Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā dzivot tālāk un pārvarēt sirds sāpes vai piedot?

 
Reitings 16
Reģ: 26.02.2015
Es nesen izsķīros ar vīrieti kuru ļoti mīlu joprojām un mums ir kopīga meitiņa pametu es viņu par to ka palaida rokas vis viņam bija ne tā kliedza uz manis vinam ir dēliņš no citas sievietes kura mazo pameta un es mazo iemīlēju ka savējo bet kad braucu prom nācās viņu acstāt. Šodien viņš man zvanija un piedāvaja aizmirs visu kas bija pagātnē un sākt no jauna. Es nezinu ko man darīt sirsniņa ļoti sap pat izskaidrot nevaru cik ļoti sāp. Un vai ir iespējams ka var piedot šādus pāridarijumus un vai var uzsticēties ka tas vairs nātkārtosies
25.04.2015 14:40 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tur jau ta lieta ka viņš nekad nau pretmanīm pacelis roku tadā veidā ka zilumi paliek vins ja sit tad tikai tik stipri lai zilumi nepaliek.

protams,kad neatstās zilumus,jo tad būs acīmredzami lietiskie pierādījumi. nav jau muļķis!

Es tikai par meitiņu domāju un man liekās ka viņai tas par labu nenāk augt bez tēta vina visulaiku raud naktīs kad guļ sauc tēti visulaiku nemierīga un ļoti maz guļ ja aimieg tad uz neilgu laiciņu

protams,kad tagad ir nemierīga, jo nesen atšķīries ar puisi . bērnam ir jāaprod ,kad nebūs vairs katru dienu līdzās tēvs. ar laiku pieradīs, nomierināsies. Tu vnk meklē iemeslu dēļ, kura atgriezties pie viņa.
Ja paliksi kopā, tad bērns sāks raudāt dēļ tā,kad mammu sit un ir nelaimīga.Nav zināms vai ar laiku nesāks sist arī bērnus. Tev to vajag?
ja atgriezīsies atpakaļ, tad 2x būs grūtāk aiziet prom. pieradīsi,kad sit, samierināsies, jo bērnam vajag tēvu un līdz kādiem 18 gadiem ,kamēr nebeigs videni varēsi ciesties un staigāt sadauzīta.
25.04.2015 19:15 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Kaada veel piedoshana? Sajukusi esi?

Ja tas bikshainis ir labs teevs, tad oficiaali sakaartojiet, kad un cik biezhi vins driikst satikt beernu, kaa arii alimentu jautaajumu, viss. Ja teevs pret beernu nav ne agresiivs, ne neveeriigs, tad nav iemesla liegt satikties vai beernam tur palikt kaadaas briivdienaas.

Kas attiecas uz meitinjas raudaashanu, tad pasakaidro tik, cik taadaa vecumaa var paskaidrot, pieaugs, pati sapratiis, beernam nav jaaug taadaa videe, kur teevs ir vardarbiigs pret maati.

Sit taa, ka zilumi nepaliek, ak mans dievs, naivaa aita, ja nezinaaji, var arii nosist taa, ka zilumi nepaliek, ja siteejs shajaa jomaa ir profesionaalis.
25.04.2015 19:03 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Par situācīju kopumā- nekad nebūtu kopā ar cilvēku kurš mani sistu , krāptu vai melotu , tad viss čau , labāk esmu viena pati .

Kur tava pašcieņa ?
25.04.2015 17:09 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Piekrītu šoreiz žipčikam. Es pat nevaru autores tekstu palasīt, tāds naivums! Skaidrs, ka gribi piedot, tikai tagad ceri, ka kāda to apstiprinās.

Problēma arī slēpjas zemajā pašvērtējumā un zemajajā izglītības līmenī, sāc ar sevis pilnveidošanu, izglītojies!

Cosmo nav vieta, kur jāizcelas ar pareizu rakstību, nav pat jaliek garumzīmes, bet Tavs teksts liecina, ka Tev ir vajas zināšanas - pareizrakstība, komati, naivie izteicieni. Tā nav pārrakstīšanās ("acstāt, nau"), tā šoreiz ir nezināšana...:'-(
25.04.2015 16:28 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
sunset, diemžēl, rados ir bijis gadījums ar varmāku, kurš savu sievieti sita un gadiem ejot, arī sāka smagi iekaustīt, bet bērnam pat pirkstiņu nepiedūra, ne reizi balsi nepacēla (to stastīja pats bērns, kurš nu jau ir izaudzis). Nenoliedzami ir manāms, ka tam cilvēkam pašam ir ļoti lielas novirzes un nespēja veidot veselīgas attiecības, pie kā daļēji var redzēt, ka ir vainojamas atmiņas par bērnībā redzēto.
25.04.2015 16:17 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Piedod, bet Tu esi stulba!!! vispār ļoti reti komentēju iekš cosmo, bet šoreiz nenoturējos... un vēl tas Tavs teksts, bet viņš jau sit tikai tā lai zilumi nepaliek... vnk wtf.. ja pašai par sevi nospļauties, tad vismaz padomā, par meitu... brrrr
25.04.2015 16:12 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Vispār ļoti dīvaini uzskatīt, ka ir normāli atstāt bērnu uzraudzībā cilvēkam, kurš sit pieaugušo. Jāmeklē palīzība arī tam puikam, uzksatu, ka jāiesaista policija un atbildīgie dienesti. Nav normāli ciest no vardarbības, aiziet, bet atstāt pie varmākas nepilngadīgu bērnu, tikai tapēc, ka tas nav tavs. Tas ir tas pats kā iet pa ielu un noskatīties kā kāds sit bērnu un nelikties ne zinis.
25.04.2015 16:11 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Es tavaa vietaa meitenei pat pastaastiitu, ka teetis slikti izturas pret mammu un taapeec nevarat buut kopaa.

Bērns vēl pārāk mazs, lai saprastu, ko mamma ar to domā. Ja viņš labi izturas pret saviem bērniem (kas pavisam noteikti var tā arī būt), tad nevajag lieki bernam vēl pagaidām jaukt galvu ar pieaugušo cilvēku problēmām. Var pastāstīt, ka mamma ar tēti šobrīd nevar pabūt kopā, bet pastāstīt, ka meitiņa drīkst ar tēti gan sazvanīties un parunāties, gan satikties. Protams, arī šajā gadījumā vīrietim vajadzētu likt pie malas egoismu un spēt nemanipulēt ar bērnu, lai atgūtu sievieti tik neglītā veidā.
25.04.2015 16:06 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Kā meita reaģēja kad viņš uz tevi pacēla roku?
25.04.2015 16:04 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3740
Reģ: 31.10.2010
Tieši bērna dēļ ņo tā tēviņa tev jātiek vaļā. Citādi tas var ietekmēt viņas dzīvi pieaugušā vecumā, bērnībā redzētais nosēdīsies zemapziņā un radīs pārliecību, ka tas ir normāli, ja vīrietis fiziski aizskar sievieti.

Lai satiekas ar tēti, bet kopā nedzīvojiet.
25.04.2015 16:00 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Un kā jūtas abi bērni, kad viņš tevi sit un kliedz uz tevi? Ā, nu ja, kuru tas uztrauc!?
25.04.2015 15:50 |
 
Reitings 307
Reģ: 25.01.2015
Bērns vēl traumu kādu dabūs skatoties kā tēvs izturas pret māti. Tāpat arī būs nepareizs priekšstats par attiecībām kā tādām.
25.04.2015 15:47 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Un meitai tēvs ir. Lai ņem meitu pie sevis, kad var un pilda savus tēva pienākumus (finansiāli un morāli).
25.04.2015 15:47 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es tavaa vietaa meitenei pat pastaastiitu, ka teetis slikti izturas pret mammu un taapeec nevarat buut kopaa.

Man liekas, ka tas nav pareizi. Ja meiņa tēti tik ļoti mīl, vēl atradīs vainu mammā un arī uz mammu apvainosies. Viņa taču tēvā neko sliktu neredz.
25.04.2015 15:46 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Pēc pieredzes saku - ATKĀRTOSIES! Un katru reizi viņš jutīs aizvien mazākus sirdapziņas pārmetumus, bet tu aizvien lielākas sirdssāpes (t)
25.04.2015 15:46 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
pametu es viņu par to ka palaida rokas vis viņam bija ne tā kliedza uz manis

Es tikai par meitiņu domāju un man liekās ka viņai tas par labu nenāk augt bez tēta

Meitai nāks par labu skatīties kā viņš tev sit un kliedz?
Šobrīd tu domā tikai par to, ka tev sāp, nevis par to kā jums ar meitu labāk būs.
25.04.2015 15:46 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Bērns raud un uztraucas tikai tapēc, ka tu streso, viņš vnk pārņem uz sevi primārā pieaugušā, kurs viņu aprūpē, emocijas. Ja sieviete skiras no vīra un ir ļoti lepna par beidzot paveikto un laimīga, ka tikusi prom no varmākas, tad viņas bērni ir tik pat mierīgi un laimīgi, jo jūt, ka mamma domā, ka tā būs visiem labāk. Problēma ir tavā galvā, nevis bērnā. Bērns ir tik mazs, tāpēc arī visu kā švamme no tevis uzsūc.
25.04.2015 15:46 |
 
Reitings 307
Reģ: 25.01.2015
Jēga tev te veidot diskusiju, ja tāpat aizskriesi pie tā nenormālā un tēlosi laimīgu ģimeni? Kur pašscieņa? Atradīsi jebkādu iemeslu, lai viņu attaisnotu un aizietu atpakaļ.

Kam bērnam vajag tādu tēvu, kas sit savu māti un kāda iespēja, ka arī nesitīs pašu bērnu?
Tieši tā, pastāsti labāk bērnam, kāds ir tēvs un tādēļ viņš nav Jums blakus!

Domā par nākotni un netērē laiku ar tādu
25.04.2015 15:45 |
 
Reitings 309
Reģ: 13.03.2015
Tev nav jaaupuree sava dziive beerna deelj. Vinja paaugsies un visu sapratiis. Es tavaa vietaa meitenei pat pastaastiitu, ka teetis slikti izturas pret mammu un taapeec nevarat buut kopaa.
25.04.2015 15:35 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Nu atzīsti, ka Tu tāpat sliecies uz to, ka viņam piedosi. Pārbaudi to, cik ļoti viņš ir patiesi gatavs darīt ko lietas labā. Neesi naiva un neuzticies tikai tukšām runām! Piedāvā viņam apmeklēt psihologu. Piedāvā doties uz pāru seansiem kā laikā viņš raksies savā netīrajā veļā , skaļi atzīs, ka ir pret Tevi pacēlis roku un atzīs to, ka viņam ir nepieciešama palīdzība agresijas mazināšanai. Tikai tad, ja vīrietis visam piekritīs, pats meklēs palīdzību, pats bez kavēšanās dosies un risinās problēmu, tikai tad es noticētu, ka viņa vārdiem ir arī kāda nozīme. Tikai un vienīgi redzot veltīto laiku un enerģiju, kā arī fiziski sēžot un dzirdot visus iemeslus. Es piekristu risināt problēmu, ne ar to sadzīvot. Tas ir patiesi briesmīgi, ja bērnam ir jāredz, kā viens no vecākiem fiziski izrēķinās ar otru.
25.04.2015 15:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits