tiešām daru nepareizi?

 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
Čau.

Ar puisi esmu kopā gandrīz 2 mēnešus. Pirmo reizi tikāmies janvārī kad vēl nebijām pāris, nu puisis ir atlidojis ciemos vēlreiz. Pārsvarā tusējamies bariņā - es vienmēr ņemu līdzi draudzenes, viņš draugus. Šodien dzirdēju kā viena paziņa šausminas cik nepareizi es daru, ka visur ņemu līdzi draudzenes, vai tad man negribās pabūt ar draugu divatā, vairāk iepazīt, ņemot vērā ka pēc laika viņš aizlidos prom un tad tiksimies pēc nezināma laika. Pietam cik briesmīgi ka puisi lidostā sagaidīju arī ar draudzenēm. Apstulbu un pat nezināju ko atbildēt :D Esmu pieradusi būt ar draudzenēm, kopā īrējam dzīvokli, kopā studējam, kopā atpūšamies. Nu visu daram kopā. Arī tagad kad puisis ir mūsu lokā un kad tusējamies visi, aizeju ar puisi uz citu istabu pačubinamies un ejam atpakaļ pie draugiem. Vai ja ejam kaut kur, nav jau arī tā ka runāju tikai ar draudzenēm, pievēršos puisim, bet man ir ļoti svarīgi lai draudzenes būtu klāt:)
Tāpēc man likās interesanti ko domajat jūs? Jūs ņemat līdzi draugus ar savām otrajām pusītēm vai baudat tikai divvientulību?

Paldies par viedokļiem jau tagad(l)
03.04.2015 21:41 |
 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
Netiekamies jau tikai tad kad esmu ar draudzenēm:-P kaut kādas pāris reizes esam tikušies divatā
03.04.2015 21:47 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
pieredzējušas dāmas zin, ka nav ko savas draudzenes ar savu vīrieti dudināt, beigās vēl aizdūdos ar citu dūju. draudzenēm ir draudzeņu laiks, pārim pāra laiks un nav ko taisīt kiš miš ar rozīnēm, lai pašai vēlāk nav jāraud.
03.04.2015 21:47 |
 
10 gadi
Reitings 526
Reģ: 05.01.2013
Godīgi sakot, man tas šķiet dīvaini, ka ar savu puisi tiecies TIKAI draudzeņu klātbūtnē... :-D
Ja tiekos ar savu mīļoto, tad tikai divatā, es un viņš. Nekādus draugus/draudzenes man blakus nevajag, kad baudu sabiedrību ar savu vīrieti.
03.04.2015 21:46 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
Čalim baigais harēms. Ganjau, ka viņam viss patīk. No savām draudzenēm vajadzētu uzmanīties tev pašai.
03.04.2015 21:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits