Mamma

 
10 gadi
Reitings 55
Reģ: 29.01.2009
Sveiki, mēs ar vīru saņemam zem minimālās algas, un ļoti reti sanāk palūgt kādus 15-20 eUR līdz algai. Taču kā vienmēr savai mammai kad palūdzu viņa jau labprāt iedotu, bet tad sākas- kādi ir jūsu ienākumi un izdevumi un tad viss tiek rūpīgi pierakstīts uz papīra, un tad viņa vēl piebilst lai tad vīrs ņem vairak stundas darbā, taču es jau vīru tā gandrīz neredzu mājās, pati pagaidām sēžu dekrētā... Un kad pasaku ka jau tā daudz strādā, viņa saka, lai tad iet uz kursiem un dabuj labāku darbu, bet ja tā padomā tā nav tak viņas darīšana gar mūsu budžetu..
Un kad man sāk pārmest ka vienreiz paņēmu kredītu un ka labāk būtu lūgusi viņai man vnk nāk smiekli... atkal klausīties viņā???
26.04.2015 17:31 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Un jūs arī savām mammām izklāstāt tā arī visu???


Nē, bet es savai mammai nekad naudu neprasu. Neprasītu arī tad, ja galīgi spiedīgi būtu, tāpēc, lai nebūtu tādas sarunas kā Tev ar savu mammu.

Es tikai nesaprotu, kas Tavam vīram tas par darbu, ja strādā ilgas stundas un saņem zem minimālās?
27.04.2015 09:07 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
nesaprotu, kas Tavam vīram tas par darbu, ja strādā ilgas stundas un saņem zem minimālās
++ es to pašu jautāju, diemžēl, atbildi tā arī nesaņēmu
27.04.2015 09:08 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
...Pie tam, ja ir "mazpilsēta, ar darbu ir švaki" situācija, tad, manuprāt, ir diezgan loģiski apdomāt iespēju pārcelties uz lielāku pilsētu ar labākām darba iespējām. Un jo ātrāk, jo labāk, lai paspētu izstāvet bērnudārza rindu.

Jo nu, maz ticams, ka mazpilsētā darba situācija uzlabosies tuvāko 3-5, pat 10 gadu laikā. Tad cik ilgi tā dzīvot, ka darba stundas tādas, ka pat ģimeni knapi redz, un alga - joprojām ZEM minimālās...?
27.04.2015 09:15 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu ja stulba meita neko darit.
27.04.2015 09:45 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Ja strādā ilgas stundas un zem minimālās - gadījumā darba devējs nečakarē? Es zinu pāris tādus durikus, kuri tiek čakarēti kā vien var, raujas melnās miesās, neredz ne rīta ne vakara, lai gan pie normāla priekšnieka (un, ja pašiem būtu galva uz pleciem), varētu strādāt mazāk un saņemt vairāk.
27.04.2015 09:48 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu tak lai brauc viira kungs paari robezhai un suuta sievas kundzei katru meenesi naudu, nevajadzees diedeleet no vecaakiem. Aarzemees, ja nebuus galiigi dumjsh, nopelniis tik, lai sevi uztureetu un gjimenei aizsuutiitu.

Ko juus te iesakaat uz Riigu paarcelties? Vai mazkvalificeetaa darba straadnieks Riigaa varees noiireet dziivokli? Tur peedeejais uukjis buus jau taas minimaalaas algas apmeeraa.

Un vispaar te paviideeja shausminaashanaas par autinjiem, es tieshi to ieteiktu jaunajai maamuliitei, saac tiit autinjos, vot ietaupiisies uz pamperu reekjina nepiecieshamaa summa meenesii, plus buus nodarboshanaas, kameer katru dienu izberziisi visu autinju kalnu ar rokaam (jaa, ar rokaam, ieekonomeesi elektriibu), tikmeer atnaaks sapratne, ka beerns jaataisa, kad to var uztureet, nevis, kad dziivo no rokas mutee.
27.04.2015 10:15 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Aaaaaaaa, un iemetu aci teemaa par beerniem, autore izsakaas, ka shai 22 gados 2 beerni un viss ir feini :-D

Taatad te nevis viens beerns, bet 2 uztaisiiti, no rokas mutee dziivojot, nee, nee, te nav ko ieteikt, luuk jums tipisks jaunaas maamuliites piemeers, kura sevi ir uzskatiijusi par materiaali un gariigi nobriedushi gjimenei, bet realitaate, kaa izraadaas, nav tik skaista :-D

P.S. Domaaju, ka jaaieviesh 3. beerns.
27.04.2015 10:20 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Es jau gribeju rakstit komentaru, labi, ka ieskatiijos shajaa diskusijaa:
http://cosmo.lv/forums/topic/181474-2-beerni-pirms-20/?sort=ASC&pnr=3

Nu tad man vairs nav komentaaru :D
27.04.2015 10:50 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Jūs vienmēr cilvēkiem, kas no jums aizņemas, jautājiet, kam viņiem šī nauda nepieciešama? Es jautāju tikai - kad atdos. Vienalga, vai nauda nepieciešama pamperiem vai šņabim.

Autore no mātes naudu AIZŅEMAS, nevis prasa papildināt budžetu un neatdod. Līdz ar to - kāda mātei darīšana, kā cilvēki plāno savus izdevumus, kamēr vien nauda noteiktajā termiņā tiek atgriezta. Saprastu, ja lūgtu, lai to summu uzdāvina.
27.04.2015 11:00 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu es domāju, ka viss ļoti ir atkarīgs no vecākiem un Tavām attiecībām ar viņiem. Es esmu vecākiem , pēc pilngadības sasniegšanas, lūgusi naudu un ne 15-20 eiro , man bez problēmām iedeva un atpakļ neprasīja . Vispār man vecāki nekad neaizdod naudu vainu iedod tāpat vai nedod nemaz . Kaut kā tā ir iegājies neatkarīgi no summas. Manu naudu vecāki nekad nav skaitījuši, tāpat nevaru iedomāties manus vecākus sakam , lai samazinu ko vai dzenu vīru vairāk strādāt ... Zinu, lai kas arī nenotiktu vecāki mani sapratīs, atbalstīs un būs manā pusē neatkarīgi no mana vai viņu vecuma .
27.04.2015 11:02 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Piekrītu visiem komentāriem, bet Zīlei iepriekšējā lapā izdevās visprecīzāk un īsāk noformulēt domu :D :D
Saliekot visu kopā iznāk, ka 22 gadus veca, garīgi ļoti nobriedusi (ironija no te pieminētās gados jauno vecāku tēmas) , ar izteiktu mātes instinktu meitene ir atradusi tikpat garīgi nobriedušu puiku, abi strādājot zem minimālās algas, ir uztaisījuši 2 bērnus, trešais vēderā. Un ik pa laikam prasa mammai aizdot naudu līdz algai vai ņem kredītu. Tur ne tikai mamma, bet arī svešs pajautās-ar kuru galu tu domā, meitēn?! (t)
Pareizi māte saka-ja bērna tēvs nemāk izsargāties, lai meklē darbu, bet tev-ja prāta pavisam nav-iemācies plānot budžetu.
27.04.2015 11:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits