Ja neesi vadītājs, neesi nekas...

 
Reitings 183
Reģ: 28.03.2015
Tracina, ka visu, ko daru, manai mātei ir slikti. Viņas uztverē neko citu dzīvē nedrīkstu darīt, kā tikai tiekties uz to, lai būtu vienalga kādā uzņēmumā par vadītāju. Brīžiem labāk gribas nomirt. Visu pārējo viņa pielīdzina Supernetto kasierēm. Arī manu bakalaura grādu ģeogrāfijā. Kad viņa uzzināja, ka esmu izgājusi SPA meistara kursus, tad atkal biju Supernetto pārdevēja. Kauns par mani esot. Un, katru dienu pie manis vai nu nāk, vai zvana un nedrīkstu neatbildēt uz visiem viņas jautājumiem. Ja pasaku savas domas, esmu asa, ļauna u.t.t. Galarezultātā, esmu jau nonākusi tiktāl, ka sāku dzert antidepresantus un trankvilizatorus.
Pārvākties tālāk no mātes dzīvot man šobrīd nav pa kabatai. Jūtos tā, it kā mana dzīve ir izkastrēta.
31.03.2015 12:03 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Un viņa pati - ir vadītāja kādā uzņēmumā?

+
31.03.2015 12:12 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Cik pēc Tavas izglītības noprotu, tad neesi vairs mazais bērns...liec mammai saprast, ka viņai nav tiesību noteikt Tavu nākotnes profesijas izvēli un Tavu dzīvi, vēl pie tam dzenot Tevi tādā stresā, ka jāsāk lietot medikamenti :-/
Visticamāk, ka problēma tajā, ka viņa pati ir gribējusi kļūt par vadītāju un nav par tādu kļuvusi, tāpēc grib realizēt savus sapņus caur Tevi... pieļauju tādu domu, bet nezinu jau visu situāciju ;-)
31.03.2015 12:08 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Tev nav jādara, tas, ko māte grib, bet tas, ko tu gribi. Dzīvē jatiecas pēc tā, ko tu vēlies.

Un vispār ne visi cilvēki var būt par vadītāju.
31.03.2015 12:07 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Un viņa pati - ir vadītāja kādā uzņēmumā? :D
31.03.2015 12:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits