cik dīvaini tas ir...?

 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Nesen kāds vīrietis man iedeva savu vizītkarti, lai piezvanu, ja gribu. Piezvanīju, vakar satikāmies, viņš gribēja iet uz tādu ļoti posh vietu, kopumā īsts džentlmenis, vairākkārt piedāvāja aizvest un atvest, ļoti labi ģērbts, bezgala pieklājīgs, izglītots, intereses arī - Šekspīrs, Bergmanis u.tml. Vakars bija interesants, daudz runājām par literatūru, mākslu. Nekāda flirta nebija, nekādu mājienu, ne no viņa ne manas puses, arī aicinājums izskanēja no tāda viedokļa, ka parunāsim par klasiku, jo grūti atrast cilvēkus, ar kuriem par to parunāt.

Šodien viņš man raksta - maijā braukšu uz Stokholmu, gribi braukt līdzi?

Cik normāli tas ir, pēc 4 stundu pazīšanās? Turklāt, cik zinu, viņš ir precējies. Neko gan par privātajām dzīvēm nerunājām, gredzenu man šķiet viņš nenēsā (speciāli nepētīju), bet zinu, ka nesen precējies un šķiet arī ļoti, ļoti iemīlējies. Ir viņam un viņa sievai feisbuki, iemetu aci. Esmu 99% droša, ka nekādu slēptu mērķu viņam nav, bet... wtf. Arī kad runājām, pirmās 2h viņš bija manāmi satraukts. Nezinu, ko lai domā. Protams, ne uz kādu Stokholmu nebraukšu, bet nav man viņa motivācija īsti saprotama.
19.04.2015 15:26 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
jo visticamāk tā nemaz nav.


kā tad :D :D :D

lasīs Puškinu un sitīs ķepā vai pilnas bikses no priekiem pietaisīs. :D
19.04.2015 17:28 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Tu to nopietni??? Cik Tev gadu? Tu tiešām nespēj iedomāties, ka vīrietis, kam ir glīta sieva, varētu vēlēties dažādībai ieviest vēl pāris glītas mīļākās?

Varu mierīgi iedomāties. Bet ja runa ir par vīrieti, kurš ir apprecējies tikko, feisbukā liek sirsniņas zem sievas bildēm, raksta ''mūžīgi'' u.tml. salkanas/romantiskas lietas, salicis kāzu bildes, tad nē, nevaru noticēt, ka šāds vīrietis gribētu mīļāko.
19.04.2015 17:29 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
sinode
bet tiesi taadi viiriesi,kas liek feisbukaa sirsninas un raksta romantikos komentaarus sievaam,arii visbiezaak laiz pa kreisi.
19.04.2015 17:32 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
izbrīna tās meitenes, kas saka, ka vīrs vainīgs, bet tā ar ko guļ, tiekas nav. ko jūs te murgojat? vai mīļāka nezina, ka ir tikai mīļākā?
Jā, mīļākā ir tikai mīļākā, viņa nav nevienam neko solījusi un nav nekādas saistības pārkāpusi.
var secināt kādas šļondras jūs esiet
Var secināt, kāda neloģiska sieviete Tu esi, - nevis centies izspriest, kas situācijā vainīgs, bet vnk nozākā to, kas Tev nepatīk
19.04.2015 17:33 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
bet tiesi taadi viiriesi,kas liek feisbukaa sirsninas un raksta romantikos komentaarus sievaam,arii visbiezaak laiz pa kreisi.

Esi veikusi pētījumu? :D ''Korelācija starp sirsniņu likšanu feisbukā un krāpšanu.'' Autore: tāda un tāda :D
19.04.2015 17:34 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
man personiigi riebjas taadi viiriesi,kuri tik loti publicee savu personiigo/intiimo dziivi.Arii par to es aizdomaatos,jo manupraat ,iisti normaali viirietim tas nav.
19.04.2015 17:34 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Naaksies vien Tev, Sinode, noticeet :D Tadi eksemplaari ir un daudz :D Sociaalajos tiiklos sievinja, beerninji, suns un muuzha miila, a kas aiz muguras daraas ... :D

Pati n-taas reizes esmu sanjeemusi liidziigus piedaavaajumus, vienmeer esmu laipni atteikusi, neinteresee mani piedaliities attieciibu sapishanas procesaa :-D Protams, taadiem, ja nebuus viena, buus cita, bet nafig karmu bojaat :-D

Pati izlem, ko un kaa dariisi, bet Tev jau te apskaidroja, kaada tam viirietim interese :-D
19.04.2015 17:35 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Var secināt, kāda neloģiska sieviete Tu esi, - nevis centies izspriest, kas situācijā vainīgs, bet vnk nozākā to, kas Tev nepatīk


situācijā vainīgi ir visi, nevis tikai vecis jāklis. mīļākā nebūtu mīļākā, ja negribētu, vīrs neietu pa kreisi, ja mājās būtu tas ko vajag. vainīgs gan viņš, gan sieva, ka nevar izrunāties + mīļākā, ja nesaprot, ka ir tas nav korekti.
19.04.2015 17:36 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
sinode
peetijumi nav jaaveic.Pieredze taada.;-)
19.04.2015 17:37 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Vairāk šķiet, ka autore vēlējās šeit saņemt apstiprinājumu, lai brauc, nevis jebkādus citus viedokļus, jo izskatās, ka tāpat ir izlēmusi, ko domāt un kas ir normāli.
Ja Tev nākas izstalkot, lai uzzinātu, ka viņam ir sieva, nevis viņš to kādā sarunā nejauši atklāj, ja dažādu iemeslu dēļ nenēsā gredzenu, tas vien norāda, ka nav kaut kas tīrs.
19.04.2015 17:39 |
 
Reitings 55
Reģ: 16.04.2015
Zaptesburkas viedoklis man šķiet neloģisks. Kāda saistība solījumiem? Ir lietas, ko nesola, bet pilda. To varbūt varētu nodēvēt par morālām vērtībām, ētikas normām. Tu nesoli nevienam, ka nesauksi viņu rupjos vārdos, bet tu to nedari, jo tas ir neētiski, nepareizi, nepieklājīgi utt. Tāpat ir ar satikšanos ar aizņemtajiem - tu kā sieviete, kas satiecies ar aizņemto, jauc viņa ģimeni gluži kā pats vīrietis jauc savu ģimeni. Tu neesi nevienam solījusi neko, bet normāliem cilvēkiem būtu prātā klikšķis, ka tas nav pareizi. Tev nav jāpiekrīt katram piedāvājumam, ja tu piekrīti - tu uzņemies pilnu atbildību. Skaidrot garāk laikam nav jēgas, jo ir vienkārši tādi cilvēki, kam šķiet, ka viņi var atļauties darīt visu un viņiem neeksistē tādas vērtības kā ģimene utt.
19.04.2015 17:39 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Tāpēc es arī šaubījos, vai ir vērts taisīt diskusiju... Uzreiz visām prātā tikai viens, un cilvēks tiek saukts par ''veco jākli.'' Kamōn. Ja izrādītos, ka viņš par seksu nu pilnīgi nav domājis, jums nebūtu kauns par sevi? Gan jau, ka nebūtu. Tādēļ es arī negribu rakstīt neko par ''un tava sieva arī brauks?'' u.tml., jo tas var būt ļoti aizvainojoši. Var arī nebūt, protams.
19.04.2015 17:41 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
ja runa ir par vīrieti, kurš ir apprecējies tikko, feisbukā liek sirsniņas zem sievas bildēm, raksta ''mūžīgi'' u.tml.
Tu taču tēlo šo naivumu, vai ne?
Jā, arī tikko apprecējušies vīrieši mēdz gulēt ar citām.
Arī vīrieši, kas mīl savas sievas, un nekad viņas nemainītu ne pret vienu citu.
Visticamāk, ja viņam būtu jāizvēlās starp Tevi un viņa sievu, viņš uz Tevi i neskatītos. Bet, ja var dabūt abas, tad tas jau ir cits jautājums.
19.04.2015 17:42 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
''veco jākli.''


27 gados, nav vecs, tad tik pati labākā erekcija sākās. :D :D :D

par sievu noteikti pajautā un pajautā, kāpēc grib, lai līdzi brauc, necel sapņu pilis, kur to nav. :)
19.04.2015 17:43 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Vispār brauciens uz Stokholmu tā visa nebūtu vērts, par ja viņš būtu jauns, neprecēts :D varbūt vēl ar prāmi vajadzēs braukt? :D
19.04.2015 17:44 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Vairāk šķiet, ka autore vēlējās šeit saņemt apstiprinājumu, lai brauc, nevis jebkādus citus viedokļus, jo izskatās, ka tāpat ir izlēmusi

Jau biju viņam aizrakstījusi, ka nebraukšu, vēl pirms tēmas veidošanas.

Ja Tev nākas izstalkot, lai uzzinātu, ka viņam ir sieva, nevis viņš to kādā sarunā nejauši atklāj

Bet ja tu gribi ar cilvēku draudzēties, tu arī pirmajā tikšanās reizē stāsti, ka tev ir vīrs, tik un tik bērni utt.? Es parasti par savu privāto dzīvi tik ātri nerunāju. Liela daļa manu draugu arī ne.

Bet vispār varētu būt, ka viņiem ir atvērtās attiecības, bija tajā fb viens dīvains teikums viņa profilā, kur viņš rakstīja par kaut kādām svešām lūpām, kas skūpsta kaut kādu mistisku ''viņu'' :D
19.04.2015 17:45 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Labi, Sinode, mees te glupas visas un apsaukaajam Tavu dzentelmeni 8-)

OK, aizbrauc celjojumaa, peec tam mums pastaasti, vai nemeegjinaaja uzmaakties 8-)

Peec tam turpinaasim analizeet , KĀPĒC VIŅS TĀ? 8-)
19.04.2015 17:46 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
situācijā vainīgi ir visi, nevis tikai vecis jāklis. mīļākā nebūtu mīļākā, ja negribētu, vīrs neietu pa kreisi, ja mājās būtu tas ko vajag. vainīgs gan viņš, gan sieva, ka nevar izrunāties + mīļākā
Nepiekrītu. Katrs ir atbildīgs par to, ko viņš dara, bet ne par to, ko dara citi. Situācijā, kad viens no partneriem krāpj otru, tikai viņš ir tā otra priekšā atbildīgs, jo tieši viņš ir uzņēmies saistības to nedarīt.

Kāda saistība solījumiem? Ir lietas, ko nesola, bet pilda. To varbūt varētu nodēvēt par morālām vērtībām, ētikas normām. Tu nesoli nevienam, ka nesauksi viņu rupjos vārdos, bet tu to nedari, jo tas ir neētiski, nepareizi, nepieklājīgi
Jā, bet nodarboties ar seksu nav neētiski un nepareizi. Laulātā pāra attiecības ir viņu pašu darīšana, un viņu pašu atbildība. Neviena cita.

ir vienkārši tādi cilvēki, kam šķiet, ka viņi var atļauties darīt visu un viņiem neeksistē tādas vērtības kā ģimene
Es pildu saistības, ko esmu uzņēmusies, un par ko esmu vienojusies. Citu cilvēku saistības uz mani neattiecas, tā ir viņu darīšana - vai viņi tās pilda vai nē.
19.04.2015 17:51 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
:D
Es noteikti nepiekristu.
19.04.2015 17:54 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Starp citu, man tieši bija dzīvē pieredze ar vienu tādu. Iepazināmies iepazīšanās portālā. Likās foršs, inteliģents vīrietis, piekritu randiņam. Un randiņā viņš nepakautrējās paziņot, ka ir PIRMS MĒNEŠA apprecējies (!!!) bet labprāt pavadītu laiku ar mani arī. Biju šokā, uz ko viņš vēsā mierā atbildēja, ka mīļākās viņam bijušas pirms kāzām, pēc kāzām, tas absolūti nekādu lomu nespēlē viņa dzīvesveidā. Vienkārši sieviete gribēja apprecēties, un viņš viņu arī apprecēja.
19.04.2015 17:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits