Ja neesi vadītājs, neesi nekas...

 
Reitings 183
Reģ: 28.03.2015
Tracina, ka visu, ko daru, manai mātei ir slikti. Viņas uztverē neko citu dzīvē nedrīkstu darīt, kā tikai tiekties uz to, lai būtu vienalga kādā uzņēmumā par vadītāju. Brīžiem labāk gribas nomirt. Visu pārējo viņa pielīdzina Supernetto kasierēm. Arī manu bakalaura grādu ģeogrāfijā. Kad viņa uzzināja, ka esmu izgājusi SPA meistara kursus, tad atkal biju Supernetto pārdevēja. Kauns par mani esot. Un, katru dienu pie manis vai nu nāk, vai zvana un nedrīkstu neatbildēt uz visiem viņas jautājumiem. Ja pasaku savas domas, esmu asa, ļauna u.t.t. Galarezultātā, esmu jau nonākusi tiktāl, ka sāku dzert antidepresantus un trankvilizatorus.
Pārvākties tālāk no mātes dzīvot man šobrīd nav pa kabatai. Jūtos tā, it kā mana dzīve ir izkastrēta.
31.03.2015 12:03 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
Nav ko stāstīt tik daudz. Man liekas ka tu pārāk gaidi atzinību, ka tev paglaudīs galvu un pateiks ka esi laba meitene
31.03.2015 19:41 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
kads spa meisteram sakars ar to vai vina zin vai nezin ko grib no dziives ?
31.03.2015 19:46 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
kads spa meisteram sakars ar to vai vina zin vai nezin ko grib no dziives ?

Tomēr uz visu cosmo arhitektu, inženieru, ārstu un advokātu fona tas izklausās kaut kā necili.
31.03.2015 19:51 |
 
Reitings 183
Reģ: 28.03.2015
kads spa meisteram sakars ar to vai vina zin vai nezin ko grib no dziives ?

Tomēr uz visu cosmo arhitektu, inženieru, ārstu un advokātu fona tas izklausās kaut kā necili.


Tik tiešām man jau ir sajūta, ka manai mātei taisnība, ja neesi ieņēmis kaut kādu izcili augstu vietu,ar izcilu izglītību, tad neesi nekas, neesi pelnījis pat dzīvot.
01.04.2015 08:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits