cik dīvaini tas ir...?

 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Nesen kāds vīrietis man iedeva savu vizītkarti, lai piezvanu, ja gribu. Piezvanīju, vakar satikāmies, viņš gribēja iet uz tādu ļoti posh vietu, kopumā īsts džentlmenis, vairākkārt piedāvāja aizvest un atvest, ļoti labi ģērbts, bezgala pieklājīgs, izglītots, intereses arī - Šekspīrs, Bergmanis u.tml. Vakars bija interesants, daudz runājām par literatūru, mākslu. Nekāda flirta nebija, nekādu mājienu, ne no viņa ne manas puses, arī aicinājums izskanēja no tāda viedokļa, ka parunāsim par klasiku, jo grūti atrast cilvēkus, ar kuriem par to parunāt.

Šodien viņš man raksta - maijā braukšu uz Stokholmu, gribi braukt līdzi?

Cik normāli tas ir, pēc 4 stundu pazīšanās? Turklāt, cik zinu, viņš ir precējies. Neko gan par privātajām dzīvēm nerunājām, gredzenu man šķiet viņš nenēsā (speciāli nepētīju), bet zinu, ka nesen precējies un šķiet arī ļoti, ļoti iemīlējies. Ir viņam un viņa sievai feisbuki, iemetu aci. Esmu 99% droša, ka nekādu slēptu mērķu viņam nav, bet... wtf. Arī kad runājām, pirmās 2h viņš bija manāmi satraukts. Nezinu, ko lai domā. Protams, ne uz kādu Stokholmu nebraukšu, bet nav man viņa motivācija īsti saprotama.
19.04.2015 15:26 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
strādā viņš pa 12h dienā, nekustamajos īpašumos, nesen uz pilsētu pārvācies, teica, ka draugi tikai kolēģi

Visi bandīti atbilst šādam raksturojumam.
19.04.2015 15:51 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Uz 4 h nav grūti parādīt sevi par ārkārtīgi gudru un interesantu, bet ko tu zini, ko viņš vēlas no Tevis ceļojuma laikā?

Domā no rīta līdz vakaram runāsiet par klasiku?
19.04.2015 15:51 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Viņai taču nav pienākums ar viņu gulēt. Pateiks, ka sāp galva, vilis plūdonis atnācis ciemos vai jebko... :D
19.04.2015 15:52 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
uzradās viens pasažieris, kuram biļetes nebija un arī to nepirka. Līdz šim burvīgā konduktrise pēkšņi pārvērtās par īstu raganu un ar ļoti lielu "laipnību" to pasažieri izdzina no tramvaja


Jā un tu gaidīji, kad viņa viņam pasitīs pa plecu vēl 5 x ielīdīs no laipnības dirsā un atļaus braukt līdz vajadzīgajai pieturai?
19.04.2015 15:53 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
sievas uzzina ar ko un kur brauca un ne tikai vīram nākas atbildēt par darbiem arī saucamās "mīļākās" aiz matiem tiek pavazātas
Jā, un citreiz cilvēkiem uz ielas uzbrūk pavisam nepazīstamas personas, tas nenozīmē, ka tas būtu pamatoti.
Ja sieva iet sist mīļāko, nevis risināt problēmas ar savu vīru, tad viņa ir neloģiska un nesavaldīga persona, par kuru nemaz nebrīnos, kāpēc gan tādas vīrs meklē citas sievietes.
Vīra mīlākā neko nav viņai solījusi, un ir stulbi viņai ko pārmest. Vīrs ir solījis, no viņa tad arī lai prasa, lai pilda saistības, ko uzņēmies.
19.04.2015 15:54 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Viņai taču nav pienākums ar viņu gulēt. Pateiks, ka sāp galva, vilis plūdonis atnācis ciemos vai jebko...


Man ciemīni no Sarkandaugavas būs vēl 3 dienas....sorry :D

And he`s like O_o
19.04.2015 15:54 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Nu tad tā arī pasaki, ka nejūties ērti kaut kur doties ar svešu cilvēku plus zinot to, ka viņam ir sieva! Pavisam vienkārši! Nav viss tā jāsarežģī!
Nenoliedzu, ka viņš ir inteliģents un visādi citādi šarmants, par pretējo nevaru spriest, bet zini, arī es varu 4 stundu laikā būt pats Dieva iemiesojums vai arī kārtīga maita! Cilvēks ir elastīga būtne un gudrs cilvēks zinās "uz kurām pogām spiest!"
Bet ja jau negribi braukt, tad viss kārtībā! Pasaki paldies par jauko vakaru un čau bambino! :D
19.04.2015 15:56 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tev jebkura laipna izturēšanās šķiet līšana d***ā?
Un ko tad viņai vajadzēja darīt, ļaut tam parazītam turpināt vizināties?

Jā un tu gaidīji, kad viņa viņam pasitīs pa plecu vēl 5 x ielīdīs no laipnības dirsā un atļaus braukt līdz vajadzīgajai pieturai?
19.04.2015 15:56 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Un manuprāt, ja precēts vīrietis staigā apkārt ar citām, tas pasaka kaut ko par viņu kā par cilvēku- bezatbildīgs, nenopietns, neuzticams.

Man ir daudz draugu vīriešu, un praktiski visi precēti. Ne ar vienu gulējusi neesmu, nekādus mājienus nekad saņēmusi neesmu. BET ir bijuši gadījumi, ka es tikko iepazīstos darbā ar jauno kolēģi, viņš man atsūta interesantu rakstu, sarunājam kādreiz aiziet pilsētu pafotografēt jo abi aizraujamies ar fotogrāfiju, un viņa sieva man jau feisbukā raksta - saki atklāti, es tevi nenosodīšu, tu ar viņu guli vai ne?!?!?!? Sievietes (t) Rezultātā ar to vīrieti sakarus pilnīgi nogriezām, iniciatīva nāca no viņa, jo teica, ka sieva pilnīgi aptrakusi. Un vīrs viņš bija ļoti labs, ļoti daudz stāstīja man par savu sievu un bērnu, tā jūsu paranoja nevietā.

Visi bandīti atbilst šādam raksturojumam.

Mans birojs ir pretī viņējam, jau vismaz pus gadu pa logu esmu viņu redzējusi un viņa teiktais ir patiesība.
19.04.2015 15:57 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tev jebkura laipna izturēšanās šķiet līšana d***ā?
Un ko tad viņai vajadzēja darīt, ļaut tam parazītam turpināt vizināties?

Jā un tu gaidīji, kad viņa viņam pasitīs pa plecu vēl 5 x ielīdīs no laipnības dirsā un atļaus braukt līdz vajadzīgajai pieturai?


Atvainojos, pirms tam nepareizo pogu nospiedu. Vai tad jūs neuztvērāt domu? Es uzsveru atšķirību starp pirmo iespaidu un patiesību.
19.04.2015 15:59 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Ja sieva iet sist mīļāko, nevis risināt problēmas ar savu vīru, tad viņa ir neloģiska un nesavaldīga persona, par kuru nemaz nebrīnos, kāpēc gan tādas vīrs meklē citas sievietes.


Bet nekad jau nevar zināt, kāda vīrietim ir sieva :)

No pieredzes dzirdētiem stāstiem: vīrietis, kuram ir superskaista, kopta, gudra sieva, pats saka, ka nu visvislabākā vakariņas gatavo utt. daudz strādā, bet šis laiž ar vnk nu lētām eskorta sievietēm un pēdējā laikā pavadījis reizi pat ar uz ielas dzīvojošu sievieti, aiziet uz slimnicu nodot analīzes uz hiv. Māsiņas redzējušas viņa sievu prasa viņam: Nu kapēc jums tas vajadzīgs, tāds risks utt? Viņš atbildējis: Man apnicis tas viss kārtīgums un rutīna, gribējās pabūt citā vidē ar citu, nekārtībā utt.

Arī viīrieši ir dažādi, viņiem putni salido galvā vai kas notiek...daudziem gan tas ir pēc 40 gadiem, kad uznāk kkāds krīze, sāk dzert utt. un ne vienmēr to noteiks cik laba vai slikta ir sieva, kas gaida mājās.
19.04.2015 16:00 |
 
Reitings 55
Reģ: 16.04.2015
Man tādas sievietes kā sinode ļoti nepatīk. Simt punkti, ka saprot - vīrietis grib seksu, pati noteikti arī grib, taču tēlo svēto govi, ka neko nesaprot.. līdz beigās pati ieleks gultā un pēc tam blisinās acis - ko tad es, es jau neko, viņš precēts, viņš vainīgs. Ja tu zini par sievu, tad atbildība par to gulstas arī uz taviem pleciem. Cerams, ka tad, kad tev būs vīrs, viņš arī ies draudzēties ar sievietēm un viņas būs tādas pašas kā tu esi šobrīd - negribas teikt visu to, ko domāju burtiski un tieši, jo sanāks rupjos apzīmējumos.
19.04.2015 16:01 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3772
Reģ: 31.10.2010
Un ja tu pati būtu precējusies, vai tev būtu ļoti patīkami, ka vīrs tev aiz muguras tusējas ar citām sievietēm? Tu tiešām to varētu pilnīgi mierīgi uztvert un atbalstīt?
19.04.2015 16:01 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
nejau vinja ir preceejusies. vinai taa sieviete nekas nav, kapeec vinjai buutu jaadomaa kaa vinja juutas?
19.04.2015 16:04 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Visi bandīti atbilst šādam raksturojumam.

Mans birojs ir pretī viņējam, jau vismaz pus gadu pa logu esmu viņu redzējusi un viņa teiktais ir patiesība.

Es par to nešaubos. Bet cilvēks vispirms jāiepazīst kārtīgi.
19.04.2015 16:06 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Un ja tu pati būtu precējusies, vai tev būtu ļoti patīkami, ka vīrs tev aiz muguras tusējas ar citām sievietēm? Tu tiešām to varētu pilnīgi mierīgi uztvert un atbalstīt?

Tā kā man ir draugi vīrieši un negrasos pēc kāzām nogriezt ar viņiem visus kontaktus, tad jā, es nepārmestu vīram, ja arī viņam būtu draudzenes sievietes. Tagad pēc kāzām atļauts draudzēties tikai ar savu dzimumu? :-|

nejau vinja ir preceejusies. vinai taa sieviete nekas nav, kapeec vinjai buutu jaadomaa kaa vinja juutas?

Vot panesās saruna... Nenostādiet mani mīļākās lomā, jo es tāda neesmu un nebūšu. Pat ja šis vīrietis būtu brīvs, lai vai cik brīnišķīgs kā cilvēks viņš nebūtu, attiecības ar viņu mani vienkārši neinteresē. Tādi bagātnieki un džentlmeņi ir jauki, bet nav mans tips.

Viņa atbilde uz to, ka ''ar tikko iepazītu cilvēku plānot ceļojumu ir nedaudz par daudz'' - jā, laikam tev taisnība.

pffft :D
19.04.2015 16:09 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Mani vispār sen jau vairs nekas nepārsteidz un arī te nekas dīvains neliekas. Jau palasot vien katras otrās meitenes diskusijas, par to, cik lielas cūkas ir viņu vīrieši, tad nerodas nekāds izbrīns, ka vīrietim iespējams iepatikās jauna, smuka dāmīte un viņš izdomāja, ka būtu ļoti jautri ar viņu doties izbraucienā, uzdzīt dzīvē adrenalīnu. Mēs, sievietes, pārsvarā esam tās godīgās un pie katla sēdošās :D bet ārpus mūsu redzesloka notiek tādas lietas, kas citus vairs neizbrīna. Varu derēt, ka pēc tam viņš atbrauks mājās un dzīvos savu dzīvi kā līdz šim, bet tu veidosi jaunu diskusiju ar tēmu - kāpēc viņš man vairs nezvana!? :-/
19.04.2015 16:10 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
vīrietim iespējams iepatikās jauna, smuka dāmīte un viņš izdomāja, ka būtu ļoti jautri ar viņu doties izbraucienā, uzdzīt dzīvē adrenalīnu.

Viņam ir 27, es ar viņa sievu esam vienā vecumā, izskatāmies arī plus mīnus vienlīdz labi. Ok, viņa ģērbjas daudz labāk, es esmu totāls vidusslānis :D

bet tu veidosi jaunu diskusiju ar tēmu - kāpēc viņš man vairs nezvana!?

Zvani mani neinteresē, tā kā pēc dažiem mēnešiem pārvācos uz citu valsti :D
19.04.2015 16:15 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
uzsveru atšķirību starp pirmo iespaidu un patiesību
Abas ir patiesības. Cilvēks atšķirīgi izturas pret dažādiem pasažieriem - pret godīgajiem pasažieriem pieklājīgi, savukārt tādam, kas brauc bez biļetes un nagla atsakās to iegādāties arī, kad ir pieķerts, laipnības nebārsta. Tas ir tikai normāli.

nekad jau nevar zināt, kāda vīrietim ir sieva
Tas gan tiesa, es te vairāk spriedu no ētiski morālā, nevis no personīgās drošības viedokļa.

reizi pat ar uz ielas dzīvojošu sievieti, aiziet uz slimnicu nodot analīzes uz hiv
Ļoti neparasts stāsts. Vispār briesmīgi, jo visas zarazas, ko viņš no tām m***ām saķertu, taču arī sievai pielaistu. :-/

Ja tu zini par sievu, tad atbildība par to gulstas arī uz taviem pleciem
Nē. Atbildība gulstas uz to, kurš ir devis solījumus un uzņēmies saistības. Tātad - uz laulātajiem. Nevis kādu trešo personu no malas.
19.04.2015 16:17 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Stāsts no manas dzīves : biju pasākumā ar savu draugu un viņa labāko draugu. Viņa labākais draugs meklē sev sievieti attiecībām. Iepazinās ar vienu sievieti ap 30. Tā sieviete momentā visu uzmanību sāka veltīt MAN. Diskutēja, jautāja, palūdz fb kontaktu, nākamajā dienā rakstīja man, vai negribu aiziet pusdienās vai pastaigāt pa pilsētu. Es arī biju šokā un nesaprašanā - kāpēc pieaugusi sieviete man sienas klāt? Turklāt, viņai interesi izrādīja mana drauga draugs. Ko uz to teica mani vīrieši - viņa meklē sev partneri izklaidei, iespējams rutīna ar vīru un vervē citu meiteni. Jo tikties ar citiem vīriešiem vairs nav interesanti, jo dzīvē viss kas bijis. Un voilā - mani sāk pēc tam fb aicināt viņas draudzenes, kuras es nepazīstu un jautāt, kad es braukšu uz Parīzi vai Maskavu. Tāpēc mani vairs nekad nepārsteidz - jācitē tikai iepriekš teiktais WELCOME TO MODERN WORLD.

Cilvēkiem ir tarakāni galvā, bet tāpēc Tev nav viņi visi jāsaprot. Šādā situācijā nav jāmeklē motīvs un vienkārši jāizvēlas - turpināt tikties ar tādu cilvēku vai nē.
19.04.2015 16:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits