Draudzene krāpj puisi

 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Mana draudzene ir sākusi krāpt savu puisi, ar ko dzīvo kopā. Saprotu, ka nav mana darīšana, bet es jūtos slikti par to, jūtos kā līdzdalībniece :( Līdz šim viņa man bijusi autoritāte, pradīju viņai padomus savu attiecību sakarā. Bet tagad...

Kā saka, parādi man savus draugus, un es pateikšu, kas esi tu pats. Šajā gadījumā es galīgi nejūtos tāda kā viņa, tas ir kaut kas absolūti pret maniem principiem. Līdz ar to vai tas varētu ietekmēt mūsu draudzību?
19.04.2015 16:14 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Nelien tur, kur nevajag. Ne tava cūka, ne tava druva.
Man būtu pilnīgi vienalga, nekas nav relatīvs. :D
19.04.2015 16:58 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Es laikam nekad nesapratīšu, kāpēc ir jāpazemo cilvēks ar kuru esi kopā, var taču pārtraukt attiecības un darīt ko sirds kāro. :-/
19.04.2015 17:06 |
 
Reitings 195
Reģ: 22.01.2015
padomā, kā tu justos tā puiša vietā? es viņa vietā būtu pateicīgāka, ka man to paziņo vienalga, kas, ka tik tiek pārtraukti meli! patiesībā tas ir tāds apkaunojums, atklāt, ka tevi krāpj. kur nu vēl, ja par to zina visi, izņemot tevi pašu.
pie tam, ja jau tu zini par to krāpšanu, tad tā nav nekāda privātā dzīve. protams, ja draudzene tev raudot un nožēlojot pastāsta par to.. tad tā ir cita lieta, bet ne jau konstanti tā sāpināt citu cilvēku. fuj, pretīgi.
un galu galā tāda draudzene man vairs nebūtu nekāda draudzene. nespēju komunicēt ar divkosīgiem cilvēkiem.

pirms dažiem gadiem redzēju, kā vienu no maniem draugiem krāpj viņa draudzene. uzskatīju, ka tas ir mans pienākums to paziņot viņam, netaisos klusēt un ļaut sāpināt man tuvus cilvēkus. protams, no tās 'draudzenes' pēc tam saņēmu dažādus draudus, bet nekad neesmu mainījusi savu viedokli par to visu. abi šķīrušies, jau sen ir citas, laimīgas attiecības.
19.04.2015 17:14 |
 
10 gadi
Reitings 624
Reģ: 31.03.2012
Artemzija-Oh, tie tavi izteicieni brīžiem.. (t) Vismaz nelieto vārdus kurus nesaproti...lielākoties viss uz šīs pasaules IR relatīvs.
19.04.2015 19:01 |
 
Reitings 3605
Reģ: 06.05.2014
Nelien kur nevajag. Draudzību gribi sačakarēt? Lai meitene pati tiek galā. Ne tu zini, kāds ir viņas draugs, neko tu nezini. No malas gudri jau muldēt. Es krāpju savu puisi, draudzenes to zin. Kāpēc krāpju? Jo viņš krāpj mani, melo, dzīvo bezmaz uz mana kakla un nekad neko nenovērtē. Kādēļ nevaru aiziet? Pieradums, bail palikt vienai un, protams, ģimene mana grūž uz yo, ka problēmas ir jārisina nevis jāšķiras. Nevajag nolikt meiteni, ja būtu īsta draudzene stāvētu klusu, pateiktu draudzenei tikai, ka nejūties par to labi, bet visu laiku pa to nekladzinātu. Ar vienu reizi pietiek.
19.04.2015 19:09 |
 
Reitings 524
Reģ: 09.04.2015
ja virietis iedzer vai piedzeras 2-3x nedelas tas nav normali, bet ja kaut kadas baabas krapj, tad luk tas ir normali. FAK THE FAKING LOGIC!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D
19.04.2015 19:23 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
ja būtu tiešām ģimenes draudzene tu piedāvātos savas draudzenes puisim, lai vismaz viņam arī tiek seksiņš ;-)
19.04.2015 19:49 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
pirms dažiem gadiem redzēju, kā vienu no maniem draugiem krāpj viņa draudzene. uzskatīju, ka tas ir mans pienākums to paziņot viņam, netaisos klusēt un ļaut sāpināt man tuvus cilvēkus. protams, no tās 'draudzenes' pēc tam saņēmu dažādus draudus, bet nekad neesmu mainījusi savu viedokli par to visu. abi šķīrušies, jau sen ir citas, laimīgas attiecības.

Ja manas draudzenes tiktu krāptas, es arī noteikti neklusētu. bet ja tā darītu kāda no draudzenēm, nezinu, kādiem tarakāniem vajadzētu ielīst manā galvā, lai es spētu nodot draudzību(t)
19.04.2015 21:52 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Šīs atbildes izskaidro to, kāpēc forumā ik pa laikam aktualizējas tēma-meklēju labāko draudzeni, nez kur visas nozudušas :-D
Draudzenes tāpēc ir draudzenes, ka ar tām var cilvēks būt pats, neizlikties. Tā ir uzticības persona-cilvēks, kam var atklāt savas domas, jūtas, noslēpumus. Kādā sakarā draudzenei jamoralizē, jānosoda draudzene, ja viņa krāpj puisi?! Tā ir viņas dzīve, izvēle un tā ir liela uzticēšanās pakāpe, ja viņa tev, draudzenei, to atklāj. Īsta draudzene gribētu zināt iemeslus nevis nosodītu. Galu galā draudzene taču ir meitene nevis viņas puisis.
Iemācieties draudzēties pa īstam, tad forumā draudzenes nebūs jāmeklē :-D
19.04.2015 22:06 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
++++mistalea
19.04.2015 22:07 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
Piekrītu Neonam.
OK, klusē un tam draugam neko nestāsti (es gan jebkurā situācijā esmu par patiesības teikšanu), bet nekādā gadījumā neļauj, ka viņa uz jūsu kaut kādiem pasākumiem vazā līdzi mīļāko, tas jūs visus, kas tur tai tusiņos ir, padara par sava veida līdzzinātājiem-klusētājiem.
p.s. neapskaužu meitenes draugu, ja beibe pat uz tusiem atklāti iet ar citu...
19.04.2015 22:22 |
 
10 gadi
Reitings 55
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt tev vnk to vajag draudzenei pateikt, ka neuzskati par pareizu tā darīt, un izrunājies ar viņu.. runāt ir labāk kā vnk klusēt un iekšēji dusmoties
19.04.2015 22:34 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Začeits
Bieži vien sievietes izvēlas atklāti krāpt, ja viņas zina, ka partneris viņu arī krāpj (atriebība). Pirms nosodīt, svarīgi ir noskaidrot iemeslu.
19.04.2015 22:50 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
Draudzenes tāpēc ir draudzenes, ka ar tām var cilvēks būt pats, neizlikties. Tā ir uzticības persona-cilvēks, kam var atklāt savas domas, jūtas, noslēpumus. Kādā sakarā draudzenei jamoralizē, jānosoda draudzene, ja viņa krāpj puisi?!

Ideāli pateikts!!
Ne tava dzīve, ne tavs puisis. Varbūt vienkārši nav tik laba draudzene?
19.04.2015 23:12 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
vai arī es vienkārši nevaru iedomāties, ka kaut reizi (pat domās) nosodītu kādu draudzenes rīcību. Tāpēc jau arī draudzene ir draudzene. Labākā draudzene. Priekos un bēdās.
19.04.2015 23:18 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Manas draudzenes un draugi var krāpt savas otrās pusīte, cik grib. ARī uz ballītēm var ņemt,mani tas absolūti netraucē. Parasti pparunājam par šo tēmu,bet kā jau draugi,es nevienu nenosodu. Zinu vairākus pārus,kur viens no krāpj,neko nesaku,jo savus draugus nenodošu un tā arī nav mana darīšana.
Iesaku tev darīt to pašu.
19.04.2015 23:20 |
 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Bet kā ar to, ka draugiem parasti ir vienādas vērtības. Vai vismaz kaut kādi kopīgi pamatprincipi. Uz ko tad arī balstīta draudzība.
Un, ja šīs vērtības sāk draugiem kardiāli atšķirties...?
19.04.2015 23:24 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
:-D Man patīk tās "pareizās", kuras par "pateisības atklāšanu". Jūs esat Mātes Terēzas? Lai cilvēki paši tiek galā. Dīvaini izklausīsies, bet citreiz otrais cilvēks nemaz negrib "zināt". Ar to es domāju, ka zin, bet tēlo, ka nezin, un "atklājot patiesību", nostadīsiet cilvēku vēl stulbākajā situācijā. Varbūt puisis zin un gaida, kad vinja iztrakosies.
19.04.2015 23:24 |
 
Reitings 3605
Reģ: 06.05.2014
Nesaprotu, kādēļ jāuztraucas par nez kādām parunām? Nejau tu ar kādu draudzējies, jo viņš ir reāla kopija tev. Tas, ka, piemēram, kāda apprecēcies, tas nenozīmē, ka tev tas arī jadara vai ka skaitīsies tagad precēta, jo tava draudzene ir precēta. Tas ir tik tizls princips pēc kā vadīties. Nešķiet, ka tā tev liekas laba draudzene, ja baidies, ko par tevi padomās nevis palīdzēsi meitenei tik tvisam cauri bez nosodīšanas no savas puses. Te jau nav problēma, ka krāpj, bet tā, ka baidies par savu reputāciju.
19.04.2015 23:34 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Draudzenes tāpēc ir draudzenes, ka ar tām var cilvēks būt pats, neizlikties. Tā ir uzticības persona-cilvēks, kam var atklāt savas domas, jūtas, noslēpumus. Kādā sakarā draudzenei jamoralizē, jānosoda draudzene, ja viņa krāpj puisi?! Tā ir viņas dzīve, izvēle un tā ir liela uzticēšanās pakāpe, ja viņa tev, draudzenei, to atklāj. Īsta draudzene gribētu zināt iemeslus nevis nosodītu. Galu galā draudzene taču ir meitene nevis viņas puisis.
Iemācieties draudzēties pa īstam, tad forumā draudzenes nebūs jāmeklē

+++

Nebāz degunu, kur nevajag. Tu nezini kā var tava dzīve iegrozīties :-P Paskaties uz to ja būtu draudzenes vietā un tev būtu tāda draudzene kā tu.
Un kāda velna pēc tev jāskatās savas draudzenes džeka acīs??? Neskaties :-D;-)
19.04.2015 23:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits