Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par vīrieti un par sievieti

 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Es pēdējā laikā esmu pārdomās, kas mani jau ir iedzenušas depresīvā stāvoklī... Kā jūs reaģētu uz šādām situācijām?

Jūs atnākat mājās, iečekojat sava vīrieša planšetes vēsturi un konstatējat, ka viņš ir skatījies LV eskortu mājaslapas un saglabājis vienu screenshotu uz planšetes.

Strīdu karstumā viņš var pateikt tādus vārdus kā "Tu man esi apriebusies; labāk dzīvot vienam nekā ar tādu kā Tu; drīz es sākšu Tevi ienīst un tad Tu redzēsi elli"

Ja es eju prom no viņa un šķiros, viņš saka, ka lai nekad dzīvē neatgriežos, bet pēc pāris dienām zvana, saka, ka jāparunā, saka, ka mums ir dots viss, lai mēs būtu laimīgi, lai beidzam strīdēties, utt.

Vīrietim 38 gadi.
Kad es jautāju - kāpēc Tu man saki tik riebīgas lietas? Atbilde ir - tas taču ir emociju uzplūdumā un es tā patiesi nedomāju. Es to saku, jo esmu dusmīgs. Tu taču redzi, ka joprojām gribu būt kopā ar Tevi, jo ja negribētu - sen jau nebūtu.

Es apzinos, ka man nav zelta raksturs un ir savi mīnusi, bet ikdienā es strādāju, eju uz kursiem, attīstos, satiekos ar draudzenēm, sevi kopju un ja godīgi, nezinu, kā varu otram tik ļoti noriebties. Varbūt tā ir situācija "kad baļķi savā acī neredzu"...

Priecāšos par jebkādu viedokli...
17.04.2015 12:26 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Kaitiņa, ļoti interesanti vispār :) atbildēšu, ka gadu veca diskusija tomēr ir nedaudz noligusi, un tās attiecības, kādas man bija ar viņu pēc pusgada kopā būšanās jāatzīst ir mainījušās un abiem sāk parādīties radziņi, loģiski laikam. Tāpēc jau diskusiju esmu iesākusi ar atziņu, ka šobrīd man ir grūti un esmu izvēles priekšā, jo esmu jau tādā stāvoklī, kad viss smeļas gar malām...

Tomēr varu izdarīt secinājumu, ka vairums atbalsta, ka tas viss nav ok! Tāpēc man nāksies izdarīt izvēli par labu šīm attiecībām, kurās joprojām ir diezgan daudz arī labā vai par izvēli būt vienai.

Zigfrīd, Tavu jautājumu nesapratu vispār.

Sany, taisnība, ka mums ir vērā ņemama gadu starpība, bet varu teikt, ka šīs nav manas pirmās nopietnās attiecības, jo esmu bijusi arī 3 gadu un 2 gadu ilgās attiecībās, bet droši varu teikt, ka viņam šīs ir pirmās nopietnās attiecības, vismaz garākās pavisam noteikti!

Es negribu šobrīd sevi nostādīt upura lomā un netaisu sevi baltu un pūkainu. Bet nu skaidrs, ka šādi turpināt es arī vairs nespēju.

Šorīt iztīrīju visu dzīvokli, vannasistabu un uzcepu pankūkas, un ko man uz to saka - Tu neko nedari :D smieties vai raudāt.
19.04.2015 11:32 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Trīsdesmit astoņi gadi, bet tāds mudaks vēljoprojām?

Un interesanti! Kas esi tu salīdzinot ar viņu? Blondīne? :-D
18.04.2015 23:16 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Beet par to, ka tu raksti, ka pasai nav zelta raksturs. Nevienam tads nav, bet tad jau visiem butu tadas attiecibas. Es nesaku konkreti par tevi, bet ir sievietes,'kas pamarigi mak izvest no pacietibas. Un tad to neviens normals cilveks nespej izturet, bet tai pat laika mil un nespej izskirties. Tads variants ari pastav...

Labak butu, ja tu pastastitu par kadu jusu konfliktu sikak..
18.04.2015 20:48 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Manuprat,'atri bedz. 1,5 gadi nav nekas, lai to visi ciestu. Vispar attiecibas nav jaciesh. Es saprastu, ja tev butu gruti, ja butu kopdzive kadi 15 gadi. Lauj es minesu-tu esi krietni jaunaka par vinu un varbut sis tev ir pirmas nopietnakas attiecibas?
Es pamestu sadu virieti. Un ne jau delj tam eskorta meitenem, bet delj attieksmes, rupjibas, necienas pret mani. Nevaretu gulet blakus virietim, kurs sadi izturas ' ne ne ne:'-(
18.04.2015 20:44 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
meitenei Tu devi kādu padomu, kad viņai bija problēmas ar agresīvu vīrieti. Tagad pārlasi pati šo zemāk redzamo teikumu un padomā - vai šobrīd šis pašas padoms nav arī nepieciešams Tev pašai
(..)
mazliet par to, kāda esi Tu. Tagad lasot šo diskusiju, liekas, ka esi balta un pūkaina
(..)
jautājums ir - vai Tu mīli šo vīrieti? Ja jā, tad esi kopā un atbalsti, ja nemīli tad ne.

Ak, dievs, nē... tas padoms, ko viņa deva citai personai, bija galīgi draņķīgs.
Nav jāpaliek vardarbīgās attiecībās.
Arī tad, ja pašai ir kaut kādas emocionālas problēmas - tas nenozīmē, ka tāpēc vien tā būtu laba doma - diviem, atvainojos, psihiem veidot attiecības.

18.04.2015 20:38 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Paris, lasu un brīnos. :) Nocitēšu Tev pāris Tavus teikumus, kas ir izskanējuši citreiz - nevis šobrīd, kad sirds pilna ar aizvainojumu.

Sāksim ar šo teikumu kopu -

Mīlestība laikam ir tikai kaut kas labs, ideāls, rozā un smaržīgs? Naivi domāt, ka tā ir medus muca bez neviena darvas piliena.


Reiz, meitenei Tu devi kādu padomu, kad viņai bija problēmas ar agresīvu vīrieti. :) Tagad pārlasi pati šo zemāk redzamo teikumu un padomā - vai šobrīd šis pašas padoms nav arī nepieciešams Tev pašai?

Abiem šeit jāiemācās tāds jēdziens kā cieņa un pašcieņa. Esot vienam, domāju to iemācīties nevar.


Un kā ar šo teikumu?

Roku pacelšana, protams, nav normāli, tā ir otra sāpināšana, pazemošana, utt. Bet mīlestība ir arī otra pieņemšana, atbalstīšana, piedošana.


Te mazliet par to, kāda esi Tu. Tagad lasot šo diskusiju, liekas, ka esi balta un pūkaina, bet Tavs vīrietis melns kā velns.

Piemēram, es esmu ļoti, ļoti emocionāla un provocēju strīdus. Pie katra sīkuma, kas mani satrauc, varu uztaisīt skandālu. Un mans vīrietis ir ļoti emocionāls. Bet es neuzskatu, ka tas ir iemesls, lai šķirtos, pat roku palaišana. Otrs ir jāpieņem tāds, kāds viņš ir - ja Tu tādu mīli, tad esi kopā un atblasti. Ja nemīli, tad ne!



Tātad jautājums ir - vai Tu mīli šo vīrieti? Ja jā, tad esi kopā un atbalsti, ja nemīli tad ne. :)
18.04.2015 19:56 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Nevienā vietā es nepalūdzu viņam kaut ko mainīt
Bet kā tad lai nemaina, ja viņš, ļoti iespējams, tajā brīdī jūsu mājās gribēja pavadīt laiku ar kādu no tām eskorta "meitenēm", bet Tu visu izčakarēji un pateici, ka mājās būsi ātrāk? Tad taču jāmaina plāni, lai neuzskrien viņiem virsū procesa laikā.
18.04.2015 19:33 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tas ir normāli?


Nav normāli
18.04.2015 18:00 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Meitenes, kas runā par saimniecību - nav tā, ka man rokas no pakaļas aug, es atvainojos. Es visu izdaru un izdaru normāli, vienīgais es neatrodos mājās 24/7, lai ar lupatiņu stāvētu pie katra roktura, kur viņš pieskaras.

Vēl viens piemērs (vakardienas situācija), kura man ir absolūti neizprotama - es teicu, ka atbrīvošos ap 19:00 pēc darba, kas ir vēlāk kā parasti, tāpēc lai viņš mani negaida, ja grib kaut kur doties (plānoja satikt draugu). Es viņam zvanu 17:00 un saku - man apnika sēdēt darbā, visi traucē, jo staigā turpu šurpu, tāpēc braukšu mājās jau uzreiz. Uz ko es saņemu precīzi šādu atbildi : "Tu ar savu negatīvismu esi aizrāvusies, ko es varu darīt, ja Tev viss traucē, ko man tagad darīt - visus savus plānus mainīt Tevis dēļ?" Es saku, ka noteikti nē, lai viņš dara to, ko ieplānojis, es vienkārši braukšu ātrāk mājās. Uz to atkal: "nē, nu superīgi, es jau visu sarunāju, tagad Tu visu izmaini, es nepielāgošos Tev." Nomet klausuli. Pēc 10min zvana, ka man ir jāiemācās savaldīt emocijas un jārīkojas tā, kā esmu iepriekš nolēmusi rīkoties. Tas ir normāli? Nevienā vietā es nepalūdzu viņam kaut ko mainīt, es vienkārši pateicu, ka braucu mājās atrāk no darba.:-|
18.04.2015 17:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mans uzskats sakrīt ar Quince attiecībā uz ēdināšanu, tomēr tas neattaisno vīrieša pretīgo uzvedību. Var jau pārtraukt attiecības nevis tās papildināt ar rupjībām vai eskorta pakalpojumiem :-/
Ja vīrietis grib sievieti, kas katru vakaru liek galdā ceptu tītaru.. tāda jāatrod. Citādi nožēlojami sanāk, pats nevarēja labāku dabūt, tāpēc pazemo otru..

Turklāt esmu pārliecināta, ka arī saimnieciskāka 2. pusīte neizmainīs šī tēviņa rupjo dabuu.. :-(
18.04.2015 11:30 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
Tas nav normāli, un tikai aizejot prom un sākot dzīvot jaunu dzīvi, tu sapratīsi, ka attiecībās var būt arī savādāk.
18.04.2015 11:08 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
nezinu, vai atkaartoshos, bet ja shitaa jau peec 1,5 gada ir, kaa buus peec 5, 10.. (t)
18.04.2015 11:05 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Sava daļa taisnības Quince komentāros es saskatu, vīrietis ir vīrietis, esot kopā, cik daudz ir situācijas bijušas, kad tiešām tas arī pierādās, ja nebūs apmierinātas pamatvajadzības, tad pēc laika tas atsauksies uz attiecībām. Tās nav nekādas sarežğītas lietas, uztaisīt ēst un atlicināt laiku seksam. Lai pēc tam nav jābrīnās, kāpēc vīrietis ir neapmierināts vai sākt iet pa kreisi, protams, mīlestība, emocijas, jūtas, cieņa tam visam ir jābūt, bet tās vienalga ir sieviešu lietas, vīrietis var tikai piebalsot, lai beigās tāpat tiktu pabarots un apmierināts..izklausās jau primitīvi :-D, bet nu pieredze rāda savu.:-)
18.04.2015 10:53 |
 
Reitings 819
Reģ: 10.01.2010
Cik pasai gadi? Varbut liela starpiba un vecumu nesaskanas. Un nezinu es gribetu jaunaku pec 2 gadiem bus 40!
17.04.2015 19:41 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Padoms nākotnei vīrieti pabarot vakarā, katru vakaru. Nav jāizvēršas izsmalcinātos ēdienos, var uztaisīt to kas atrak, labi padodas un uz divām dienām lai nav lieki jātērē laiks virtuve.
Cilvēkam vajag ēst katru dienu. Brokastis savukārt uztaisīt vīrietis, godīga darba dalīšana. Sievietei no rītiem tomēr vajag vairak laika sataisīties uz darbu- mati, meikups utt.

Vai tad tavupraat viirietis ir taads tizlenis, ka nevar pats eest uztaisiit? Ja abi straadaa pilnu slodzi, tad arii maajas darbus ir jaadala uz puseem.
17.04.2015 19:25 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Nelasīju komentarus, bet gribas teikt, sievietes, jūs vispār sevi cienāt??!
Man pēc viena tāda "apriebusies" komentāra ar konkrēto tipāžu nebūtu pa ceļam!
Cik gan izmisušai jābūt, lai kaut ko tadu paciestu?!:-/
17.04.2015 19:16 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Kas ir 1,5 gadi? Es biju attiecībās 13 gadus un saņēmos to pārtraukt. Neiznieko savu jaunību. Ja jūti, ka nav, tad maini kko. Tas būs kā dominò. Tagad ir grūti saņemties, bet, kad spersi pirmo soli pretīm savai labsajūtai, tālāk jau būs viegi. Pēc attiecibu pārtraukšanas būs lūziens, kad gribēsies visu atjaunot, bet tam tiekot pāri ir laba sajūta. Vēl labāka, kad atrodi kādu kuram tu esi viss. Kurš ciena un mīl tevi, ar kuru var justies brīvi un ir drošības sajūta. (l)
17.04.2015 19:05 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Paēst un sekss ir cilvēka pamatvajadzības, kā bez viena tā bez otra cilvēkā krājas spriedze kas izlaužas ārā visdažādākajās sliktu raksturzimju un uzvedības formās.
Sieviete nav daudz labāka, badā un bez seksa ātri vien pārvēršas neciešamā fūrijā. Jo skaļāka sieviete ir naktī, jo klusāka dienā.

Padoms nākotnei vīrieti pabarot vakarā, katru vakaru. Nav jāizvēršas izsmalcinātos ēdienos, var uztaisīt to kas atrak, labi padodas un uz divām dienām lai nav lieki jātērē laiks virtuve.
Cilvēkam vajag ēst katru dienu. Brokastis savukārt uztaisīt vīrietis, godīga darba dalīšana. Sievietei no rītiem tomēr vajag vairak laika sataisīties uz darbu- mati, meikups utt.
17.04.2015 18:50 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Mūžīgais bērns. Mūc.
17.04.2015 18:50 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Zaptesburka, es laikam neprecīzi izteicos, man nav jauna drauga, viņš man to pārmet attiecībā pret sevi. Paldies par viedokli! Jums ir taisnība laikam, šādi cilvēki laikam nemainās un izskatās, ka es dzīvoju šobrīd ar tieši šādu ilūziju, ka mainās gan...
17.04.2015 18:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)