Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

socialie tikli, tikai bagatniekiem

 
Reitings 72
Reģ: 27.03.2015
Musdienas populari ir socislie tikli. Ja tos nelieto, tad tevis nav. Bet vai visi tie instragrami nav tik prieks skaistajiem un bagatajiem? Tur pienemts izlikt publiskai apskatisanai bildes, bet jaliek tadas, lai parsteigtu citus, no ekotiskiem celojumiem, labiem restoraniem. Savas majas interjeru ari var atradit, ja ir elegantas ilalu mebeles, nevis masveida Polijas razojums. Un tie selfiji, ja neesi skaists, tievs uztrenets, tad labak vispar neliek tadus. Tagad ir tads sevis apjusmosanas un narcismsma laikmets.
18.04.2015 16:21 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
P.S. Tā sasmējos par safotografēto naudu uz dīvāna. Tas man atgādināja bijušās kolēģes stāstu par kādu puisi, kas vienmēr atbraucis uz Latviju no darba ārzemēs, katru reizi uz lauku diskotēkām ejot ar pilnu maku, piestūķētu ar eiro banknotēm un demonstratīvi visu priekšā to virinot. Nu tāds dzīvais instagrams....


Tai meitenei jau tas pats stāsts - aizbrauca strādāt uz Īriju, Latvijā nebija ne nabaga, ne bagāta, bet tāda nauda viņai nebija bijusi, tad nu tagad grib visiem parādīt, cik labi iet. Strādā bārā aiz letes, bet visur, kur var, piemin, ka esot manager assistant.
Gribētu jau padalīties ar konkrēto bildi, bet tas nebūtu ētiski.
19.04.2015 13:11 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
Tā domā tikai tie, kas šos daudzos sociālos tīklus diendienā lieto, kaut patiesībā lielākajai daļai ir pilnīgi vienalga, kādus attēlus kurš ievieto. TNS dati rāda, ka Latvijā Instagram lieto tikai 4,7% iedzīvotāju.


Nu pēc statistikas virs 1500 eiro pelna tikai knapi 2% Latvijas darbspējīgo iedzīvotāju, bet tas nemaisa kosmietēm svēti ticēt un apgalvot, ka visi pelna 2000€ un tādu nabagu nemaz latvijā nav :-D

Tapēc lai gan tikai 4% lieto instantgramm kosmo lietotājas visas lieto un uztraucās :-D katik ko nelabu nepadomā nabagi :-D
19.04.2015 12:59 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Musdienas populari ir socislie tikli. Ja tos nelieto, tad tevis nav.


Tā domā tikai tie, kas šos daudzos sociālos tīklus diendienā lieto, kaut patiesībā lielākajai daļai ir pilnīgi vienalga, kādus attēlus kurš ievieto. TNS dati rāda, ka Latvijā Instagram lieto tikai 4,7% iedzīvotāju. Un vispār ir ļoti liels skaits cilvēku, īpaši jau aizņemto cilvēku vidū, kas pārsvarā lieto tikai kādu vienu savu iecienīto sociālo tīklu. Piemēram, zinu vairākus biznesa cilvēkus, kas labākajā gadījumā ir tikai LinkedIn un varbūt vēl Fb, bet ar ikdienas bilžu likšanu Instagram gan nenodarbojas, jo vienkārši nav tam laika. Taču, ja meitene, piemēram, šuj skaistus tērpus, cep kūkas, tas noteikti ir vēl viens lielisks veids, kā savu veikumu parādīt un reklamēt, iespējams, paplašināt klientu loku.

Es uzskatu, ka daļai cilvēku sociālie tīkli ir aŗī tāds sava veida visādu Privāto dzīvju un Kas jauns paplašinājums - ja tur lielākoties nokļūst cilvēki, kas kaut kādā veidā sabiedrībā atpazīstami, un publiski atrāda savus dzīvokļus, mājas un drēbes, tad virtuālajā vidē visiem ir iespēja rādīt to, kas tev ir, neviens netiek izslēgts. Tāda ir vienkārši cilvēka daba - ziņkāroties, paskatīties, kas otra dārziņā. Un ir tikai katra paša ziņā, ko (ne)izvēlies skatīties.

P.S. Tā sasmējos par safotografēto naudu uz dīvāna. Tas man atgādināja bijušās kolēģes stāstu par kādu puisi, kas vienmēr atbraucis uz Latviju no darba ārzemēs, katru reizi uz lauku diskotēkām ejot ar pilnu maku, piestūķētu ar eiro banknotēm un demonstratīvi visu priekšā to virinot. Nu tāds dzīvais instagrams....:-D
19.04.2015 12:51 |
 
Reitings 332
Reģ: 07.04.2015
es ar esmu instantgramma :-D

Man tur ir bildes ar manu divriteni "aist" ;-) es tur iepozēju :-D
19.04.2015 12:40 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
man patīk instagram, jo facebook jau pieriebies ar tiem like and share konkursiem utml :D
19.04.2015 12:34 |
 
Reitings 45
Reģ: 18.10.2014
Tu pati ietekmē to, kas parādās tavā Instagramā- ja esi izvēlējusies sekot tikai tādiem cilvēkiem, kas dzīvo, lai izrādītos, tad tieši tādas bildes tu arī redzēsi. Sekoju tikai pazīstamajiem, kurus ikdienā nesanāk satikt un man ir interesanti vērot kā aug viņu suns, ko skaistu viņu bērni ir izveidojuši dārziņā, cik skaisti dārzā uzplaucis koks, kāds skaists šovakar saulriets. Un ne ziņas, ne miņas no naudas- ne pirkumu atrādīšana, ne ēdiena fotografēšana. Man arī pašai patīk padalīties ar bildēm un draugiem.lv vai facebook.com, manuprāt, neiederas sakrāsoto Lieldienu olu fotogrāfijas vai uzziedējusi puķe. Tajos portālos veidoju galerijas ar vairākām bildēm, kur esmu redzama es pati (ne selfiju veidā), nevis katru otro dienu pa galerijai ar putnu, kas ielidojis dārzā šodien un manu suni vakar.
19.04.2015 12:20 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Quince, tas nav nekāds izgudrojums, jo bildīšu portāli mums bija jau pirms 10 gadiem, bet tad tos izkonkurēja draugiem.lv. Viss iet pa apli! :)
19.04.2015 11:18 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nu, ja kauns no sevis un savas dzīves, turklāt arī neproti saskatīt skaistumu vienkāršās lietās, tad instagram lietot nevajag.


+++
19.04.2015 11:18 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Instagram ir tīri vizuālais portāls, kur seko nevis draugiem un ziņu portāliem, bet tieši vizuālajai informācijai, jo ir lietas kuras var tikai apskatīt, kuras aprakstīt nav nekadas jēgas. Un ir pilnīgi vienalga Inatagram cilveks ir pazīstams vai nav.
FB ir draugu un paziņu sanākšanas vieta, kur iespējams nav tā labākā doma ik dienas publicēt sava radošā hobija bildes jo citiem tās var but apnicīgas.

Ja jūs mīlīši esat tik sekli, ka vienīgais kam zināt kam sekot Inatagram ir ļautiņi kas demonstrē zelta zobus, tad pedejais laiks ir vairak laika veltīt gramatam.

Instagram ir zelta izgudrojums! Beidzot ir interneta vietne kas nevainojami piemērota manam hobijam. Kādreiz tas bija flickr, FB, Pinterest, blogi bet instagram pārspēj visus agrākos.
19.04.2015 02:00 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Pati lietoju instagram un, manuprāt, tas lieliski pilda savas funkcijas. Tur publicēju pārsvarā dabas bildes, fotogrāfijas no skaistām vietām tepat, Latvijā. Agrāk to darīju facebook'ā, kamēr sapratu to, ka, iespējams, ne katram draugam būs pa prātam savā laika joslā nepārtraukti aplūkot manas ainavas, tāpēc uzskatu, ka instagram lieliski kalpo konkrētam mērķim. Uztveru to kā skaistu bilžu blogu. Tiesa gan, pati arī labprāt sekoju skaistu bilžu autoriem, jo arī man nav saprotama cilvēku vēlme izrādīties ar lietām, kuras pati uztveru par gana privātām - vai tā būtu kāda dāvanu vai jau pieminētā ēdiena fotogrāfēšana. Taču ja cilvēki publicē tiešām baudāmas, skaistas fotogrāfijas, tad - kāpēc gan ne! Visu pārējo (jaunu apģērbu izrādīšanu, savu rožu pušķu, apavu vai pusdienu fotogrāfēšanu un publicēšanu) uzskatu par lielu dvēseles kliedzienu pēc apkārtējo uzmanības.
19.04.2015 00:13 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
FB un draugi ir "par cilvēkiem", Instagram-s ir "par attēlu". Ne jau mēdijā ir vaina, bet gan cilvēku stulbumā (tas par tām naudas paciņām gultā). Pati sekoju vairākiem kettlebell atlētiem un dienišķo workout bildes/video ir gan super motivācija, gan arī šur tur padoms un manas stājas korekcija. Vēl sekoju vairākiem fotogrāfiem, pāris māksliniekiem, arhitektiem un dažiem vīnziņiem. Un dažiem saviem FB draugiem, kuru dzīve mani interesē un kuru gaume ir laba. Nu nav manā feed-ā nekādu bezgaumību un izrādīšanās. Pati lieku bildes no visa kā, bet ne īpaši bieži, apmēram reizi vai divas nedēļā - ja ir kas smuks pagatavots, vai uzadīts, dobē uzziedējuši krokusi, skaista rīta gaisma krīt virtuvē uz jaunajām brokastu kafijaskrūzēm vai arī ar vīru esam Parīzē un ēdam eklērus. Tā ir mana foršā dzīve un es to izbaudu ari bez "dalīšanās", turklāt dalos ne jau lai lielītos, bet tapēc, ka bildītes smukas.
19.04.2015 00:12 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Personīgi es nesaprotu, kam tas Instagram vajadzīgs. Likt bildes? Kāpēc nevar likt draugos vai facebook? Kāpēc līst atsevišķā portālā?

+++
18.04.2015 23:54 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Es arī īsti nesaprotu to Twitter, un Instagram. Tāpēc arī nelietoju tos.
Pati zinu dažus cilvēkus, kas dzīvo dzīvi šajos soc. tīklos, liekas briesmīgi. Atnāk ciemos un sēž pie galda internetā, lai iemestu tur bildes, kas uz galda utt., liekas ļoti stulbi.
Tāda krāniņu mērīšanas vien ir :D

Vēl muļķīgāk škiet, ka cilvēks pats sev kaut ko nopērk, nobildē un pieraksta komentāru:"Paldies Tev!":D:D
18.04.2015 23:44 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Awww, šitas tik forši! :-D :-D :-D
18.04.2015 23:44 |
 
Reitings 155
Reģ: 21.08.2013
Re kā vajag. http://puaro.lv/interesanti/jautri-fredis-uzsak-nesmukingu/
18.04.2015 23:29 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Man parasti ir vienalga, ko katrs liek savos sociālajos tīklos, tajā skaitā instagram, bet vakar skatījās drauga draugu foto instagram'a un apstājos pie bildes, kur meitene ir nofotografējusi gultā izklātu naudu, daudz čupiņas ar 2x50 eiro. Tad gan es apdomāju, vai man instagram vēl vispār ir vajadzīgs :D
18.04.2015 23:23 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Vaimandieniņ 8-)
18.04.2015 23:12 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Nē,man tur toch nav ko darit. Es pat nezināju,ka LV un Fendi sveces tirgo..
Lai iet vecais labais FB :D
18.04.2015 22:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tā būs jādara,jo kad vēl tie ziedi mājās būs bet sveču nav.. nu ir , bet nav dārgas.

Nu tak kam fotoshops ir domaats? Pieziimee sveciiteem klaat LV vai Fendi embleemu un buus tev arii brendu sveciites.
18.04.2015 22:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits