Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzene krāpj puisi

 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Mana draudzene ir sākusi krāpt savu puisi, ar ko dzīvo kopā. Saprotu, ka nav mana darīšana, bet es jūtos slikti par to, jūtos kā līdzdalībniece :( Līdz šim viņa man bijusi autoritāte, pradīju viņai padomus savu attiecību sakarā. Bet tagad...

Kā saka, parādi man savus draugus, un es pateikšu, kas esi tu pats. Šajā gadījumā es galīgi nejūtos tāda kā viņa, tas ir kaut kas absolūti pret maniem principiem. Līdz ar to vai tas varētu ietekmēt mūsu draudzību?
19.04.2015 16:14 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Nu lai nau krapj. Savu nostaju pateiktu, bet tas nemainitu musu draudzibu kaa taadu. Iznemums butu, ja vina draugs butu ari man tuvs draugs...tad es ilgstosi nespetu taa sadzivot,.
22.04.2015 18:06 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Zinot sevi, meginatu ar vinu izrunat, uzklausit, bet ja cilvekam vnk gribas pamaukoties , tad es,visticamak, partrauktu komunicet ar vinu palenam.
Bwmet autor, dari kaa gribi,ja dzeks nav baigi pazistams, es nelistu.
20.04.2015 22:30 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Jā, teiciens par to vienu medaļas pusi, ir gluži vietā.
Tāpat jau neviens nevienu nekrāpj. Pa lielam - vai nu otra puse kaut ko nodarījusi, vai nu "pašai ar sevi ir strīds" - kaut kas nav okey. Kaut kas attiecībās nav labi, kaut kas pietrūkst, kaut kāds fīlings tāds, ka jākrāpj nost.
Labi, tas tā, katrs dara, kā grib.
Ja tev, kā draudzenei tas liktos nepieņemami, tad es vnk to paskaidrotu draudzenei un pārstātu komunicēt. Ja pārstāt uzturēt draudzību ar draudzeni šādas lietas dēļ nevēlies, tad krāpšanas fakts nerada tev tik lielu diskomfortu un vnk samierinies.

Man draudzenei arī šis fakts nebija pieņemams. Nolēmām par to vnk nerunāt. Tā teikt - slēpu arī no viņas krāpšanas faktu. Kad dēka bija beigusies, draudzene to zināja. Ilgu laiku es nekur neko. Par jauniem krāpšanas faktiem draudzene nezina. Viņai mierīgāk tad būs.
20.04.2015 13:34 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Delilah, kāpēc jūs viņu vispār pratinājāt, ja zinājāt no kuras puses vēj§ pūš? Ja viņa negribēja stāstīt, tad varējāt to tēmu nebakstīt. Tagad izskatās tā, it kā jūs būtu ieguvušas labu info ar ko pašantažēt viņu, ja nu kas. Nav jāmelo, bet nav arī pie pirmās izdevības viss jaizstāsta viņas vīram.
Ja nebūtu kāda interese tajā virzienā, tad jau būtu pilnīgi vienalga kas ar ko guļ. (To es saku ne tikai par jums -abām draudzenēm) Bet tāda, laikam cilvēka daba, nu gribas paskatities kā tad tur viss beigsies. Interesanti, jo pašam garlaicīga dzīve. Tad nu, ja ir iespēja pieliet to eļļu ugunij, tad tak jaizmanto.


Nu, katrs pēc savas mērauklas :)

Mums vairāk interesēja, kāpēc viņai ir skumji un kā mēs varam palīdzēt, likt viņai justies labāk. Un šantažēt neviens nevienu netaisās, arī "pie pirmās izdevības stāstīt" nē. Ne prātā nenāktu kaut ko stāstīt viņas vīram.. Mēs tā kā viena otru atbalstām.

Kā jau teicu, situācija nav vienkārša, bet stāsta morāle - vispirms parunāt ar draudzeni.
20.04.2015 10:14 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Autores vietā par to anonīmā veidā ziņotu puisim , ja negribētu spēlēt līdzi , un būt par līdzinātāju . Tak jebkurš var pateikt ka redzēja cita dzexa sabiedrībā .
20.04.2015 08:23 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Gabriellla - nemāci mani kā runāt, visu es lieliski saprotu. :D
cassandra, pie kādiem secinājumiem esi nonākusi?
20.04.2015 06:39 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Patiesais iemesls vēlmei pateikt puisim vai neslēpt ir vai nu skaudība, ka draudzenei ir gan puisis, gan mīļākais, vai ari vēlme tikt pie draudzenes puiša (nododot vai neslēpjot krāpšanu, puisis atbrīvosies +tā, kura painformēs, būs "labiņā"). Īstas draudzenes tā nerīkojas. Arī labas draudzenes un paziņas nē. Tā rīkojas maitas.
20.04.2015 06:24 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Delilah, kāpēc jūs viņu vispār pratinājāt, ja zinājāt no kuras puses vēj§ pūš? Ja viņa negribēja stāstīt, tad varējāt to tēmu nebakstīt. Tagad izskatās tā, it kā jūs būtu ieguvušas labu info ar ko pašantažēt viņu, ja nu kas. Nav jāmelo, bet nav arī pie pirmās izdevības viss jaizstāsta viņas vīram.
Ja nebūtu kāda interese tajā virzienā, tad jau būtu pilnīgi vienalga kas ar ko guļ. (To es saku ne tikai par jums -abām draudzenēm) Bet tāda, laikam cilvēka daba, nu gribas paskatities kā tad tur viss beigsies. Interesanti, jo pašam garlaicīga dzīve. Tad nu, ja ir iespēja pieliet to eļļu ugunij, tad tak jaizmanto. :-D
20.04.2015 00:29 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Bet kā ar to, ka draugiem parasti ir vienādas vērtības. Vai vismaz kaut kādi kopīgi pamatprincipi. Uz ko tad arī balstīta draudzība.
Un, ja šīs vērtības sāk draugiem kardiāli atšķirties...?

Es nespēju iedomāties, kā draudzība varētu izirt tikai tāpēc, ka draudzenei slīd kāja. Manā skatījumā, tad tā nav īsta draudzība. Tāpēc nevajag tik ļoti šausmināties un pēkšņi apdomāt draudzības kvalitāti, jo draudzene tā dara. Acīmredzot, jums draudzībā ir vēl simtiem lietu, kas vienkārši nesapas. Nu neticu, ka otras puses krāpšana tik radikāli spēj apšaubīt otru cilvēku. Tā taču ir tava draudzene, nevis vienkāršs garāmgājējs(t)
20.04.2015 00:19 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja nespēj pieņemt draudzenes dubulto dzīvi, manuprāt, ir jāpārtrauc ar viņu komunicēt. Esmu tā darījusi.. Nav viegli, bet sajūta arī ir šausmīga, kad jūties bezmaz līdzvainīgs un ir kauns 2.cilvēka vietā..
Moralizēt arī nav jēga..pieauguši cilvēki..visu paši labi saprot..
20.04.2015 00:12 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
teika spolite
cik saprotu, tas, ka džeks krāpj, vēl nav zvanīts :)
var jau būt, ka nepopulārs viedoklis, bet- uzskatu, ka labāk uzzināt patiesību nekā būt vienīgajam, kurš neko nezina un tā ilgu laiku. pat iedomāties negribu situāciju, kad visi apkārt jau mēnešiem zina, ka vienu muļķīti konkrēti čakarē, bet visi tik solidarizējas ar krāpēju, jo redz bail tam nabagam stāstīt...
20.04.2015 00:08 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Kā reiz esmu mazliet tāda virziena situācijā.

Esam trīs draudzenes jau 15 gadus, viena - precējusies. Pēdējā laikā viņa arvien vairāk kopīgos pasākumos sāk pavadīt laiku ar citiem vīriešiem un nestāsta par to vīram. Ir gan arī redzams, ka viņu kaut kas ļoti, ļoti nomāc. Situācija ir sarežģītāka, kā tagad atstāstu, bet doma tāda, ka mēs ar otru meiteni vienubrīd sapratām, ka mums nepatīk tas, kas notiek, un mēs vienkārši nolēmām ar viņu aprunāties. Noskaidrot, kas viņu nomāc, kā arī pateikt, ka par spīti mīlestībai un mūžīgai draudzībai, mēs viņas izgājienus nepiesegsim (apznāti nemelosim viņas vīram, ja prasīs), bet palīdzēsim, kā varam.

Es vienkārši draudzenei pajautātu - kas notiek, bet citādi neiesaistītos. Atkarīgs no iemesliem, varbūt censtos viņu pavirzīt uz pareizās takas ("pārstāj", vai "pasaki viņam un šķiries", utt utt), bet noteikti nedarītu neko viņas vietā.
20.04.2015 00:03 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
Ne jau tev draudzenes dzīve jādzīvo. Dzīvo pati savu dzīvi ar saviem principiem. Ne jau draudzību nosaka katra principi.
19.04.2015 23:50 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
Bet kā ar to, ka draugiem parasti ir vienādas vērtības. Vai vismaz kaut kādi kopīgi pamatprincipi

Tas, ka, piemēram, kāda apprecēcies, tas nenozīmē, ka tev tas arī jadara vai ka skaitīsies tagad precēta, jo tava draudzene ir precēta. Tas ir tik tizls princips pēc kā vadīties.

Tu nezini kā var tava dzīve iegrozīties

Lūk, arī atbilde.
19.04.2015 23:49 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Draudzenes tāpēc ir draudzenes, ka ar tām var cilvēks būt pats, neizlikties. Tā ir uzticības persona-cilvēks, kam var atklāt savas domas, jūtas, noslēpumus. Kādā sakarā draudzenei jamoralizē, jānosoda draudzene, ja viņa krāpj puisi?! Tā ir viņas dzīve, izvēle un tā ir liela uzticēšanās pakāpe, ja viņa tev, draudzenei, to atklāj. Īsta draudzene gribētu zināt iemeslus nevis nosodītu. Galu galā draudzene taču ir meitene nevis viņas puisis.
Iemācieties draudzēties pa īstam, tad forumā draudzenes nebūs jāmeklē

+++

Nebāz degunu, kur nevajag. Tu nezini kā var tava dzīve iegrozīties :-P Paskaties uz to ja būtu draudzenes vietā un tev būtu tāda draudzene kā tu.
Un kāda velna pēc tev jāskatās savas draudzenes džeka acīs??? Neskaties :-D;-)
19.04.2015 23:35 |
 
Reitings 3605
Reģ: 06.05.2014
Nesaprotu, kādēļ jāuztraucas par nez kādām parunām? Nejau tu ar kādu draudzējies, jo viņš ir reāla kopija tev. Tas, ka, piemēram, kāda apprecēcies, tas nenozīmē, ka tev tas arī jadara vai ka skaitīsies tagad precēta, jo tava draudzene ir precēta. Tas ir tik tizls princips pēc kā vadīties. Nešķiet, ka tā tev liekas laba draudzene, ja baidies, ko par tevi padomās nevis palīdzēsi meitenei tik tvisam cauri bez nosodīšanas no savas puses. Te jau nav problēma, ka krāpj, bet tā, ka baidies par savu reputāciju.
19.04.2015 23:34 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
:-D Man patīk tās "pareizās", kuras par "pateisības atklāšanu". Jūs esat Mātes Terēzas? Lai cilvēki paši tiek galā. Dīvaini izklausīsies, bet citreiz otrais cilvēks nemaz negrib "zināt". Ar to es domāju, ka zin, bet tēlo, ka nezin, un "atklājot patiesību", nostadīsiet cilvēku vēl stulbākajā situācijā. Varbūt puisis zin un gaida, kad vinja iztrakosies.
19.04.2015 23:24 |
 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Bet kā ar to, ka draugiem parasti ir vienādas vērtības. Vai vismaz kaut kādi kopīgi pamatprincipi. Uz ko tad arī balstīta draudzība.
Un, ja šīs vērtības sāk draugiem kardiāli atšķirties...?
19.04.2015 23:24 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Manas draudzenes un draugi var krāpt savas otrās pusīte, cik grib. ARī uz ballītēm var ņemt,mani tas absolūti netraucē. Parasti pparunājam par šo tēmu,bet kā jau draugi,es nevienu nenosodu. Zinu vairākus pārus,kur viens no krāpj,neko nesaku,jo savus draugus nenodošu un tā arī nav mana darīšana.
Iesaku tev darīt to pašu.
19.04.2015 23:20 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
vai arī es vienkārši nevaru iedomāties, ka kaut reizi (pat domās) nosodītu kādu draudzenes rīcību. Tāpēc jau arī draudzene ir draudzene. Labākā draudzene. Priekos un bēdās.
19.04.2015 23:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits