Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nesaprotu, kā rīkoties..

 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
Sveikas!
Situācija tāda- tikos ar vīrieti kādus 6mēn, likās jau, ka beidzot būs tas īstais, lai gan esmu ļoti piesardzīga,bet palēnām jau sāka ieminēties par kopīgu mitekli..viss šķita tik ideāli, perfekts sekss, kopīgas brīvdienas(lutināja mani gan ar rīta brokastīm gultā, gan visādi citādi(ne materiāli), kopīgi pavadīts laiks (ceļojām pa LV), sapazīstinājām ģimenes utt.. bet tad...sāka jocīgi uzvesties, pēkšņi mazāk laika, atrunas, lai netiktos, sāku pratināt, kas atgadījies- it kā nekas.. Un tad es uzzināju, ka viņš ir pamatīgs donžuāns, bez manis viņam vismaz tādas 5 meitenes bija( iesākumā tikai čatoja,jo nebija jau laika ar viņām tikties, vēlāk arī tikās)..Protams, kontaktus sarāvu..pēc laika lūdzās atpakaļ, ka esot mainījies un tiešām vēloties ar mani visu nopietni(kaut gan, no drošiem avotiem zinu, ka pa to laiku bija pa daudzām gultām apkārt pagulējis), mēģināju aizmirst un piedot, bet nu, nespēju, sāpīgi.. un tā nu viss un pavisam.
Pirms kāda mēneša uzzināju, ka viņam uzradusies draudzene, it kā tiešām nopietna. Mana attieksme neitrāla- ja nebija lemts, tad nebija. Bet, tagad atkal raksta man, vai nevaram vienkārši tikties tikai dēļ seksa (es, protams, attiecu, lai arī bija tik labi, bet tas ir pret maniem principiem tikties ar aizņemtiem vīriešiem), tā nu vēl uzzinu, ka viņš turpina vēl tikties ar kādām 4 meitenēm.
Man ir tik žēl tās viņa tagadējās draudzenes, skatoties uz viņu, redzu pilnīgi sevi...tik akli tic un uzticas visām šīm pasakām, sakarā ar to, ka viņai ar viņu kopīgu paziņu nav- tā pat kā man, nav jau kas var pastāstīt par viņu, pabrīdina par "lielskā" vīrieša dabu, jo runā viņš skaisti, un skaisti piedzied pilnas ausis..atceros to, cik sāpīgi bija man, nu, nenovēlo to nevienam. (t)
Tā kā šis atkal cenšas man piebraukt, domāju, varbūt, vienārši tai meitenei aizsūtīt screenshootus, ko viņš man raksta, lai viņai beidzot atveras acis? Kā jūs rīkotos?
Jā, jā, zinu, ka nevajag līst tur, kur neviens mani neprasa, ka beigu beigās palikšu vainīga es ( kaut gan man vienalga, ko tas "lieliskais" vīrietis par mani domās)...
Laikam pārāk ļoti redzu sevi tās meitenes vietā, un negribu, lai viņai viss vienā dienā sabrūk kā kāršu namiņš, tā kā man.. :-|
20.04.2015 19:45 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
Kaut kas šeit bija rakstījis, lai ierakstu atrisinājumu, bet bija pavisam aizmirsies. :-)
Tātad kamēr es domāju stāstīt vai nestāstīt, laikam meitene pati nāca pie prāta, vai nu pati "atkoda" vai kāds manā vietā pačukstēja. Esot aizgājusi neko nepaskaidrojot :-D
Šis uz mutes, no sākuma man traci cēla, ka es esmu iejaukusies, bet tad saprata, ka nē, un atkal centās "pieslīdēt" atpakaļ pie manis, tas vispār bez komentāriem. (t)
Tagad spriežot pēc soc.tīkliem atkal jauna beibe :-D , nu jomajo :-D:-D
14.05.2015 00:06 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Šeit, protams, saruna aizgāja par ko citu, bet runājot par tevi pašu, nejūties vainīga vecāku vai draugu priekšā un lai tas nav par pamatu vēlreiz piedot viņam (ja nu tas ienāk prātā). Par sarakstes sūtīšanu - aizsūtītu, bet diez vai man būtu interese paskaidrot vai ieskaidrot, ja neticēs.
21.04.2015 09:27 |
 
Reitings 3616
Reģ: 06.05.2014
Krita, nav ko bāzt visas situācijas vienā maisā. Kazanova un viens cilvēciņš, kas tevi dara kaut cik laimīgu, nu nav viens un tas pats. Nu, ja būtu šādā situācijā un džekiņš neliktos mierā, tad uztaisītu screenshot ar viņa vēstulēm, nosūtītu un viss. Nekādās sarunās neieslīgtu ar to meiteni - viņai būs vēlēšanās baigi runāt noteikti.
21.04.2015 00:18 |
 
Reitings 195
Reģ: 22.01.2015
tas pats gadījums, par kuru vakar vienā tēmā visas brīnījās, ka nevajag teikt vienam puisim, ka viņa draudzene paslepus krāpj viņu ar citu..
es vienmēr esmu par patiesības atklāšanu! apzināti sāpināt cilvēku ir necieņa, pirmkārt, pret sevi.

iesaku pateikt tai meitenei to, ko zini, bet tālāk jau ir viņas izvēle, kā rīkoties. protams, iespējams, sākumā tevi uzskatīs par attiecību izjaucēju, bet tu jau pati zini, ka tā nav un ka to dari ar labiem nodomiem. :-)
21.04.2015 00:09 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Man ir bijusi tieši tāda pati situācija. Perfekts vīrietis, perfekta izturēšanās, perfekts sekss, runas par kopīgu nākotni. Beigu beigās atklāju, ka šīs perfektās sajūtas un nākotnes plānus viņš sniedz vēl pāris citām sievietēm. Sāpēja. Ļoti. Dienas un naktis pavadīju pieraudādama spilvenus, kliegdama par savu salauzto sirdi un māņiem, kurus viņš tik prasmīgi spēja sastāstīt, ka ticēju. Pēc laika viņam uzradās jauna draudzene. Paralēli attiecībām ar viņu - vēstules un sms man, vakari klubos ar citām, bet draudzenei tika stāstītas tās pašas vecās pasakas, kurām reiz ticēju es. Ilgi domāju vai vajag iejaukties, taču tad atcerējos sevi - tādu raudošu, sāpju un izmisuma sagrautu, iemīlējušos līdz ausīm - un sapratu, ka negribu noskatīties uz to visu no malas un bez maz vai ar savu klusēšanu piedalīties viņa afērās. Meitenei atklāju patiesību un pretī saņēmu pateicības vārdus, kuri man nebija svarīgi tik ļoti, cik svarīga bija tā apziņa, ka nebūs vēl viena tāda pati meitene, kāda reiz biju es, kurai šāds staigulis negaidīti vienā mirklī salauzīs sirdi.
20.04.2015 23:43 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Es rakstītu tikai ar mērkji atriebties un iepriecināt sevi, lai "atvērt" acis meitenei, nerakstītu. Ja pašai būs gandarījums no tā, protams, raksti. :-)
Un neaizmirsti uzrakstīt lā beidzās.:-D:-P
20.04.2015 23:22 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Nezinu vai pati tavā gadījumā būtu spējīga svešai meitenei kko tādu aizrakstīt, bet pati būtu pateicīga, ja man kāda atrakstītu un atvērtu acis.
20.04.2015 23:07 |
 
Reitings 307
Reģ: 25.01.2015
Protams, ka pasaki taisnību meitenei. Tas kuras te saka, lai tu klusē... pašām baigi patiktu, ka no jums slēpj, kad jūsu vīrieši draiskojas te pa labi, te pa kreisi? :D Nu diez vai!
20.04.2015 23:00 |
 
Reitings 206
Reģ: 04.10.2009
RAKSTI.
20.04.2015 22:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es sutitu, ja pati neattapses, nu vinjas velme.
Es butu bijusi laimiga ja man laicigi acis atvertu. Ir pretigi, pretigi, pretigi apzinaties, ka citi ilgu laika periodu teloja, ka neko nezin, itka viss butu kartiba kaut patiesiba bija arprats aiz muguras. Un tas, ka zinaju to skukji, briesmigi pazemojosi.
20.04.2015 22:17 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Es tavā vietā pateiktu tai meitenei. Vismaz nebūtu vainas apziņas.
20.04.2015 22:01 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
Raksti.
Ja meitene būs gudra - sapratīs.

Un, ja nē, tad pati vainīga. Tā pat ar laiku sapratīs.
Bet man patīk tas plāns par atriebšanos :D protams neaizejot tik tālu.. kā te bija kāda uzrakstījusi :D
20.04.2015 22:01 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kaitiņas plānam sākums labs, bet turpinājums būtu labāks šāds-autore sarunā, ka viņš viņu sagaidīs gultā kails. Autores vietā, atnāktu draudzīgi visas 5 un pateiktu, ka visu zina. Sameklēt 5 jaunas aitiņas-tā būs pietiekama atriebība :)
20.04.2015 21:52 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Nu, ja, kā filmās :D Viņš lauž Jūsu sirdis, Jūs viņa olas/ego/telefonu (pēc izvēles un fantāzijas) :D
20.04.2015 21:50 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Juristes, te pēc kura panta ož?


tīša kules dedzināšana - huligānisms :D
20.04.2015 21:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
un mēs izdarītu ko riebīgu ar viņu, piemēram ....


Juristes, te pēc kura panta ož?
20.04.2015 21:45 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Es ne tikai uzrakstītu tai meitenei, bet arī piedāvātu atriebties vīrietim. Sarunātu ar meiteni, ka es uzrakstu tam čalim vēstuli, vai viņš nav pārdomājis par to seksu, sarunātu tikšanos kādā viesnīcā, sagaidītu viņu seksīgā apakšveļā, erotiski piesietu viņu kailu pie gultas un tad tā viņa draudzene iznāktu un mēs izdarītu ko riebīgu ar viņu, piemēram aplietuar medu un ssmiltīm un safočētu. Un tad aizietu, atstājot tur viņu tā guļot.


par daudz Holivudu skaties. :D
20.04.2015 21:42 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
Kaitiņa :-D:-D:-D
20.04.2015 21:41 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Ajjjj, cik forša situācija! :D
Es ne tikai uzrakstītu tai meitenei, bet arī piedāvātu atriebties vīrietim. Sarunātu ar meiteni, ka es uzrakstu tam čalim vēstuli, vai viņš nav pārdomājis par to seksu, sarunātu tikšanos kādā viesnīcā, sagaidītu viņu seksīgā apakšveļā, erotiski piesietu viņu kailu pie gultas un tad tā viņa draudzene iznāktu un mēs izdarītu ko riebīgu ar viņu, piemēram aplietuar medu un ssmiltīm un safočētu. Un tad aizietu, atstājot tur viņu tā guļot. :D
20.04.2015 21:40 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Kpc tu par to čali zini tik daudz? Ar cikām kopā, ar kuru nopietni ar kuru nē...utt.
20.04.2015 21:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits