2 beerni, pirms 20

 
Reitings 206
Reģ: 04.10.2009
Es nevaru neuzrakstīt...aaaaa
Pirmais bērns 16 gados, otrais 19. Meitene ar bērnu tēvu ir precējusies (Apprecējās 16 gados)
Jums tajā vecumā negribējās dzīvot un baudīt dzīvi ? Nevis auklēt bērnus un dzīvot laulības dzīvi.. un vēl vidusskola.
Es vienkārši galīiiiiigi nespēju saprast to meiteni.
padiskutējam par šo...
kādēļ tik ātri jāuzsāk šāda ğimenes dzīve ? Jūsuprāt.

Bez negatīvisma
23.04.2015 23:51 |
 
10 gadi
Reitings 4026
Reģ: 02.01.2011
Katram tas "baudīt dzīvi" ir atšķirīgs. Citas uzskata, ka bauda ir tikai klubiņos, citai- bērna smaidos.
24.04.2015 09:21 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man ari tada draudzene ir , vinai tik berni no atskirigiem viriesiem un nee, es vinu nenosodu. Es redzu cik labi vina izskatas, cik laimiga ar saviem mazuliem, jauno viru - ir pabeigusi universitati un strada laba amata.
Tu pati esi devusi diezgan pozitivu piemeru, kapec tev ir jasausminas? Katrs mes uztveram savadak nodrazto frazi "baudit dzivi".
Loti smiekligi, cik daudzas jus te cepaties cik berni, cik gados, vai skola beigta, virs blakus, dzive izbaudita utt.
24.04.2015 09:22 |
 
10 gadi
Reitings 55
Reģ: 29.01.2009
Man ir 22 gadi, un jau 2 bērni un es esmu laimīgi precējusies. Un godīgi sakot jau 16 gados iztrakojos pietiekami. Turklāt manuprāt tas ir forsi kad ir ģimene... Man vēl ir vīrs kurš atļauj ar draudzenēm mierīgi aiziet vis kaut kur patusot, turklāt arī mācības tam netraucē, galvenais ir visu pareizi izvērtēt. Protams, ka dažreiz gribas mieru, bet tam jau būs domāts pensijas vecums...:-D
24.04.2015 09:23 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Domāju, ka citiem nav nekāda daļa un katram pašam jāveido sava brīnišķā dzīve. Galvenais ka cilvēks ir laimīgs savā ģimenē un bērni aug kopā ar ģimeni, nevis kaut kur savā vaļā, vai vecāki šķiras un bērns cieš.
Lielākā problēma varētu būt šajā vecumā tāda, ka abi nav pietiekoši nobrieduši un lielāks risks, ka ģimene pašķiras, bet nu redz, šeit ir daudzas meitenes, kas 30 + gados nevar izveidot attiecības, kamēr 20gadniece ir kopā laimīga ar savu cilvēku un 2 bērniem un prot par ģimeni rūpēties, mīlēt un novērtēt. ;-)
24.04.2015 09:30 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Jums tajā vecumā negribējās dzīvot un baudīt dzīvi ?


Toties 30gados viņai jau būs lieli un daudz maz patstvīgi bērni, un tad tiešām varēs baudīt dzīvi uz pilnu klapi
24.04.2015 09:47 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
avene2
Diez kāda dzīves baudīšana var iznākt 30 gados, ja gadā no darba ir brīvas ir tikai 4 nedēļas, mājās ir pusaudzis/-dži, kam vajag jaunas drēbes, planšeti, datoru, jaunu telefonu un galu galā vajag arī kādu laiku pavadīt kopā ar to pusaudzi?
Varbūt man nav taisnība, bet vieglāk atpūsties/izbaudīt dzīvi/ceļot ir tad, ja tev ir 20 gadi (nevis 30) un ja tavas vienīgās rūpes ir studijas (un varbūt nepilna laika darbs). Kaut vai var brīvi apmaiņas programmās doties uz gandrīz jebkuru Eiropas valsti un padzīvot pat veselu semestri. Ar ģimeni, bērnu tu nekad neesi brīvs- katrreiz pieņemot lēmumu doties uz kaut kurieni ilgāk par nedēļu, atbildīgam vecākam tomēr mazliet būs tā vainas sajūta, ka bērnu atstāj novārtā. Arī tad ja bērnam jau padsmit gadu.
24.04.2015 09:59 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Domāju par tādām, ka nav mācējušas izsargāties un ir iekritušas, neko pozitīvu par viņu prāta līmeni tas neparāda. :D
24.04.2015 10:02 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Arī ar bērniem un ģimeni var baudīt dzīvi, cik esmu redzējusi no malas, ne sliktāk, vairums manu paziņu, kuriem ir bērni 1 - 3, jauni ap 35, ir laimīgi cilvēki, lepojas ar saviem bērniem, pavada laiku kopā ar tiem, nekādu problēmu, ja vajag atslodzi, atstāj pie vecākiem, radiem, aukles. Es domāju, ka katrā posmā mainās tā dzīves baudīšana, kas nu kuram tā ir, tava raksturotā man nekad dzīvē nav bijusi, un atskatoties vienīgais ko varu saukt par dzīves baudīšanu, ir bērnība, kad ar kaimiņiem skrējām pa pagastu, braucām ar riteņiem, peldējāmies, strādājām blēņas un ne par ko nedomājām citu, tas bija līdz gadiem maksimums 15 :-D
24.04.2015 10:05 |
 
10 gadi
Reitings 658
Reģ: 10.03.2012
Varbūt tur ir kāds veselības apstāklis, kas lika pārim padomāt par ātrāku bērniņa ieņemšanu, nekā stereotipiskā sabiedrībā tiek uzskatīts par pareizu?

Esmu vairāk sašutusi par tām situācijām, kad nelabvēlīgās ģimenēs dzimst jau entais bērns, radītāji saņemto naudu nodzer, ģimenes vecākie bērni uztur jaunākos, un visi bērni dzīvo baisos apstākļos.

Gadījumā, kuru autore minēja, svarīgāk par vecāku vecumu ir labi dzīves apstākļi mazuļu audzināšanai, vecāku savstarpējā sapratne un saticība, kā arī spēja mazajiem nodrošināt visu nepieciešamo.

Bet sabiedrības nosodošais viedoklis ne visās dzīves situācijās ir pirmšķirīgs.
24.04.2015 10:11 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
cosmo dēļ, man šķiet, ka man ir izveidojusies alerģija pret vārdu "līmenis".
24.04.2015 10:11 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Jums tajā vecumā negribējās dzīvot un baudīt dzīvi ?


Gribējās un baudīju dzīvi (atkarīgs, protams, ko katrs ar šiem vārdiem saprot), kaut arī man 20 gadu vecumā bija gadu vecs bērns. Un tikai un vienīgi prieks, ka tā! Nejūtos kaut ko dzīvē pazaudējusi vai nokavējusi, tikai ieguvusi.
24.04.2015 10:12 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Katram tas "baudīt dzīvi" ir atšķirīgs. Citas uzskata, ka bauda ir tikai klubiņos, citai- bērna smaidos.

+

Un tie stulbie uzskati, ka bērns nozīmē mainīt pilnus pamperus līdz mūža galam un par normālu dzīvi aizmirst.
Kamēr pašiem nav bērnu, tikmēr to vienkārši nevar saprast. Jā, paņemt paucināt pāris h svešu bērnu varētu būt grūti, jo ne īsti saproti, ko viņš grib, ne zini kā nomierināt. Bērni nenozīmē tikai mūžīgu ucināšanu un bezmiega naktis, jaunas planšetes nepieciešamību un bikšu pirkšanu. :) Bet to ne katram ir/būs lemts saprast.
24.04.2015 10:17 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Man manos 16 gados berns butu bijis katastrofa :d bet ne katram taa ir. Neatbalstu saja situacija tikai to, ka meitene palika stavokli, esot nepilngadiga un nestradajosa. Tas ir milzu slogs vecakiem. Bet, ja vina ir laimiga, vinas berni ir laimigi, un bernus patstavigi neuzgruzh vecakiem-es neredzu nekaa nosodosha.
Ar pirmo bernu tapat viss vnm ir jauns. Un ari 16 gados mamma var but gudra. Jo neviena par labu mati nepiedzimst-par taadu klust. Ari 30 gados var but bezatbildigas butnes...ari es 16 gados sausminajos par tam, kas tajos gados apbernojas. Tiesa gan-lielaka dalja so meitenupar berniem pasas nerupejas. Bet, ja tik jauna mamina pati audzina un ciinaaa-tas ir tikai apbrinojami.
Un , protams, ari ar bernu var baudit dzivi. It seviski, kad mazais jau paaudzies. Kad berns jau ir pusaudza vecuma, tad ir citas problemas, bet dzivi baudit var droshi. Viniem jau taja laika ir citas nodarbes un nepartraukti pakausi elpojosa mate var tikai pasliktinat attiecibas. Ta ka nevajag dramatizet, ka ar beernu dzive ir beigusies. Jaa, kaa jau mineji- 16 gados ari domaju, ka tad jau ir dzives gals.
24.04.2015 10:17 |
 
Reitings 309
Reģ: 13.03.2015
Ja cilveeks ir patstaaviigs, lai dara, ko vien veelas. Bet 16 gados patstaaviigs nav tikpat kaa neviens, skola nav pabeigta, dziivo vecaaku maizee un tad veel uzgruuzh tiem savu beernu. 16 gadus vecs cilveeks principaa pats veel ir beerns, bet tik taalu jau mees esam - muusdienaas beerniem dzimst beerni.

Bet es padsmit gados par taadaam lietaam kaa gjimene un beerni vispaar nedomaaju, man bija pavisam citas prioritaates. Vispaar uzskatu, ka nav jaasteidzas uz pieaugusho dziivi, taa jebkuraa gadiijumaa atnaaks.
24.04.2015 10:41 |
 
Reitings 512
Reģ: 08.11.2012
Kādēļ ir princips,ka visiem ir jādzīvo pēc kaut kādiem iedomātiem sabiedrības standartiem?! Es to nesaprotu. Šajā gadijumā nu neredzu neko sliktu,ja jau meitenei vel ir attiecības ar bērna tēvu, ģimenes dzīve, un tā ir viņas dzīve, viņas laime.

Kas autores uzskatos ir "dzīves baudīšana" - ballītes,puiši, trakošana? Manuprāt, mūsdienas cilvēkiem tik ļoti ir sačakarēta domāšana par to,kas ir patiesas dzīves vērtības un bauda,ko spējam ņemt no savām dzīvēm.
24.04.2015 11:08 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Zinu, smieklīgi, bet agrāk domāju, ka tik agri bērnus taisa tikai nesmukās meitenes, lai nepaliktu vienas :D Smukās zina, ka paspēs vienmēr. Tāpēc vienmēr uz viņām skatījos ar tādu ka žēlumu. Tagad vairs tā nedomāju, jo esmu paaugusies :D
24.04.2015 11:11 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Diez kāda dzīves baudīšana var iznākt 30 gados, ja gadā no darba ir brīvas ir tikai 4 nedēļas, mājās ir pusaudzis/-dži, kam vajag jaunas drēbes, planšeti, datoru, jaunu telefonu un galu galā vajag arī kādu laiku pavadīt kopā ar to pusaudzi?


Man pašai ir 35 un bērnam 11 gadu, un nekad neesmu jutusies labāk kā laika posmā no 30 līdz 35 gadiem. Tiešām gan izkalidēm, gan darbam gan visam citam laika ir pietiekoši.
16 gados man nebija ne naudas, ne iespēju, ne sava transporta līdzekļa, lai izklaidētos tā kā to var 30-35 gados. Protams te neiet runa par vienkāršu dzeršanu un tusēšanu klubiņos nedēļas nogalēs.
24.04.2015 11:16 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Izrādās, ka es nekad neesmu pa īstam dzīvojusi un baudījusi dzīvi, jo savos 27 gados ne reizi neesmu bijusi klubā :D

Par bērniem agrā vecumā: uzskatu, ka labāk jau būt pilngadīgam. Bet, ja paši var par sevi un saviem bērniem parūpēties arī agrāk, tad nevienam gar to nav nekādas daļas.
24.04.2015 11:18 |
 
Reitings 233
Reģ: 24.09.2013
Annie, piedod, protams, bet Tev nav apnicis visulaiku uzsvērt, cik ļoti pareiza Tu esi?
24.04.2015 11:22 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
lady_in_pink, kādā veidā es to uzsvēru? Vienkārši izdarīju secinājumu, balstoties uz diskusiju.

Vai tad es saku, ka ir pareizi netusēt klubos? Es tikai saku, ka neesmu to darījusi, un, balstoties uz cosmo vairuma ieskatiem, tātad tā nav pilnvērtīga dzīve.
24.04.2015 11:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!