Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai humpaļos var atrast foršas lietas??

 
Reitings 462
Reģ: 11.11.2014
heij!
skatos šo video un prātoju, vai tiešām ir vērts rakties pa veikalu kaudzēm ar cerību patiešam kaut ko foršu un stilīgu atrast? :-D https://www.youtube.com/watch?v=xsQzmFqAgLc

kādas ir jūsu domas? kuros veikalos būtu vērts iegriezties?
16.04.2015 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
izlasīju šo
bet nu bērnam tak var atļauties arī jaunas drēbes!
un man prātā uzreiz iekliedzās Kubietes sacītais "Ko tu pīpē?!!" :D
ļooooti daudzi cilvēki (kas pat nav bomžuki vai trūcīgie) nevar "tak atļauties" pirkt zīdainim un mazam bērnam kombinzonus pa 80 eur un jaciņas pa 20 eur uz pus sezonu. Pieaugušajam i to lētāk sanāk, nekā mazam bēbim, turklāt bērni taču aug pa nedēļām un visu sapirkt finansiāli ne visi var pagūt.
22.04.2015 19:44 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Mans jaunais favorīts ir Vintage humana. Tik krāsains un košs. Tik ar maziem izmēriem švaki. Bet man tieši patīk tas rakšanās un meklēšanas process:-D Man ar likās, ka video ir tas Rda, kurš pie Stopinu ielas. Bet tur neko neesmu atradusi, baigās lupatas tur liekas.
18.04.2015 22:47 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Var, var. Šodien ar draudzeni iebraucām vienā bodītē, kur praktiski vienmēr var atrast ko interesantu par saprātīgām cenām. Turklāt veikalā nav raksturīgā lietoto apģērbu smaka un drēbes ir glīti sakarinātas, izmeklēts piedāvājums. Draudzene ieraudzīja skaistu blūzīti, kas derēja man, bet pati iegādājās stilīgus šortus vasarai.

Es jau kādā no šādām diskusijām rakstīju, ka speciāli rakties pa šādu apģērbu kaudzēm nedodos, bet ir bijis, ka spontāni ieeju un ieraugu tiešām labu, kvalitatīvu drēbi, ko pērku nost. Viens no šādiem nesenajiem pirkumiem bija kvalitatīvi, tiešām labi nošūti, biezi Next zīmuļsvārki pavasarim par nepilniem 5 EUR. Lūk, tas priekš manis ir atradums, savukārt, tās pļuderīgās kleitas, topus, kas tik ļoti ir pārstāvēti šādos veikalos, pat nepētu.
18.04.2015 21:41 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Es otrajā elpā redzeju rozā guess somu no apmēram 2009. gada kolekcijas, man bija tās pašas sērijas tikai mazāka izmēra kādreiz... pa 7 eur :D būtu man ap 16-20 gadu, kad nēsāju guess vēl, tad es drošvien uz vietas turpat aiz laimes būtu apčurājusies :D uzmetu aci, gāju tālāk, bet pēc manis nākamā sieviete, kas piegāja klāt, uzreiz nopirka.
18.04.2015 16:40 |
 
Reitings 122
Reģ: 24.03.2013
Nekad nav patikusi ne Humana, ne RDA, bet vienreiz draudzene aizveda uz Otra elpa. Tur ir ne tikai lietoti apğērbi vai apavi, bet arī aksesuāri un visādas inčīgas sadzīves lietiņas. Tur var nopirkt pat dizainera apğērbus un kažokus par lētām naudām. Pati esmu skaistu, labas kvalitātes žaketi iegādājusies. Super! Iesaku!
18.04.2015 16:31 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Video redzamās kombinācijas ir drausmīgas.
18.04.2015 14:52 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
Pati prieks sevis humpalos esmu iepirkusies paars reizes muuzaa.Es arii sev iipasi nemekleeju,nav pacietiibas man rakaaties(bet beernam mekleet gan ir:-D) Un nekad nepirktu humpalos apavus,laikam fobija no visaam taam seeniiteem utt.Cik saprotu,ka tur gan apavi tiek dezinficeeti un speciaali apstraadaati,bet taapat es nevareetu sev uzvilkt apavus no humpalaam.
Man ir viena draudzene,kurai laikam puse apgeerbu ir no humpalniekiem.Vinai kaut kaa izdodas atrast tur labas lietas par labaam cenaam.Es vienmeer briinos kaa vinai tas izdodas:-)Jo es cik pati esmu skatijusie nekad taa iisti neko forsu prieks sevis atradusi neesmu .
18.04.2015 14:43 |
 
Reitings 498
Reģ: 04.02.2015
Es varu! Tikai ir jābūt pacietībai un tik jārok. :D patīk ar draudzenēm iet kopā, tad mēs viena otrai šo, to varam piemeklēt. Es eju dažreiz uz r.d.a. Humanā neesmu vēl bijusi.
18.04.2015 14:43 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
es savai beibei ik pa laikam kaut ko humpalos nopeerku.Man patiik,ka pa leetaam naudinaam var dabuut kaut ko forsu.Mums te mazpilseetaa ar beernu dreebeem ir probleemas.Jo tas kas ir veikalos ,ir kiinas,polu,turku.Taas dreebes biezi man liekas bezgaumiigas.Humpalos biezi ir smukaakas un kvalitatiivaakas.Un sasmeejos par to velnu energiju mazulu dreebees:-Djaa,jaa ,mazie beernini ir iisti velna izdzimumi un paarneesaa sliktaas energijas:-D
18.04.2015 14:34 |
 
Reitings 135
Reģ: 04.02.2015
es vēl saprotu, sev pirkt humpalās drēbes, bet ne jau mazam bērnam! Tur ir velns kāda enerģija tādās drēbēs
jā, ak šī velnišķā mazuļu enerģija!! :D Un tieši bērniem ir neadekvāti dārgas drēbītes, ņemot vērā, cik bieži jāmaina, tur tak tik pāris reizes pagūst uzvilkt.
17.04.2015 18:37 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Arī es esmu second hand piekritēja, gan aārzemēs, gan Latvijā,
kad esmu Latvijā noteikti iegriežos manas mazpilsētas bodītē,
daudz kas labs ir atrasts un tieši ariī daži apgērbu favorīti ir tiesši no humpalinām,
vēl latu laikos, klasiskās Ralph Lauren melnās bikses 1,50 ls, ariī mīlākā žakete no humpalām, lielisks materiāls un kvalitāte, un tik superīga ādas maza somina.
Vienīgais, tas ir loti laikietilpīgi, bet ir to vērts :)
17.04.2015 14:25 |
 
Reitings 28508
Reģ: 11.02.2015
Esmu humpalu fans! Pirmkārt, ja regulāri pārskata vietējās bodītes, jaunāko uzreiz pamani un tad tiešām var pērles atrast.

Man laikam labākais grābiens bija vīram īsais pavasara H&M trencis, par 4 eiro. Nu nopietni?! :D Pilnīgs svežons! Pati arī sev pavasarim tikko 2 H&M kleitas nopirku, kopā par 14 eiro.

Otrkārt, man patīk zaļā apziņa, ka izmantoju otrreiz, nevis piedalos pārprodukcijas veicināšanā, kas negatīvi attiecas arī uz dabu.

Treškārt, tas man ir attīstījis personīgā stiliņa izjūtu kā nekas cits!

Ceturtkārt, kad apģērbs apnīk, nav žēl ziedot labdarībai, kā būtu ar parpalām, kas katra pirkta par pārdesmit eiro.

Bet zinu, ka ir, kas mūžā nerakātos humpalās, pat ja viss skaisti uz pakaramajiem sakārts. Vnk tāda uztvere par jau iepriekš nēsātu un viss. Katram savs :)
17.04.2015 14:11 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
sunscreen es vēl saprotu, sev pirkt humpalās drēbes, bet ne jau mazam bērnam! Tur ir velns kāda enerģija tādās drēbēs, Tu nezini ne pagātni tām lietām, neko!

Es savam bērnam nekad mūžā nepirkšu humpalu drēbes, es zinu, ka tur var atrast arī kko jaunu, bet nu bērnam tak var atļauties arī jaunas drēbes! Vai iepirkties ebayā!
17.04.2015 13:32 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Man šķiet, ka ja neskaita bikses, apakšveļu un dažus apavu pārus, tad man viss ir no lietoto apģērbu veikaliem. Pirmkārt, oriģinalitāte, jo zinu, ka tādas drēbes nebūs katram trešajam garāmgājējam. Otrkārt, varu izveidot savu īpašo stilu, piemeklējot īstās drēbes, jo parastajos veikalos ļoti, ļoti reti kaut ko sev atrodu. Jā, trešais faktors ir arī cena, jo bieži esmu tiešām labas, kvalitatīvas drēbes atradusi par ļoti zemām cenām. Piemēram, melna, klasiska žakete man izmaksāja 5 eiro, kamēr tieši tādu pašu parastā veikalā redzēju par 50 eiro. Man parasti visbiežāk labas lietas izdevies atrast tieši Marijas ielas Humanā. Varbūt mazliet dārgāk kā citur, bet drēbītes tiešām labas :)
17.04.2015 12:21 |
 
Reitings 39
Reģ: 01.04.2015
Noteikti var, humpaloo veikali ir laba brīvdienu sastāvdaļa,ja gribi iepirkties bez stresa:-D Ja pameklē un pabraukā ik pa laikam pa dažādiem veikaliem, var atrast diezgan skaistas pērles. Dažreiz pavisam jauni apavi un tādas lietas,ko tirzniecības centros neatradīsi ;-)
17.04.2015 11:23 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
šis ir mans pēdējā laika fetišs!!
16.04.2015 22:59 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
šis ir mans pēdējā laika fetišu!! :D Ja kādreiz es uz humpalām skatījos ar skepsi, tad tagad tas ir kaut kas vienreizējs!
Kāpēc? Jo tur ir apģērbs 1 eksemplārā un bieži vien kaut kas tāds, kā nav/kā trūkst veikalos starp "krutajām" garlaicīgajām modes tendencēm.
Tas, ka lētāk, tas man pat nav tik būtiski. Galvenais, ka tur ir kas tāds, ko nevaru atrast veikalos.

Kopš manā pilsētā atvērās jauns humpalnieks, es tur esmu sapirkusi kādas 4-6 vienreizējas kleitas vasarai, kopsummā iztērējot ap 15 eur. Nesūdīgi. Tāpat arī nopirku 2 kurpju pārus - kopā iztērējot ap 20 eur. Apavi mazlietoti (tikpat kā nelietoti) un pats galvenais - ādas. Ērtas, smukas, tikpat kā jaunas. Kruta!

Man tagad tas ir kaut kāds azarts un pat apsēstība :D - nevis sapirkt lētu un daudz, bet gan interesantu, kvalitatīvu un firmīgu. (lēti un daudz :D)
16.04.2015 22:58 |
 
Reitings 309
Reģ: 13.03.2015
Noteikti, ka var atrast labas lietas, bet es personiigi tur nekad neiegriezhos, nepatiikama sajuuta neesaat lietotas dreebes.
16.04.2015 22:37 |
 
Reitings 462
Reģ: 11.11.2014
Night_Lady, paldies! (l)
16.04.2015 22:34 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
var, var atrast. taču vainoju šo humpalu popularitātes bumu, kas licis tiem veikaliem uzskrūvēt tādas cenas, kādās iespējams nopirkt pilnībā jaunu apģērbu lielveikalā. reiz noveicās 2/3 garderobes pa 50eur iegādāties ar skaistiem apģērba gabaliem. Ko vienmēr izpētu, ja esmu šajos veikalos - legingu piedāvājumi. Veikalos man ir žēl maksāt 25eur par puscaurspīdīgiem vai īsti neatbilstošiem, nezinu... Un džinsu bikses. Atšūt vai padarīt šaurākus nav problēmu, tad nu meklēju kaut ko nestandarta pakaļai. Mēdz atrasties! Cenu dēļ pēdējā laikā vairāk meklēju apģērbu lielveikalos uz atlaidēm.
16.04.2015 22:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits