negribu precēties, bet ko iesākt?

 
Reitings 15
Reģ: 11.09.2010
ļoti vajag padomu!

esmu nokļuvusi neparastā situācijā.

dzīvoju šobrīd ārzemēs, skandināvu valstī.
esmu attiecībās kopš jūlija ar zaļās kartes īpašnieku, kuram vajag vīzu. (iepazināmies šeit.) viņš nesen saņēma vēstuli, kas liek viņam doties prom maijā uz viņa valsti, jo vīza netika pagarināta, jo divus mēnešus pēdējo 2 gadu laikā viņš bija bez pelnoša darba.

viss ir ļoti jauki attiecībās, negribas cilvēku tā pazaudēt, un vienīgā iespēja šajā gadījumā, lai viņš paliktu ir apprecēties.

jā, tā ir vienīgā iespēja. esam izskatījuši citus iespējamos variantus, tādu nav. viss noved strupceļā.

taču es arī gluži negribu precēties, esmu krietni par jaunu(manuprāt). ja uz to raugos tikai kā uz "formalitāti" man nav pretenziju parakstīt tos dokumentus.. bet no otras puses tā ir tomēr nopietna lieta... kas mani biedē, neesmu gatava tam. (mēs pat nedzīvojam kopā, lai gan tiekamies katru dienu, ar retiem izņēmumiem. ja apprecamies, domājam ievākties kopā no augusta)

ja vien būtu dots vairāk laika lai viņu iepazītu un tad precētos, bet man ir jāizlemj tagad.


lūdzu kādu padomu, kā jūs rīkotos. :-/
17.04.2015 22:15 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Dānija ir Skandināvijas valsts?

Jā :D
18.04.2015 11:13 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
un kapēc visas tik negatīvas? Ja nu čalis tiešām normāls un foršs, bet vienkārši ir tā sanācis? Es dažreiz lasu un brīnos, ka te visas kā viena gandrīz mūždien ir tik negatīvi noskanotas, it kā visi ir nelieši un krāpnieki utt. Tas kaut kā baigi izteikts mūsu mentalitātei - vienmēr meklēt pie kā piekasīties un apgalvot, ka jebkas ir krāpšana :D
18.04.2015 11:21 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
bet tā par tēmu... :D

es teiktu, ka tas, kas neriskē, tas nedzer šampi! Ja jūti, ka viss ir forši un to, ka negribi šīs attiecības beigt un cilvēku pazaudēt (come on, tie "jūs jau varat tikties citās valstīs" utt nav nekāds variants... ), tad kapēc ne? Vienīgais noteikti nodrošini sevi juridiski ar pirmslaulību līgumu - nejau tādā ziņā, ka ja nu krāpnieks, bet kas zina, pēc 10 gadiem izšķirsies un tā būs vieglāk tomēr :)

Un par varasiestādēm arī iesaku nesatraukties. Ir miljons kritēriji, pēc kuriem viņi skatās vai laulības ir fiktīvas vai nē. Jums ir reālas attiecības, drošvien ir bildes, dažādas īsziņas utt, kas pierāda, ka tiekaties jau ilgu laiku utt.
18.04.2015 11:24 |
 
Reitings 86
Reģ: 18.01.2015
Meitene - zeltene, izlasi pašas uzrakstīto virsrakstu šai diskusijai un padomā vēlreiz..
18.04.2015 12:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Meitene - zeltene, izlasi pašas uzrakstīto virsrakstu šai diskusijai un padomā vēlreiz..
:D :D :D :D :D
18.04.2015 12:14 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Ja tie divi nestrādātie mēneši tiešām ir iemesls vīzas nepagarināšanai (un meitenes te teica, ka izklausās pēc fufeļa), viņam tiešām bija tik grūti ātri atrast kādu melno darbu vai iestāties kādā augstskolā? Es būtu jebko darījusi tādā gadījumā.

Tas, ka viņš vēstuli izlasīja tavā priekšā, nenozīmē neko. To vēstuli izprintēt un jūsu pastkastītē iemest varēja viņš pats vai arī kāds viņa čoms.

Neprecies.
18.04.2015 12:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
gan sācis studēt psiholoģiju
Ja vīrietis valstī studē, viņam pienāktos studenta vīza.. :-/

viņš nesen saņēma vēstuli, kas liek viņam doties prom maijā uz viņa valsti, jo vīza netika pagarināta, jo divus mēnešus pēdējo 2 gadu laikā viņš bija bez pelnoša darba.

Uz kāda pamata viņam izsniegta esošā vīza? Ja tā izsniegta uz darba līguma pamata, migrācija var aizliegt slēgt jaunu darba līgumu citā darbavietā (potenciālajam darbiniekam būtu jāatgriežas dzimtenē un jāgaida migrācijas dienesta lēmums).

nē, nē.. redzi šī valsts ir ļoti lēna, ar visa apstrādāšanu...
Ātrums ir viena lieta.. tomēr vīzas derīguma termiņš tiek darīts zināms personai jau tās izsniegšanas brīdī...

nav nekāds muslimu melnstrādnieks...

Nenāktu reizēm par ļaunu piestrādāt pie attieksmes.. :-/
18.04.2015 12:36 |
 
Reitings 413
Reģ: 11.05.2012
Pilnīgi pievienojos meitenēm, kas saka, lai neprecies.. Arī esmu ļoti skeptiski noskaņota šajos jautājumos, noteikti vēl neesi iepazinusi cilvēka tumšo pusi. Padomā..


Paziņu vidū ir bijusi ļoti slikta pieredze ar šādām precībām.. Vienam vīrietim bija gadījums, kad fifiņa nedaudz ilgākā laikā izskaloja smadzenes- bij jaukākais cilvēks uz pasaules, kā pats par viņu no sākuma izteicās, un tad nolēma apprecēties, jo arī bija līdzīga situācija, bet tad jau pēc kāzām palika pilnīgi par citu cilvēku. Kad nolēma šķirties un sāka pētīt situāciju sīkāk, atklājās, ka viņai sūtītie dokumenti par uzturēšanās atļaujas beigām un valsts pamešanu esot bijis viltojums un tikai līdzeklis kā ar nabadziņu manipulēt...

Ja tomēr lemsi par labu precībām, tad cerams, ka tavs cilvēks tiešām būs godīgs un nebūs no šiem manipulētājiem!
18.04.2015 13:27 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es noteikti neprecētos. Tas ir pārāk nopietns solis un...nē, vienkārši, nē...
18.04.2015 13:33 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Precies ja gribi,tikai pasi turi tur,kur, ja nu kas,vari dabūt. :D
18.04.2015 13:36 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Noteikti nē, nē, nē.
18.04.2015 13:38 |
 
Reitings 391
Reģ: 29.01.2009
Izstudē pati kārtīgi imigrācijas likumus, tiem vajadzētu būt pieejamiem internetā arī angļu valodā, ja dāniski nerunā.
Puisis, pat, ja viņam jāizbrauc no valsts, var pretendēt no jauna uz zaļo karti no savas valsts un atgriezties Dānijā.
Par precēšanos arī paskaties kārtīgi, es īsti nezinu noteikumus, bet visu dokumentu sadabūšana un tulkošana, jūsu gadījumā arī iespējamas intervijas, lai pārliecinātos, vai laulības nav fiktīvas, var paņemt krietni padaudz laika, iespējams nemaz nepaspēsiet apprecēties, pirms vīzas derīguma termiņa beigām. Un tad jau būtu jāpiesakās uzturēšanās atļaujas iegūšanai, nolūkā būt kopā ar dzīvesbiedru, kur Tev būtu jāpierāda, ka Tava dzīvojamā platība ir pietiekami plaša, lai uzņemtu arī dzīvesbiedru.
Es arī neieteiktu veikt fiktīvas laulības (jo jūsu gadījumā laulību mērķis IR uzturēšanās atļaujas iegūšana). Puisis var izbraukt no valsts un, kā jau minēju, pieteikties zaļajai kartei no jauna. Protams, tas paņems kādu laiku, bet daudzi pāri ir pārdzīvojuši long distance relationship kādu brīdi.
18.04.2015 13:38 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Neprecies, ja negribi. Cilveks nekad nav par jaunu/vecu laulibam. Vienigais, es iebilstu pret laulibam, ja precas nepilngadigi. Tas, ka tu neesi gatava, par jaunu-tas viss ir tikai atrunas, jo tas nav tavs istais cilveks. Otrkart, vienmer jabut uzmanigam ar sadiem cilviem. Vienmer var gadities,'ka pec laulibam sis zalas kartes ipashnieks krasi mainas...
18.04.2015 15:30 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Nez, es kaut kādu parastu sarakstīšanos neuzskatu par baigajām precībām. Tīri formalitāte.
18.04.2015 15:37 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Un pec tam bus berns jataisa, jo viza liek :D
Atvaino ludzu, bet nu padoma kartigi jebkura gadinua tak vares izskirties vai ari aizliegts skirties ar Indieti?!
18.04.2015 15:41 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Cik nopratu, tad autore šobrīd uzturas Zviedrijā. Es vakar skatījos uz Zviedru imigrācijas/laulību likumiem un nekur neredzēju noteikumu par to cik mēnešus no katra kalendārā gada jāstrādā/jāstudē, lai nezaudētu vīzu (kas gan nenozīmē, ka tā nav). Otra lieta ir, ka pat ja jūs gribat precēties, tam vajag čupu papīru un ir gaidīšanas laiks, turklāt to vai jūs drīkstat precēties noteiks valsts. Ja viņam ir tūliņ jābrauc ārā, tad valsts var arī neatļaut. Visticamāk, ja nolemsi precēties, tad jums būs jābrauc uz LV un te arī kāds laiciņš jāpavada (ja vien autore jau nav pati ieguvusi Zviedrijas pilsonību).
18.04.2015 15:54 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
Cerams, ka tavi vecāki un draugi ar tevi lepojas :)

Tādas kā tu vajadzētu krimināli sodīt, pievazājat Eiropu ar atkritumiem - cilvēki pēc tam droši uz ielām iziet nevar.
18.04.2015 20:12 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Atsakies precēties, lai viņš atgriežas savā mītnes zemē. Piedāvā variantu, ka pārcelsies uz viņa valsti. Tikai tad uzzināsi, vai jūtas no viņa puses bija īstas. Ja viņš neprotestē un arī prom aizbraucis joprojām grib būt ar tevi un uz kāzām neuzstāj, tad jau būs vien īstais princis gadījies.


!!!!!!!!!!!!!!!!
Tev nav obligāti jābrauc uz to Indiju pēc tam ar viņu, bet izmanto nedaudz viltības un saki, ka pašlaik neesi gatava kāzām, bet esi gatava mēģināt kopdzīvi ar viņu - braukt uz Indiju, atrast darbu tur, noīrēt dzīvoklīti un draudzēties. :p
Ja viņš sāk stresot - pašai laikam viss taps skaidrs.

Man draudzene tā apprecējās UK ar melno un zini kas tagad ir? Viņš viņu sit, bet viņai nav kur iet. Arī bija perfekts vīrietis, iepazinās 5mēnešus pirms tā paziņojuma atnākšanas, viņš viņai izstāstīja, teica, ka negrib uzspiest, bet viņam nāksies aizbraukt. Draudzene man teica - viņš ir tik labs cilvēks, gatavao pats, kārto māju, nēsā mani uz rokām. Aha, pēc tam izmainījās par 180 grādiem. Tad pirms tiesas nāca atvainoties, ar rožu pušķiem, dāvanām, asarām acīs, draudzene piedeva. Tiesa cauri, viņš viņu atkal dauza un pat izmeta no mājām.
18.04.2015 20:27 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
IT cilvēkiem darbu ir viegli atrast gan, ja ir labs speciālists.
Par Indiešu IT- jā ir vis kaut kas dzirdēts un diemžēl ne tas labākais, bieži vien pēc viņiem darbs ir jāpārdara.
18.04.2015 20:35 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Bļin nafig dokumentus smērēt ar indieti.. Ja jau tāda love, tad padzīvosiet kādu brīdi katrs savā valstī un tad, kad vīza būs kabatā, tad atkal būsiet kopā. Pa šo laiku varēsiet pārbaudīt savas attiecības un atkal satiekoties arī kāzas nosvinēt.
18.04.2015 20:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits