Par vīrieti un par sievieti

 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Es pēdējā laikā esmu pārdomās, kas mani jau ir iedzenušas depresīvā stāvoklī... Kā jūs reaģētu uz šādām situācijām?

Jūs atnākat mājās, iečekojat sava vīrieša planšetes vēsturi un konstatējat, ka viņš ir skatījies LV eskortu mājaslapas un saglabājis vienu screenshotu uz planšetes.

Strīdu karstumā viņš var pateikt tādus vārdus kā "Tu man esi apriebusies; labāk dzīvot vienam nekā ar tādu kā Tu; drīz es sākšu Tevi ienīst un tad Tu redzēsi elli"

Ja es eju prom no viņa un šķiros, viņš saka, ka lai nekad dzīvē neatgriežos, bet pēc pāris dienām zvana, saka, ka jāparunā, saka, ka mums ir dots viss, lai mēs būtu laimīgi, lai beidzam strīdēties, utt.

Vīrietim 38 gadi.
Kad es jautāju - kāpēc Tu man saki tik riebīgas lietas? Atbilde ir - tas taču ir emociju uzplūdumā un es tā patiesi nedomāju. Es to saku, jo esmu dusmīgs. Tu taču redzi, ka joprojām gribu būt kopā ar Tevi, jo ja negribētu - sen jau nebūtu.

Es apzinos, ka man nav zelta raksturs un ir savi mīnusi, bet ikdienā es strādāju, eju uz kursiem, attīstos, satiekos ar draudzenēm, sevi kopju un ja godīgi, nezinu, kā varu otram tik ļoti noriebties. Varbūt tā ir situācija "kad baļķi savā acī neredzu"...

Priecāšos par jebkādu viedokli...
17.04.2015 12:26 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Man apraksts liek pieļaut, ka viņš ir tikai viena problēmas monētas puse..
17.04.2015 14:39 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Gan sievietes, gan viriesi krāpj. Abos variantos ir ari izlepuši gadījumi, kam viss ir, bet vienalga kaut ko vajag. Ja vīrietim kaut kas trūkst attiecības, var tacu arii to izrunāt vai skirties, jo nav tachu preceets paaris. Bet nejau vainot sievieti, ka gan jau nedod vinam, ko vins veelas... Varbūt viņš nemaz nevar sievieti pilnvērtīgi apmierināt, taapeec jadodas jaunos iekarojumos, lai to pierādiitu. Ne visi viriesi ir jāklji, bet liela daļa ir ar smagām psihologiskaam problemam (unsievietes tajaa skaitaa arii)
17.04.2015 14:40 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Neviens garīgi vesels cilvēks neŗiskēs ar to, kas viņam patīk, kas viņam dārgs. Ir jābūt kādam iemeslam, kāpēc viņš tā runā - dusmās sūta Tevi ellē, bet nomierinājies tomēr grib Tevi paturēt.
17.04.2015 14:42 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Es jau sākumā teicu, ka monētai ir otra puse, es to lieliski apzinos. Es tiešām neesmu saimnieciska, jo es negatavoju katru dienu brokastis, neatstāju pusdienas un vakarā netaisu siltas vakariņas KATRU DIENU. Bet es gatavoju, un man sanāk ļoti labi. Viņš man ir teicis, ka vairāk man jāpiedalās mājas darbos un es esmu mainījusies, un tagad daru to un ar prieku. Gultā viss ir kārtībā. Ja jau es esmu tik nepiemērota viņam, kāpēc mani turēt? Es pati viņam saku- ja nav labi, ja neesmu tā īstā, tad netērējam viens otra laiku. Es lieliski apzinos, kas vīrietim ir vajadzigs, bet nu davai neaizmirsīsim arī par to, kas ir vajadzīgs sievietei... Bet paldies liels par viedokļiem, man tas bija nepieciešams, jo no malas labāk redzams. Es visu subjektīvi no savas puses tikai maļu.
17.04.2015 16:32 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Tas ir suds uz kocina ne virietis. :-D

bet gan jau pati ar esi vainiga ar kaskigo garastavokli, muziga frigida vai sazin kas. Attiecibas veido divi.
17.04.2015 16:34 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Frigīda neesmu un par to es no viņa saņemu pārmetumus. Arī greizsirdīgs uz visiem, kas ir bijuši pirms manis, nezinot cilvēku! Pārmet man, ka likos ar gultā ar viņu (pašreizējo draugu) pēc 2 nedēļu pazīšanās, t.i. kādā 6 randiņā. Viņš uzskata, ka esmu "viegla". Nu un kā to visu saprast, es vairs nezinu. Lai gan plāno nākotni ar mani, es zinu visus viņa draugus, ģimeni, kopā dzīvojam.
17.04.2015 16:45 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Autorei - nekas taču nemainīsies, vai nu vīrietim kādi emocionāli traucējumi, kuru dēļ tā mētājas, vai gluži vienkārši viņš Tevi nevērtē kā svarīgu.
Un kā vispār saprotami draudi, ka Tu "elli redzēšot"?? Ja jau to sola, tad - ilgi paliksi, varbūt tiešām sāks arī fiziski pāri darīt, ja reiz nespēj novaldīt savas emocijas un dusmās nekontrolē sevi.
Un nesaprotu - ja jau Tev ir jauns draugs, tad kādēļ vēl par viņu domā?

Quince -
Tev ir tiesības būt frigidai karjeristei, kura neprot virtuvē pat olas uzvārīt, bet tiesības vīriešus saukt par idiotiem tāpēc ka Tu viniem nepatīc Tev nav.
Bet tieši Tu esi tā, kas vīriešus attēo kā trulus lopiņus, kam nekādu citu interešu attiecībās kā tikai apmierināt savas fiziskās vajadzības nav. Var jau būt, ka Tev vienkārši nav paveicies ar vīriešiem, ja vari tā rakstīt.
Vīrieši ir loti vienkārši radījumi- viniem vajag kuharku virtuvē un mauku guļamistabā
Bet var arī būt, ka - ja pati nespēj piedāvāt neko citu, tad tikai tādus tipus piesaisti.
17.04.2015 18:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Paris.. jo vairāk lasu Tava vīrieša izteikumus, jo neomulīgāk paliek. Kāpēc sev jādara pāri un jāklausās tādā cilvēkā? Ir arī sakarīgi puiši, kas ciena sievietes .. :-/
Manuprāt, tādi cilvēki nemainās. Ja vecis spēj tik rupji izrunāties ar sievieti.. tad viņš tādā garā arī turpinās..
17.04.2015 18:20 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Zaptesburka, es laikam neprecīzi izteicos, man nav jauna drauga, viņš man to pārmet attiecībā pret sevi. Paldies par viedokli! Jums ir taisnība laikam, šādi cilvēki laikam nemainās un izskatās, ka es dzīvoju šobrīd ar tieši šādu ilūziju, ka mainās gan...
17.04.2015 18:35 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Mūžīgais bērns. Mūc.
17.04.2015 18:50 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Paēst un sekss ir cilvēka pamatvajadzības, kā bez viena tā bez otra cilvēkā krājas spriedze kas izlaužas ārā visdažādākajās sliktu raksturzimju un uzvedības formās.
Sieviete nav daudz labāka, badā un bez seksa ātri vien pārvēršas neciešamā fūrijā. Jo skaļāka sieviete ir naktī, jo klusāka dienā.

Padoms nākotnei vīrieti pabarot vakarā, katru vakaru. Nav jāizvēršas izsmalcinātos ēdienos, var uztaisīt to kas atrak, labi padodas un uz divām dienām lai nav lieki jātērē laiks virtuve.
Cilvēkam vajag ēst katru dienu. Brokastis savukārt uztaisīt vīrietis, godīga darba dalīšana. Sievietei no rītiem tomēr vajag vairak laika sataisīties uz darbu- mati, meikups utt.
17.04.2015 18:50 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Kas ir 1,5 gadi? Es biju attiecībās 13 gadus un saņēmos to pārtraukt. Neiznieko savu jaunību. Ja jūti, ka nav, tad maini kko. Tas būs kā dominò. Tagad ir grūti saņemties, bet, kad spersi pirmo soli pretīm savai labsajūtai, tālāk jau būs viegi. Pēc attiecibu pārtraukšanas būs lūziens, kad gribēsies visu atjaunot, bet tam tiekot pāri ir laba sajūta. Vēl labāka, kad atrodi kādu kuram tu esi viss. Kurš ciena un mīl tevi, ar kuru var justies brīvi un ir drošības sajūta. (l)
17.04.2015 19:05 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Nelasīju komentarus, bet gribas teikt, sievietes, jūs vispār sevi cienāt??!
Man pēc viena tāda "apriebusies" komentāra ar konkrēto tipāžu nebūtu pa ceļam!
Cik gan izmisušai jābūt, lai kaut ko tadu paciestu?!:-/
17.04.2015 19:16 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Padoms nākotnei vīrieti pabarot vakarā, katru vakaru. Nav jāizvēršas izsmalcinātos ēdienos, var uztaisīt to kas atrak, labi padodas un uz divām dienām lai nav lieki jātērē laiks virtuve.
Cilvēkam vajag ēst katru dienu. Brokastis savukārt uztaisīt vīrietis, godīga darba dalīšana. Sievietei no rītiem tomēr vajag vairak laika sataisīties uz darbu- mati, meikups utt.

Vai tad tavupraat viirietis ir taads tizlenis, ka nevar pats eest uztaisiit? Ja abi straadaa pilnu slodzi, tad arii maajas darbus ir jaadala uz puseem.
17.04.2015 19:25 |
 
Reitings 819
Reģ: 10.01.2010
Cik pasai gadi? Varbut liela starpiba un vecumu nesaskanas. Un nezinu es gribetu jaunaku pec 2 gadiem bus 40!
17.04.2015 19:41 |
 
Reitings 471
Reģ: 28.03.2013
Sava daļa taisnības Quince komentāros es saskatu, vīrietis ir vīrietis, esot kopā, cik daudz ir situācijas bijušas, kad tiešām tas arī pierādās, ja nebūs apmierinātas pamatvajadzības, tad pēc laika tas atsauksies uz attiecībām. Tās nav nekādas sarežğītas lietas, uztaisīt ēst un atlicināt laiku seksam. Lai pēc tam nav jābrīnās, kāpēc vīrietis ir neapmierināts vai sākt iet pa kreisi, protams, mīlestība, emocijas, jūtas, cieņa tam visam ir jābūt, bet tās vienalga ir sieviešu lietas, vīrietis var tikai piebalsot, lai beigās tāpat tiktu pabarots un apmierināts..izklausās jau primitīvi :-D, bet nu pieredze rāda savu.:-)
18.04.2015 10:53 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
nezinu, vai atkaartoshos, bet ja shitaa jau peec 1,5 gada ir, kaa buus peec 5, 10.. (t)
18.04.2015 11:05 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
Tas nav normāli, un tikai aizejot prom un sākot dzīvot jaunu dzīvi, tu sapratīsi, ka attiecībās var būt arī savādāk.
18.04.2015 11:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mans uzskats sakrīt ar Quince attiecībā uz ēdināšanu, tomēr tas neattaisno vīrieša pretīgo uzvedību. Var jau pārtraukt attiecības nevis tās papildināt ar rupjībām vai eskorta pakalpojumiem :-/
Ja vīrietis grib sievieti, kas katru vakaru liek galdā ceptu tītaru.. tāda jāatrod. Citādi nožēlojami sanāk, pats nevarēja labāku dabūt, tāpēc pazemo otru..

Turklāt esmu pārliecināta, ka arī saimnieciskāka 2. pusīte neizmainīs šī tēviņa rupjo dabuu.. :-(
18.04.2015 11:30 |
 
Reitings 262
Reģ: 27.03.2012
Meitenes, kas runā par saimniecību - nav tā, ka man rokas no pakaļas aug, es atvainojos. Es visu izdaru un izdaru normāli, vienīgais es neatrodos mājās 24/7, lai ar lupatiņu stāvētu pie katra roktura, kur viņš pieskaras.

Vēl viens piemērs (vakardienas situācija), kura man ir absolūti neizprotama - es teicu, ka atbrīvošos ap 19:00 pēc darba, kas ir vēlāk kā parasti, tāpēc lai viņš mani negaida, ja grib kaut kur doties (plānoja satikt draugu). Es viņam zvanu 17:00 un saku - man apnika sēdēt darbā, visi traucē, jo staigā turpu šurpu, tāpēc braukšu mājās jau uzreiz. Uz ko es saņemu precīzi šādu atbildi : "Tu ar savu negatīvismu esi aizrāvusies, ko es varu darīt, ja Tev viss traucē, ko man tagad darīt - visus savus plānus mainīt Tevis dēļ?" Es saku, ka noteikti nē, lai viņš dara to, ko ieplānojis, es vienkārši braukšu ātrāk mājās. Uz to atkal: "nē, nu superīgi, es jau visu sarunāju, tagad Tu visu izmaini, es nepielāgošos Tev." Nomet klausuli. Pēc 10min zvana, ka man ir jāiemācās savaldīt emocijas un jārīkojas tā, kā esmu iepriekš nolēmusi rīkoties. Tas ir normāli? Nevienā vietā es nepalūdzu viņam kaut ko mainīt, es vienkārši pateicu, ka braucu mājās atrāk no darba.:-|
18.04.2015 17:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!