Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Latviešu PLUS SIZE meiteņu diskusija

 
Reitings 168
Reģ: 21.04.2015
Labdien!

Šajā diskusijā dalāmies ar modi plus size meitenēm un vienkārši aprunājamies kas uz sirds!

MĒS NEESAM RESNAS! MĒS ESAM PILNAS AR MĪLESTĪBU :-P
21.04.2015 12:26 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Man ar svaru bijis kā ar amerikāņu kalniņiem veselības problēmu dēļ.Tagad esmu kāds 16 vai 18 izmērs.Agrāk man ļoti gribējās notievēt,nu nereāli,uz kādu 36. izmēru,bet sāku sev uzdot jautājumu - kādēļ? Sāku likt domas pa plauktiņiem un sapratu,ka mainīties gribētu nevis sevis dēļ,bet citu. "Tagad būšu 36. un mani vairs neaprunās un neko sliktu neteiks." Tiesa gan biju jaunāka. Es gan uzskatu,ka ir jāiemācās mīlēt savs ķermenis tāds,kāds viņš ir un pēc saviem ieskatiem viņu var koriģēt,bet ja cilvēks nemīl ne sevi,ne savu ķermeņu,tad nav nekāda starpība 18. vai 6. izmērs,manuprāt.Tagad laiks ir pagājis- ēdu +/- sabalansēti un dodos garās pastaigās,nodarbojos ar jogu,tas mani dara laimīgu nevis tas kāds katru mēnesi man ir izmērs.Man vispār riebjas "tievuma" vai "resnuma" kultivēšana kā tāda,jo katram ir sava gaume.Piemēram es negribu būt zem 40. izmēra un daudzi ir šokā,kad es ko tādu saku.Man patīk "curves" un to es esmu sapratusi.Tā nav skaudība,jo es priecājos par meitenēm,kas sevi pilnveido zālē,jo man ir arī tādas draudzenes kuras ir ļoti slaidas,bet tā ir paša personīgā izvēle.

Par drēbēm meitenes te runāja.Nu Lindex ir tāds,nekāds bieži vien,var paskatīties Debenhamā (Spicē),bet tur daudz kas ir klasiskajā stilā.Es 90% gadījumu sūtu visu internetā.
03.05.2015 17:57 |
 
Reitings 168
Reģ: 21.04.2015
Kā jums iet?
02.05.2015 19:08 |
 
Reitings 53
Reģ: 27.03.2015
šitās ir mazāk trakās bildes tam kas notiek ja ir resns
24.04.2015 20:12 |
 
Reitings 53
Reģ: 27.03.2015




24.04.2015 20:11 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Kakaduu, tas par dzelibam shoreiz nebija par Tavu komentaru. Vienkarshi daudzas uzskata, ka var negliti izteikties, sakot, ka arii tievas tiek apsaukatas, tadejadi var bez sirdsapzinas parmetumiem apsaukat apaligaakas.
23.04.2015 12:28 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
PaulaMonro, neaizstāvu dzēlību rakstīšanu arī šajā diskusijā, taču tas, ka paralēlā fotodiskusija, kurā nepārprotami norādīts - tā paredzēta tikai foto ievietošanai, arī tikusi piepļeckāta, pavisam skaidri liecina par vairāku kosmiešu, acīmredzot, lasītprasmes trūkumu.
23.04.2015 12:05 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Arguments, ka meitenes te raksta dzeliligus komentarus, jo arii tievas meitenes tiek apsaukatas, neiztur nekadu kritiku un liecina tikai par nekulturalu attieksmi. Nevaru iedomaties, ka, ja kada meitene izveidotu diskusiju parlieku tievam meitenem, kuraam svars ir parak mazs, es ietu un rakstiitu tekstus - eest vajag vairak, pavingrot vajag, lai muskuli utt.
Un nevajag attaisnoties, ka ir eksmeplari, kas kaut ko tadu arii raksta, katram pasham ir jaatbild par saviem vardiem, un tapec, ka kads taa ir pateicis - nenozimee, ka arii citiem janolaizas tik zemu.
23.04.2015 11:22 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Sākumā arī nodomāju - nu WTF taisīt gandrīz tādu pašu tēmu, bet patiesībā sanācis pamācoši ar norādi uz baļķiem vairāku kosmiešu acīs - tēma nepārprotama un rakstīts "tikai foto", bet laikam ar lasītprasmi ir pašvaki, jo takš kādas dzēlības un pamācības vajadzēja ieklabināt arī tur.
23.04.2015 09:42 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
No sakuma es neizpratu domu, kapec autore izveidoja veel vienu diskusiju ar + size foto, un likaas kaa provokatiivs, lieks izleciens. Tagad sapratu, lai visu laiku nebutu jalasa pa vidu izmestie dzeligie komentari.

Shii nav diskusija, ar nosaukumu - ko juus domajat par Plus size meitenem! Bet izskatas, ka daudzas to nesaprot.
Tas ir tas pats, kas rakstit kaazu diskusijaa, ka preceties ir stulbi un nemoderni un tikai vecmodigi idi@ti to dara, maminu diskusijaa, ka beerni ir kaitinoshi un naf@g vinus, kamon, tak domajiet ar galvu!
23.04.2015 08:39 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Aprobezota tu paliki pēc tam kad izteici šo komentāru.
Un galu galā,lai resnītes atstāj modi tievajām,jo uz tievām meitenēm modelētais abģērbs izskatās daudz labāk nekā uz resnajām


Un nē, tu neesi visas sabiedrības balss, jo visas sabiedrības balss sastāv arī no tām resnajām un viņām ir tik pat liela teikšana cik tev par to kas ir skaists un pieņemams.
Un vispār modi tev nevajadzēja te nemas jaukt iekšā, jo tas kas tev varbūt liekas ir mode, citam var būt grīdas lupata.
23.04.2015 06:22 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Mode? Jūs jokojat... Cik no tā, kas staigā pa mēli modes skatēs, ir redzams uz ielas mugurā parastai sievietei? Neatkarīgi no viņas svara. Paskatīsimies uz tām, kam naudas pietiek... Tas, kas defilē pa mēli, uz ielas nenonāk. Tas, kas ir domāts valkāšanai uz ielas, tas ir cits stāstas, bet arī tas ir strīdīgs jautājums. Es esmu no tām, kas var norādīt uz manekenu un pateikt, lai iesaiņo to, kas tam uzvilkts. Pat nemērot. Bet esmu redzējusi tās pašas drēbes mugurā sievietēm, kas sver apm 10kg vairāk par mani. Izskatās labi arī viņām.

Brīžiem tāda sajūta, ka Cosmo lietotājas domā, ka, ja kādai nav manekena izmērs, tad uzreiz ir 30+ liekie kg... Nožēlojami.
23.04.2015 02:28 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2015
Miss Joker zin esmu gan, galu galā nerunāju par slimīgi tievām un kas tad tu gribi teikt Francija ir pasaules balss?
Teicu tikai to ka nevisi ir domāti modes industrijai un ar to es kļūstu aprobežota? Nu jā skaidrs kāda ir tava loģika
23.04.2015 02:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un galu galā,lai resnītes atstāj modi tievajām,jo uz tievām meitenēm modelētais abģērbs izskatās daudz labāk nekā uz resnajām


Vai tu esi visas sabiedrības balss ka vari noteikt kam vajadzētu valdīt pār modi? Realitātē modē meitenes ir tieviņas un pat kādreiz pirms tas tika ierobežots vismaz francijas modes namā viņas bija slimīgi tievas, bet tas nebija tāpēc tik lai skaitītos skaistas, tas ir tāpēc ka visi lielie vīriešu modes dizaineri ir geji un viņiem burtiski nepatīk skatīties uz meitenēm kam ir vairāk formas, lielākas krūtis utt. Viņiem patīk puisiska auguma formas. (tas protams gan jau nav attiecināms uz pilnīgi visiem)

Loģiski ka modes apģērbs neizskatīsies tik labi uz resnām meitenēm kā tas izskatās uz tievām ja tas apģērbs pa lielam ir radīts pat reizēm nereiķinoties ar to ka sievietei krūtis var būt lielākas pa c bļodiņu. . .

Šī aprobežotā domāšana ir tā kas traucē sabiedrībai normāli sadzīvot, nevis tas svars. Un vai kāda tievā meitene kura aizvaino tās meitenes ar liekajiem kg kādreiz ir aizdomājušās par to ka varbūt tās meitenes vienkārši negrib būt tādas pašas kā lielākā daļa sabiedrības. Uz ielas redzu daudz skaistas meitenes, bet velns viņas visas ir tik līdzīgas, kā svarā, tā modē ,tā arī kosmētikā ka patiesībā tas jau paliek apnicīgi. Un vai esat ar kādreiz aizdomājušās kādas sekas var būt vārdu spēkam? to attiecinot gan apainojumiem par tievajām, gan arī par resnajām.
22.04.2015 22:49 |
 
Reitings 214
Reģ: 05.02.2013
siliconfree Atvaino, kartigi neizlasiju tavu komentaru, vnk ieraudziju 10/12 izmeru pluss size diskusija un nodomaju, ka pasaule iet sviesta.
22.04.2015 21:33 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2015
Negausis - bet es saku
Manai mammai ir 10-12 izmērs, sanāk 40/42 uz augumu 170 un viņa ir tieva,sievišķīga ne miņas no plussize
, kur es teicu,ka tas esot plus size?
tieši otrādi es tam nepiekrītu,jo tas bija rakstīts pirmajos komentāros
pati gan esmu xs - 4-6 izmērs ,šad tad 8
22.04.2015 21:25 |
 
Reitings 214
Reģ: 05.02.2013
siliconfree 10/12 izmers skaitas M izmers jeb 38/40, kur tu tur pluss size gribi dabut?
http://www.asknumbers.com/ClothingWomensConversion.aspx
22.04.2015 21:21 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2015
Un galu galā,lai resnītes atstāj modi tievajām,jo uz tievām meitenēm modelētais abģērbs izskatās daudz labāk nekā uz resnajām
22.04.2015 21:16 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2015
Manai mammai ir 10-12 izmērs, sanāk 40/42 uz augumu 170 un viņa ir tieva,sievišķīga ne miņas no plussize , man nekas skaists neliekas plussize, celulītu muciņas ,pēc mana viedokļa viņas sevi neciena,neierobežo sevi ēdienā,nav striktas pret sevi,slinkas,vietā lai paskrietu labāk pāēd un jūtas ok - pašas nesaprot to,ka liekais svars nav labs veselībai ,nerunāju par tām,kuras to neizrāda un ir vismaz kāda kaunuma sajūta par to ka ir šādi nobarojusies, un nerunāju par tām,kuras ir ceļā uz tievēšānu , bet kā jau minēju tās ir tikai manas domas (l)
22.04.2015 21:14 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tāpēc resnules saucu par resnām bez vismazākajiem sirdsapziņas pārmetumiem


Nu, tādā gadījumā nav ko brīnīties, ka Tevi sauc par slieku un ko tik nē. Diez vai katra apaļīga meitene, kas Tev ceļā pagadījusies, iebāza savu degunu Tavā dzīvē.

Tagad jau sabiedrība pieprasa, lai cilvēki uzbarojas, ne tievē. Citādi dzirdi nievājošas replikas savā virzienā.


Nē, visos laikos no sabiedrības pieprasīja būt tolerantiem pret jebkuriem cilvēkiem neatkarībā no viņa svara, vecuma, garuma, reliģijas. Nosaukt cilvēku par resnu vai tievu cilvēku par slieku ir vienlīdz neētiski un neaudzināti
22.04.2015 20:59 |
 
Reitings 421
Reģ: 29.01.2009
Man gan liekas,ka "nievājošie" komentāri par kārnajām, tievajām nemaz nav TIK aizvainojoši, cik pateikt resnulei, ka viņa ir resna.Vienkārši tēlo no sevis nabadzītes, lai vēl pasaka, cik tieva ir vai negrib paēst, tas pašām ceļ pašapziņu. Klusībā tīksminās,bet publiski tēlo aizvainotās.
Turpretī par resnām nosaukt normālas miesasbūves vai arī tiešām resnules ir aizvainojoši,jo normālās sāk justies tā it kā jau būtu resni vaļi,bet resnās jūtas aizvainotas,jo kārtējo reizi atgādina,cik neiederies normālos svara proporciju rāmjos, tātad esi "neglīta" un sēdi mājās.


Varu no pieredzes pateikt, ka tas aizvaino pat ĻOTI. Brīžiem sāk likties, ka mēs dzīvojam sabiedrībā, kur resnās ir modē. un pilnīgi piekrītu, ka cilvēki sauc par kārnu, sūta paēst bez sirdsapziņas pārmetumiem, bet, kad kādu nosauc par resnu, va pati taktiski norāda uz lieko svaru tas, redziet, nav pareizi un aizskar jūtas. Tagad jau sabiedrība pieprasa, lai cilvēki uzbarojas, ne tievē. Citādi dzirdi nievājošas replikas savā virzienā.
Tāpēc resnules saucu par resnām bez vismazākajiem sirdsapziņas pārmetumiem :D
22.04.2015 20:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits