Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drauga bijusī

 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Sveikas, dārgās un jaukās :)
Gribētu dzirdēt jūsu viedokli par situāciju, kādā esmu. Šobrīd apmēram 4-5 mēnešus esmu kopā ar burvīgu puisi, ar kuru bijām ļoti labi draugi kādus gadus 7-8. Līdz ar to, redzēju visu laiku to, kā viņš dzīvo, kādas attiecības veido utt. Viņa pirmo meiteni, ar kuru viņi bija kopā laikam kādus 2-3 gadus, pazīstu un agrāk arī bijām draudzenes. Šobrīd situācija ir tāda, ka tas meičuks visu laiku cenšas noturēt kontaktus ar manu draugu. Viss jau ir saprotams, ka vēlas saglabāt labas attiecības, bet man šķiet, ka nedaudz par lielu ir tā viņas interese. Atpakaļ viņa manu puisi negrib, jo pašai jau gadiem ir citas attiecības, bet tomēr tas šķiet jocīgi. Šo svētdien viņa aicina mūs abus pie viņas uz dzimšanas dienu..ja došos ciemos, man šķiet, ka tas būs ļoti neveikli, kaut arī viņa ļoti grib ar mani sapazīties tuvāk un uzturēt draudzīgas attiecības.
Vai tiešām var būt tā, ka viņai tiešām gribas vnk draudzēties ar mums? :-D
15.04.2015 10:35 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
TRY , ja mana puiša bijušā meitene viņu vienu pašu uzaicinātu uz kādu pasākumu bez manis, man tas būtu 5x aizdomīgāk kā mūs kopā uzaicinātu. Ja vēl puisis aizietu, viņš varētu mājās vairs nenākt...

Bet vispār, ir mazliet dīvaini, bet man ar visiem bijušiem ir labas attiecības tāpat ar viņu meitenēm :)
16.04.2015 13:46 |
 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009
Visus komentus neizlasīju, tikai pirmo un pēdējo lapu.

Man ir tā, ka es arī labprāt iedraudzētos ar sava bijušā tagadējo meiteni, jo man viņa liekas ļoti forša meitene un mums ir daudz kopīga. Bet nu diemžēl viņa arī ir no tām, kurām šādas lietas liekas dīvaini. Bet žēl - sanāk, ka es nevaru draudzēties ar jauku cilvēku tikai tādēļ, ka viņa tagad ir kopā ar manu bijušo (ar ko es neesmu kopā jau gandrīz 10 gadus), jo esmu pārliecināta, ka, ja nebūtu šis vienīgais apstāklis, mēs noteikti sadraudzētos.
16.04.2015 09:05 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Es nedomāju mīlas trīsstūrus, bet vienkārši attiecību trīssturus, jo vienkārši bijušais nekad nevar kļūt par tādu pat draugu kā visi pārējie un attiecības ir savādākas, un runa jau nav par viņas attiecībām,bet gan par to, ka viņa aicina jūs abus: savu bijušo draugu un viņa jauno meiteni, tas arī ir tas trīsstūris, ko domāju.
Tas tikai piebildei, lai nepārproti :)
16.04.2015 09:04 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Es piekrītu meitenēm, kas uzskata, ka ex vēlme draudzēties var būt pilnīgi nevainīga, tomēr šis ir cits gadījums.
Visa situācija kopumā liek domāt, ka viņa viņu grib. Rafinēta dāma.
Ne jau dzimšanas dienas uzaicinājumam jāpievērš uzmanība, bet iepriekšējai uzvedībai. Kāpēc 5-6 gadus jāsarakstās? Kāpēc jālūdz regulāri palīdzība, lai tiktos vairākas reizes gadā? Kāpēc jāapspriež jūsu attiecības tev aiz muguras, jo īpaši, ja iepriekš esat bijušas draudzīgās attiecībās? Kāpēc jāmēģina draugs iežēlināt, ka redz, kā sliktās draudzenes pret viņu, nabaga ex, slikti izturas, neļauj sarakstīties, tikties.
Tas viss kopā ir ļoti smalka manipulēšana. Un jūs kopā uzaicināja uz dzimšanas dienu, jo grib novērtēt jūsu attiecības, sameklēt tavas vājās vietas u paskatīties, cik droša jūties attiecībās. Viņa grib novērtēt savas izredzes tev viņu nocelt.
Ja viss būtu nevainīgi, viņa nečatotu regulāri ar tavu draugu tev aiz muguras, bet mēģinātu komunicēt ar tevi (jūs taču pazīstamas!) un ielūgumu sūtītu tev nevis viņam.
Pareizais solis būtu uz turieni iet, bet kārtīgi jāizdomā kā uzvesties.
16.04.2015 00:08 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
TRY, trīsstūra nav. Laikam dažas palaida garām faktu, ka arī viņai ir attiecības! :) :-P
15.04.2015 22:20 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nu nezinu, varu izstāstīt stāstu no otras puses.
Es un mans bijušais draugs (pietam, tiešām pirmā lielā mīlestība vairāku gadu garumā) esam ļoti labi draugi un es 100% varu apgalvot, ka starp mums nekā vairāk par tīru un patiesu draudzību nav. Tomēr viņš nekad neaicinātu manu draugu uz kādām pasēdēšanām, lai gan abi ir pazīstami, pa retam man apjautājas viens par otru tīri tā draudzīgi, kā kuram iet un ko dara. Uz viņa pasākumiem es eju viena, tāpat kā visi pārējie draugi. Kāpēc? Jo tā vienkārši nedara, nu nevar izlikties par draugiem divi cilvēki, kas mīl vai ir mīlējuši vienu cilvēku. Ir normāli būt draugos ar bijušajiem, bet nevajag taisīt nez kādus trīsstūrus.
Protams, ir visādi cilvēki, kam ir dažādi uzskati, bet es uz tādu ballīti neietu.
15.04.2015 22:15 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Paldies, meitenes, par viedokļiem - to bija daudz un prieks, ka gan atbalstoši, gan kritiskāki. Tas nedaudz ļāva izprast, kā tad īsti pati uz to attiecos - uz pasākumu došos, bet ar tādu uzmanīgu aci :-P Tā kā vienmēr esmu domājusi, ka cilvēkiem ir jādod otrās iespējas, jāļauj sevi pierādīt utt., tad šī ir līdzīga situācija, kurā nedaudz patestēšu drauga bijušo, tomēr esmu gatava uzklausīt viņas sakāmo, kā arī pieņemt viņas attieksmi. Paaallldies :) :)
15.04.2015 22:14 |
 
Reitings 9999
Reģ: 19.11.2014
Mans minējums, ka grib parādīt-rekā, man bez tevis tagad viss ir super, respektīvi, izrādīšanās faktors.

Es tāpat domāju.
15.04.2015 20:59 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Paziņu lokā ir vairākas meitenes, kas uztur kontaktus ar bijušajiem, aicina uz visādiem svētkiem un tur tiešām nekādas loģikas nav, man tas nav saprotams. Mans minējums, ka grib parādīt-rekā, man bez tevis tagad viss ir super, respektīvi, izrādīšanās faktors.
15.04.2015 20:48 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
Tai pat laikā tētis man stāstīja par vienu ģimenes paziņu, ka tā izrādas viņa bijusī, regulāri ar ģimeni braucām ciemos, vinjs pieņēma pie sevis darbā un man kā jau bērnam pat doma tāda neienāca prātā, bet kā viņš saka ka nu nesanāca nu nesanāca, nekāda "abida" nav un sanāca labas attiecības un šat tad var dzīvē palīdzēt. Tā nu viņa, māmiņa ar 2 bērniem, no ielu slaucīšanas tika grāmatvedes amatā labā firmā un cik atceros mūsu ģimenes super laiku pavadīja...visādi gadās)))
15.04.2015 20:45 |
 
Reitings 144
Reģ: 04.08.2012
Manuprāt, Tava drauga bijusī draudzene vēlas redzēt Jūsu attiecības no malas un kādas tās ir izveidojušās romantiskajā šķautnē (būt Tavā iepriekšējā lomā), tieši tāpat kā Tu to darīji, kad bija kopā Tavs draugs un viņa bijusī draudzene. :-|
15.04.2015 20:42 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
P.S. Pati esmu pret jebkaadu kontaktu ar bijushajiem ja ir bijushas juutas utt, taa varbuut ir pagaatne bet labaakais draugs nu nebuus...sho es laikam arii par bijusho nevaru nosaukt, reaali tikaamies vasaraa, braukaajaam uz juuru, bija ljoti labs laiks kopaa, bet aizgaajaam katrs savu celju, dziicee iepaziisties ar cilveekiem dazhaadi, shoreiz sanaaca shaadi))
15.04.2015 20:38 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
Es nezinu kaadas ir vinju attieciibas pagaatnee bet man personiigi ir viens labs pazinja ar kuru satikamies paars meeneshu, labi pavadiijaam laiku, man bija veel tik kaadi 16, vinjam 18...nekaada miilestiiba neizveidojaas, sekss arii nebija bet tas laikam taads vieniigais par kuri es varu teikt ka esam draugi, vinjam uzreiz peec taa draudzene paraadiijaas un jau ir laimiigi kopaa vairaakus gadus par ko man ir milziigs prieks un taa kaa vinja zin ka mees kaadu laiku tikaamies es vinjai laikam taa ne visai, bet es ja godiigi buutu tikai prieciiga ja man ar vinju buutu labas attieciibas jo ar vinjas puisi man taas ir ljoti labas un tas jas ir bijis tagad reaali kad atceramies ir smiekliigi :D taadeelj skaties pati:)))
15.04.2015 20:35 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Man ir līdzīgi kā NordicBelle saka. Bijušie = brālēni. Kaut kas tuvāks par paziņu un ne īsti radinieks. Tie ir bijušie un ir iemesls, kādēļ tas tā ir noticis. Forsus cilvēkus gan man netīk zaudēt.
Manējais šo ir pieņēmis.
15.04.2015 19:33 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu nezinu, es savus bijušos emocionāli uztveru apmēram tā kā radiniekus, brālēnus, piemēram. Mums bijis forši kopā, man rūp kā viņiem iet, vai viss labi. Nav tā, ka baigi draudzējamies un čupojamies, bet principā es tajā problēmu nesaskatītu. Bet viens gan ir - tās dāmas, kuras par to taisa scēnas, sevi pataisa par muļķēm, īpaši savu vīriešu acīs.
Šijās attiecībās ne ar vienu ex-draudzeni neesmu sastapusies, bet ar bijušā drauga izbijušajām brūtēm man bija un joprojām ir labs kontakts. Gudras un foršas sievietes :-)
15.04.2015 19:27 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Sany,
Šoreiz jau laikam lielu lomu nospēlē mans puisis, kuram šī komunikācija netraucē, jo bijušajā saskata foršu cilvēku, nevis savu bijušo.

Viņam ir patīkami un netraucē, ka ir labas attiecības ar bijušo, mēdz viņai izpalīdzēt, kad viņai nepieciešams, kas nozīmē, ka kkur vairākas reizes gadā tiekas, kkur reizi 2 mēnešos apmēram. Man pašai tā meitene vnk liekas nedaudz aizdomīga, bet pārliecināties, vai par to ir pamats (jo man pašai vnk neinteresētu uzturēt kontaktu ar saviem bijušajiem, pat ja arī viņi man liekas ļoti forši un sakarīgi cilvēki).
15.04.2015 16:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Un lada ir drauga pasha nostaja pret to visu? Es saprotu, ka vinsh nem vera tavu viedokli, kadsmir tieshi vinja pasha?
Vinsh ir ticies shos gadus ar bijusho klatiene vai shii bus vinu pirma tikshas pa ilgiem gadiem? Cik saprotu, tad viniem nevienam nav naids sirdi. Tadelj ari grib satikties. Ka jau teicu cormeum, uz pieklajibas viziti shad tad ierastos,'ja draugs gribetu, bet es vienu vinu 'nelaistu'.
15.04.2015 16:42 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Ja vini bija ne tikai loti labi partneri, bet ari draugi, ir tikai saprotams, ka vina velas saglabat draudzibu. Ar tevi, iespejams, velas tuvak iepazities' lai tu nebutu greizsirdiga un , iespejams, ari tevi iemantot kaa draugu. Nu kadu reizi aizietu ar draugu uz teju, bet majas nepaliktu viennozimigi :-D
15.04.2015 16:33 |
 
Reitings 106
Reģ: 05.05.2013
Pievienošos tiem, kas uzskata, ka šādu kontaktu uzturēt ir pilnībā bezjedzīgi. Kāda jēga no nepatiesiem draugiem?
15.04.2015 15:26 |
 
10 gadi
Reitings 3100
Reģ: 09.10.2009
neredzu it nekādu vajadzību uzturēt baigās attiecības ar bijušajiem un mākslīgi to veidot ir vel nevajadzīgāks pasākums.
15.04.2015 15:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!