cik dīvaini tas ir...?

 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Nesen kāds vīrietis man iedeva savu vizītkarti, lai piezvanu, ja gribu. Piezvanīju, vakar satikāmies, viņš gribēja iet uz tādu ļoti posh vietu, kopumā īsts džentlmenis, vairākkārt piedāvāja aizvest un atvest, ļoti labi ģērbts, bezgala pieklājīgs, izglītots, intereses arī - Šekspīrs, Bergmanis u.tml. Vakars bija interesants, daudz runājām par literatūru, mākslu. Nekāda flirta nebija, nekādu mājienu, ne no viņa ne manas puses, arī aicinājums izskanēja no tāda viedokļa, ka parunāsim par klasiku, jo grūti atrast cilvēkus, ar kuriem par to parunāt.

Šodien viņš man raksta - maijā braukšu uz Stokholmu, gribi braukt līdzi?

Cik normāli tas ir, pēc 4 stundu pazīšanās? Turklāt, cik zinu, viņš ir precējies. Neko gan par privātajām dzīvēm nerunājām, gredzenu man šķiet viņš nenēsā (speciāli nepētīju), bet zinu, ka nesen precējies un šķiet arī ļoti, ļoti iemīlējies. Ir viņam un viņa sievai feisbuki, iemetu aci. Esmu 99% droša, ka nekādu slēptu mērķu viņam nav, bet... wtf. Arī kad runājām, pirmās 2h viņš bija manāmi satraukts. Nezinu, ko lai domā. Protams, ne uz kādu Stokholmu nebraukšu, bet nav man viņa motivācija īsti saprotama.
19.04.2015 15:26 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
dellicious, palasi zaptesburkas komentārus...
19.04.2015 20:27 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Fanija, šķiet, ka mīļākās lomu neviena, izņemot Stipro dzimumu, neaizstāvēja.

Nepiefiksēju konkrētas personas, bet šķiet, ka bija vairākas. :)
19.04.2015 20:33 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ā, es labāk uzskatīšu, ka esmu tik neatvairāma, ka visi vīrieši ir gatavi ar mani gadiem ilgi uzturēt platonisku kontaktu, jo aiz horizonta mirgo cerība, ka reiz, kādu dienu, pēc 50 gadiem, izdosies mani dabūt gultā Daudz ticamāks variants!

Lieta taada, ka ir pietiekami daudz sievieshu, kuras parakstaas uz shaadu variantu. Romantisks celjojums divataa, ilgstoshas intelektuaalas sarunas, nedaudz nepraatiigi un adrenaliinu uzsitoshi piedaavaajumi no viiriesha un sieviete padodaas viiriesha valdzinaajumam. Draudziibas (tikai draudziibas) piedaavaajumaa ietilptu ideja pievienoties vinjam, vinja draugiem kaadaa celjojumaa vai pasaakumaa, bet ne uzreiz divvientuliibaa kaut kur braukt.
19.04.2015 20:35 |
 
Reitings 247
Reģ: 09.03.2015
bet ne uzreiz divvientuliibaa kaut kur braukt

Bet netika minēts ,ka tā būs divvientulība. Netika minēts arī prāmis. Arī tas cik dienas paredzēts. Pat ne tas,vai to apmaksā vīrietis. Viss kas izskanēja no autores(pieļauj,ka tātad arī no vīrieša),ka tiek piedāvāts kopīgs brauciens uz Stokholmu! Pārējās extras tika izdomātas,diskusijai attīstoties:-D
daudzas uzskata, ka mīļākās loma ir pavisam nevainīga.
Var jau būt,ka nepamanīju šajā lielajā komentāru birumā,taču nešķiet,ka te vispār bij kāda ,kas ko tādu atbalsta:-)
19.04.2015 20:46 |
 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
Nu, bet vai tad Sinode rakstīja, ka grasās braukt? Jau pašā sākumā uzrakstīja, ka neapsver tādu domu, bet grib saprast viņa motivāciju! Vai viņa pārkāpj kādas robežas ar aizņemtiem vīriešiem?


nu es ar nesaprotu - šeit spilgti redzams tas teiciens par sievietēm: pašas izdomā, pašas apvainojās!

un tik maļ, ka slikti gulēt ar precētu vīrieti, ka lai jau "padauza" brauc. vēl pie tam ar prāmi! bet tas viss ir pašu izdomājums. :) nekur netika uzdots jautājums braukt vai nebraukt. vai jautājums - ko jūs darītu manā situācijā.

jautājums konkrēts - kāda varētu būt vīrieša motivācija? un meitene jau vīrieti neaizstāv, tikai negrib uzreiz ticēt, ka tikai un vienīgi motivācija varētu būt sekss.
19.04.2015 20:57 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Vīrietis, kurš ir tiko precējies ne vienmēr ir precējies, jo savu sievu bez ierunām dievina. Tev garso griķi? Paskatīsimies ko teiksi pēc pieciem gadiem. Daudzi pāri precas nevis attiecību pašā sākumā, bet pēc ilgāka laika.
Ja viņš nenēsā greedzenu tas liecina par nevēlēšanos publiskot attiecību statusu. To apliecina arī fakts, ka aicinot Tevi ceļojumā viņš aizmirsa pastāstīt par aizņemta vīrieša statusu.
Ņemot vērā to, ka viņš nav tev piedāvājis kontaktus uzturēt arī facebook vai tamlīdzīgi, nākas secināt, ka nav iemesla domāt, ka viņš vēlas, lai esi informēta par viņa klasisko ikdienu.

Ja vīrietis ir tāds kultūras, mākslas cienītājs - kādēļ viņš savas slāpes neremdē pie sievas? Kādēļ viņam ir sieva, kura viņam nesniedz to, ko dvēselei vajag tik ļoti, lai meiteni (svešu) vestu ceļojumā? Tu pati saproti, ka tas ir absurds - vienkārši nevēlies to atzīt, jo gribi, lai šis vīrietis būtu princis, nevis krupis.

Ja runājam par mīļakājām un viņu vainu - ja vīrietis nealks pēc mīļākās, mīļākās nebūs. Līdzīgi kā ar velmi pēc saldējuma diētas laikā. Vai tad saldējums ir vainīgs, ka tavs svars nekrīt? Mīļāko sodīt tikai tādēļ, ka viņa ir, ir muļķīgi. Visiem ir tiesības saņemt to ko viņi vēlas un visbiežāk mīļākās ir tādēļ, ka tikai ar precētiem var izveidot beznosacījuma attiecības, kuras neprasīs piepūli. Un, ja sieviete savā dzīvē nevēlas nopietnas attiecības, jo mīl sevi vairāk, tad viņa izmantos tādus vīriešus kurus tīri labi varēs kontrolēt, pie tam, baudot visas ērtības.
19.04.2015 20:58 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Balerīna un Haskij un Dellicious, paldies par sapratni :D Man jau sāka zust cerības :D

Ņemot vērā to, ka viņš nav tev piedāvājis kontaktus uzturēt arī facebook vai tamlīdzīgi, nākas secināt, ka nav iemesla domāt, ka viņš vēlas, lai esi informēta par viņa klasisko ikdienu.

Viņš nezina manu uzvārdu.

Ja vīrietis ir tāds kultūras, mākslas cienītājs - kādēļ viņš savas slāpes neremdē pie sievas? Kādēļ viņam ir sieva, kura viņam nesniedz to, ko dvēselei vajag tik ļoti, lai meiteni (svešu) vestu ceļojumā?

To es nezinu, bet pieņemu, ka lielākā daļa cilvēku ar klasiku neaizraujas. Man tā ir profesionāla interese un daudzi gadi izglītības, ar mani sarunāties par klasiku varētu būt daudz interesantāk, nekā ar cilvēku parasto, kuram šad tad patīk palasīt, bet viņa reālās intereses ir pavisam citā jomā.

Tu pati saproti, ka tas ir absurds

Protams, ka es to saprotu, tādēļ veidoju šo tēmu, un jau virsrakstā visu situāciju nosaucu par dīvainu.

Vienīgais variants, protams, ir visu noskaidrot no pirmavota. Bet reizēm situācija ir tik divdomīga, un galīgi nevēlies cilvēku aizvainot, turklāt cilvēks pats uz šīm tēmām nu pilnīgi nekādus mājienus nedod... grūti iesākt sarunu, negribu kā sniegs uz galvas uzkrist. Lai gan viņa paša izgājienu noteikti nepārspēšu.
19.04.2015 21:32 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Bet, sinode, Tu pati prasīji, kāda, meiteņuprāt, ir vīrieša motivācija. Meitenes godīgi atbildēja, kā viņām šķiet - seksuāla interese,. Tev viņu atbilde nepatika. Tas viss, protams, ir šķitums, kā varētu būt, bet ko gan citu Tu gaidīji - neviens taču nebija klāt jūsu abu sarunai lai simtprocentīgi atbildētu, kas viņam galvā... Taču aprakstītā situācija ne uz ko citu nevedina domāt, kā uz klasisko gadījumu - precēts vīrietis meklē sev mīļāko. Un, lai pateiktu, ka viņu tiešām ieinteresēja Tavas zināšanas klasikā, nu mēs jau nevaram novērtēt ne Tavas zināšanas (vai tad grūti liet medu ausīs, cik Tu gudra un zinoša), ne viņa patieso ieinteresētību par to, jo klāt neviena nebija. Tāpēc smieklīgi pārmest meitenēm , ka, redz, nosauca nepareizo vīrieša motivāciju(t)
19.04.2015 21:56 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Tu pati prasīji, kāda, meiteņuprāt, ir vīrieša motivācija. Meitenes godīgi atbildēja, kā viņām šķiet - seksuāla interese,. Tev viņu atbilde nepatika

Ko lai saka. Cerēju uz plašāku perspektīvu, nevis tikai viena, visstereotipiskākā viedokļa pārstāvniecību :D
19.04.2015 22:01 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Var jau būt,ka nepamanīju šajā lielajā komentāru birumā,taču nešķiet,ka te vispār bij kāda ,kas ko tādu atbalsta

Kāda gan bija, bet mani secinājumi netika balstīti tikai uz šo vienu diskusiju, lai gan pēc izteikšanās tā varēja saprast. Tā kā, vainīga :)
19.04.2015 22:08 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Par to, ka vinam masa dzivo Stokholma vins piemineja, bet tads sikums kaa sieva ne, nu tikai par klasiku.
Vispar lasiju visus tavus komentarus un tu mineji, ka daudzas sievietes atklaj savu personigo dzivi pirmajas minutes, bet viriesi tadi nav. Un tad tev izradas ir kkadi pazinveidigie viriesi, kuri tev rada bildes un stasta par savam sievam. Un par tam sievam man ar nepatik kaa tu izsakies - no kutrienes vinam zinat, ka tu nesei palaistuve, kura grib atraut vinai viru, bet tevi no sirds aizrauj vina gimene. 27 gadi un tu esi engelis, es tev neticu.
19.04.2015 22:13 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Loģiski, ka viņš nezin Tavu uzvārdu, jo viņu neinteresē detaļas, kuras varētu nākt par ļaunu viņam pašam. Viņam ir daudz vieglāk lieki neko nejautāt un balstīt jūsu platoniskās attiecības uz Dostojevska daiļradi. Līdz vienam brīdim, protams.
Saproti pareizi - vīrietis, kura nodomi ir tādi kādi tie izskatās, neatstās vietu jautājumiem "kādēļ tā", jo īpaši, ja viņam smadzenes nav no ķērpjiem. Pretējā gadījumā - viņš vienkārši cer, ka esi sapratusi noteikumus un jautājumus lieki neuzdosi.
19.04.2015 22:15 |
 
Reitings 247
Reģ: 09.03.2015
Antonello
Tu pati prasīji, kāda, meiteņuprāt, ir vīrieša motivācija. Meitenes godīgi atbildēja, kā viņām šķiet - seksuāla interese,. Tev viņu atbilde nepatika.
Bet te jau sākās ,ne tikai, motivācijas meklēšana,bet bezjēdzīga spriedelēšana un šo spriedumu apstiprināšana,par to,ka meitene Jau ir mīļākā. Par to kāds tad ir tas ceļojums un dažādi citādi minējumi! Pietam,galvenā apspriešana bij par piedāvāto ceļojumu,taču tas viss sākās ar pavisam niecīgu darbību-vizītkartes izsniegšanu. To ,manuprāt, neviena neakcentēja savos minējumos. ;-) Tā nepatika ir drīzāk pret šo visu,nevis to,ka tiek minēts,ka vīrieša motivācija,iespējams ir seksuāla iekāre pret autori.
Pēc šī visa tagad nomoka jautājums: vai tiešām tā paranoiskā(manuprāt tieši šādi dēvējama) uztvere uz savstarpējām attiecībām ir tik pamatota? Vai tiešām nepieciešam baidīties par to visu un vienmēr? (atbildi negaidu,arī ne kārtējo pārmetumu,ka redz Tu neko vēl nesaproti,vai ka esmu kārtējā naivā muļķe. Vienkārši padomā,vai tiešām visa dzīve,attiecības un savstarpējā komunikācija ir tik asas eža adatas?)
19.04.2015 22:25 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Un tad tev izradas ir kkadi pazinveidigie viriesi, kuri tev rada bildes un stasta par savam sievam.

Viens kolēģis bija, jā. Par daudziem citiem es vairākus mēnešus nezināju, vai viņiem vispār ir kaut kādas attiecības, lai gan strādājam blakus un visu dienu sarunājamies. Interesantāk par citām tēmām runāt. Šo arī

Par to, ka vinam masa dzivo Stokholma vins piemineja, bet tads sikums kaa sieva ne, nu tikai par klasiku.

zinu ne no vakardienas, bet no vienas citas ļoti īsas sarunas par profesijām, kad viņš pieminēja, ka māsa strādā vēstniecībās un ir dzīvojusi gan Izraēlā, gan Briselē, gan vēl nezinu kur.

Loģiski, ka viņš nezin Tavu uzvārdu, jo viņu neinteresē detaļas, kuras varētu nākt par ļaunu viņam pašam.

Wtf :D Noteikti, totāls aprēķinātājs, kurš facebook publisko kāzu bildes un dāļā apkārt vizītkartes ar savu vārdu un uzvārdu, lai visi var apskatīties :D Nebūtu iedevis uzvārdu, noteikti teiktu - aha, negrib, lai tu redzi. Nebūtu ielicis bildes - aha, negrib, lai tu zini. Ja cilvēks ieņem galvā, ka visi vīrieši ir totāli cūkas un tikai seksu grib, tad pilnīgi viss uz pasaules kalpos tikai un vienīgi kā apstiprinājums.

Ja par šo diskusiju neaizmirsīšu, tad gan jau pēc kāda laika ierakstīšu, kas un kā :D
19.04.2015 22:29 |
 
10 gadi
Reitings 55
Reģ: 29.01.2009
Man reiz bija līdzīgs gadījums, un protams, beigās sapratu kas un kā... vnk šis vīrietis meklē sev kādu mīļāko, bet meitenes ir dažādas, tātad tevī atradis ko vairāk kā tikai sexu... nav jēgas tālāk ko pasākt, jo kam gan vajadzīgas neskaidrības attiecībās, bet ja gribi vari vnk ielaisties vieglā flirtā un ja dzīvē skumji vnk izbaudīt arī tādas attiecības
19.04.2015 22:32 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Tu jautāji kādi ir vīrieša nolūki, es sniedzu Tev skatu no sava punkta. Es esmu bijusi tā, kura krāpj. Esmu bijusi arī tā ar kuru krāpj. Jā, jā - briesmīgi, pati zinu. :D
Tas, ka viņš Tev iedeva vizītkarti nenozīmē, ka slēpjas. Tas tikai apliecina faktu, ka Tava piekrišana ceļujumam būtu akcepts statusam. Elementāri. Tu visu zini un tomēr piekrīti, viņš par to runāt nevēlas un diez vai vēlas kādam skaidrot no kurienes Tu vispār esi uzradusies. Viņš Tevi izvizina ar mašīnu, pabauda kompāniju, reizi no reizes kādā pārbraucienā pievienojas vai paņem līdzi. Mīļākie nav tikai sekss no rīta līdz vakaram. Mīļākie ir arī emocionālais komforts, garīgs baudījums. Un kamēr Tu spītīgi esi ieciklējusies uz to, ka vīrieša nodomi bijuši svēti, tīri Tu negribi ieraudzīt sakarības starp viņa vārdiem un darbībām. Bet, kad ar atvērtu prātu paskatīsies uz situāciju plašāk, Tev viss saslēgsies skaistā bildītē kā puzle...
Bet, ko nu man Tev stāstīt. Tu jau tāpat zināsi labāk, ja vīrietim vienkārši pajautāsi.
19.04.2015 22:35 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
ko tu te taisnojies? dari kā gribi.

personīgi man nospļauties uz tādām īpašām kā tu,kas ir īpaša un ne tāda kā mēs. kas attiecas uz vīriešiem, kas tev ir tādi draugi un stāsta par savām ģimenēm, velti viņi to nedara.

es neiepazīstinu ar savu privāto dzīvi paziņas, kolēģus, jo man tas nav vajadzīgs, man ir vīrs un viss, kas ir mūsu ģimenē paliek mūsu ģimenē. justos neērti ar kolēģi apspriest savu privāto dzīvi.
19.04.2015 22:38 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Tu jautāji kādi ir vīrieša nolūki, es sniedzu Tev skatu no sava punkta.

Paldies, jau veselas 11 lapas ar vienu un to pašu skatu punktu :D
19.04.2015 22:45 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Lieta taada, ka ir pietiekami daudz sievieshu, kuras parakstaas uz shaadu variantu. Romantisks celjojums divataa, ilgstoshas intelektuaalas sarunas, nedaudz nepraatiigi un adrenaliinu uzsitoshi piedaavaajumi no viiriesha un sieviete padodaas viiriesha valdzinaajumam. Draudziibas (tikai draudziibas) piedaavaajumaa ietilptu ideja pievienoties vinjam, vinja draugiem kaadaa celjojumaa vai pasaakumaa, bet ne uzreiz divvientuliibaa kaut kur braukt.


Neņemšos spriest par šo situāciju, bet jā - tā mēdz notikt. Es reiz nejauši uzgāju interneta dienasgrāmatu, kurā tolaik jauna žurnāliste (kura vēlāk uz brīdi ieguva skandalozu slavu) aprakstīja savu romānu ar universitātes pasniedzēju, pie kura es arī mācījos. Visai interesanta lasāmviela, ja godīgi. Apstākļi līdzīgi, tikai stāstījums sākās tad, kad viss jau ritēja pilnā sparā. Bet tā pilns komplekts - simpātijas, sieva otrā plāna lomā, intelektuālas sarunas (viņa tikai tolaik vēl nesaprata, ka vīrietis nav ne uz pusi tik gudrs kā patiktu domāt). Klasika.
19.04.2015 22:49 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
šo grib apspriest:

“Būt vai nebūt – tāds ir jautājums.
Kas prāta cienīgāk: vai ciest tās bultas,
Ar ko mūs vajā ļaunais liktenis,
Vai pacelt ieročus pret posta jūru
Un izbeigt visu?”


:D :D :D
19.04.2015 22:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits