Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

cik dīvaini tas ir...?

 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Nesen kāds vīrietis man iedeva savu vizītkarti, lai piezvanu, ja gribu. Piezvanīju, vakar satikāmies, viņš gribēja iet uz tādu ļoti posh vietu, kopumā īsts džentlmenis, vairākkārt piedāvāja aizvest un atvest, ļoti labi ģērbts, bezgala pieklājīgs, izglītots, intereses arī - Šekspīrs, Bergmanis u.tml. Vakars bija interesants, daudz runājām par literatūru, mākslu. Nekāda flirta nebija, nekādu mājienu, ne no viņa ne manas puses, arī aicinājums izskanēja no tāda viedokļa, ka parunāsim par klasiku, jo grūti atrast cilvēkus, ar kuriem par to parunāt.

Šodien viņš man raksta - maijā braukšu uz Stokholmu, gribi braukt līdzi?

Cik normāli tas ir, pēc 4 stundu pazīšanās? Turklāt, cik zinu, viņš ir precējies. Neko gan par privātajām dzīvēm nerunājām, gredzenu man šķiet viņš nenēsā (speciāli nepētīju), bet zinu, ka nesen precējies un šķiet arī ļoti, ļoti iemīlējies. Ir viņam un viņa sievai feisbuki, iemetu aci. Esmu 99% droša, ka nekādu slēptu mērķu viņam nav, bet... wtf. Arī kad runājām, pirmās 2h viņš bija manāmi satraukts. Nezinu, ko lai domā. Protams, ne uz kādu Stokholmu nebraukšu, bet nav man viņa motivācija īsti saprotama.
19.04.2015 15:26 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Nē.
19.04.2015 15:30 |
 
Reitings 63
Reģ: 19.04.2015
Nebraukt.
19.04.2015 15:31 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2014
Es noteikti nebrauktu. Un vispār nesaprotu,kādēļ ar viņu vēl uzturi kontaktu?
19.04.2015 15:32 |
 
Reitings 309
Reģ: 13.03.2015
Motivaacija - uzskata tevi par savu miiljaako un liidz grib njemt visticamaak, lai celjojuma laikaa nodroshinaatos ar seksu. Citus iemeslus neredzu. Ja staigaa apkaart ar citaam sievieteem, tad nemaz tik ljoti iemiileejies sievaa neshkjiet.
19.04.2015 15:33 |
 
Reitings 268
Reģ: 02.04.2015
Būtu brīvs, nu varbūt apdomātu, bet, ja precējies, noteikti nebrauktu.
19.04.2015 15:33 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Es taču rakstīju, ka braukt pat neapsveru, un ka jautājums ir par visu situāciju kopumā un vīrieša motivāciju šādi rīkoties, nevis izvēli starp braukšanu/nebraukšanu.

kādēļ ar viņu vēl uzturi kontaktu?

Jo viņš ir viens no interesantākajiem un jaukākajiem cilvēkiem, ko pazīstu.
19.04.2015 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Kā esi savai draudzenei teicu: neesi kuce...es zinu, ka viņš Tevi aicina, bet cieni tomēr viņa esošo ģimeni, ja jau viņš ir precējies :)
19.04.2015 15:36 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Nezinu, ko lai domā.
Es domātu, ka ķer muļķes, ko pēc tam plāno pārdot kā seksa vergus vai vienkārši orgānos.
19.04.2015 15:37 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
welcome to the modern world!

Un nevajag pūst pīlītes, ka tev viņš vienkārši liekas interesants utt :D
19.04.2015 15:38 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
nu,ja tev vins patiik, brauc, runaa par klasiku utt. neredzu nekaadu probleemu
19.04.2015 15:40 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Motivaacija - uzskata tevi par savu miiljaako un liidz grib njemt visticamaak, lai celjojuma laikaa nodroshinaatos ar seksu.


++++
Jo viņš ir viens no interesantākajiem un jaukākajiem cilvēkiem, ko pazīstu.
pēc 4 stundu pazīšanās


Ja viņš Tev likās interesants četras stundas,tad tas nenozīmē, kad būs arī turpmāk interesanta saziņa ar viņu. Četras stundas nav grūti otram likties interesantam:D
ļoti, ļoti iemīlējies un nesen precējies un kaut kādu nepazīstamu sievieti aicina ceļojumā?:D Interesanta viņam tā laulība:D
19.04.2015 15:40 |
 
Reitings 247
Reģ: 09.03.2015
Nezinu,es necenšos visur saskatīt tikai kaut kādus krāpšanas mēģinājumus un potenciālos mīļākās draudus! Ja vīrietis interesants,nekādu mājieni nav par ko tādu no "slidenajām tēmām",tad kapēc uztraukties? Arī viņam,iespējams,tava kompānija šķiet interesanta un saistoša. Cik tas ir normāli? Tas jau katram pēc saviem uzskatiem! Kādai nenormāli,kādai tā ir jau šķērsota sarkanā līnija..,man šķiet forši,ka tā ir atradies cilvēks ar ko var justies brīvi un komunicēt par sev interesējošām tēmam:-)
19.04.2015 15:41 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
neesi kuce...es zinu, ka viņš Tevi aicina, bet cieni tomēr viņa esošo ģimeni, ja jau viņš ir precējies
Nedomāju vis, ka autore būtu kuce, ja arī aizbrauktu ar to vīrieti. Pirmkārt, jebkurā gadījumā ne jau viņa pie altāra vai kur citur ir kādam solījusi uzticību un monogāmiju, bet gan tas vīrietis. Tātad tā ir tikai tā vīrieša atbildība, vai pilda solījumu jaunajai sievai vai nē.
Otrkārt - kas zina, varbūt abiem laulātajiem ir brīvas attiecības, un sieva nemaz neiebilst, ka vīrs pavada laiku ar citām - tikai nevajag katrai piegulētājai iedomāties, ka viņa liekama tajā pašā kategorijā, kurā ir sieva.
19.04.2015 15:43 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
kopumā īsts džentlmenis, vairākkārt piedāvāja aizvest un atvest, ļoti labi ģērbts, bezgala pieklājīgs, izglītots

Vienreiz tramvajā vēroju vienu konduktrisi. Viņa bija ārkārtīgi laipna un pieklājīga, gandrīz vai kusa no līšanas dirsā pasažieriem, kad tie viņai parādīja biļeti. Un tad uzradās viens pasažieris, kuram biļetes nebija un arī to nepirka. Līdz šim burvīgā konduktrise pēkšņi pārvērtās par īstu raganu un ar ļoti lielu "laipnību" to pasažieri izdzina no tramvaja.
19.04.2015 15:44 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Ā, vispār sieva arī uz Stokholmu brauc? Varbūt plāns trijatā parunāt par klasiku?
19.04.2015 15:45 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
Nezinu,es necenšos visur saskatīt tikai kaut kādus krāpšanas mēģinājumus un potenciālos mīļākās draudus!

+++

Arī viņam,iespējams,tava kompānija šķiet interesanta un saistoša. Cik tas ir normāli? Tas jau katram pēc saviem uzskatiem! Kādai nenormāli,kādai tā ir jau šķērsota sarkanā līnija..,man šķiet forši,ka tā ir atradies cilvēks ar ko var justies brīvi un komunicēt par sev interesējošām tēmam

Es domāju līdzīgi, bet tomēr man neceltos roka kādu aicināt ceļojumā, ja esam pazīstami 4 stundas un turklāt tās 4 stundas bija tikai vakar vakarā, praktiski tik tikko. Sākumā domāju, ka viņš varbūt numurus sajaucis, arī vakar pēc tikšanās viņš man jautāja, ko daru pirmdien, un jau tad domāju, ka numurus sajaucis, jo nu tā kā nedaudz par ātru un par daudz šķiet.
Cik zinu, strādā viņš pa 12h dienā, nekustamajos īpašumos, nesen uz pilsētu pārvācies, teica, ka draugi tikai kolēģi, tādēļ domāju, ka varbūt viņš jūtas ļoti vientuļš.

FUCK. Es uzrakstīju, ka nebraukšu, un viņš man tagad raksta: vai tam ir kāds konkrēts iemesls?

WHAT THE ACTUAL FUCK :-D
19.04.2015 15:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3737
Reģ: 31.10.2010
Es domāju, ka vīrietim tomēr ir slēpti nodomi. Visi vīrieši tak zina, ka ja tā vienkārši pienāks pie sievietes un teiks "es grib seksu", tad lielākoties saņems atraidījumu, jo sievietēm pa lielam šajā ziņā tik tieši teksti nepatīk. Tāpēc vajag piebraukt caur puķītēm - būt džentlmenim, aizvest šur un tur, papļāpāt par šo un to un tad jau dāma arī atkusīs.

Un manuprāt, ja precēts vīrietis staigā apkārt ar citām, tas pasaka kaut ko par viņu kā par cilvēku- bezatbildīgs, nenopietns, neuzticams.
19.04.2015 15:48 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Nedomāju vis, ka autore būtu kuce, ja arī aizbrauktu ar to vīrieti. Pirmkārt, jebkurā gadījumā ne jau viņa pie altāra vai kur citur ir kādam solījusi uzticību un monogāmiju, bet gan tas vīrietis. Tātad tā ir tikai tā vīrieša atbildība, vai pilda solījumu jaunajai sievai vai nē.
Otrkārt - kas zina, varbūt abiem laulātajiem ir brīvas attiecības, un sieva nemaz neiebilst, ka vīrs pavada laiku ar citām - tikai nevajag katrai piegulētājai iedomāties, ka viņa liekama tajā pašā kategorijā, kurā ir sieva.


Ar savu es nedomāju...nu tu nedomā..es tā domāju..mans viedoklis..

Nu jā vīra atbildība, bet šad tad gadās, ka sievas uzzina ar ko un kur brauca un ne tikai vīram nākas atbildēt par darbiem arī saucamās "mīļākās" aiz matiem tiek pavazātas.
19.04.2015 15:49 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
nu ko tur daudz spriest, ja jau pat izveidoji diskusiju, taapat tev vins patiik. brauc un nomierini hormonus. turklaat liidz maijam veel ir laiks, gan jau veel tiksieties pirms brauciena.
19.04.2015 15:49 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
vai kusa no līšanas dirsā pasažieriem, kad tie viņai parādīja biļeti.
Tev jebkura laipna izturēšanās šķiet līšana d***ā?
uzradās viens pasažieris, kuram biļetes nebija un arī to nepirka. Līdz šim burvīgā konduktrise pēkšņi pārvērtās par īstu raganu un ar ļoti lielu "laipnību" to pasažieri izdzina no tramvaja
Un ko tad viņai vajadzēja darīt, ļaut tam parazītam turpināt vizināties?
19.04.2015 15:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits