cik dīvaini tas ir...?

 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Nesen kāds vīrietis man iedeva savu vizītkarti, lai piezvanu, ja gribu. Piezvanīju, vakar satikāmies, viņš gribēja iet uz tādu ļoti posh vietu, kopumā īsts džentlmenis, vairākkārt piedāvāja aizvest un atvest, ļoti labi ģērbts, bezgala pieklājīgs, izglītots, intereses arī - Šekspīrs, Bergmanis u.tml. Vakars bija interesants, daudz runājām par literatūru, mākslu. Nekāda flirta nebija, nekādu mājienu, ne no viņa ne manas puses, arī aicinājums izskanēja no tāda viedokļa, ka parunāsim par klasiku, jo grūti atrast cilvēkus, ar kuriem par to parunāt.

Šodien viņš man raksta - maijā braukšu uz Stokholmu, gribi braukt līdzi?

Cik normāli tas ir, pēc 4 stundu pazīšanās? Turklāt, cik zinu, viņš ir precējies. Neko gan par privātajām dzīvēm nerunājām, gredzenu man šķiet viņš nenēsā (speciāli nepētīju), bet zinu, ka nesen precējies un šķiet arī ļoti, ļoti iemīlējies. Ir viņam un viņa sievai feisbuki, iemetu aci. Esmu 99% droša, ka nekādu slēptu mērķu viņam nav, bet... wtf. Arī kad runājām, pirmās 2h viņš bija manāmi satraukts. Nezinu, ko lai domā. Protams, ne uz kādu Stokholmu nebraukšu, bet nav man viņa motivācija īsti saprotama.
19.04.2015 15:26 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Nē. Atbildība gulstas uz to, kurš ir devis solījumus un uzņēmies saistības. Tātad - uz laulātajiem. Nevis kādu trešo personu no malas.


Krimināllietā atbalstītājs ir līdzdalība. Ja laulības pārkāpšana būtu pielīdzināta likuma pārkāpumam, tad arī 3.persona, ar kuru laulātais pārkāpis laulību, ir uzskatāma par atbildīgu, ja zinājusi par šādiem apstākļiem. Tas ir tīri mans viedoklis.
19.04.2015 16:20 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Paris ir nedaudz jocīgi, ka viņas draudzenes, kas tevi nepazīst, sāk aicināt fb, bet tomēr, vai tad tie ir tarakāni galvā, ka gribās satikt jaunus, foršus cilvēkus un iedraudzēties? nav vairs tik organiska tā sadraudzēšanās, manuprāt nekad, kolīdz vidusskolas vecums garām, bet kāpēc gan ne? nav viegli atrast cilvēku, ar ko interesanti runāt un ko aicināt uz kopīgiem pasākumiem, un, ja atrodi, kāpēc gan neaicināt un nemēģināt iedraudzēties? neatkarīgi no dzimuma.

par autores gadījumu arī padomāju- ja nu vīrietis brauc ar sievu un kopīgiem draugiem un sinode paaicināta līdzi kā laba kompānija? naivs variants, bet arī variants :) bet nu vīrieša neizpratne par atraidījumu ir jocīga, ļoti cerēja, ka tik tikko satikta meitene laidīs kopā uz Stokholmu.
19.04.2015 16:23 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nebrauc.
19.04.2015 16:24 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
TalisQualis, nu tāda bija arī mana naivā nostāja, ka viņa vienkārši meklē sev paziņas, ir komunikabla, utt. Protams, manam draugam izrādījās taisnība, ka tādu sieviešu galvā viss nav tik vienkārši un tam ir motīvs. Tas laikam nāk ar pieredzi, es laikam līdzīgi kā autore, pārāk daudz uzticos tikko iepazītam cilvēkam un ticu, ka viņa nodomi noteikti ir pavisam vienkārši un saprotami.
19.04.2015 16:28 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
bet nu vīrieša neizpratne par atraidījumu ir jocīga, ļoti cerēja, ka tik tikko satikta meitene laidīs kopā uz Stokholmu.

To es varbūt varu saprast, jo vakar runājām par ceļošanu un es ieminējos, ka braucu vienreiz gadā, jo biežāk nav naudas. Varbūt viņš domāja, ka atsaku jo nevaru atļauties u.tml. Varbūt viņš vienkārši nesaprot cilvēkus.

Par seksu ļoti grūti noticēt, jo bijām tikušies un pārmijuši pāris vārdus arī iepriekš, kādu 8 mēnešu garumā ik pa laikam saskrējāmies, un nekad nekādu interesi neizrādījām. Bet tieši kad viņš redzēja, ka lasu klasiku, tad uzsāka sarunu, iedeva savu vizītkarti. Ļoti maz ticams man šķiet, ka viņš ir ''ieraudzījis smuku dāmīti'' un grib seksu pāris reizes.
19.04.2015 16:30 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Tad jau viss kārtībā. Cilvēks varbūt beidzot atradis sev domubiedru, līdzvērtīgu sarunu partneri. Tad jau ir jāiet uz grāmatu klubiem, jālasa dzeja. Kam tad tā Stokholma? :-|
19.04.2015 16:34 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu grozi kā gribi, īsti normāli un nevainīgi tas viss neizksatās. Nezinu nevienu precētu vīrieti, kurš dotu savus kontaktus un skrietu uz tikšanos bez jebkāda zemteksta ar pilnīgi svešu sievieti, jo ieraudzījis vienreiz, ka viņa interesējas par klasiku... :D Neviens man neiestāstīs, ka tur nekā nav un nebūs!
19.04.2015 16:39 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
neonam, +++

mazliet mani izbrīna tās meitenes, kas saka, ka vīrs vainīgs, bet tā ar ko guļ, tiekas nav. ko jūs te murgojat? vai mīļāka nezina, ka ir tikai mīļākā? visas tādas ar dubulto morāli arābi ar akmeņiem nomētātu!
19.04.2015 16:56 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vispār, jā, palasot līdzīgas tēmas, kur runa ir par to, ka autore ir mīļākā kādam precētam vīrietim - visas vienbalsīgi viņu gatavas nomētāt ar akmeņiem un moralizē, cik cūciska ir šāda rīcība. Bet te - pat mudina neiespringt par to, ka precējies, relaxēties, nomierināt hormonus un vispār - nesaskata neko nosodošu tajā visā. Un vīrietis jau arī neko tāāādu nedomā... Vnk jūtas vientuļš un nepieciešama draugu kompānija... :D
19.04.2015 17:04 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
neon, +++

galvenais, ka viņa jau pēc tam nebūs ne pie kā vainīga. :D
jūs pašas rakstāt kādi vīrieši nelieši un jākļi, bet tai pat laikā aiciniet būt par padauzām, no tā var secināt kādas šļondras jūs esiet. paldies, Dievam,manā draudzeņu lokā nav tik nenobriedušas un morāli zemu kritušas būtnes.
19.04.2015 17:10 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Ja laulības pārkāpšana būtu pielīdzināta likuma pārkāpumam, tad arī 3.persona, ar kuru laulātais pārkāpis laulību, ir uzskatāma par atbildīgu
Jā, ja būtu A, tad būtu B, bet tam nav nekādas nozīmes, jo nav tā pirmā nosacījuma. Laulības pārkāpšana nav pielīdzināma likumpārkāpumam.
Tāpat varētu rakstīt - ja alkohola lietošana būtu noziegums, tad arī bārmeņi būtu krimināli sodāmi. Bet tā nav.
Ir atšķirība starp saistībām, ko esi uzņēmies pats, dodot solījumu otram cilvēkam, un ar likumu noteiktajām normām.

Par seksu ļoti grūti noticēt, jo bijām tikušies un pārmijuši pāris vārdus arī iepriekš, kādu 8 mēnešu garumā ik pa laikam saskrējāmies, un nekad nekādu interesi neizrādījām. Bet tieši kad viņš redzēja, ka lasu klasiku, tad uzsāka sarunu
Varbūt viņam tieši tāds fetišs - sievietes, kas lasa klasiku. Varbūt iepriekšējos 8 mēnešus savos braucienos uz ārzemēm ņēma kādu citu pavadoni, kas tagad netiek, tāpēc uzsāka sarunu ar Tevi (un, ja nebūtu lasījusi klasiku, bet klausījusies repu, tad viņš sāktu runāt par to).
19.04.2015 17:14 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
Domaaju,ka autore loti labi pati saprot,ko tas viirietis vareetu gribeet no vinas Stokholmaa:-DTe tikai taada nevainiigaas teelosana,ko ta es ,es jau neko.Nu nu klasiku palasiit:-PUn veel tie apgalvojumi,ka ja pati buutu preceejusies,tad nekas nebuutu pretii ,ja viirs ar kaadu jaunu ,skaistu buutni aizlaistu kaadaa celojumaa.Tagad tu tikai taa runaa,kad tiesaam buusi preceejusie,tad domaasi savaadaak;-)
19.04.2015 17:17 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu,ja tev vins patiik, brauc, runaa par klasiku utt. neredzu nekaadu probleemu


++
ja, man patiktu runāt par klasiku, es brauktu.
19.04.2015 17:19 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
sinode
saki vinam,ka brauksi ar savu puisi,cerams ,vinam nekas nebuus pretii,tas tacu netraucees klasiku lasiit;-)
19.04.2015 17:20 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Nu grozi kā gribi, īsti normāli un nevainīgi tas viss neizksatās.

Lai vai cik labās domās es par to vīrieti būtu, šim man tomēr jāpiekrīt :D Tāpēc jau arī šī tēma tapa.

Varbūt viņam tieši tāds fetišs - sievietes, kas lasa klasiku. Varbūt iepriekšējos 8 mēnešus savos braucienos uz ārzemēm ņēma kādu citu pavadoni, kas tagad netiek, tāpēc uzsāka sarunu ar Tevi (un, ja nebūtu lasījusi klasiku, bet klausījusies repu, tad viņš sāktu runāt par to).

Priekš kam pavadone, ja ir tikko apprecējies, turklāt ar sievieti manā vecumā, kura izskatās ne sliktāk par mani? :D Iepriekšējām versijām par klasikas lasīšanu trijatā ar viņa sievu es vēl varētu noticēt, bet diezgan neloģiski šķiet to organizēt tā, kā tas šobrīd notiek... Sen zināmu cilvēku pēkšņi uzaicina runāt par Šekspīru, jau nākamajā rītā aicina pēc mēneša braukt uz Stokholmu. Nu tur taču ir 0 garantijas, ka vispār dabūs seksu, kur nu vēl trijatā. Un kāpēc kaut kur vispār braukt, turklāt pēc mēneša... Kādreiz noteikti uzzināšu atbildi uz visiem šiem jautājumiem, ļoti interesanti būs :-D Pati sveros uzskatīt, ka viņš īsti nesaprot cilvēkus.

Un veel tie apgalvojumi,ka ja pati buutu preceejusies,tad nekas nebuutu pretii ,ja viirs ar kaadu jaunu ,skaistu buutni aizlaistu kaadaa celojumaa.

Runa bija par draudzību, nevis ceļojumiem.
19.04.2015 17:21 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
mēnessgaisma, puisim ar patīk klasika. :D
19.04.2015 17:21 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Pajautaa, vai sieva arii buus liidzi? 8-)

Bljin, kaads naivums dazhaam buutneem 8-) A varbuut tieshaam shim klasika fetishss, ja kaads orgasmu kjer no paatagas un rokudzelzhiem, tad shis no taa, ka Tu priekshaa Shekspiiru vai Tolstoju lasiisi :-D
19.04.2015 17:23 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
sinode
draudziigi nevainiigaa celojumaa:-D
bet ,ja nopietni.tad domaaju,ka tu jau visu esi sapratusi.tas vai tu brauksi jaaizlemj tikai tev pasai un arii par sekaam buus jaatbild pasai.veiksmi:-)
19.04.2015 17:25 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Pajautaa, vai sieva arii buus liidzi?

Nu redz, par privāto dzīvi mēs nerunājām, negribas atzīties facebook stalkingā :-D un negribas arī dot kaut kādus mājienus, ka uzskatu, ka viņš mani mēģina ievilkt gultā, jo visticamāk tā nemaz nav.

A varbuut tieshaam shim klasika fetishss, ja kaads orgasmu kjer no paatagas un rokudzelzhiem, tad shis no taa, ka Tu priekshaa Shekspiiru vai Tolstoju lasiisi

:-D:-D:-D
19.04.2015 17:26 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Priekš kam pavadone, ja ir tikko apprecējies, turklāt ar sievieti manā vecumā, kura izskatās ne sliktāk par mani?
Tu to nopietni??? Cik Tev gadu? Tu tiešām nespēj iedomāties, ka vīrietis, kam ir glīta sieva, varētu vēlēties dažādībai ieviest vēl pāris glītas mīļākās?

ja kaads orgasmu kjer no paatagas un rokudzelzhiem, tad shis no taa, ka Tu priekshaa Shekspiiru vai Tolstoju lasiisi
:D :D
19.04.2015 17:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits