Svīšana, nu jau par traku

 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Es vienmēr esmu svīdusi trakāk par citiem un tas man vienmēr ir sagādājis neertības it īpaši tad kad profesinālāk sportoju, bet tagad tā vairs nav.
Šobrīd mana problēma ir paduses. Būtībā es apģērba gabalu uzvelku vienu reizi un man viņš jāmazgā pēc tam, jo ož pēc sviedriem, kā arī pēc dušas, lai kā es berztu paduses es netieku no sviedru aromāta vaļā... Besis pilnīgākais, vienīgi palīdz maxim dezodorants, bet laikam viņš īsti neskaitās dezodorants, bet tad paduses pilnīgi nesvīst un cik gan tas var būt labi..
Kādai ir bijis līdzīga problēma ko izdevās atrisināt.
Vai tā ir hormonu problēma un ko jūs ieteiktu? (t)
26.04.2015 12:20 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
paduses kā Edvardam Kalenam

Pati iedomājos, bet tomēr bija jāpastāsta, ka spīguļo :D
26.04.2015 21:31 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Varbūt kāda ir mēģinājusi drydry.lv produkciju? Jau kādu laiciņu skatos ;-) ja tas man nepalīdzēs tad nezinu..apsvēršu injekcijas. Jo vasaras ir neizturumas, paduses slapjas tā kā skrietu maratonu no vienkāršas iešanas.
27.04.2015 08:38 |
 
Reitings 1
Reģ: 10.07.2015
man ir daudz trakāk. svīstu nenormāli pat aukstās dienās. svīstu jau apmēram no 12 gadu vecuma. pēdējā gada laikā ir DRAUSMAS!!!esmu izmēģinājusi visādus antipersperantus, dezodorantus un pretsviedru līdzekļus. nekas napalīdz. nopirku to MAXIM, domāju, ka viss būs OK, bet nē. man nepalīdz pat maxim!!!es lietoju visu pareizi, svīstu arvien vairāk un vairāk. un šogad izlaidums. mammai neko nestāstu, nekādas operācijas neviens neļaus taisīt. palīdziet, lūdzu!
10.07.2015 02:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!