Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Svīšana, nu jau par traku

 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Es vienmēr esmu svīdusi trakāk par citiem un tas man vienmēr ir sagādājis neertības it īpaši tad kad profesinālāk sportoju, bet tagad tā vairs nav.
Šobrīd mana problēma ir paduses. Būtībā es apģērba gabalu uzvelku vienu reizi un man viņš jāmazgā pēc tam, jo ož pēc sviedriem, kā arī pēc dušas, lai kā es berztu paduses es netieku no sviedru aromāta vaļā... Besis pilnīgākais, vienīgi palīdz maxim dezodorants, bet laikam viņš īsti neskaitās dezodorants, bet tad paduses pilnīgi nesvīst un cik gan tas var būt labi..
Kādai ir bijis līdzīga problēma ko izdevās atrisināt.
Vai tā ir hormonu problēma un ko jūs ieteiktu? (t)
26.04.2015 12:20 |
 
Reitings 1
Reģ: 10.07.2015
man ir daudz trakāk. svīstu nenormāli pat aukstās dienās. svīstu jau apmēram no 12 gadu vecuma. pēdējā gada laikā ir DRAUSMAS!!!esmu izmēģinājusi visādus antipersperantus, dezodorantus un pretsviedru līdzekļus. nekas napalīdz. nopirku to MAXIM, domāju, ka viss būs OK, bet nē. man nepalīdz pat maxim!!!es lietoju visu pareizi, svīstu arvien vairāk un vairāk. un šogad izlaidums. mammai neko nestāstu, nekādas operācijas neviens neļaus taisīt. palīdziet, lūdzu!
10.07.2015 02:34 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Varbūt kāda ir mēģinājusi drydry.lv produkciju? Jau kādu laiciņu skatos ;-) ja tas man nepalīdzēs tad nezinu..apsvēršu injekcijas. Jo vasaras ir neizturumas, paduses slapjas tā kā skrietu maratonu no vienkāršas iešanas.
27.04.2015 08:38 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
paduses kā Edvardam Kalenam

Pati iedomājos, bet tomēr bija jāpastāsta, ka spīguļo :D
26.04.2015 21:31 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Inky Es par tiem kristāliem prasīju jo varbūt kāda tieši viņus nepareizi lieto - sausā veidā. Un tāpēc ar tad neiedarbojas vispār.

Es būšu drusku pretīga, bet ziniet, ja man cit reiz paduses smird pēc vieglas piepūles, tagad viņas vispār nesmird :O Tā kā nu an jau liekas ka tie kristāli ir laba lieta :) Žēl tomēr ja kādam viņi nepalīdz.
26.04.2015 21:26 |
 
Reitings 268
Reģ: 02.04.2015
var pēc tam gaismā redzēt mazus spīdošis sāls/kristāla gabaliņus padusēs


Hehehe, piedod, bet sasmējos: paduses kā Edvardam Kalenam :D
26.04.2015 21:25 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Miss Joker, samitrinu ar pāris ūdenspilēm kristālu un smērēju līdz nožūst un skrāpējas- var pēc tam gaismā redzēt mazus spīdošis sāls/kristāla gabaliņus padusēs :D
Efekta ziņā tā pat kā vienkārši izmazgāt un nelikties ne zinis par padusēm.
26.04.2015 21:21 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tiko atgriezos no brauciena ar riteni, speciāli šodien sasmērējos ar to kristālu pret svīšanu. Parasti ņemu dezīti, piebildīšu ka es ar ļoti viegli sāku svīst un svīstu daudz, tagad atgriežoties es konstatēju to ka protams mazliet nosvīdusi esmu, bet nav ne smakas ne arī baigais diskomforts. Parasti mēdzu spēcīgāk svīst tā kā man tas kristāls nāk par labu cik liekas. Rīt no rīta ja atkal braukšu ar riteni tad atkal smērēšos ar to kristālu un skatīšos kā būs :)


Vispār tām kam kristāls nepalīdz, jūs viņu smērējat uz sausas ādas vai mitras?
26.04.2015 21:14 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Inky, man arī bija pilnīgi tādas pašas problēmas. Pārbaudīju veselību, viss bija kārtībā, bet svīdu ar vien vairāk. Ja kādreiz no rīta neiepūtu dezi, pēc 15 min es smirdēju kā cūka.

Man sāka likties, jo vairāk es dezi pūtu, jo vairāk svīdu. Kā tāda atkarība.

Tāpēc arī nopirku akmens dezi. Lai to ķīmijas apli izbeigtu.
Protams sākumā organisms uzreiz nepierada. Kāds mēnesis pagāja.


Inga88, bija man akmens dezis, izrādās svarīga cena, bija ap 5Ls Stockmanā, bet pasūtīju no iherb. Nu neder viņš nekam.
Mājās staigājot, citreiz iesmērēju (parasto), citreiz aizmirstu, bet līdz nākamajai vai pat aiznākamajai dienai viss ir puslīdz svaigs, svīst tā pat, bet neož. Atliek aiziet līdz autobusam un aizbraukt līdz galam (~1h), kad jau jūtu, ka no manis nedaudz voņī.
Vienīgais risinājums, ir mitrās salvetes līdzi (bet tās aromātu mazāk likvidē, nenoturīgas) vai pa kluso mazgāt paduses ar ziepēm, kas man patīk daudz labāk par salvetēm, lai arī ir padīvaini, diemžēl, publiskajās tualetēs neiespējami.
26.04.2015 21:09 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Atcerējos, ka pazīstu ģimeni, kurā abi bērni (cik nu vairs bērni manā vecuā.....) ir supersvīstoši. Reāli - tikko pie kādas piepūles sviedri pilnīgi tek pa seju un pārējo ķermeni un tiešām tā, ka tek - kā lietus lāses pa logu. Vienkārši gēni/iedzimtība, ar veselību viss kārtībā. Smakas gan no viņiem neesmu jutusi, bet meitenes ļoti žēl.
Dubultais standarts: vīrieši drīkst svīst straumēm, bet sievietēm jākaunās un jāslēpjās, diemžēl.
Pieminēju, jo dažas te 100% pārliecinātas, ka obligāti kaut kas nav kārtībā ar veselību.
26.04.2015 20:57 |
 
Reitings 176
Reģ: 03.03.2015
Es arī par Maxim. Lietoju to jau ~gadus 5 periodiski. Nekādu problēmu nav bijis. Bet līdz Maxim atklāšanai, lūk tas bija murgs. Tikai melnās drēbes, llai plekus neredz (t)
26.04.2015 20:28 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
pēdējā lapā redzu kaut ko par maximu. savu linku likt slinkums, citās maxim diskusijās atrodams. lietoju vairākus gadus kā vienīgo dezīti un viss ir super vēl aizvien.
26.04.2015 18:00 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Labdien! MAXIM lietošana, ievērojot ieteikumus, nekaitē veselībai.
1. Svarīgi uzklāt MAXIM tikai ļoti plānā! slānī uz sausas un nebojātas ādas un, ne ātrāk kā 24 stundas pēc skūšanās.
2. MAXIM galvenā aktīvā sastāvdaļa alumīnija hlorīds ir droša ķīmiska viela .
3. MAXIM lietošana netraucē ķermeņa atvēsināšanos, jo paduses virsmas laukums ir vairāk nekā 300 reizes mazāks par visa ķermeņa virsmu; tas tikai uz laiku bloķē svīšanu, neietekmējot siltuma regulāciju.
4. Klīst baumas, ka pretsviedru līdzekļi var izsaukt krūts dziedzeru audzēju. ASV Vēža pētījumu cents ( www.cancer.org ) atspēkoja šo apgalvojumu, paziņojot, ka svīšanas aizkavēšana padušu zonā neveicina toksīnu aizturi. Visvairāk vēzi provocējošu toksīnu uzkrājas nierēs un aknās. Medicīniskos pētījumos nav datu, kas liktu domāt, ka pastāv saikne starp pretsviedru līdzekļu lietošanu un krūts vēzi.
5. Iespējamās blaknes Dažiem cilvēkiem var rasties nenozīmīga niezoša un dedzinoša sajūta. Ja āda kļūst pārāk niezoša vai stiprāk iekaist, pārtrauciet lietošanu un pagaidiet, kamēr tas pāriet, tad sāciet atkal lietot. Krēms ar pantenolu varētu mazināt niezi. Dažkārt varētu lietot retāk, ja āda ir īpaši jūtīga. Ieteicams arī mazgāt ādu no rīta. Parasti problēma izzūd laika gaitā. Ja parādās izsitumi, pārtrauciet lietot MAXIM. Dažreiz var gadīties kompensējoša svīšana citās ķermeņa daļās, bet visbiežāk tā ir tikko samanāma. MAXIM iesaka lietot dermatologi, ķirurgi un ģimenes ārsti.


No http://www.medicine.lv. Nu tā, diskusijai, pati gan vēl nelietoju. :D
26.04.2015 17:00 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
Nelasīju visus komentārus, gan jau tur daudz visādu ieteikumu, gribēju tik uzrakstīt, ka tā ir vienai manai draudzenei. Viņa ir pārbaudīusies no galvas līdz kājām, bet nekādas kaites nav atrastas. Vienīgais risinājums viņai tika piedāvāts kkādas injekcijas padusēs, bet no tām viņa atteicās. Tgd viņa lieto Maxim dezoderantu, itkā jau palīdz laikam.
26.04.2015 16:43 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
O . :-D
Kaut kāds :-D:-D:-D
26.04.2015 16:34 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Kristāla deo ir kalnu kautkāds tur minerāls, kuru iegūst kautkādās raktuvēs. Tālak apslīpē, sapako un tirgo.

Tāpat kā Himalaju sāli tu vari nopirkt pa 2€ un pa 20€
26.04.2015 16:33 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Zīle, nu pa 20 eirām man nav bijis. Es vairāk par to, ka tie pa 2 eur nav lietojami.
26.04.2015 16:16 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Jā,jā,es rakstīju,ka lietoju želejveidīgo :)
Iespējams,ka tiešām nav tā labākā izvēle,lai gan vienu brīdi likās,ka ir atrasts īstais,taču tagad to noteikti noliedzu :)
26.04.2015 16:09 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu man ir arī "dārgais" pa 20€ starpība nekāda.
26.04.2015 16:04 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Kaa kur paliek suudi? Sviist citas vietas. Iespejams mugura,starp kruutim,rokas un kajas,piere. Ne jau iekshaa paliek.

Un par to,ka sviist neko nedarot runajot,man ari likaas,nu kaa taa,seezhu darbaa un sviistu. Bet patiesiba kaut kads stresins tomer ir arii darot ierastos darbus,kas it kaa stresu neprasa. Ar bernu njemoties un pa maaju shiverejot nez kapec vairs taa nesvistu.
26.04.2015 16:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es jau minēju - mirsim visi agrāk vai vēlāk, bet es savā dzīvē vēlos vilkt to, ko gribu


Jā protams, bet kāpēc jāņem sliktākais variants ja gan jau ir iespējams atrast ko citu kas ar palīdzētu. Bet nu protams tā ir tava izvēle :)
26.04.2015 16:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits