draudzība ar pretējo dzimumu.

 
Reitings 289
Reģ: 16.06.2013
Sveikas, dāmas.
Lūdzu izsakiet savas domas par šādu situāciju - sieviete kopā ar vīrieti 2 gadus, bet vienā ballītē sieviete satiek vīrieti ar kuru ir interesanti parunāties un pavadīt laiku ( jo abi sazvanās un dažreiz satiekas). Kādas Jūsu domas par šādu situāciju?
25.04.2015 00:12 |
 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Manam draugam bija laba draudzene ar kuru vins pirms mes sagajam kopa tikas katru dienu parunaties.
Neko nebutu teikusi, ja sita vinam nezvanitu visu laiku un neprasiitos ciemos. Uz visam dzimsanas dienas kartinam vinam raksta - nevaru sagaidit kad veltisi laiku arii man. Sutija iszinas: tu man pietruuksti, es nevaru bez tevis (nu kaa bez parasta drauga jo esot bijusi liela draudziiba). Iszinas nejausi ieraudzinu kad vins lasija, ieskatijos ekrana...ahh, likaas nu tik dumja, ka neliek mieraa.
Tik uzmaciga baaba, nevareju ciest.
06.05.2015 11:48 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Daba tā nu ir iekārtojusi, ka dzīvniekam ar pretējā dzimuma pārstāvi ir jāpārojas. Cilvēks tas pats dzīvnieks vien ir.
Dabā iekārtots arī, ka dzīvnieki no viena metiena ("māsas un brāļi"), kad paaugas, savstarpēji pārojas un rada pēcnācējus. Cilvēkiem tomēr ir sarežģītāki attiecību modeļi, un parasti incests netiek piekopts. Daļēji tāpēc, ka tas ir tabu, daļēji tāpēc, ka ar to cilvēku ir pavisam cita veida attiecības (un vienalga, cik kopīgas ir intereses vai cik vizuāli pievilcīgs viņš šķiet).
Tāpēc salīdzinājums ar to, kā dara citi dzīvnieki, ir galīgi garām.

Tas jau arī parāda, cik ''šķīsta'' ir tā pretējo dzimumu draudzības būšana.. puisim ir cita pelīte, interese pret ''draudzeni'' mazinās
Kāpēc domā, ka tas pierāda tieši to, ka interese nav bijusi "šķīsta"? Varbūt vienkārši, kad parādās partnere, tad citām lietām paliek mazāk laika. Un var arī būt, ka tas ir partneres untums - lai vīrietis pārtrauktu draudzību ar sievietēm.

Lasu un brīnos... seksuālie maniaki visi
+++

draudzība jau ir puse no romantiskām attiecībām, ja ne vairāk. Pieliekot klāt fizisku pievilcību, dzirkstele uzliesmos agri vai vēlu (attiecīgos apstākļos)
Tas ir tukšs apgalvojums bez pamatojuma.
06.05.2015 12:16 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Pie tam - pat ja tiešām parādās kāda seksuāla interese - vairums cilvēku spēj sevi kontrolēt un neļaut šai interesei aizēnot visu pārējo.
06.05.2015 12:25 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Uzskatu, ka maza procentuāla iespēja, ka draudzība ir tikai draudzība. Vairāk vai mazāk kādam no abiem ir citi nodomi! ;-)
06.05.2015 12:30 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Dabā iekārtots arī, ka dzīvnieki no viena metiena ("māsas un brāļi"), kad paaugas, savstarpēji pārojas un rada pēcnācējus. Cilvēkiem tomēr ir sarežģītāki attiecību modeļi, un parasti incests netiek piekopts.


Vēl tagad esmu šokā kad bērnībā manas Minces dēls runcis vakarā sāka šo "stumdīt" uz mūrīša :-D bērnības trauma! :-D
06.05.2015 12:34 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Pie tam - pat ja tiešām parādās kāda seksuāla interese - vairums cilvēku spēj sevi kontrolēt un neļaut šai interesei aizēnot visu pārējo.

Bet interese jau arī nozīmē, ka draudzība nav tīra, nav svarīgi, vai tu sevi kontrolē vai nē!
06.05.2015 13:35 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Neticu tādai draudzībai.
Jo izskatīgāks un interesantāks cilvēks, jo mazāka varbūtība, ka viņam ar pretējo dzimumu (heteroseksuālu) izveidosies draudzība.


Tur tā lieta, ka nav viss pretējais dzimums mūsu gaumē un mēs arī neesam visu gaumē. Ar to daļu tad arī veidojam draudzības.
06.05.2015 13:40 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
OK, bet, manuprāt, gaume nav akmenī cirsta. Ja veidojas labs kontakts, tad var rasties jūtas arī, neņemot vērā, ka tas cilvēks it kā nav tavā gaumē. Jo ir taču raksturu un interešu saderība, kas ir attiecību pamats.
06.05.2015 13:42 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Ups, pirmais teikums bija domāts kā citāts, nevis mans viedoklis.
06.05.2015 13:43 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Draudzība starp vīrieti un sievieti var būt gadījumos, ja:

1) bērnības draugi
2) vīrietis ir gejs
3) draudzenes vīrs
ha ha ha :-D:-D:-D:-D Savi vīri ir jauzmana no draudzenēm, it īpaši brīvām.;-)
06.05.2015 13:48 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Kādai ir pieredze, ka draudzene aizviļ puisi/vīru?
06.05.2015 13:49 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Jo ir taču raksturu un interešu saderība, kas ir attiecību pamats.

Manā bijušo/esošo puišu draugu lokā nav tādu, ar kuriem man būtu ļoti līdzīgs skatījums uz dzīvi, nodarbošanās u.tml.
06.05.2015 13:50 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Ticu, ka var būt tāda draudzība ;)

Man ir variants - vīrietis ir gejs un bērnības draugi vienā personā :D komunicējam reti, bet tāpat esam draudzīgi, atklāti, varam ciemoties, vīnu dzert utt un vismaz manam draugam nav iemeslu kaut ko pārmest :D
Tāpat arī manam draugam ir sena draudzene, kuru viņš satiek šad tad, pēdējā laikā gan reti, bet tāpat labākā draudzene.

Un vispār, vienalga vai draudzējas ar romantiskiem nolūkiem vai draudzības pēc, neviens jau nekomunicē ar kaut kādā ziņā sev nesimpātiskiem cilvēkiem, tā kā visi, ar kuriem veidojam kaut kādas attiecības, ir mums simpātiski :-P
06.05.2015 13:57 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Man ir draudzība ar daudziem vīriešu kārtas pārstāvjiem - draudzeņu puiši, vecie klases/kursa biedri, kaimiņi. Nu nezinu, bet es viņos nekad neesmu saskatījusi neko vairāk par draudzību. Tas varbūt tāpēc, ka es viņus pārāk ilgi pazīstu un man viņi ir kļuvuši kā tuvi cilvēki. Protams, tējas kopā nedzeram un vakaros viens otram klausulēs neraudam par savām attiecībām. :D
Es domāju, ka ja ir skaidri nosprausta robeža abu starpā un katram ir skaidra otra nostāja, tad tur nevar būt nekādas problēmas.
Cita lieta ir tā, ja tev liekas, ka viss ir ok, bet patiesībā otrs jau sen cer uz tevi. :D Man tā sanāca ar skolas laika labu draugu, kurš man vienmēr bija kā brālis līdz viņš vienā dienā paziņoja, ka es viņam seeeeeen jau patīku. :D Nu neko, izrunājām to visu un tagad bez problēmām varu būt ar viņu vienā kompānijā, nesaskatot tur ko aizdomīgu.
Bet tā kā te pacēlās tēma arī par otro pusīšu iesaisti šajā situācijā, tad ir jāņem vērā arī fakts, ka lai cik ir labs un tuvs draugs, tas nekad nedrīkst pārraugt to, kas ir starp mīļotajiem. Diezgan tāda trausla robeža, manuprāt!
06.05.2015 14:16 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
interese jau arī nozīmē, ka draudzība nav tīra, nav svarīgi, vai tu sevi kontrolē vai nē!
O, jā, no visa manis rakstītā Tu paņēmi tikai pēdējo teikumu :D smalki gan.
Bet jebkurā gadījumā - un kas tad tur "netīrs"??? Tev tiešām ir tā, ka - ja kāds cilvēks šķiet interesants kā potenciālais partneris, tad viss pārējais "atslēdzas", un nespēj vairs viņu novērtēt nekādi citādi? Sēdi, fantazē par viņu un visiem spēkiem centies noturēties nemesties virsū viņam? Pēc Tava komentāra par "netīru" draudzību un sevis kontrolēšanu tāds iespaids paliek.
06.05.2015 15:29 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Gaumes jau ir dažādas. Bet ar kādu ļooooti simpātisku gan būtu grūti draudzēties.
06.05.2015 15:35 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Kāds naivums te valda... :D
06.05.2015 15:49 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tev tiešām ir tā, ka - ja kāds cilvēks šķiet interesants kā potenciālais partneris, tad viss pārējais "atslēdzas", un nespēj vairs viņu novērtēt nekādi citādi?

Novērtēt varu, bet potenciāls tur saglabājas, un ar to arī viss izteikts. Tas nav smuki pret otru pusīti. Brīvie var darīt, kā grib.
06.05.2015 17:38 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Šāda draudzība ir iespējama, pilnīgi noteikti ,tikai tādēļ ,ka es būt attiecībās netaisos nedibāt jaunus kontaktus neatkarīgi no dzimuma. Jā, man pat esot attiecībās, uzrodas jauni "čomi" ,bet tiešām čomi ,ar kuriem varu pasēdēt ,parunāt, sazvanīties ,pakonsultēt vai pakonsultēties, bet tas arī viss ,nekā vairāk par standarta draugu būšanu ne es ,ne viņi tur nemeklē un nav meklējuši.
06.05.2015 17:42 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man ir viirieshkaartas draugi, bet jaunu draudziibu veidoshanaa esmu uzmaniiga, it iipashi, ja viirietis nav no mana viira vai kopeejo pazinju loka. Nesen kaa sanaaca vairaak sadraudzeeties studiju ietvaros ar vienu jaunu puisi, kursh piedevaam ir netradicionaali orienteets, bet taa kaa mans viirs vinju nepaziist, vinjam uznaaca maza greizsirdiibas leekme, par ko patiesiibaa biju paarsteigta.
06.05.2015 17:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!