Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tiešām daru nepareizi?

 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
Čau.

Ar puisi esmu kopā gandrīz 2 mēnešus. Pirmo reizi tikāmies janvārī kad vēl nebijām pāris, nu puisis ir atlidojis ciemos vēlreiz. Pārsvarā tusējamies bariņā - es vienmēr ņemu līdzi draudzenes, viņš draugus. Šodien dzirdēju kā viena paziņa šausminas cik nepareizi es daru, ka visur ņemu līdzi draudzenes, vai tad man negribās pabūt ar draugu divatā, vairāk iepazīt, ņemot vērā ka pēc laika viņš aizlidos prom un tad tiksimies pēc nezināma laika. Pietam cik briesmīgi ka puisi lidostā sagaidīju arī ar draudzenēm. Apstulbu un pat nezināju ko atbildēt :D Esmu pieradusi būt ar draudzenēm, kopā īrējam dzīvokli, kopā studējam, kopā atpūšamies. Nu visu daram kopā. Arī tagad kad puisis ir mūsu lokā un kad tusējamies visi, aizeju ar puisi uz citu istabu pačubinamies un ejam atpakaļ pie draugiem. Vai ja ejam kaut kur, nav jau arī tā ka runāju tikai ar draudzenēm, pievēršos puisim, bet man ir ļoti svarīgi lai draudzenes būtu klāt:)
Tāpēc man likās interesanti ko domajat jūs? Jūs ņemat līdzi draugus ar savām otrajām pusītēm vai baudat tikai divvientulību?

Paldies par viedokļiem jau tagad(l)
03.04.2015 21:41 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Es tiešām nezināju, ka mūsdienās ir tik naivi cilvēki. :D
Tu katrā savā komentārā tā aizstāvi savas draudzenes un izklausās, ka pati gribi tam ticēt, ka viņas nenocopēs tavu draugu. Varbūt arī nē, bet šādā situācijā ir ļoti iespējams, ka viņam var iepatikties kāda no viņām.
05.04.2015 13:13 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014


teika_spolite


Pārējām cosmo dāmām-necepieties par autores naivumu. Tādām ir jābūt, jo citādi, ja naivo nebūtu, daudzas situācijas vairs nebūtu klasika Vienkārši gaidiet nākamo tēmu no autores par to, ka visi vīrieši cūkas, bet draudzenes-nedevējas. Būs ko komentēt

04.04.2015 08:02


:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D HAHAHAHHAHA++++++++
04.04.2015 21:36 |
 
Reitings 28191
Reģ: 11.02.2015
Palasot sāku saprast, ka jūs jau abi esat mierā ar šādu "big happy family". Pārsvarā jūsu tikšanās ir ballītes, minēji, ka kādsi1-2 divvientulības brīži tikai bijuši? Nu, tas domāts sekss? Jo reālais jautājums - vai jūs vispār esat bijuši uz reālu randiņu, kur runājas, viens otru cenšas iepazīt?

Ballītēs ir pavisam cita aina, pēc tām tu savu puisi neiepazīsi; lai kā teiktu, ka tur atrodat brīdi viens otram. Tas nav tas.

jau pirmajā nedēļā sapratu un zināju, ka attiecības būs nopietnas, vismaz cerēju uz to un darīju arī visu iespējamo, lai tā arī būtu.

++

Izklausās, ka vnk šobrīd abi viens otram esat friends with benefits, jo galvenais jau ir paballēties. Nav ko nosodīt - 20 gados tas ir normāli. Bet nemāni sevi ar domu, ka jums ir nopietnas attiecības, vismaz ne tradicionālajā izpratnē tās tādas šobrīd nav.
04.04.2015 15:09 |
 
Reitings 95
Reģ: 04.04.2015
Vai Tu plāno līdz sirmam vecumam ar draudzenēm dzīvot un uzklausīt tikai viņu viedokļus? Kā pašas atradīs otrās pusītes, tā Tu ātri vien pazudīsi no viņu redzes loka. Veca un zināma patiesība. :)
P.S. Un labāk savu puisi, turēt tālāk no vientuļām draudzenēm.

Draugi mēs esam labi, bet ja velns kādu rauj, tad labāk Tevi nekā mani... Liec aiz auss. ;-)
04.04.2015 13:45 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
20 gados tu dzīvo kopā ar bariņu draudzeņu?
04.04.2015 12:10 |
 
Reitings 54
Reģ: 01.04.2015
Es lasu un gribu ko pateikt, bet vienkārši nekas labs nenāk prātā, jo šis ir vienkārši absurds


+++
04.04.2015 11:56 |
 
Reitings 172
Reģ: 16.03.2015
pizģets (l)
04.04.2015 11:53 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Manuprat, nav visur javelk lidzi savas draudzenes. Tev neviens neliek pamest novarta draudzenes. Vinas nomirs tas paris dienas bez tevis? Es nesaprotu, tu esi stulba vai kas ar tevi? Jums citu lietu nav ko darit, kaa tikai tuset un dr....s. Es atvainojos... Principa neko citu es sajas attiecibas neredzu. Ja puisis tads pats, tad jus esat ka podins ar vacinu, bet tomer varbut pajauta vinam, vai vinam nav iebildumu, ka visu laiku velc lidzi savas draudzenes? Varbut vinsh nem lidzi savus draugus, jo, kad vinsh nepartraukta vecenu sabiedriba daris?
Es nesaprotu, ka var tas saukties ka draudzenu pamesana novarta, ja jus, piemeram, vienu dienu pavadat divata? Tacu saproti, ka vinas nav vienigie cilveki uz pasaules. Manuprat, problema ir taja, ka ne jau tu baidies, ko draudzenes padomas, bet pasai ir problemas aiziet kkur bez vinam. ja velies normalas attiecibas, ar virieti ir japavada ari laiks divata. Nu taa tas butu normali, nevis tikai viena dzersana un tusesana. Kas tas vispar par attiecibam? Es tasar attiecibam nu nekadi nevaru nodevet. Ja nu vienigi-briva laika attiecibas. Ja jus kadreiz dzivosiet divata, tu ari katru dienu draudzenes sauksi?
04.04.2015 11:51 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Es lasu un gribu ko pateikt, bet vienkārši nekas labs nenāk prātā, jo šis ir vienkārši absurds :D
04.04.2015 11:29 |
 
Reitings 66
Reģ: 04.04.2015
LOL baigās draudzenes, kas to vien grib, kā pārgulēt ar čali :-D

Bet nav jau slikti, ka viss notiek ar draudzenēm liela iespeja uz grupņiku pavedināt
04.04.2015 09:49 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
īpaši jau attiecību sākumā divatā var darīt visu un justies super


Šim varu tikai vienīgi piekrist. Mans draugs pat darīja lietas, kas viņam īsti nemaz nepatīk, lai tikai būtu divatā, parunātos, pačubinātos. Divatā esot, var sajust to, kas īsti ir un nav.

draudzenes tavu draugu jau ir uzaicinājušas Facebook (wtf?! Kas viņām ar viņu apspriežams Facebook vidē, vēstulēs?! Jo citādi nav vērts aicināt, bildes parādīt vari arī tu)


Man ir viena paziņa, kura manu draugu uzaicināja Facebookā. Viņai bija dz.d. un mans draugs mani aizveda līdz viņai, mašīnā padzērām šampi, kamēr draugs bija veikalā. Vēlāk pat instagramā sāka sekot. Ko es domāju? Tiešām- wtf! Protams, viņa man viņu nenocels, jo neesam tik tuvas, lai regulāri tiktos un kur nu vēl mana drauga klātbūtnē. Pati viņa ir teikusi, ka grib arī normālu puisi beidzot- tādu kā man!
04.04.2015 09:30 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pārējām cosmo dāmām-necepieties par autores naivumu. Tādām ir jābūt, jo citādi, ja naivo nebūtu, daudzas situācijas vairs nebūtu klasika :D Vienkārši gaidiet nākamo tēmu no autores par to, ka visi vīrieši cūkas, bet draudzenes-nedevējas. Būs ko komentēt :)
04.04.2015 08:02 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tava uzvedība ir pilnīgi normāla 12-13 gadu vecumā, pirmajās attiecībās :) 20 gados tajā visā jau ir kaut kāds infantīlisms. Trīs lietas, kas norāda, ka tevi sagaida vilšanās:
1) draudzenes tavu draugu jau ir uzaicinājušas Facebook (wtf?! Kas viņām ar viņu apspriežams Facebook vidē, vēstulēs?! Jo citādi nav vērts aicināt, bildes parādīt vari arī tu) ;
2) viņas ir brīvas (kad būs atradušas sev otru pusīti (vai tavējo tev nocēlušas :) ), uzzināsi, ka viņām šāds modelis nav pieņemams un ka viņu attiecībās tev vietas nebūs) ;
3) naivi tici, ka viņas tev kā māsas un neko nenocels. Diemžēl dzīvē ir tā, ka katrs ir grib būt laimīgs. Ja kādai draudzenei sāks šķist, ka tavs draugs uz viņu skatās citādi nekā uz pārējām, viņai liksies, ka tā ir viņas lielā iespēja tikt pie laimīgās lozes un viņa sāks flirtēt. Nepaies ne mirklis, un tu jau būsi trešā liekā :D Nezinu nevienu gadījumu, kad pāra draudzība ar vientuļu sievieti būtu beigusies savādāk :) Tā ir klasika
4)protams, vīrietis ir apmierināts ar situāciju. Es arī būtu-jauki dzīvot ar apziņu, ka ja kaut kas attiecībās nesanāks vai partneris apniks, ir jau bariņš citu, no kā izvēlēties-nekas nebūs jāmeklē :D
04.04.2015 07:58 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Tīņi , nelasīju visas lapas iepriekš . :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Kā var negribēt pavadīt laiku divatā ? Un vazāt līdzi druškas ?
04.04.2015 07:44 |
 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
Jēga tev bija izveidot diskusiju? Uz katru meiteņu doto padomu vai viedokli, tev vienmēr ir ko pateikt, kādēļ viņām nav taisnības.

pārlasīju savus komentārus, nu ne uz katru viedokli es saku, ka tas ir nepareizs. Es cenšos sīkāk paraksturot situāciju un savas sajūtas. starpcitu viedokļos un padomos es esmu ieklausījusies un man tiešam ir tāka atverusās acis, no malas noteikti liekas kaut kāds pilnīgs vājprāts:-D
04.04.2015 03:41 |
 
Reitings 307
Reģ: 25.01.2015
Jēga tev bija izveidot diskusiju? Uz katru meiteņu doto padomu vai viedokli, tev vienmēr ir ko pateikt, kādēļ viņām nav taisnības. Tavas attiecības ir bērnudārzs. Parasti jau sākotnēji attiecībās nemitīgi gribas divvientulību. Nedomāju, ka ir ok, mūždien būt kopā ar draugu un baru vēl meiteņu. Uz mirklīti aiziet uz otru istabu ātri nosūkties un tad pievērsties draudzenēm. Man žēl tava drauga. Nepaveicās. Vienīgi varbūt viņš cer, ka gultā arī būsi ar visām savām draudzenēm!
04.04.2015 03:13 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
neticēsi bet lidošu viena

Tad cerams, ka viņš aŗī paņems līdz savus draugus, lai mazinātu mulsumu.
Ok, arlabunakti!(l)
04.04.2015 01:46 |
 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
Ja draugs dzīvo, mācās kaut kur citur, tad saki, lai draudzenes sāk krāt naudiņas tava drauga apciemošanai. Tu taču nebrauksi viena?!

neticēsi bet lidošu viena ;-)
un par to nekonkrēto diskusiju vispār nesaprotu. loģiski ka jūs te kaut ko ierakstat un sanāk kaut kāds kiš miš, kuram man ir kāds izskaidrojums. Varbūt tā izlausas, bet es nemēģinu attaisnoties vai vēl kaut ko, man ir ļoti interesanti palasīt un esmu daudz ko pārdomājusi. Ja pilnīgi visu, visu sarakstītu diskusijas pieteikumā neviens taču to nelasītu jo baigi gari:-D
04.04.2015 01:41 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Nu, bet tad ko tu cep augšā tik nekonkrētu diskusiju? Kā kāda kaut ko pasaka, tā tev uzrodas uzreiz kaut kāds cits attaisnojošs apstāklis.
Super, tad turpiniet tā tālāk, tas viss normāli! Ja draugs dzīvo, mācās kaut kur citur, tad saki, lai draudzenes sāk krāt naudiņas tava drauga apciemošanai. Tu taču nebrauksi viena?! :-O
04.04.2015 01:35 |
 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
Bet tavā vecumā, lai sagaidot savu draugu es ņemtu līdzi draudzenes un draugs savu brāli! Nekad. Skanēs godīgi, bet mums abiem prātā būtu tikai viens ir un būtu ilgs un kaislīgs sekss ar visām izrietošajām sekām ( potīvas un mīļas). Es būtu apvainojusies, ja šis pasauktu kādu cilvēku, piem. draugu, tas nozīmētu,ka draugs svarīgāks par draudzeni. Nē, pat 20 gados, kas tāds man neienaktur prātā. Jo draugs man sagaidīšanas brīdī būtu svarīgāks par draudzenēm. Un ja draudzenes to nesaprastu, tad man ar viņām nebutu pa ceļam.

tā kā lidostā viņu satiku otro reizi dzīvē, man nenāca prātā skriet ar viņu gultā :D cits stāsts ja attiecības būtu jau ilgstošas
04.04.2015 01:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits