tiešām daru nepareizi?

 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
Čau.

Ar puisi esmu kopā gandrīz 2 mēnešus. Pirmo reizi tikāmies janvārī kad vēl nebijām pāris, nu puisis ir atlidojis ciemos vēlreiz. Pārsvarā tusējamies bariņā - es vienmēr ņemu līdzi draudzenes, viņš draugus. Šodien dzirdēju kā viena paziņa šausminas cik nepareizi es daru, ka visur ņemu līdzi draudzenes, vai tad man negribās pabūt ar draugu divatā, vairāk iepazīt, ņemot vērā ka pēc laika viņš aizlidos prom un tad tiksimies pēc nezināma laika. Pietam cik briesmīgi ka puisi lidostā sagaidīju arī ar draudzenēm. Apstulbu un pat nezināju ko atbildēt :D Esmu pieradusi būt ar draudzenēm, kopā īrējam dzīvokli, kopā studējam, kopā atpūšamies. Nu visu daram kopā. Arī tagad kad puisis ir mūsu lokā un kad tusējamies visi, aizeju ar puisi uz citu istabu pačubinamies un ejam atpakaļ pie draugiem. Vai ja ejam kaut kur, nav jau arī tā ka runāju tikai ar draudzenēm, pievēršos puisim, bet man ir ļoti svarīgi lai draudzenes būtu klāt:)
Tāpēc man likās interesanti ko domajat jūs? Jūs ņemat līdzi draugus ar savām otrajām pusītēm vai baudat tikai divvientulību?

Paldies par viedokļiem jau tagad(l)
03.04.2015 21:41 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Uz klubiem ņemt līdzi draudzenes ir ok, pasēdēšanās arī, bet kāds sakars draudzenēm braukt līdzi sagaidīt tavu draugu? Man tas liekas tik dīvaini.
03.04.2015 23:30 |
 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
bet kāds sakars draudzenēm braukt līdzi sagaidīt tavu draugu? Man tas liekas tik dīvaini.

Nu viņu sagaidīja brālis lai nav par taxi jāmaksā, ka viņš varēs aizvest. Un tad es izdomāju ja jau reiz būs brālis, tad kāpēc man nepaķert līdzi savas draudzenes kas man ir kā māsas.

Tiešām te nav nevienas kam ir līdzīga situācija kā man? tiešām sāku justies ļoti dīvaina:-D
03.04.2015 23:38 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Vispār, jā, jau pirmajā nedēļā sapratu un zināju, ka attiecības būs nopietnas, vismaz cerēju uz to un darīju arī visu iespējamo, lai tā arī būtu.
03.04.2015 23:40 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Un tad es izdomāju ja jau reiz būs brālis, tad kāpēc man nepaķert līdzi savas draudzenes kas man ir kā māsas.

Kaapeec tad pie reizes veel nepanjeemi liidz savu mammu, teeti, vecmaaminju, vecteetinju, braaleenu, kakji, kaiminjieni un kaiminjienes kanaarijputninju?
03.04.2015 23:40 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Jā, kā viena liela un laimīga ģimene :D
03.04.2015 23:42 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Nu viņu sagaidīja brālis lai nav par taxi jāmaksā, ka viņš varēs aizvest. Un tad es izdomāju ja jau reiz būs brālis, tad kāpēc man nepaķert līdzi savas draudzenes kas man ir kā māsas.


Un tavs draugs mīļi samīļoja tavas draudzenes?
03.04.2015 23:43 |
 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
Kaapeec tad pie reizes veel nepanjeemi liidz savu mammu, teeti, vecmaaminju, vecteetinju, braaleenu, kakji, kaiminjieni un kaiminjienes kanaarijputninju?

Nju laikam tāpēc ka draugs nebija uzaicinājis visus iepriekšminetos cilvēkus +kanārijputniņu ;-)

Jā atzīstu ka varbūt man viņa bralis ne sevišķi patīk kā cilvēks un iekšēji nobijos, ka būs tā neveikli viņu satikt, kamēr draugu satiksim. Bet atsevišķi jau nestāvesim... Tāpat draudzenes jau bija manu puisi uzaicinājušas facebook, man šķita, ka tas būs foršs brīdis lai iepazītos arī klātienē, izņemot to draudzeni, kuru viņš jau pazina, jo tās pozitīvās emocijas lidostā līda pa visiem galiem ārā mums visiem :) Kau gan palasot jūsu domas, varbūt vajadzēja iepazīstināt kad atbraucām uz mūsu dzīvokli:-D
03.04.2015 23:45 |
 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
Un tavs draugs mīļi samīļoja tavas draudzenes?

Nē, tikai mīļi sasveicinājās un izskatījās priecīgs ka viņš tiek sagaidīts tik kuplā pulkā. Es pati arī vēlētos lai mani sagaida bariņš cilvēku, man tas liekas uzreiz tā foršāk un draudzīgāk(l)
03.04.2015 23:47 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
pieredzējušas dāmas zin, ka nav ko savas draudzenes ar savu vīrieti dudināt, beigās vēl aizdūdos ar citu dūju. draudzenēm ir draudzeņu laiks, pārim pāra laiks un nav ko taisīt kiš miš ar rozīnēm, lai pašai vēlāk nav jāraud.



Čalim baigais harēms. Ganjau, ka viņam viss patīk. No savām draudzenēm vajadzētu uzmanīties tev pašai.


Bet nu laikam tev pašai jāpieļauj kļūdas, lai nākamreiz zinātu ko labāk nedarīt vai tieši pretēji - ko darīt visādās dzīves situācījās. Gan labā, gan sliktā pieredze ir pieredze un kaut ko iemāca.
Tā, ka diez vai tu ņemsi vērā un sapratīsi kas ir teikts šajos komentāros līdz pati nesaskarsies ar to. Bet ja nu tomēr sapratī, tad aiztaupīsi sev liekas sirds sāpes un asaras.
03.04.2015 23:47 |
 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
Un cik daudzām no jums, kas šeit saka uzmanīties no savām draudzenēm kas jau vien skan muļķīgi, jo draugi ir kā otra ģimene, ir saskārušās ar tādām situācijām kad draudzene noceļ puisi vai vismaz mēģina to darīt? es nemēģinu kādai uzbraukt, mani vienkārši interesē:) esmu 100% pārliecināta ka uz ko tādu neuzdrošinātos manas draudzenes. Tādas situācijas neesmu arī dzirdējusi paziņu lokā. Paranoiski baidīties iepazīstināt otru pusi ar draugiem arī šķiet dīvaini
03.04.2015 23:51 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
a tas puisis ir informéts par to, ka jums ir attiecíbas? domáju, ka né.

Nju laikam tāpēc ka draugs nebija uzaicinājis visus iepriekšminetos cilvēkus +kanārijputniņu
A Tavas draudzenes vinjsh bija aicinájis?

ehh, bérnishkjígi un hmmm, stulbi? nevaru vispár iedomáties tádas attiecíbas. ne man ne manám draudzeném ne kádai no pazinjám nekas táds nav bijis
03.04.2015 23:53 |
 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
a tas puisis ir informéts par to, ka jums ir attiecíbas? domáju, ka né.

Jā ir informēts, viņš bija iniciators. Aicināja satikties kad bija atlidojis ciemos janvārī un tā arī viss sākās :-P

A Tavas draudzenes vinjsh bija aicinájis?

nē, bet viņš neiebilda kad pateicu ka viņas būs līdzi. Ja kaut kas tajā visā neapmierinātu, taču pateicu tāpēc ir spēja runāt. Ja cilvēks nerunā, man nekas neliek domāt ka viņu kaut kas var neapmierināt. man nav pareģes spējas lai varētu izzīlēt un katram ietrāpīt, kamer man tas netiek skaidri pateikts:-|
03.04.2015 23:56 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Un cik daudzām no jums, kas šeit saka uzmanīties no savām draudzenēm kas jau vien skan muļķīgi, jo draugi ir kā otra ģimene, ir saskārušās ar tādām situācijām kad draudzene noceļ puisi vai vismaz mēģina to darīt?


acīmredzot pietiekoši lielam skaitam, lai brīdinātu mazu meitēnu, atbildot uz jautājumi ir bijis, tāpēc draudzenes ar manu vīrieti nepavada laiku. laiku pavadam ar ģimenēm, ar draugu pāriem, bet ne ar brīvajām draudzenēm vai brīvajiem vīra draugiem.
04.04.2015 00:00 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Tu redzi, ka pārsvarā visām tas liekas bērnišķīgi un stulbi, izdari secinājumus un beidz taisnoties!
04.04.2015 00:00 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Kaut kādas tiešām tiešām dīvainas "attiecības"
Kad mēs ar draugu iepazināmies, mums vajadzēja laiku tikai vienam ar otru, draugu bariņi bija tikai lielākās pasēdēšanās un vēlāk. Sākumā tikai divvientulību.
04.04.2015 00:07 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Es pat 14 gados, satiekot savu pirmo puisi - i nemaz nedomāju saukt draudzenes līdzi vispār jebkur. Iepazinās viņš ar viņām pēc mēneša vai pat diviem.
Tavas attiecības izklausās pēc cirka. Atjēdzies un saproti, ka attiecības veido divi cilvēki, nevis bariņš. Ko darīsiet, kad draudzenēm nebūs laika jūs izklaidēt? Attiecības izirs, jo nebūsiet raduši paši aizpildīt savu laiku?

+++
Nav vērts neko skaidrot. Dzīve pati noliks visu pa vietām, kad pienāks laiks. Un tici, tāds pienāks :-)



nemēģinu kādai uzbraukt, mani vienkārši interesē esmu 100% pārliecināta ka uz ko tādu neuzdrošinātos manas draudzenes. Tādas

Ha ha ha :-D Es domāju, ka visas tā domāja līdz tas notika. Tai skaitā arī es :-D:-D:-D šaubos vai viņa palēkdamies skries tev teikt, ka viņai gribas, lai tavs draugs izklapē viņas pižiku (šis teiciens man patīk. Aizņēmos no kādas cosmo foruma lietotājas. Tik neatceros kura tā bija :-D)
20 gados tāds naivums vēl ir pieļaujams :-D Bet tas tiks izārstēts agri vai vēlu. Labāk jau ātrāk,;-)
04.04.2015 00:09 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
izklapē viņas pižiku

Man šķiet, ka nazīc. Pati iesmēju, jo bija pasniegts aptuveni šādi - man jāpaspēj izauklēt bērns,labi izskatīties un vēl jābūt saprotošai, kamēr manējais izklapē kaimiņienes pižiku.
04.04.2015 00:32 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Es zinu, ka draudzeņu priekšā nekad ar puisi nelakstotos. Līdz ar to man ir svarīgi būt ar draugu divatā, lai laiku pavadītu sirsnīgi, varētu drošu sirdi apķert, sabučot, samīļot utt.
04.04.2015 00:46 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Vai man vienīgajai izklausās, ka autore visus viedokļus mēģina atspēkot? :D nu cmooon, piekritīšu visām meitenēm, ka tas nav ok. Varbūt 15 gados jā, jo tad vēl nezini pats gribi/negribi, lai izvairītos no saspringtām situācijām, bet ne jau 20 gados. Vai arī jūs paši esat tik neinteresanti, ka vajag apkārt burzmu, jo, tici man, īpaši jau attiecību sākumā divatā var darīt visu un justies super. Arī uz klubu iet, bārā pasēdēt, aiziet uz restorānu, kino, muzeju vai vnk pastaigāt pa pilsētu. Ne visur vajag fona žvadzēšanu.
Nav jau visi vienādi, tomēr man šāda tipa paziņas, kas eventually ir izveidojuši nopietnas attiecības, tajās īstajās vairs bariem netusēja. Bija laiks vīrietim un laiks draudzenēm, protams, kopējie tusiņi, bet ne jau non stop dzīvošana kopā. Bet te autore dzīvo ar meitenēm, ne vīrieti. Cerams, nesanāk, ka vīrietim ar kādu no druškām ir interesantāk.... ;)
04.04.2015 01:03 |
 
Reitings 48
Reģ: 03.04.2015
Vai man vienīgajai izklausās, ka autore visus viedokļus mēģina atspēkot?

kur tieši es kaut ko atspēkoju? Es cenšos vairāk izklāstīt situāciju lai nerodas stulbi pārpratumi, piemēram ka manas draudzenes nocels puisi. lai tā būtu ka man jaunības maksimālisms, bet nu viņām gan gaume savādaka, gan arī mūsu draudzība svarīgāka, kā nekā jau kādus 17 gadus draudzējamies. Un neviens puisis vēl pa ceļam nav nostājies, man negribās ticēt ka tieši šis būs tāds kas izjauks mūsu ilgo draudzību.

ok, sapratu ka gluži normāli tas nav, vienīgi nezinu kā draudzenēm to pateikt. ngribu lai viņas domā ka pēkšņi puisis ir tā sagrozījis galvu, ka attiecības pilnībā nogriežu no draudzības. Lai vai kā bet visus gadus tā nekad nav bijis un liekas ka viņas varētu arī nesaprast vai vēl sliktāk - apvainoties. kaut gan pati saprotu ka gribētu vairak laika pavadīt divatā. paldies jums:)(s)
04.04.2015 01:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits