Drauga bijusī

 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Sveikas, dārgās un jaukās :)
Gribētu dzirdēt jūsu viedokli par situāciju, kādā esmu. Šobrīd apmēram 4-5 mēnešus esmu kopā ar burvīgu puisi, ar kuru bijām ļoti labi draugi kādus gadus 7-8. Līdz ar to, redzēju visu laiku to, kā viņš dzīvo, kādas attiecības veido utt. Viņa pirmo meiteni, ar kuru viņi bija kopā laikam kādus 2-3 gadus, pazīstu un agrāk arī bijām draudzenes. Šobrīd situācija ir tāda, ka tas meičuks visu laiku cenšas noturēt kontaktus ar manu draugu. Viss jau ir saprotams, ka vēlas saglabāt labas attiecības, bet man šķiet, ka nedaudz par lielu ir tā viņas interese. Atpakaļ viņa manu puisi negrib, jo pašai jau gadiem ir citas attiecības, bet tomēr tas šķiet jocīgi. Šo svētdien viņa aicina mūs abus pie viņas uz dzimšanas dienu..ja došos ciemos, man šķiet, ka tas būs ļoti neveikli, kaut arī viņa ļoti grib ar mani sapazīties tuvāk un uzturēt draudzīgas attiecības.
Vai tiešām var būt tā, ka viņai tiešām gribas vnk draudzēties ar mums? :-D
15.04.2015 10:35 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Mistalee, viņi kontaktēties turpina kopš brīža, kad izšķīrās, t.i., kādi pēdējie 5-6 gadi.

Tas jau vien ir rādītājs, ka attiecības kopīgi nevēlas. Būtu to tak sen jau izdarījuši. Es arī ar vienu no bijušajiem sazinos (pārsvarā rakstiski) gandrīz katru dienu kādu pusotru gadu. Man mīlestības nebija, tādēļ es pat īsti nejūtu, ka starp mums kādreiz kas bijis. Nezinu, kas viņa galvā darās, bet pieņemu, ka arī kā attiecību partnere vairāk neinteresēju, mums vienkārši pārāk krasi atšķiras pasaules uztvere un ieradumi, kas atklājās attiecību laikā. Tāpat arī , kad mums bija partneri, kontaktējāmies tikpat, viņš vēl prasīja padomus sakarā ar attiecību problēmām.
15.04.2015 14:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Domāju.. Tu pati vislabāk jutīsi, kādi ir bijušās nolūki pret vīrieti.. un kā viņa izturas pret Tevi. Joka pēc jau variet nedaudz pagozēties ballītē. Tādējādi nebūsi ļaunā čūska, kas netic labajiem nodomiem :) Galu galā, ne jau draugs ir šīs kopošanas iniciators..
Iespējams ļoti čupoties arī nevajag.. bet pieklājīga vizīte, apsveikums dzimšanas nav nekas bīstams, manuprāt.


MAnam puisim ir normāls kontakts ar bijušo. Viņa arī mūs uzaicināja uz pasākumu, kurā pārliecinājos, ka bijusī ir jauks un patīkams cilvēks ar draudzīgu sirdi :) Tiesa draugs uzskata, ka nevajag pārāk daudz ar viņu ielaisties.. tāpēc komunikācija notiek visai reti :)
15.04.2015 14:15 |
 
10 gadi
Reitings 55
Reģ: 29.01.2009
Tas nav tāpec, ka viņai būtu svarīga draudzība, vnk viņai gribas kadu asumiņu dzīvē, un atkal izjust gan jau īpašas sajūtas, kādas ir, kad ar kādu it kā tikko iepazinies un domā vai kas sanāks vai nē. Bet līdzko šis kāds sāks pieverst uzmanību tam un aizies viss līdz atzīšanās līmenim, tad viņai tas apniks...
15.04.2015 14:20 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Cormeum, laikam jau gaidīju šādu komentāru, tas ļoti iedrošina :D Ar draugu arī vienojāmies, ka došos uz dzimšanas dienu, bet viņš labi zina mani nostāju, ka neesmu sajūsmā. Viņš gan pats ir ļoti priecīgs, ka dosimies tur kopā un varēšu pati redzēt visu savām acīm (ka nekas traks nav). :)
15.04.2015 14:20 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja jau draugs priecīgs, tad noteikti nav viņam neglīti nodomi.. un cita sieviete tādos gadījos nav bieds. Ja bijusī ''nemācēs uzvesties''.. ļoti vienkārši - nākamās tikšanās reizes nebūs :)
15.04.2015 14:26 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Cilvēki ir tik dažādi. Ne jau visas attiecības ir tādas, pēc kuru beigšanās vairākus mēnešus ir slikti un attiecīgi to cilvēku nekad vairāk nevēlās redzēt vai, kad ierauga, tad sirds salecas un gribas visu atpakaļ, ir jūtas utt. Ir iespējams pēc attiecībām dibināt ciešas draudzības, ja abas puses sapratušas, ka viens otram neder un ir citi piemērotāki cilvēki.
15.04.2015 14:31 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Ja viņa nav tievāka un stipri garāka par Tevi, uzvelc savu labāko štāti un ej uz to jubileju. Es ietu.
15.04.2015 14:54 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
kad ierauga, tad sirds salecas un gribas visu atpakaļ, ir jūtas utt.

Man šādas jūtas attiecībā uz bijušo nav, bet tik un tā neredzu jēgu ar viņu uzturēt kaut kādu draudzību, ja tas nepatīk viņa tagadējai meitenei un nepatiktu arī manam puisim?!
15.04.2015 14:58 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Bet, ja ar bijušo bijušas vien pusgadu ilgas ''attiecības'' un jau pa to pusgadu saprasts, ka nebūs tur ne jūtu, ne kaisles un pēc tam izveidojas laba draudzība, tad tas viss jāpārtrauc tikai tāpēc, ka tikko iepazītam cilvēkam (jaunajam attiecību partnerim) tas nepatīk? Ar ko tas bijušais ir lielāks drauds nekā, piemēram, kursabiedrs vai kolēģis?
15.04.2015 15:07 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Undiya, , saprotu, ko Tu saki un es parasti arī esmu tādā pozīcijā, ka ar bijušajiem kontakts speciāli nav jāuztur. Šoreiz jau laikam lielu lomu nospēlē mans puisis, kuram šī komunikācija netraucē, jo bijušajā saskata foršu cilvēku, nevis savu bijušo. Galvenais jautājums - vai arī tā meitene domā tāpat. Došos brīvdienās ar atvērtām domām izzondēt situāciju :D
15.04.2015 15:14 |
 
10 gadi
Reitings 3100
Reģ: 09.10.2009
neredzu it nekādu vajadzību uzturēt baigās attiecības ar bijušajiem un mākslīgi to veidot ir vel nevajadzīgāks pasākums.
15.04.2015 15:20 |
 
Reitings 106
Reģ: 05.05.2013
Pievienošos tiem, kas uzskata, ka šādu kontaktu uzturēt ir pilnībā bezjedzīgi. Kāda jēga no nepatiesiem draugiem?
15.04.2015 15:26 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Ja vini bija ne tikai loti labi partneri, bet ari draugi, ir tikai saprotams, ka vina velas saglabat draudzibu. Ar tevi, iespejams, velas tuvak iepazities' lai tu nebutu greizsirdiga un , iespejams, ari tevi iemantot kaa draugu. Nu kadu reizi aizietu ar draugu uz teju, bet majas nepaliktu viennozimigi :-D
15.04.2015 16:33 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Un lada ir drauga pasha nostaja pret to visu? Es saprotu, ka vinsh nem vera tavu viedokli, kadsmir tieshi vinja pasha?
Vinsh ir ticies shos gadus ar bijusho klatiene vai shii bus vinu pirma tikshas pa ilgiem gadiem? Cik saprotu, tad viniem nevienam nav naids sirdi. Tadelj ari grib satikties. Ka jau teicu cormeum, uz pieklajibas viziti shad tad ierastos,'ja draugs gribetu, bet es vienu vinu 'nelaistu'.
15.04.2015 16:42 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Sany,
Šoreiz jau laikam lielu lomu nospēlē mans puisis, kuram šī komunikācija netraucē, jo bijušajā saskata foršu cilvēku, nevis savu bijušo.

Viņam ir patīkami un netraucē, ka ir labas attiecības ar bijušo, mēdz viņai izpalīdzēt, kad viņai nepieciešams, kas nozīmē, ka kkur vairākas reizes gadā tiekas, kkur reizi 2 mēnešos apmēram. Man pašai tā meitene vnk liekas nedaudz aizdomīga, bet pārliecināties, vai par to ir pamats (jo man pašai vnk neinteresētu uzturēt kontaktu ar saviem bijušajiem, pat ja arī viņi man liekas ļoti forši un sakarīgi cilvēki).
15.04.2015 16:52 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu nezinu, es savus bijušos emocionāli uztveru apmēram tā kā radiniekus, brālēnus, piemēram. Mums bijis forši kopā, man rūp kā viņiem iet, vai viss labi. Nav tā, ka baigi draudzējamies un čupojamies, bet principā es tajā problēmu nesaskatītu. Bet viens gan ir - tās dāmas, kuras par to taisa scēnas, sevi pataisa par muļķēm, īpaši savu vīriešu acīs.
Šijās attiecībās ne ar vienu ex-draudzeni neesmu sastapusies, bet ar bijušā drauga izbijušajām brūtēm man bija un joprojām ir labs kontakts. Gudras un foršas sievietes :-)
15.04.2015 19:27 |
 
Reitings 480
Reģ: 29.01.2009
Man ir līdzīgi kā NordicBelle saka. Bijušie = brālēni. Kaut kas tuvāks par paziņu un ne īsti radinieks. Tie ir bijušie un ir iemesls, kādēļ tas tā ir noticis. Forsus cilvēkus gan man netīk zaudēt.
Manējais šo ir pieņēmis.
15.04.2015 19:33 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
Es nezinu kaadas ir vinju attieciibas pagaatnee bet man personiigi ir viens labs pazinja ar kuru satikamies paars meeneshu, labi pavadiijaam laiku, man bija veel tik kaadi 16, vinjam 18...nekaada miilestiiba neizveidojaas, sekss arii nebija bet tas laikam taads vieniigais par kuri es varu teikt ka esam draugi, vinjam uzreiz peec taa draudzene paraadiijaas un jau ir laimiigi kopaa vairaakus gadus par ko man ir milziigs prieks un taa kaa vinja zin ka mees kaadu laiku tikaamies es vinjai laikam taa ne visai, bet es ja godiigi buutu tikai prieciiga ja man ar vinju buutu labas attieciibas jo ar vinjas puisi man taas ir ljoti labas un tas jas ir bijis tagad reaali kad atceramies ir smiekliigi :D taadeelj skaties pati:)))
15.04.2015 20:35 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
P.S. Pati esmu pret jebkaadu kontaktu ar bijushajiem ja ir bijushas juutas utt, taa varbuut ir pagaatne bet labaakais draugs nu nebuus...sho es laikam arii par bijusho nevaru nosaukt, reaali tikaamies vasaraa, braukaajaam uz juuru, bija ljoti labs laiks kopaa, bet aizgaajaam katrs savu celju, dziicee iepaziisties ar cilveekiem dazhaadi, shoreiz sanaaca shaadi))
15.04.2015 20:38 |
 
Reitings 144
Reģ: 04.08.2012
Manuprāt, Tava drauga bijusī draudzene vēlas redzēt Jūsu attiecības no malas un kādas tās ir izveidojušās romantiskajā šķautnē (būt Tavā iepriekšējā lomā), tieši tāpat kā Tu to darīji, kad bija kopā Tavs draugs un viņa bijusī draudzene. :-|
15.04.2015 20:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits