Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

cik dīvaini tas ir...?

 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Nesen kāds vīrietis man iedeva savu vizītkarti, lai piezvanu, ja gribu. Piezvanīju, vakar satikāmies, viņš gribēja iet uz tādu ļoti posh vietu, kopumā īsts džentlmenis, vairākkārt piedāvāja aizvest un atvest, ļoti labi ģērbts, bezgala pieklājīgs, izglītots, intereses arī - Šekspīrs, Bergmanis u.tml. Vakars bija interesants, daudz runājām par literatūru, mākslu. Nekāda flirta nebija, nekādu mājienu, ne no viņa ne manas puses, arī aicinājums izskanēja no tāda viedokļa, ka parunāsim par klasiku, jo grūti atrast cilvēkus, ar kuriem par to parunāt.

Šodien viņš man raksta - maijā braukšu uz Stokholmu, gribi braukt līdzi?

Cik normāli tas ir, pēc 4 stundu pazīšanās? Turklāt, cik zinu, viņš ir precējies. Neko gan par privātajām dzīvēm nerunājām, gredzenu man šķiet viņš nenēsā (speciāli nepētīju), bet zinu, ka nesen precējies un šķiet arī ļoti, ļoti iemīlējies. Ir viņam un viņa sievai feisbuki, iemetu aci. Esmu 99% droša, ka nekādu slēptu mērķu viņam nav, bet... wtf. Arī kad runājām, pirmās 2h viņš bija manāmi satraukts. Nezinu, ko lai domā. Protams, ne uz kādu Stokholmu nebraukšu, bet nav man viņa motivācija īsti saprotama.
19.04.2015 15:26 |
 
Reitings 21
Reģ: 21.04.2015
Par mazu nogalinaatu meitenju zinjas redzam?
PROTAMS NEBRAUKT!!
21.04.2015 11:06 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
es ar īsti neiebraucu ko tu gribēji no šīs diskusijas izzīst
20.04.2015 23:01 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Nu ko tad tu te peries?

smieklīgi taču :D
20.04.2015 22:58 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Nu ko tad tu te peries?:D
pasaki,kā tu vari zināt,ko viņš domā un ko grib, pēc 4h pazīšanās? Nav bailes ar pilnīgi svešu cilvēku triekties ellē ratā? Vai arī pofig kur un ar ko, ka tik parunāties?
Tu pati raksti, vai tas ir okej, pēc 4h pazīšanās, bet nu pēc 12lpp, pati ar putām uz lūpām, bez maz vai zvēri,ka zini šo veci kā savu miesīgu tēvu, zini,ko grib un ko negrib un kādi plāni un neplāni..pēc 4h pazīšanās....Vai no malas pati neredzi, cik smieklīgi izklausās?
20.04.2015 22:39 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Man domāt,ka esi jau baigi sacerējusies.

Protams, jau ebayā kāzu kleitu par $36 pasūtīju :D

Jā, Sinode, tavs lieliskais klasiķis ir uzsācis vērpt rafinētu tīklu, kurā ievilkt tevi seksuālas baudas virsotņu sasniegšanai, kas to zina, varbūt pat kopā ar savu sievu trijatā? Uz prāmja noteikti būs daudz seksa, gatavojies Un māsa Stokholmā... nē nu vispār jums tur zviedru ģimene briest

Jā, tagad man arī atvērās acis - sekss būs ar viņu un viņa māsu, kā gan es agrāk to nesapratu!!! :D
20.04.2015 22:03 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Lasīju, lasīju..un īsti nesaprotu, kpc vsp ir tapusi diskusija..:D ko tu gribēji? palielīties,ka tevi kaut kur aicina vai par ko vispār ir stāsts? Jo tu jau visu zini pati. Tad reāli neiebraucu diskusijas jēgu :D
Ja gribēji, lai kāds papliķē pa plecu un pasaka- brauc! Tad es tev saku- brauc! un uzsitu pa plecu :D
Es nebrauktu, tikai tpc, ka varu saderēt, ka šī vīrieša sieviete īstenībā noteikti nezina par tavu eksistensi un ja zina- neplaukšķina plaukstas par sava veča jauno draudzenīti.
Cik normāli tas ir, pēc 4 stundu pazīšanās?

Tu pati prasi, cik normāli tas ir...bet tgd entās lapas pati cepies par to veci un viņa nodomiem, ko itkā zini 100%, kaut esat tikai 4h pazīstami un viņš JAU tevi aicina uz citu valsti, parunāties.
Man domāt,ka esi jau baigi sacerējusies.
20.04.2015 21:59 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Manējais un viņa draugi saka, ka džeki VIENMĒŖ meitenes redz kā seksa obektus, it īpaši sākotnēji. Pēctam, kad jau cilvēks iepazīts, tad sāc izvērtēt, vai tu redzi to meiteni/sievieti kā ko vairāk nekā tikai vagīnu, vai tomēr nē...
20.04.2015 21:57 |
 
Reitings 28594
Reģ: 11.02.2015
šeit spilgti redzams tas teiciens par sievietēm: pašas izdomā, pašas apvainojās!

kā es piekrītu!

Jā, Sinode, tavs lieliskais klasiķis ir uzsācis vērpt rafinētu tīklu, kurā ievilkt tevi seksuālas baudas virsotņu sasniegšanai, kas to zina, varbūt pat kopā ar savu sievu trijatā? Uz prāmja noteikti būs daudz seksa, gatavojies :D Un māsa Stokholmā... nē nu vispār jums tur zviedru ģimene briest :D

Man gan ir bijis tikai viens tāds piemērs. Vidusskolas gados apmeklējām mazpazīstamas latviešu grupas koncertu un atklājās, ka mani, draudzeni un šos mūziķus saista tolaik netipiska muzikāla interese. Pēc koncerta tikāmies backstage un nē, neviens nevienu nesāka jāt vai pat izteikt tāda tipa piedāvājumus. Runājām tikai par mūziku un atklājām arvien jaunas kopīgas nianses. Turpināju uzturēt kontaktu (apmainoties ar jaunatklājumiem mūzikā) ar šīs grupas menedžeri, gadus 20 vecāku, precētu. Pēc neilga laika viņš mani uzaicināja uz citas grupas koncertu (nu pardon, nebija jāceļo ne ar prāmi, ne ar lidmašīnu uz Parīzi). Bet nu arī mazliet gruzdēja iekšā dīvainas izjūtas. Es - knapi 18gadniece, viena lielpilsētā, lai divatā dotos uz koncertu. Bet nerealizējās nekādi šeit pieminētie scenāriji un joprojām pa retam sakontaktējamies. Viss platoniski un tikai tādēļ, ka saista kopīga specifiska interese. Vai tas ir kāds īpaši smalks plāns ievilkt gultā? I'll get back to you on that... pēc 50 gadiem :D :D

Jā, protams, līdzība ar tavu situāciju ir pavisam neliela, ko es ar to vēlējos pateikt - es arī nesaprotu, no kurienes uzreiz sekss, krāpšana tika piesūta? :D
Protams, šāds piedāvājums pēc 1 dienas pazīšanās, tikšanās klātienē ir mazliet par ātru un par drīz. Mans minējums - cilvēks ar citām finansu iespējām un dzīvesstilu varbūt ir vienkārši arī ar citiem draudzēšanās apgriezieniem?
20.04.2015 21:44 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Sinode, bet kāpēc Tev vajadzēja veidot šo diskusiju, ja nespēj pieņemt meiteņu viedokļus? Lai arī cik gudra, interesanta, valdzinoša Tu pati sev liecies, daudz vieglāk dzīvot ir tad, kad saproti, ka esi ne labāka un ne sliktāka par citām. Un tas, ko vīrietis Tevī saskatīs, būs tieši tas pats, kas citās sievietēs - Tu viņam būsi miesa, tikai vēlāk kas cits.
Arī pati esmu vienmēr ticējusi, ka mans tiešums ir tas, kas liek tik daudziem vīriešiem vēlēties būt par maniem draugiem, arī es pirms vairākiem gadiem mēģināju saprast iemeslus viņu aicinājumiem vai rīcībai, bet tad sapratu, ka man tas viss ir apnicis, jo nevēlos vairs minēt, analizēt un domāt par to, vai nedaru pāri kādai citai. Man nevajadzēja šos visus vīriešus brīdī, kad bija pārāk daudz ko nožēlot.
Arī Tev es novēlu pēc iespējas ātrāk nonākt līdz brīdim, kad kaunies un nožēlo!
20.04.2015 17:29 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Neatbildēšu konkrēti uz Tavu jautājumu par ceļojumu un vīrieša nodomiem, bet man šīs sievietes-mūžīgās vīriešu draudzenes nepatīk. Varbūt pati nenojaut, bet nu es varu būt droša, ka kādam no taviem vienkārši draugiem ir bijusi kāda fantāzija par Tevi. Mani tik ļoti kaitina šīs nevainīgās un pārlieku draudzīgās sievietes. Aizbrauc ar savu vīrieti uz skolas salidojumu, jau viņam gāžas ap kaklu 10 gadus nesatikta bijusī klasesbiedrene, kurai taču nav ļauinu nodomu, tā viņa izrāda savu draudzību. :) Neapgalvoju, ka esi tāda, bet manā uztverē, draudzēties ar vīrieti vari vien tad, ja viņa otra puse to pieļauj, un normāls, savu sievieti mīlošs vīrietis vai sieviete katrā sarunā pieminēs sievu vai vienkārši mīļoto, un nevajag pārspīlēt uzreiz atklājot otra mīļāko rkāsu, bet nu nevari Tu 4 stundas runāt un ne reizi neieminēties par ģimenes statusu, ja vien tam nav kāda nolūka, lai censtos to noslēpt. Nesaku, ka tas vīrietis tagad vien sapņo par Tevis gultā ievilkšanu, bet ja jau precējies un tik ļoti iemīlējies- nu nav iespējams, ka noklusē kaut ko tik svarīgu.
20.04.2015 17:12 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
2. Sevis nemitīgā slavināšana par jomu, kurā jums ar šo precēto vīrieti tik ļoti saskan un ir tik ļoti interesanti parunāties

Pazemīgi atvainojos, ka vienā (!) komentārā no 33 atļāvos uzrakstīt, ka man jomā ir izglītība un darbs :D Nākamreiz zināšu, ka sevi tā slavināt nedrīkst, un jāspēlē līdzi visam, kas cosmo tiek pieņemts un piedomāts klāt no zila gaisa kā ''pilnīgi pašsaprotams klasiskā stāstā'' - 40 gadīgs vīrietis aizrunā pilnas ausis tikko 20 sasniegušai un par literatūru neko nezinošai meitenei, un tad ved uz Stokholmu, lai uz prāmja padrāztos :D Nu 100% mans variants :D Kā jūs zinājāt?! Bet lūdzu turpiniet šo diskusiju, vismaz brīvajos brīžos pasmieties var.
20.04.2015 15:43 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es šo autori nesaprotu. Viņa laikam gribēja motivāciju, ka vīrietis viņu uztver kā bezdzimuma būtni ar enciklopēdijas funkcijām? Nekas, vecumdienās pasmiesies pati :)
20.04.2015 14:19 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
beidz taču muldēt jau... šādas situācijas ir pilnīgākais šarlatānisms, no tavas puses! Kādēļ?

1. Citā diskusijā minēji, ka nevēlies ar kādu dzīvot, pat attiecībās, kas man jau ir sarkanā gaisma tam, ka tev ir izkropļota izpratne par to kādām attiecībām būtu jābūt
2. Sevis nemitīgā slavināšana par jomu, kurā jums ar šo precēto vīrieti tik ļoti saskan un ir tik ļoti interesanti parunāties
3. Apgalvojumu, ka netaisies pārtraukt draudzības ar vīriešiem tikai tādēļ, ka viņi ir precējušies (a la noliec savu draudzību augstāk nekā viņu laulību, jo 9 no 10 gadījumos sievām nepatiktu, ka viņu vīriem ir šādas draudzenes)

Tie tādi punkti, kas man visvairāk acīs spiedās. Manuprāt, tev šadas draudzības ir tikai un vienīgi sava ego celšanai, nevis tādēļ, ka "ar šo vīrieti ir ļoti interesanti parunāties par profesionālām tēmām"
20.04.2015 10:44 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Degu nepacietībā uzzināt, kas ir tā posh vieta, kur viņš tevi aizveda. :-) Tīri ziņkāre.
20.04.2015 10:03 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
vai diskusijas autore literāros darbus analizē tikpat meistarīgi kā savu komunikāciju ar stiprā dzimuma pārstāvjiem :-D :-D:-D

Interesanti būtu diskusiju turpināt, kad autorei vīrs uzradīsies un viņš aicinās ceļojumā kādu citu "īpašu" dāmu ..
20.04.2015 00:05 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Bija vēl gadījums, kad satiku interesantu vīrieti un mums bija sarunata intervija. Tā nu satikamies vienreiz, ottreiz un katru reizi sarunas aiziet par visu ko citu un intervijas datums jāatliek. Nu neko, es domāju interesants sarunu biedrs utt., bet mans draugs teica : kā tas var būt, ka viņš nekad nepaspēj tevi nointervēt? Tur ir kaut kāds cits motīvs apakšā.(Un vīrietis vislabak saprot otru viirieti) Tā nu es interviju uzraxtiju elektroniski, lai vienkrāši vienā dienā nebūtu tas vecis jāstumj prom no savām lūpām, lai gan sarunas ar viņu bija interesantas. Vini tacu nav mulkji :-D
19.04.2015 23:40 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Kāds naivums! Runāt par Šekspīru, mākslu mūziku ir klasisks veids kā vīrieši iekaro sievieti. Pietam ļoti smalki, viņš pamanīja tavas intereses, radīja ļoti inteliģentu iespaidu utt. Lai tu par viņu nedomātu kā tādu, kam tikai seksu vajag, ja klūsi par viņa mīļāko, jo arī mīļāko ir jaiekaro, lai viņa vispār uz to parakstītos. Nekad neesmu satikusi vīrieti, kas ar mani pavadītu 4 h tikai tīri sarunas un draudzības dēļ. Un es esmu mūziķe, esmu sadarbojusies ar producentiem, kas bieži ir izlikusies profesionāli un inteliģenti, lai es tikai ar viņiem pavadītu laiku un pēc tam nāca gaismā īstie nodomi. Veči neinvestē savu laiku un neaicina kruīza braucienos tikai labas sarunas dēļ. Tādos gadījumos jebkurš vesels vīrietis aicinātu vīrieškārtas draugu, jo neviena sieviete tam nestāv klāt... Tā ka tas nebūtu īsti normāli (t)
100% vecis pārbaudija vai tev viņš patīk, neizrādot nekādus nodomus un kad saprata ka jā- piedāvaja bracienu.. Klasika!!
19.04.2015 23:28 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
jautrāk nekā veģetārisma diskusijā

Oj, to es arī atvēru un tik pat ātri aizvēru, tādi palagi. |-)
19.04.2015 23:22 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Tātad, cosmo detektīves ir secinājušas, ka:
1) viņš ir vecs jāklis
2) sieva - naiva jaunule
3) mīļākā tāda pati, tikai iedomājas, ka ir ļoti īpaša, turklāt ienīst sievietes
4) pēc mēneša uz prāmja būs daudz seksa
5) jo visi vīrieši ir jākļi

Tiešām, viss saliekas kā puzle :D

eeee, jūs vēl te

jautrāk nekā veģetārisma diskusijā :D
19.04.2015 23:17 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
eeee, jūs vēl te :D
19.04.2015 23:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits