Latviešu PLUS SIZE meiteņu diskusija

 
Reitings 168
Reģ: 21.04.2015
Labdien!

Šajā diskusijā dalāmies ar modi plus size meitenēm un vienkārši aprunājamies kas uz sirds!

MĒS NEESAM RESNAS! MĒS ESAM PILNAS AR MĪLESTĪBU :-P
21.04.2015 12:26 |
 
Reitings 309
Reģ: 13.03.2015
Es arii lielu dalju savas dziives esmu bijusi plus size sieviete. Shiis formas nedariija manu dziivi sliktaaku, jutos labi un patiku sev. Tomeer kopsh pagaajushogad saaku pieveerst lielaaku uzmaniibu savam uzturam, esmu zaudeejusi vairaak kaa 10 kg un zinu, ka atpakalj tos vairs neveeleetos. Savas jaunaas formas man patiik daudz labaak nekaa bijushaas apaljiigaas.

Bet tas ir tikai mans staasts, nevienam to nevajadzeetu uztvert personiigi. Man biezhi vien raadaas, ka apaljiigaas sievietes ir veseliigaakas par dazhu labu slaido, kas shkjiet, tuuliit sabruks pati paar saviem kauliem. Draudzene ir pat ljoti formiiga sieviete, bet viirieshi ap vinju burtiski spieto.

Arii man ir probleema ar apgjeerba izveeli - palielais kruushu izmeers. Cik reizhu nav bijis, ka bluuziites, jacinjas, utt. visur citur der labi, bet kruutiis neiet ciet, kaut pakaries(e) Tas mani tieshaam var traku padariit.
21.04.2015 21:25 |
 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Man patīk Oasis, bet kleitas tur dažas ir ļoti īsas.
Pēdējā laikā Reservedā smukas augšiņas esmu atradusi.
21.04.2015 21:27 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Saku, ka neiespējamais, jo te jau skaļākais sauklis ir, ka vīriešiem tikai kārnules patīk un ja neesi kārne, nemūžam vīrieti neatradīsi.

Nē, nievājošu komentāru, ar pašizdomātiem apgalvojumiem un jūtamu kompleksu radītu aizvainojumu it nemaz nav.
21.04.2015 21:28 |
 
Reitings 8
Reģ: 20.04.2015
Apģērbs. Ja pievērš lielu uzmanību modes tendencēm un nauda spiež kabatu tad asos.com iesaku, tur ir pat attēli ar gataviem outfitiem. :-)
21.04.2015 21:30 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Bet kāpēc to jauztver personiski un jaametas komenteet,ja esi parliecinata par sevi sieviete?

o ja, Oasis arii! Bet tur laikam lidz 44.
21.04.2015 21:31 |
 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Kleitas man no Oasis ir 14/16, augšiņas L.
21.04.2015 21:33 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
man ļoti skaistas šķiet sievietes no pirmās lapas, daudziem nepatiks, bet nezinu, kopš palīdzu meitenēm, es tiešām sāku novērtēt un redzēt skaistās nianses ķermeņiem - mums katram tās ir atšķirīgas.
21.04.2015 21:34 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Neuztveru personiski, vienkārši pasmaidu par to, cik dažām ir lielas problēmas ar sevi. Jā, man arī svars reizēm ir nedaudz sāpīga tēma, taču redzot to, kas šeit notiek, nav viegli noturēties un neiekomentēt.
21.04.2015 21:36 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu es negribēju nevienu aizvainot , godīgi ... , tik man šķiet jocīgs apgalvojums ,ka nevar notievēt , es protams ticu un zinu , ka tā var būt , bet būsim reālas tā ir vienai no simts vai pat divsimts.
Es varu būt godīga un teikt , ka sava auguma dēļ esmu gatava sēdēt nedeļām uz kefira un tomātiem , kāpēc +size nevar būt godīgas un teikt , ka viņām garšo , te reti kura meitene godīga atdzīst, ka viņai ir liekie kg un , ka tie ir tāpēc ,ka garšo ēst ... Ja jau pašpārliecinātas tad līdz galam ...;)
21.04.2015 21:38 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
“Is fat really the worst thing a human being can be? Is fat worse than vindictive, jealous, shallow, vain, boring or cruel? Not to me.”

Bet varu teikt arī, ka es nejustos labi, ja mana apģērba izmērs būtu lielāks nekā 38. Es fiziski labāk jūtos tomēr mazāka, lai gan neesmu ne tuvu kārnai. Bet citi, lai dara to, ko grib, un ir tādi, kādi paši sev patīk, katram ir tiesības tādam būt, nekad uz nevienu ar pirkstiem neesmu rādījusi vai saukusi vārdos.
21.04.2015 21:38 |
 
Reitings 1249
Reģ: 30.10.2013
wee - jāpiekrīt notievēt var ikviena arī ar slimībām, bet jo lielāks svars, jo lielākam gribasspēkam jābūt. ilgāks laiks jāpatērē.
21.04.2015 21:41 |
 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Varbūt savus viedokļus par resnajām meitenēm varat izteikt citā diskusijā?
Šeit es labprāt palasītu reālus stāstus, nevis spriedelējumus, ka resns ir slikti, bet tievs ir labi.
21.04.2015 21:41 |
 
Reitings 239
Reģ: 27.03.2015
Ā, nu protams, visi nievājošie komentāri par tām kārnajām ir pilnīgi ok, bet tiklīdz kāda uzdrošinās pateikt kaut ko pretēju (kā to darīja bbw, bez aizvainojošiem apzīmējumiem), aaaaak dievs, šausmas un briesmas, kā viņa varēja uzdrošināties to?

Man gan liekas,ka "nievājošie" komentāri par kārnajām, tievajām nemaz nav TIK aizvainojoši, cik pateikt resnulei, ka viņa ir resna.Vienkārši tēlo no sevis nabadzītes, lai vēl pasaka, cik tieva ir vai negrib paēst, tas pašām ceļ pašapziņu. Klusībā tīksminās,bet publiski tēlo aizvainotās.
Turpretī par resnām nosaukt normālas miesasbūves vai arī tiešām resnules ir aizvainojoši,jo normālās sāk justies tā it kā jau būtu resni vaļi,bet resnās jūtas aizvainotas,jo kārtējo reizi atgādina,cik neiederies normālos svara proporciju rāmjos, tātad esi "neglīta" un sēdi mājās.
21.04.2015 21:42 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Es atzīstos, ka lielākoties esmu plus size tāpēc, ka man garšo ēst. Ok, sava daļa gēnu arī ir pie vainas, tomēr es noteikti varu svērt mazāk nekā tagad. Kādu laiku biju mierā ar to, kāda esmu un kā izskatos. Tagad vairs neesmu ar to mierā- gribu izskatīties un justies labāk. Un esmu ceļā uz to (l)

Principā man liekas, ka katra augums ir viņa paša darīšana. Bet ja runa ir par svari, tad īsti labi neizskatās ne ļoti apaļas meitenes, ne ļoti kārnas. Es gribētu būt vidēja izmēra cilvēks- i vieglāk būtu, i smukāk, i praktiskāk drēbju izvēlas ziņā.
21.04.2015 21:43 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
nu jums darīt nav ko, katrā diskusijā kasīties? Pat ja par pūkainiem, mīlīgiem kaķēniem kāds uztaisīs "beztēmu" tāpat atradīsies kādas, kurām gribēsies pakašķēties :D
21.04.2015 21:43 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Protams, problēmas ar sevi ir lielākajai daļai- gan apaļajām,gan tievajām.

Es nezinu,man jau liekas,ka izmērs,tāpat kā kg,neko nenozīmē. Esam visas redzējušas,kā meitenes iespīlējas apģērbā un lepni saka,ka man ir 38.izmērs,lai gan 40. sēdētu daudz labāk.
21.04.2015 21:44 |
 
Reitings 239
Reģ: 27.03.2015
Pat ja par pūkainiem, mīlīgiem kaķēniem kāds uztaisīs "beztēmu" tāpat atradīsies kādas, kurām gribēsies pakašķēties
kāpēc obligāti par kaķēniem?Kāpēc ne par kucēniem,putniņiem vai trusīšiem? :D baaa tracina tā apsēstība ar kaķiem :D tinos prom,kamēr man neiekrāva ar kārtējā kaķa bildi :D
21.04.2015 21:48 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nē, nievājošu komentāru, ar pašizdomātiem apgalvojumiem un jūtamu kompleksu radītu aizvainojumu it nemaz nav.


Tu ne līdz galam izlasīji, kādā kontekstā tas ir bijis teikts. To teica meitene, kura norādīja, ka viņas apaļīgām kolēģēm ir vīri, jā, tieši tā, kaut gan tieši daudzas tievās/slaidās sievietes propogandē, ka tas ir bez maz vai mission impossible. Ja Tevi apvaino tādu sieviešu (tievo) izteicieni, tad pri čom te + SIZE tēma? Manuprāt, tiešām, kaut kas ar uztveri ir slikti, ja speciāli ielien tēmā, kuras nosaukums skaidri un gaiši norāda uz to, ka runa ir par meitenēm ar lielām formām, lai izgāztu visas savas nebūšanas uz citām, kas Tev tādus "komplimentus" pat tuvumā nav izteicis. Un nav runa par to, ka te notiek glaudīšana pa spalvu. Tad jau tēmai nebūtu tik skaļš/atklāts nosaukums :D

Un par + SIZE runājot, vispār pamanīju, ka Mohito ir lielie izmēri, bet nu tur pieņemsim 40. ir kā 44. vai pat lielāks, man liekas, ka pat 38. velk uz 40./42. Laikam ne visām drēbēm, bet nu ir..
21.04.2015 21:48 |
 
Reitings 817
Reģ: 21.02.2015
nu tiesi tā meooow- tak rakstīts jau tēmas pieteikumā- plussize meiteņu diskusija, nu kāpēc jānāk un jāsaka kaut kas... jā protams forums un visi var teikt visu-
bet es nelienu māmiņu diskusijā un nesaku cik visas mamas stulbas, vai ko var runat tikai par bērniem (man nav nekas pret bērniem, un visu cieņu māmiņām, šis ir tikai piemērs)

un meitene kura te runāja par ķermeņa uzbūvi un cik kas ir apvainojoši-

kāpēc tievas meitenes nekad netiek nosauktas par -tievulēm- kā jau kkāda aprakstoša lieta, bet tiklīdz tiek pieminēts plus size un lielāks izmērs tā mēs tiekam nosauktas par resnulēm- diagnose- sēdi resnule un rij. fuj, ļoti nepatīk šis vārds!


par kompleksiem runāot- esmu gara, liela un viegli pamanāma.. šad tad protams ir gadījies raudāt un pārdzīvot sava izmēra dēļ, bet pa lielam-
sapošos, sataisu skaisti matus, uzkrāsojos un eju smaidīga pa dzīvi, iepriecinu cilvēkus un jūtos labi! :)
21.04.2015 21:49 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
A ka ir, es ar esmu plus size pie 1,57 40 izmers, vispar liekas, ka to plus size nemaz nevar ta objektivi ievertet
21.04.2015 21:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits