Drauga bijusī

 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Sveikas, dārgās un jaukās :)
Gribētu dzirdēt jūsu viedokli par situāciju, kādā esmu. Šobrīd apmēram 4-5 mēnešus esmu kopā ar burvīgu puisi, ar kuru bijām ļoti labi draugi kādus gadus 7-8. Līdz ar to, redzēju visu laiku to, kā viņš dzīvo, kādas attiecības veido utt. Viņa pirmo meiteni, ar kuru viņi bija kopā laikam kādus 2-3 gadus, pazīstu un agrāk arī bijām draudzenes. Šobrīd situācija ir tāda, ka tas meičuks visu laiku cenšas noturēt kontaktus ar manu draugu. Viss jau ir saprotams, ka vēlas saglabāt labas attiecības, bet man šķiet, ka nedaudz par lielu ir tā viņas interese. Atpakaļ viņa manu puisi negrib, jo pašai jau gadiem ir citas attiecības, bet tomēr tas šķiet jocīgi. Šo svētdien viņa aicina mūs abus pie viņas uz dzimšanas dienu..ja došos ciemos, man šķiet, ka tas būs ļoti neveikli, kaut arī viņa ļoti grib ar mani sapazīties tuvāk un uzturēt draudzīgas attiecības.
Vai tiešām var būt tā, ka viņai tiešām gribas vnk draudzēties ar mums? :-D
15.04.2015 10:35 |
 
Reitings 268
Reģ: 02.04.2015
Te man viss ir skaidrs - uztaisa diskusiju un par labiem tiek ņemti viedokļi, kas glauda pa spalvai.
Visas bijušās noteikti ir maitas, kas grib atvilt jūsu vīriešus, it īpaši tad, kad pašas ir jaunās attiecībās :D Ar auzām galvās un tamlīdzīgi. Sviests :D
15.04.2015 11:12 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Aether, , tieši tādi teksti arī ir skanējuši no viņas puses - "varēsim vēlāk ar bērniem kopā atpūsties" utt. Tā gan tāda zīlēšana nākotnē, bet man patīk skaidrība :)
15.04.2015 11:12 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Kristāliņ, , par maitām vai stulbām utt. nekad neesmu saukusi draugu bijušās kaut vai tādēļ, ka es nekad negribētu, ka par mani runātu manu puišu nākamās. :) Vienkārši šādā situācijā, kad bijusī grib uzturēt kontaktus, neesmu bijusi, jo pati tā līdz šim neesmu darījusi (lai neteiktu, ka nekad nedarīšu).
15.04.2015 11:16 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
mums ir tā - tagad ļoti draudzējamies ar mana ex ģimeni, es no viņa aizmuku prom un sāku draudzēties ar viņa draugu :D sākumā bija skandāls protams, tad viņs ar atrada meiteni , bet nu tagad mums katram sava ģimene un sākām baig cupoties, kopā tusējam, bērniem 5 mēnesu starpība, taisam bērnu tusiņus utt, viss ir lieliski, bez nekadiem zemūdens akmeņiem :) ja godīgi es lielākoties pat aizmirstu ka mēs kadreiz esam bijuši kopā, un vīrs ar :)
15.04.2015 11:20 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Es tikai domāju, ko pie velna runāt ar bijušo? Nu pat ja aizietu ciemos, kas jums būtu runājams?! :D Dalītos pieredzē? :D
Te jau pat nav runa par to, vai viņas ir vai nav maitas. :-|
15.04.2015 11:20 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Pasākums jau nav paredzēts, ka būsim es, mans draugs un viņa bijusī :D Dievs pasarg :D Ballītē cilvēku būs daudz, kā jau jubilejā, un ticu, ka ar savu klātbūtni varētu arī kārtīgi izzondēt, kas tad īsti tas meičuks par putnu ir :D
15.04.2015 11:23 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
virago - nav jau jarunā tikai par veci, nez mana bijušā sieva ir ļoti sakarīgs cilvēks, runājam par visu ko, tazreiz kautko pasūdzas par savu vīru, bet es kā sapratīga būtne nemetos apmācīšanā un nedalos pieredzē, uzklausu un pastāstu kā man gadijās ar savu vīru un visss ok
15.04.2015 11:24 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
kakje - redzi, cilvēki ir dažādi un raksturi ir dažādi. Tev acīmredzot tas nesagādā nekādas problēmas un vari mierīgu sirdi uzturēties vienā kompānijā ar bijušo. Tas jau nav nekas traģisks, es arī zinu cilvēkus, kuriem tā ir. Un tur nenotiek nekas aizdomīgs vai vel kas. Vienkārši es tīri no sava skatupunkta vados. Jā, man arī ir nācies būt pasākumā, kur ir bijusi mana drauga bijusī, bet vairāk par vienaldzības pilnu skatienu viņa no manis nesaņēma. Es vienkārši pēc pārliecības savas nevaru un negribu ar viņu komunicēt, man tas nav vajadzīgs ne grama. Un es pat necentos viņas priekšā baigi censties, uzvedos kā vienmēr un biju ar savu mīļoto! Nu lai jau skatās un priecē savas acis! :D Man jau nav žēl! :D
15.04.2015 11:30 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Pff... Es gan labprāt draudzētos ar drauga bijušo, viņa ir riktīgi forša meitene. Bet nu pazinu viņu pirms iepazinu savu draugu, var ūt tāpēc tā!

Bet vispār, esmu pārliecināta par sevi un man nebutu problēmas komunicēt, ja kada izrādītu vēlmi. Drīzāk piekristu, lai redz cik mums forši kopā, kas ta man
15.04.2015 12:10 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
tu acimredzami vel neesi drosa par savam pozicijam sajas attiecibas. loti iespejams, ka vinja velas ar tevi vienkarsi atkal sadraudzeties un tavs draugs ka virietis vinjai neineterese
15.04.2015 12:49 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
tieši tādi teksti arī ir skanējuši no viņas puses - "varēsim vēlāk ar bērniem kopā atpūsties" utt.
Cik skaista nākotnes perspektīva..Tu, tavs draugs, viņa bijusī un jūsu visu bērni, cik laimīga un skaista pasaule! Vienkārši katras sievietes sapnis :D Sāksi ar viņu draudzēties, nevarēsi vairs atkratīties.
15.04.2015 13:17 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Atpakaļ viņa manu puisi negrib, jo pašai jau gadiem ir citas attiecības,

Pilna pasaule ar tādām, kas ir attiecībās, izveidojušas pat savu ģimeni, bet, ja rastos izdevīgs brīdis aiziet pie bijušā - aizskrietu, ka nemetas.

Es neticu draudzībai ar bijušajiem. Es vienreiz pamēģināju, nē, paldies, vairs negribu :D Ok, es vēl saprotu, ka apsveic svētkos un tad tā, garām ejot, kaut ko pačalo, bet ne jau tā, ka ik pārdienām pļāpā.
Viņi jau ilgu laiku kontaktējas vai viņai tas uznācis pēdējā laikā?
15.04.2015 13:38 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
RainyDay, tur tā sāls jau ir, ka mani tas nesaista un neinteresē. Vairāk gribēju saprast, vai kāda ir bijusi līdzīgā situācijā vai arī kā to labāk aptvert. :)
15.04.2015 13:38 |
 
Reitings 52
Reģ: 21.01.2014
Mistalee, viņi kontaktēties turpina kopš brīža, kad izšķīrās, t.i., kādi pēdējie 5-6 gadi. Cik zinu apstākļus, tad katra mana drauga nākamā draudzene pēc viņas nav pieņēmušas viņas vēlmi komunicēt :D Arī es esmu ļooti skeptiska par to, bet neielieku visus arī vienos rāmjos, bet tomēr vēlmi kontaktēties vēl gadiem neizprotu.
15.04.2015 13:40 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
Katrās attiecībās ir kāda dūda kas jaucas pa vidu!:-|
15.04.2015 13:42 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
kapēc ne? Man ar visiem bijušajiem ir lieliskas attiecības! Man arī drīz dzimšanas diena un mans pirmais nopietnais puisis VIENMĒR tiek aicināts un vienmēr arī ierodas! Esam mīļās un tuvās draudzīgās attiecībās (kopā bijām pirms apmēram 6 gadiem) un gan man ir prieks, kad viņam uzrodas kāda meitene jauna, gan viņš priecājas ja man viss kārtībā privātajā dzīvē :)
15.04.2015 13:47 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
drusku divaini jau tas ir,, bet ja vinai savas jaunas attiecibas tad gan jau nedomaa nocelt, bet katraa zinaa uzmani so kaa vanagu.
15.04.2015 13:51 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Ja tajās attiecībās nav bijis baigo jūtu un/vai lielas fiziskās vilkmes, tad, manuprāt, nekas traks.
15.04.2015 13:51 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Es nebrauktu pie viņa bijušās un necenstos uzturēt draudzīgas attiecības. Man nav nekas pret to cilvēku, bet priekš kam? Man pašai ir savas draudzenes un draugam arī viņu neprasās satikt. Kāpēc lai es brauktu pie viņas uz dzimšanas dienu un izvēlētos viņai dāvanu? :D

Man ar bijušo būtu normālas attiecības, bet viņa jaunā draudzene kā traka hiēna ar zobiem un nagiem sargā viņu gan no manis, gan no manas ģimenes. Man jau galīgi nevajag viņu satikt, bet zinu, ka viņš ļoti gribētu ik pa laikam apciemot manus vecākus, jo viņi daudz viņam arī dzīvē palīdzējuši. (nu, to man kopīgie draugi ir teikuši). Viņa pat vienreiz neļāva manam bijušajam atdot man svarīgu lietu. Viņš pēc kāda gada man pa kluso atdeva un palūdza, lai tikai viņa neuzzinot, savādāk viņam būšot p**ģec. :D
Man šķiet, ka esmu ļoti adekvāta bijusī draudzene. Nemaz netaisos meklēt kaut kādas draudzīgas attiecības un vispār nejaucos viņa privātajā dzīvē. Arī manu draugu neviena bijusī netraucē. Eh, cik mierīga dzīve. (l)
15.04.2015 13:59 |
 
10 gadi
Reitings 4059
Reģ: 02.01.2011
es arī zinu beibi, kas ir attiecībās, bet pie katras izdevības skrien pie bijušā :D tas, ka tai otrai ir čalis vēl neko nenozīmē :)
p.s. vai pasaulē cilvēku maz? lai draudzējas ar citiem, es reāli neredzu iemeslu, kāpēc jums būtu jābūt draudzenēm? neforši skan, bet par puišiem šādās situācijās saka- cauruma brāļi.
15.04.2015 14:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits