām :) Tāpēc arī tapa 2. punkts :)
26.04.2015 21:04 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Īstā vieta kur raudāt par nabadzību Latvijā, šeit tak kosmo tik bagātu vīriešu mājsaimnieces un veiksmīgas uzņēmējas, bet ja arī kāda strādā algotu darbu tad pa 2000€ mazāk uz rokas nesaņem :-D
26.04.2015 21:08 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Būtu jau labi, ja vienmēŗ būtu kā jābūt :) Diemžēl dzīve parāda pretējo. Un nedomāju, ka tā ir bērnu vaina.
26.04.2015 21:10 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
kad man mājās pie vecākiem nekā tāda nav. Runāju par tādām lietām kā duša un tualete istabā


Nesatraucies Latvijā lai gan studio tipa mājokļi paliek populāri, bet vairumam arī nav tualetes un dušas istabā, bet atsevišķā telpā :-D

Lai jau tie dullie skandināvi dirš viesistabā :D bet es savu kluci likšu nodalītā labi ventilētā telpā :-D
26.04.2015 21:22 |
 
Reitings 236
Reģ: 06.04.2015
Dzīve vienmēr labi attalgo tos, kuriem ir slikti gājis. Gan jau brālis arī gaja cauri tam kam tu, un tagad ir nonācis tur , kur pavisam drīz būsi tu, tāpēc nenoraksti visu, atceries, ka viss labais tev vēl stāv priekšā . Un atceries, aiz negaisa vienmēr ir saule. Jo vairāk par to domāsi, jo sāpīgāk būs, priecājies par to, ka satiki savu brāli, tas tomēr ir radinieks un tev tuvs cilvēks. Neskaties tik ljoti uz materiālo. Novērs domas.
26.04.2015 22:13 |
 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
Valdnieks, es par sauso tualeti laukā runāju.:-D un metāla vanneli, ko vienreiz nedēļā uzsilda un kur knapi var ielīst. Protams, tāda ekstra kā izlietne arī nav, kaut gan blakus ir aka. Vecāki nesaimnieciski dzīvo, visu mūžu knapinās, notriec naudu visādos sūdos. Jau tagad man liek manīties, ka viņiem pensijas nebūs un bērniem būs viņus jāuztur.
26.04.2015 22:16 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
mana maate tagad arii izdomajusi,ka man vinju jaauztur. es vinjai ne centa nedoshu, lai dzivo uz ielas, ja pati nejeedz nopelniit.
26.04.2015 22:23 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Valdnieks, es par sauso tualeti laukā runāju. un metāla vanneli, ko vienreiz nedēļā uzsilda un kur knapi var ielīst. Protams, tāda ekstra kā izlietne arī nav, kaut gan blakus ir aka. Vecāki nesaimnieciski dzīvo, visu mūžu knapinās, notriec naudu visādos sūdos.


Tev veci ar rokām vajag nocopēt :-D
No akas ievilkt ūdeni paša spēkiem izmaksā ļoti lēti 70 eiro hidrofors (sūknis-automāts) plastmasas truba ap 1 eiro metrā 32 mm diametrā, izlietne 20 eiro un krāns 10 eiro, sifons 3 eiro, 50 cm diametrā kanalizācijas trubas 2 eiro metrā. Ja nešiko domāju, ka var ielīst zem 200 eiro lai majās būtu izlietne ar krānu :-D izlietnes kanalizāciju var novadīt sausajā tualetē vai kadā notekgrāvī (tur jau tik ziepjūdens) Vajag tik ņemt lāpstu rokās un rakt :-D
26.04.2015 22:27 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
mana maate tagad arii izdomajusi,ka man vinju jaauztur. es vinjai ne centa nedoshu, lai dzivo uz ielas, ja pati nejeedz nopelniit.

stiprais_dzimums Nu daune tu. Ar ko tad šī izpelnījusies tādu attieksmi? Māte tač tevi arī vairākus desmitus gadus uzturējusi.

Runāju par uzturēšanu vecumdienās.
26.04.2015 22:43 |
 
Reitings 55
Reģ: 16.04.2015
Ja kādam (šajā situācijā brālim) ar vecākiem ir sliktas attiecības, tad skaidrs, ka negrib palīdzēt, bet ja ir labas attiecības - ir tas savādi, ja vēl vecāki dzīvo tādā nabadzībā. Pat ja ar vecākiem ir sliktas attiecības, tomēr iepriecināt savu mazo māsu neliekot viņai/viņas mammai lūgties ir tikai normāli... Man liekas, šajā situācijā brālis rīkojas nesmuki.
26.04.2015 22:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!