tiešām daru nepareizi?

 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
Čau.

Ar puisi esmu kopā gandrīz 2 mēnešus. Pirmo reizi tikāmies janvārī kad vēl nebijām pāris, nu puisis ir atlidojis ciemos vēlreiz. Pārsvarā tusējamies bariņā - es vienmēr ņemu līdzi draudzenes, viņš draugus. Šodien dzirdēju kā viena paziņa šausminas cik nepareizi es daru, ka visur ņemu līdzi draudzenes, vai tad man negribās pabūt ar draugu divatā, vairāk iepazīt, ņemot vērā ka pēc laika viņš aizlidos prom un tad tiksimies pēc nezināma laika. Pietam cik briesmīgi ka puisi lidostā sagaidīju arī ar draudzenēm. Apstulbu un pat nezināju ko atbildēt :D Esmu pieradusi būt ar draudzenēm, kopā īrējam dzīvokli, kopā studējam, kopā atpūšamies. Nu visu daram kopā. Arī tagad kad puisis ir mūsu lokā un kad tusējamies visi, aizeju ar puisi uz citu istabu pačubinamies un ejam atpakaļ pie draugiem. Vai ja ejam kaut kur, nav jau arī tā ka runāju tikai ar draudzenēm, pievēršos puisim, bet man ir ļoti svarīgi lai draudzenes būtu klāt:)
Tāpēc man likās interesanti ko domajat jūs? Jūs ņemat līdzi draugus ar savām otrajām pusītēm vai baudat tikai divvientulību?

Paldies par viedokļiem jau tagad(l)
03.04.2015 21:41 |
 
Reitings 95
Reģ: 04.04.2015
Vai Tu plāno līdz sirmam vecumam ar draudzenēm dzīvot un uzklausīt tikai viņu viedokļus? Kā pašas atradīs otrās pusītes, tā Tu ātri vien pazudīsi no viņu redzes loka. Veca un zināma patiesība. :)
P.S. Un labāk savu puisi, turēt tālāk no vientuļām draudzenēm.

Draugi mēs esam labi, bet ja velns kādu rauj, tad labāk Tevi nekā mani... Liec aiz auss. ;-)
04.04.2015 13:45 |
 
Reitings 28191
Reģ: 11.02.2015
Palasot sāku saprast, ka jūs jau abi esat mierā ar šādu "big happy family". Pārsvarā jūsu tikšanās ir ballītes, minēji, ka kādsi1-2 divvientulības brīži tikai bijuši? Nu, tas domāts sekss? Jo reālais jautājums - vai jūs vispār esat bijuši uz reālu randiņu, kur runājas, viens otru cenšas iepazīt?

Ballītēs ir pavisam cita aina, pēc tām tu savu puisi neiepazīsi; lai kā teiktu, ka tur atrodat brīdi viens otram. Tas nav tas.

jau pirmajā nedēļā sapratu un zināju, ka attiecības būs nopietnas, vismaz cerēju uz to un darīju arī visu iespējamo, lai tā arī būtu.

++

Izklausās, ka vnk šobrīd abi viens otram esat friends with benefits, jo galvenais jau ir paballēties. Nav ko nosodīt - 20 gados tas ir normāli. Bet nemāni sevi ar domu, ka jums ir nopietnas attiecības, vismaz ne tradicionālajā izpratnē tās tādas šobrīd nav.
04.04.2015 15:09 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014


teika_spolite


Pārējām cosmo dāmām-necepieties par autores naivumu. Tādām ir jābūt, jo citādi, ja naivo nebūtu, daudzas situācijas vairs nebūtu klasika Vienkārši gaidiet nākamo tēmu no autores par to, ka visi vīrieši cūkas, bet draudzenes-nedevējas. Būs ko komentēt

04.04.2015 08:02


:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D HAHAHAHHAHA++++++++
04.04.2015 21:36 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Es tiešām nezināju, ka mūsdienās ir tik naivi cilvēki. :D
Tu katrā savā komentārā tā aizstāvi savas draudzenes un izklausās, ka pati gribi tam ticēt, ka viņas nenocopēs tavu draugu. Varbūt arī nē, bet šādā situācijā ir ļoti iespējams, ka viņam var iepatikties kāda no viņām.
05.04.2015 13:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)