cik dīvaini tas ir...?

 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Nesen kāds vīrietis man iedeva savu vizītkarti, lai piezvanu, ja gribu. Piezvanīju, vakar satikāmies, viņš gribēja iet uz tādu ļoti posh vietu, kopumā īsts džentlmenis, vairākkārt piedāvāja aizvest un atvest, ļoti labi ģērbts, bezgala pieklājīgs, izglītots, intereses arī - Šekspīrs, Bergmanis u.tml. Vakars bija interesants, daudz runājām par literatūru, mākslu. Nekāda flirta nebija, nekādu mājienu, ne no viņa ne manas puses, arī aicinājums izskanēja no tāda viedokļa, ka parunāsim par klasiku, jo grūti atrast cilvēkus, ar kuriem par to parunāt.

Šodien viņš man raksta - maijā braukšu uz Stokholmu, gribi braukt līdzi?

Cik normāli tas ir, pēc 4 stundu pazīšanās? Turklāt, cik zinu, viņš ir precējies. Neko gan par privātajām dzīvēm nerunājām, gredzenu man šķiet viņš nenēsā (speciāli nepētīju), bet zinu, ka nesen precējies un šķiet arī ļoti, ļoti iemīlējies. Ir viņam un viņa sievai feisbuki, iemetu aci. Esmu 99% droša, ka nekādu slēptu mērķu viņam nav, bet... wtf. Arī kad runājām, pirmās 2h viņš bija manāmi satraukts. Nezinu, ko lai domā. Protams, ne uz kādu Stokholmu nebraukšu, bet nav man viņa motivācija īsti saprotama.
19.04.2015 15:26 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Es gribu staasta turpinaajumu, kuraa vinja zheelosies, ka shis uzmaacaas


Uz kuģa tā vairs nav uzmākšanās :-D Uz kuģa visi drāžās :-D tā pieņemts :-D Protams, ja tiek pa daudz tad kāda pažēlojās, ka ir paņemta :-D

http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/546075-uz_pramja_baltijas_jura_notikusi_sausminosa_grupveida_izvarosana
19.04.2015 18:30 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
O jā, tā ir patiesība, no sievietēm es vienmēr pirmajās 5 minūtēs visu uzzinu par viņu ģimenes dzīvi, nav starpības vai mēs aizejam kaut ko iedzert vai tā ir tikko darbā paņemta kolēģe... Uzreiz sāk runāt par savu boyfrendu, vīru un bērniem. Vīrieši tomēr tā reti dara, vismaz manā pieredzē. Pati arī tā nedaru.

tā jau atkal ir vecā diagnoze, "visas sievietes dara šitā, bet es gan īpaša" parasti nāk komplektā ar "man visi draugi vīrieši, sieviešu intrigas nevaru izturēt. jo es neesmu kā jūs visas, es īpaša"
nu sorry, ja maldos. ja nemaldos, tad ir vērts atvērt acis plašāk.
19.04.2015 18:31 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu bet kaapeec Tu nebrauc? Taatad tomeer par tik baltu un puukainu to klasikas fanu neuzskati, kaa te oponee visaam, kas saka preteejo.

Pati nonaac pretrunaas 8-)
19.04.2015 18:32 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
tā jau atkal ir vecā diagnoze, "visas sievietes dara šitā, bet es gan īpaša" parasti nāk komplektā ar "man visi draugi vīrieši, sieviešu intrigas nevaru izturēt. jo es neesmu kā jūs visas, es īpaša"

++++ Ak, šīs īpašās.. :D :D
19.04.2015 18:33 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Ne jau pilsēta ir pazemojoša vārtrūme, bet pazemojoši ir viņam izteikt tādu piedāvājumu jaunai meitenei turp braukt, kad viņš ir precējies un piedevām viņam tur radi dzīvo. Ja sevi pozicionē kā interesantu, skaistu meiteni, kas lasa klasiku un spēj ar to aizraut vīrieti, tad varbūt ir vērts sevi novērtēt augstāk par vienu braucienu ar prāmi uz Stokholmu ar precētu vīrieti, kuru zini dažas stundas

Pazemojoši ir tad, ja to uztver kā pazemojumu. Uz Parīzi ar privāto lidmašīnu braukt - tas jau būtu kompliments sievietei? Un Stokholma ir pazemojums? Prāmi gan diez vai viņš izmanto, tā ka sanāk puspazemojums, pēc kosmo standartiem :D

Ja sevi pozicionē kā interesantu, skaistu meiteni, kas lasa klasiku un spēj ar to aizraut vīrieti

Sevi es nepozicionēju nekā un aizraut arī nevienu nemēģinu.
19.04.2015 18:34 |
 
Reitings 247
Reģ: 09.03.2015
Vēl jo projām ir cilvēki, kas doma ka vecis sola debesbrīnumus, lai kļūtu pa draugu tak redzams ka vecis grib seksu

Es vienkārši neesmu paranoiska uz visādām krāpšanu shēmām,iespējamajām mīļākajām,vīriešiem cūkām u.t.m.l. Ar tādām bailēm un aizdomām taču no mājas vispār iziet nevar,jo visur var saskatīt draudus:-D
19.04.2015 18:36 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Nu bet kaapeec Tu nebrauc? Taatad tomeer par tik baltu un puukainu to klasikas fanu neuzskati, kaa te oponee visaam, kas saka preteejo.

Nu kamōn. Ja tu iepazītos ar baltu un pūkainu sievieti, kura būtu precēta un daudz runātu par vīru un bērniem (t.i., nu tiešām nav lezbiete) un nākamajā dienā viņa tev pateiktu - a davai braucam ceļojumā pēc mēneša! Tu brauktu? :D

tā jau atkal ir vecā diagnoze, "visas sievietes dara šitā, bet es gan īpaša" parasti nāk komplektā ar "man visi draugi vīrieši, sieviešu intrigas nevaru izturēt. jo es neesmu kā jūs visas, es īpaša"

jā, un tas vīrietis ir vecs jāklis, un viņa sieva jauna idiote. kā vienmēr cosmo viss ticis atrisināts - visa pasaule ir maukas, tikai es nē :D
19.04.2015 18:39 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Ak, šīs īpašās..


patiešām :D :D :D


Pazemojoši ir tad, ja to uztver kā pazemojumu. Uz Parīzi ar privāto lidmašīnu braukt - tas jau būtu kompliments sievietei? Un Stokholma ir pazemojums? Prāmi gan diez vai viņš izmanto, tā ka sanāk puspazemojums, pēc kosmo standartiem


kā pret sienu...8-)
kā zini ar ko brauks? :D

brauc un ļaujies klasiskais izjādēlēšanai :D :D :D
19.04.2015 18:39 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
brauc un ļaujies klasiskais izjādēlēšanai


Paķer tik lētos maksimas prežus līdz uz kuģa preži dārgi :-D :-P
19.04.2015 18:41 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Es vienkārši neesmu paranoiska uz visādām krāpšanu shēmām,iespējamajām mīļākajām,vīriešiem cūkām u.t.m.l. Ar tādām bailēm un aizdomām taču no mājas vispār iziet nevar,jo visur var saskatīt draudus

Tam nu jāpiekrīt. Vienmēr atcerēšos jau aprakstīto sievieti, kura bija svēti pārliecināta, ka guļu ar viņas vīru, lai gan es to vīrieti ārpus darba pat satikusi ne reizi nebiju (t) Un viņš man pilnas ausis pierunāja par savu sievu un saviem bērniem, rādīja bildes utt., uzreiz bija redzams, cik ļoti mīl ģimeni, bet sieva viņu gan jau arī par ''vecu jākli'' uzskata.
19.04.2015 18:42 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ai, nu labi, var jau skaisti muldeet par viirieshu un sievieshu draudziibu, bet taas sievieshu un viirieshu draudziibas platonisku attieciibu liimenii pastaav tikai taadaa gadiijumaa, ja sievietei pietiek praata notureet distanci.

Uztaisiet eksperimentu, uzvelciet iisaaku brunci, ieraujiet viininju ar saviem viirieshu kaartas "tikai draugiem" un tad velciet uz gultu. Cik buus taadi, kuri sitiis pie kruutiim, kliegs - "ko tu, trakaa dari, mees tachu tikai draugi!!!" Varbuut kaads diivainiitis taa arii izdariis, tachu 99% viirieshu taadaa momentaa uzspljaus faktam, ka juus tachu jau tikai platoniskie draugi.
19.04.2015 18:43 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Pazemojoši ir tad, ja to uztver kā pazemojumu. Uz Parīzi ar privāto lidmašīnu braukt - tas jau būtu kompliments sievietei? Un Stokholma ir pazemojums? Prāmi gan diez vai viņš izmanto, tā ka sanāk puspazemojums, pēc kosmo standartiem


Nu redz, Tu noignorēji to, ka pazemojoši ir tas, ka Tev to izsaka precējies vīrietis pēc dažu stundu pazīšanās :) nevis prāmis vai Stokholma, vai Parīze utt. Es domāju, ka vairums sieviešu šeit viņu viegli atšūtu pēc tāda piedāvājuma izteikšanas, bet Tu mēģini atspēkot visus šos argumentus. Nu tad ko darīt, jāpiekrīt vairākumam - uz priekšu :)
19.04.2015 18:44 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014

Tam nu jāpiekrīt. Vienmēr atcerēšos jau aprakstīto sievieti, kura bija svēti pārliecināta, ka guļu ar viņas vīru, lai gan es to vīrieti ārpus darba pat satikusi ne reizi nebiju Un viņš man pilnas ausis pierunāja par savu sievu un saviem bērniem, rādīja bildes utt., uzreiz bija redzams, cik ļoti mīl ģimeni, bet sieva viņu gan jau arī par ''vecu jākli'' uzskata.


ak, tu nabadzīte. tā sieva noteikti bija kāda no cosmietēm. :D :D :D
19.04.2015 18:46 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
kā zini ar ko brauks?

Redzi, man ir vienalga, ar ko brauks. Neesmu no tām, kuras sev uzstāda cenu - braukt prāmī ar precētu vīrieti ir pazemojums, bet lidmašīnā kruti! Bet pēc šīm sarunām tiešām izklausās, ja viņš man būtu piedāvājis privāto lidmašīnu uz Parīzi, tad daudzas moralizētājas būtu pilnīgā starā un uzskatītu to par manu zvaigžņu dienu.

Kā zinu - vienkārši zinu, nav tava darīšana :D
19.04.2015 18:47 |
 
Reitings 247
Reģ: 09.03.2015
kā zini ar ko brauks?

Un kā Tu zini,ka tas būtu prāmis,ka tas būtu kruīzs Cklasē,ka tā ir kārtējā mīļākās vervēšana un vēl nez kas? Kā par to vari spriest Tu? Tu vienkārši tā uzskati balstoties uz savu pieredzi un pieņēmumiem! Tāpat arī autore!:-)
19.04.2015 18:50 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
braukt prāmī ar precētu vīrieti ir pazemojums, bet lidmašīnā kruti!


Protams tāpat, kā hostelī kas maksā 20 eiro jāties ar veci ir pazemojoši, bet viesnīcas numuriņa pa 300eiro ir kruti jāties :-D
Ja pirmajā jājās tikai meitenes ar zemiem standartiem tad otrajā jajās meitenes ar mērķi nakošās ministres :-D
19.04.2015 18:53 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Nu redz, Tu noignorēji to, ka pazemojoši ir tas, ka Tev to izsaka precējies vīrietis pēc dažu stundu pazīšanās

Man šķiet, mums ar tevi ir ļoti dažādi uzskati par dzīvi :D Es nedomāju, ka jebkura mana darbība un izskats ir ''sevis pozicionēša'' lai ''aizrautu vīriešus.'' Es dzīvoju priekš sevis, un ja kādam patīk ar mani sarunāties, man par to tikai prieks. Tāpat arī neuztveru jebkuru vīrieša aicinājumu kaut kur aiziet, kaut ko darīt kā mēģinājumu pārgulēt. Precēti vīrieši mani ir daudz kur aicinājuši, vakaros zvanījuši utt., bet tajā pašā laikā nekad nav bijuši pat ne mājieni uz ko vairāk par draudzību, ne viena. Varbūt tāpēc, ka neveicu diekleinehexe stila eksperimentus ar minisvārku ģērbšanu, piedzirdīšanu un gultā vilkšanu.

Es domāju, ka vairums sieviešu šeit viņu viegli atšūtu pēc tāda piedāvājuma izteikšanas, bet Tu mēģini atspēkot visus šos argumentus.

Kā jau rakstīju - jau pirms diskusijas veidošanas aizrakstīju viņam, ka nekur nebraukšu, un atbildi pat neapsvēru :D Tas, ko es mēģinu atspēkot, ir ka vienīgais ko viņš var gribēt ir sekss, tikai un vienīgi sekss, un citu variantu vienkārši nav.

ak, tu nabadzīte. tā sieva noteikti bija kāda no cosmietēm

noteikti, varbūt pat tu :D
19.04.2015 18:57 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014

noteikti, varbūt pat tu


ja kolēģi sauca Ivo, tad ļoti iespējams. :) :D
19.04.2015 19:01 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
ja kolēģi sauca Ivo, tad ļoti iespējams.

Nesauca Ivo, bet varbūt viņš man vai tev meloja par savu identitāti, kā jau jāklis :D
19.04.2015 19:03 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
Nav normāli. Nebrauktu un arī dzen nekontaktētos ar precētu vīrieti, neietu ar viņu uz sava veida randiņiem.
Nesmuki.
19.04.2015 19:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)