cik dīvaini tas ir...?

 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Nesen kāds vīrietis man iedeva savu vizītkarti, lai piezvanu, ja gribu. Piezvanīju, vakar satikāmies, viņš gribēja iet uz tādu ļoti posh vietu, kopumā īsts džentlmenis, vairākkārt piedāvāja aizvest un atvest, ļoti labi ģērbts, bezgala pieklājīgs, izglītots, intereses arī - Šekspīrs, Bergmanis u.tml. Vakars bija interesants, daudz runājām par literatūru, mākslu. Nekāda flirta nebija, nekādu mājienu, ne no viņa ne manas puses, arī aicinājums izskanēja no tāda viedokļa, ka parunāsim par klasiku, jo grūti atrast cilvēkus, ar kuriem par to parunāt.

Šodien viņš man raksta - maijā braukšu uz Stokholmu, gribi braukt līdzi?

Cik normāli tas ir, pēc 4 stundu pazīšanās? Turklāt, cik zinu, viņš ir precējies. Neko gan par privātajām dzīvēm nerunājām, gredzenu man šķiet viņš nenēsā (speciāli nepētīju), bet zinu, ka nesen precējies un šķiet arī ļoti, ļoti iemīlējies. Ir viņam un viņa sievai feisbuki, iemetu aci. Esmu 99% droša, ka nekādu slēptu mērķu viņam nav, bet... wtf. Arī kad runājām, pirmās 2h viņš bija manāmi satraukts. Nezinu, ko lai domā. Protams, ne uz kādu Stokholmu nebraukšu, bet nav man viņa motivācija īsti saprotama.
19.04.2015 15:26 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 31.03.2009
Autore - noteikti aizbrauc! Un turpini tikties, runāt par mākslu, baletu, Šekspīru, iedzert. Brauktā ar viņa mašīnu un ēd par viņa naudu. Jo jā ne tu, tad - kāda cita..

Bet vēlāk atraksti šeit kā tev tas viss atspēlējās, ne tagad - pēc gadiem 10, nu, kad būs tev ģimene un bērni ;)
19.04.2015 17:56 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Es pildu saistības, ko esmu uzņēmusies, un par ko esmu vienojusies. Citu cilvēku saistības uz mani neattiecas, tā ir viņu darīšana - vai viņi tās pilda vai nē.


tev ir vīrs? ja viņš sāktu iet pa kreisi tev, tad tas būtu ok?! tu tak savas saistības pildi, bet viņš nepilda. aizdomāties dziļāk kāpēc viņš tā dara - tu laikam nespētu, jo pēc jūsu loģikas lielākā daļa ir iedzimti jākļi un tu kā sieva neesi vainīga, ka nesniedz viņam ko to viņš vēlas.
19.04.2015 17:57 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
drostala, un viņa sieva zināja par vīra dzīvesveidu? viņai pašai arī bija citi? un kāpēc viņam tās mīļākās vajag - stāstīja?
19.04.2015 17:57 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Bet vēlāk atraksti šeit kā tev tas viss atspēlējās, ne tagad - pēc gadiem 10, nu, kad būs tev ģimene un bērni

atvaino, bet tādām muļķībām kā atspēlēšanās un karma neticu :D tas lai paliek tavā ziņā :D
19.04.2015 18:00 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
sinode, es ar viņu vairāk netikos pēc tā viena randiņa. Viņš teica, ka viņš vienkārši tāds ir, patīk iekarot, aplidot. Viņam toreiz bija pāri 30 gadiem, sieviņa jauna, pāri 20 gadiem. Domāju, ka naiva un nemaz nenojauta par vīra dzīvesveidu.
Tas jau bija sen, pirms gadiem 5... ceru, ka sieva pieņēmās prātā un aizgāja no tāda jākļa.
19.04.2015 18:03 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Par ko ir runa? Precēts vīrietis kaut kur aicina - tu saproti, par ko tevi uzskata? Ja tev tas patīk, uz priekšu.
19.04.2015 18:05 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Sinode, nu ko Tu njemies, brauc tachu lasiit to klasiku :-D Vinjam tad arii personigi pajautaasi, kad saaks uzmaakties, nafig vinjam miiljaakaa vajadziiga 8-)
19.04.2015 18:05 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Nesaprotu pa ko raudāt, labs dīls :-D cik tagad prostitūtas ņem pa reizi ap 30 eiro? :-D Ceļojums noteikti izmaksās vairāk un brīvajā laikā varēsi sabildēt Stokholmu :-P
19.04.2015 18:07 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
tev ir vīrs? ja viņš sāktu iet pa kreisi tev, tad tas būtu ok?! tu tak savas saistības pildi, bet viņš nepilda. aizdomāties dziļāk kāpēc viņš tā dara - tu laikam nespētu, jo pēc jūsu loģikas lielākā daļa ir iedzimti jākļi un tu kā sieva neesi vainīga, ka nesniedz viņam ko to viņš vēlas.
Jā, ir. Ja viņš nepildītu tās saistības, par kādām esam savstarpēji vienojušies, es pārmestu viņam. Nevis kādai trešajai personai.
Bet domāju, ja viņam ļoti, ļoti sagribētos ieviest mīļāko, tad mēs par to varētu vienoties.
Sīkāk gan savu personīgo dzīvi un attiecību modeli ar vīru te nesākšu pārspriest.
19.04.2015 18:07 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Bet ja tu gribi ar cilvēku draudzēties, tu arī pirmajā tikšanās reizē stāsti, ka tev ir vīrs, tik un tik bērni utt.? Es parasti par savu privāto dzīvi tik ātri nerunāju. Liela daļa manu draugu arī ne.

Ja es 4 stundas pavadītu kopā ar svešu cilvēku un nepieminētu kaut kādā veidā savu draugu, kuram ir ļoti nozīmīga loma manā dzīvē, tad nezinu, vai tā vispār būtu es :D Nav jau jāsāk ar to, ka "čau, mani sauc Arvīds, man ir tik un tik gadi, sieva, kurai piemīt X, Y, Z īpašības" utt., cilvēkiem taču dabīgi izsprūk mēs darījām, nevis es darīju, vai, piemēram, es gribētu aizbraukt tur un tur, bet sievai tur nepatīk, tāpēc neesmu to vēl izdarījis utt.
19.04.2015 18:07 |
 
Reitings 55
Reģ: 16.04.2015
Neētiski un nepareizi ir gulēt ar aizņemtu vīrieti. Ja tu to nesaproti, tad tu vienkārši esi tāds lētu cilvēku tips. Ja nebūtu tik lētu sieviešu, kas metas zem katra aizņemtā, kas 5 min parunā par klasiku, tad nebūtu arī tik daudz krāpēju.

Es arī pasmaidīju par Stokholmu kā gala mērķi.
19.04.2015 18:08 |
 
Reitings 247
Reģ: 09.03.2015
Varbūt tā Stokholma tiešām ir tikai atsauce uz tavu izteikumu,ka vairāk par 1x gadā nesanāk ceļot!?
Tavā vietā neuztrauktos,;-) un turpinātu uzturēt kontaktu ar šo vīrieti! No tā visa aiziet var jebkurā brīdī,nav jāskrien prom tagad,tikai tādēļ,ka iespējams,viņš ir mīļākās meklējumos! Apsurds kaut kāds:-D Ja tas apliecināsies,tad arī pagriezīsi muguru un aiziesi. Pagaidām vienkārši turpini uzsākto draudzību. Tik pat lielas iespēja,ka kļūsi par patiesu draugu(arī sievai):-)
19.04.2015 18:10 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Ja es 4 stundas pavadītu kopā ar svešu cilvēku un nepieminētu kaut kādā veidā savu draugu, kuram ir ļoti nozīmīga loma manā dzīvē, tad nezinu, vai tā vispār būtu es Nav jau jāsāk ar to, ka "čau, mani sauc Arvīds, man ir tik un tik gadi, sieva, kurai piemīt X, Y, Z īpašības" utt., cilvēkiem taču dabīgi izsprūk mēs darījām, nevis es darīju, vai, piemēram, es gribētu aizbraukt tur un tur, bet sievai tur nepatīk, tāpēc neesmu to vēl izdarījis utt.

O jā, tā ir patiesība, no sievietēm es vienmēr pirmajās 5 minūtēs visu uzzinu par viņu ģimenes dzīvi, nav starpības vai mēs aizejam kaut ko iedzert vai tā ir tikko darbā paņemta kolēģe... Uzreiz sāk runāt par savu boyfrendu, vīru un bērniem. Vīrieši tomēr tā reti dara, vismaz manā pieredzē. Pati arī tā nedaru.

Es arī pasmaidīju par Stokholmu kā gala mērķi.

Smaidiet, cik gribat, viņam tur dzīvo māsa ar ģimeni, viņš bieži brauc ciemos. Normālāk taču uzaicināt uz zināmu vietu, jau plānotā braucienā, nevis izdomāt, ka davai braukšu ar tikko iepazītu cilvēku uz Kanāriju salām! Tas tiešām pārkāptu jebkādas robežas. Bet atvainojos tām cosmietēm, kurām Stokholma šķiet pazemojoša vārtrūme :D :D
19.04.2015 18:16 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
ka iespējams,viņš ir mīļākās meklējumos! Apsurds kaut kāds Ja tas apliecināsies,tad arī pagriezīsi muguru un aiziesi. Pagaidām vienkārši turpini uzsākto draudzību. Tik pat lielas iespēja,ka kļūsi par patiesu draugu(arī sievai)


Vēl jo projām ir cilvēki, kas doma ka vecis sola debesbrīnumus, lai kļūtu pa draugu :-D tak redzams ka vecis grib seksu, draugiem it sevišķi pēc 4 stundu pazīšanās neizmaksā neviens ceļojumumus.

Kā arī es pieturos pie teiciena, ka sieviete ar vīrieti nevar būt draugi :-D ja vien vecis nav gejs :-D


Bet ja tas vecis nav pretīgs tad pa ceļojuma izmaksāšanu var arī pasūkāt un palekāt :-P

noskatamies

https://www.youtube.com/watch?v=diFDBNNmnnU
19.04.2015 18:16 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
tu vienkārši esi tāds lētu cilvēku tips
Nē. Es esmu daudzas un dažādas lietas, bet lēta neesmu. Tieši otrādi, esmu visnotaļ izvēlīga un precīza. :-P
19.04.2015 18:17 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
tak redzams ka vecis grib seksu, draugiem it sevišķi pēc 4 stundu pazīšanās neizmaksā neviens ceļojumumus

viņš nevienā brīdī neteica, ka izmaksās
19.04.2015 18:20 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014

https://www.youtube.com/watch?v=diFDBNNmnnU


:D :D :D
19.04.2015 18:22 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu, tauta, sanjemieties, nobalsojam visi par to, lai autore brauc 8-)

Es gribu staasta turpinaajumu, kuraa vinja zheelosies, ka shis uzmaacaas 8-) Jo viss, ko te saka, kaa pret sienu 8-)
19.04.2015 18:26 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Bet atvainojos tām cosmietēm, kurām Stokholma šķiet pazemojoša vārtrūme


Ne jau pilsēta ir pazemojoša vārtrūme, bet pazemojoši ir viņam izteikt tādu piedāvājumu jaunai meitenei turp braukt, kad viņš ir precējies un piedevām viņam tur radi dzīvo. Ja sevi pozicionē kā interesantu, skaistu meiteni, kas lasa klasiku un spēj ar to aizraut vīrieti, tad varbūt ir vērts sevi novērtēt augstāk par vienu braucienu ar prāmi uz Stokholmu ar precētu vīrieti, kuru zini dažas stundas :)
19.04.2015 18:28 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Es gribu staasta turpinaajumu, kuraa vinja zheelosies, ka shis uzmaacaas

Es nežēlotos un par uzmākšanos nesauktu :D Tāpēc arī nebraucu :D
19.04.2015 18:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits