Vai humpaļos var atrast foršas lietas??

 
Reitings 462
Reģ: 11.11.2014
heij!
skatos šo video un prātoju, vai tiešām ir vērts rakties pa veikalu kaudzēm ar cerību patiešam kaut ko foršu un stilīgu atrast? :-D https://www.youtube.com/watch?v=xsQzmFqAgLc

kādas ir jūsu domas? kuros veikalos būtu vērts iegriezties?
16.04.2015 14:11 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
Pati prieks sevis humpalos esmu iepirkusies paars reizes muuzaa.Es arii sev iipasi nemekleeju,nav pacietiibas man rakaaties(bet beernam mekleet gan ir:-D) Un nekad nepirktu humpalos apavus,laikam fobija no visaam taam seeniiteem utt.Cik saprotu,ka tur gan apavi tiek dezinficeeti un speciaali apstraadaati,bet taapat es nevareetu sev uzvilkt apavus no humpalaam.
Man ir viena draudzene,kurai laikam puse apgeerbu ir no humpalniekiem.Vinai kaut kaa izdodas atrast tur labas lietas par labaam cenaam.Es vienmeer briinos kaa vinai tas izdodas:-)Jo es cik pati esmu skatijusie nekad taa iisti neko forsu prieks sevis atradusi neesmu .
18.04.2015 14:43 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Video redzamās kombinācijas ir drausmīgas.
18.04.2015 14:52 |
 
Reitings 122
Reģ: 24.03.2013
Nekad nav patikusi ne Humana, ne RDA, bet vienreiz draudzene aizveda uz Otra elpa. Tur ir ne tikai lietoti apğērbi vai apavi, bet arī aksesuāri un visādas inčīgas sadzīves lietiņas. Tur var nopirkt pat dizainera apğērbus un kažokus par lētām naudām. Pati esmu skaistu, labas kvalitātes žaketi iegādājusies. Super! Iesaku!
18.04.2015 16:31 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Es otrajā elpā redzeju rozā guess somu no apmēram 2009. gada kolekcijas, man bija tās pašas sērijas tikai mazāka izmēra kādreiz... pa 7 eur :D būtu man ap 16-20 gadu, kad nēsāju guess vēl, tad es drošvien uz vietas turpat aiz laimes būtu apčurājusies :D uzmetu aci, gāju tālāk, bet pēc manis nākamā sieviete, kas piegāja klāt, uzreiz nopirka.
18.04.2015 16:40 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Var, var. Šodien ar draudzeni iebraucām vienā bodītē, kur praktiski vienmēr var atrast ko interesantu par saprātīgām cenām. Turklāt veikalā nav raksturīgā lietoto apģērbu smaka un drēbes ir glīti sakarinātas, izmeklēts piedāvājums. Draudzene ieraudzīja skaistu blūzīti, kas derēja man, bet pati iegādājās stilīgus šortus vasarai.

Es jau kādā no šādām diskusijām rakstīju, ka speciāli rakties pa šādu apģērbu kaudzēm nedodos, bet ir bijis, ka spontāni ieeju un ieraugu tiešām labu, kvalitatīvu drēbi, ko pērku nost. Viens no šādiem nesenajiem pirkumiem bija kvalitatīvi, tiešām labi nošūti, biezi Next zīmuļsvārki pavasarim par nepilniem 5 EUR. Lūk, tas priekš manis ir atradums, savukārt, tās pļuderīgās kleitas, topus, kas tik ļoti ir pārstāvēti šādos veikalos, pat nepētu.
18.04.2015 21:41 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Mans jaunais favorīts ir Vintage humana. Tik krāsains un košs. Tik ar maziem izmēriem švaki. Bet man tieši patīk tas rakšanās un meklēšanas process:-D Man ar likās, ka video ir tas Rda, kurš pie Stopinu ielas. Bet tur neko neesmu atradusi, baigās lupatas tur liekas.
18.04.2015 22:47 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
izlasīju šo
bet nu bērnam tak var atļauties arī jaunas drēbes!
un man prātā uzreiz iekliedzās Kubietes sacītais "Ko tu pīpē?!!" :D
ļooooti daudzi cilvēki (kas pat nav bomžuki vai trūcīgie) nevar "tak atļauties" pirkt zīdainim un mazam bērnam kombinzonus pa 80 eur un jaciņas pa 20 eur uz pus sezonu. Pieaugušajam i to lētāk sanāk, nekā mazam bēbim, turklāt bērni taču aug pa nedēļām un visu sapirkt finansiāli ne visi var pagūt.
22.04.2015 19:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits