Svīšana, nu jau par traku

 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Es vienmēr esmu svīdusi trakāk par citiem un tas man vienmēr ir sagādājis neertības it īpaši tad kad profesinālāk sportoju, bet tagad tā vairs nav.
Šobrīd mana problēma ir paduses. Būtībā es apģērba gabalu uzvelku vienu reizi un man viņš jāmazgā pēc tam, jo ož pēc sviedriem, kā arī pēc dušas, lai kā es berztu paduses es netieku no sviedru aromāta vaļā... Besis pilnīgākais, vienīgi palīdz maxim dezodorants, bet laikam viņš īsti neskaitās dezodorants, bet tad paduses pilnīgi nesvīst un cik gan tas var būt labi..
Kādai ir bijis līdzīga problēma ko izdevās atrisināt.
Vai tā ir hormonu problēma un ko jūs ieteiktu? (t)
26.04.2015 12:20 |
 
10 gadi
Reitings 2523
Reģ: 29.01.2009
man ar tā ir-berz cik gribi, pat pēc stundu ilgas mērcēšanās vannā un beršanas smird, nezinu kas tas ir.. maiku vispār nevar vilkt, mūžigi slapji pleķi padusēs un pat pēc mazgāšanas paliek dzelteni
zb ja godīgi
26.04.2015 12:25 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Varbūt jaiziet ar ģimenes ārstu pakonsultēties, īsti neizklausas ka ar veselību viss būtu ideāli, ja vien protams tev nav ļoti slikts dzīves veids. Otrs variants kas nāk prātā ir ka tas tev viss ir galvā, tev liekas ka smird pēc sviedriem lai gan patiesībā nekas tāds nemaz nav.
26.04.2015 12:24 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10514
Reģ: 29.01.2009
Varbūt vairāk jāpievērš uzmanība apģērba materiālam?
Hormoni arī, jā.. Jāpārbauda vairogdziedzeris, jānomierinās (šis ir grūti).
26.04.2015 12:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits