Vaig skatijumu no malas,un laikam to visu izlikt...

 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Būs gari..
Lieta tāda,kka kopš manam brālim palika 12 gadi,es viņu esmu paņēmusi dzīvot pie sevis. Mamma mum s dzīvo ārzemēs,tēvs hronisks mājās sēdētajs-bezdarbnieks.
Mamma sākuma cik nu varēja,tik finansēs palīdzēja. Man pašai ir meitiņa. Labi,ir gājis visādi pa siem gadiem. Šobrīd brālis joprojām dzīvo pie manis,gadi-19. Es biju tā,kas uztāja,ka ir jāmācās un strādāt var arī pēc skolas,vai brīvdienās. Visus šos gadus esmu viņu praktiski uzsturējusi,meklējusi skolas,vedājusi,pirkusi utt. Jo nav jau žēl savam miesīgam brālim. Bet šobrīd vidēji viņa skola man mēnesī izmaksā 200,- + vēl iedodu naudu ,ja grib kaut kur aizbraukt. Ir sācis brīvdienās strādāt,bet visu ,ko nopelna iztērē uz savu draudzeni utt. Tagad visam klāt ir autoskola. Tādat šiem 200,- nāk klāt vēl pamatīga summiņa. Viss būtu strunts,bet tuvojās tā viņa dzimšanas diena un es piedāvāju viņam nosponsorēt viņu,b et tātad nekādas mega dāvanas no manas puses nebūs. Nē,neko viņam no dāvanām nevajag. Labi,vakar atkal naudas prasīšana,jo grib aizbraukt atpūsties. Es pa jokam izmetu,ka šomēnes visa tēriņu nauda atrēķinās no dzimšanas dienas tusiņa. Es saku,re- tagad kūkas nauda aizgāja. Šis tā ļoti aizvainoti man saka,ka kapēc es uz savas meitas vārda dienu varēju izmest pamatīgu summu,bet viņam ne. Jopcik,pasaku,ka tā galu gala ir mana meita,un viņai nav patsmit gadi!!! (e)
Tagad viņa draudzene pačukstēja,ka viņš domā,ka mēs ar viņu sametīsimies un nopirksim viņam mašīnu! Jopcik!!! Viņš labi redz,cik es maksāju par dzīvokli,par ēšanu un tā jau viņu uzturu.. Es labi saprotu,ka esmu pati pamatīgi izlaidusi,laigan visu laiku esmu atkārtojusi,ka ir jāstrādā kaut tikai tās brīvdienas,bet ir!!! Jo es netaiso9s segt viņa izdevumus.
Lieta kapēc viņu netriecu strādāt pēc skolas,ir tapēc,ka retu reizi man vaig ,lai viņs vakarā paliek ar meitu,jo man kādreiz līdz vēlam vakaram jāstrāda. Bet sitas jau to visu neattaisno..
Žēl man viņu ir tapēc,ka tomēr esmu viņam prqaktiski vienīgā.l Nē,ar vecakiem kontaktējās,bet tas arī viss.. Viss pilnība uz maniem pleciem.. Un apsalūti nekas netiek novērtēts..
Pat nezinu,ko gribu no jums,laikam jautomēr prasijās šo izlikt.. Visu ar prātu saprotu,bet nu... Viši sie gadi. Tapēc visiem parasti smejoties apgalvoju,ka man ir divi bērni nevis viens..
29.03.2015 16:12 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Kāpēc, Grāfiene, tu nevari nokārtot, lai ņem akadēmisko un dzīvo kaut vai neēdis pie tā tēva? Domā, ka pēc gada neatskries priecīgs pie tevis un nebūs mainījis kaut kādu skatījumu uz dzīvi?
- Laikam tapēc,ka man ir žēl.
Protams,ka tā summa,ko es uz viņu iztērēju ir liela,un galu galā man pašai ir meitiņa. Es visu saprotu,un brīziem tiešam ,kad daudz strādaju tad man piolnīgi riebjās,ka es daļeju algu novirzu viņam.
Es noteikti šodien ar viņu runāšu,un patiesībā tiešām,nav jau mazais bērns,ja domā,ka jājiet no skolas prom,lai iet un lai iet strādāt un dzīvot atsevišķi.
29.03.2015 17:01 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es tik ļoti nesteigtos ar to, ka lai iet prom no skolas un autoskolu arī nepabeidz, ja jau ir ieguldīti līdzekļi.
29.03.2015 17:03 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
neļauj lūdzu sev kāpt uz galvas.
29.03.2015 17:03 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vel ir variants - konkrēta summa mēnesī no tavas puses (ēšana, īre, studiju maksa tāpat no tavas puses vēl iet papildus), no tās summas lai izdomā, ko grib - maksāt auto instruktoram, vest meiteni uz restorānu, pirkt aliņu, iPhone vai ko citu. Ja grib lielākus līdzekļus - lai strādā.
29.03.2015 17:04 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
neļauj lūdzu sev kāpt uz galvas.
par vélu

un tá aug vírieshi - lupatas un manipulatori... ká nav kauns másas naudu térét uz savu draudzeni, pieméram? nu ká?:-/
29.03.2015 17:06 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Cherr, tas pašam būtu jāsaprot, būtu čalis savu naudu ieguldijis skolā un autoskolā, vot neietu, jo novērtētu naudas patieso vērtību, kā smagu darbu un laiku ko tam velta, tagad tam nav nekādas vērtības, jo praktiski tā tiek iedota tāpat vien + atļaujas manipulēt.
29.03.2015 17:08 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
un tá aug vírieshi - lupatas un manipulatori... ká nav kauns másas naudu térét uz savu draudzeni, pieméram? nu ká?


Draudzene pati jau arī labu labā, diez vai viņai nav ne jausmas no kurienes nauda nāk .
29.03.2015 17:08 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
Tu esi pārāk laba pret viņu. Un te nu nelīdzēs pat stingrākā izrunāšanās. Tev ir tiešām kaut kas jāmaina, lai visa situācija mainītos.
Šeit ir izskanējuši daudzi labi priekšlikumi no meitenēm, ieklausies tajos un rīkojies.

Un kāda vēl mašīna- nedod Dievs! Tev nav nekas tāds viņam jāpērk. Pilnīgi pietiek ar to, ka Tu brāli paēdini un viņam ir kur dzīvot.
29.03.2015 17:09 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Paldies meitenes,tiešām. Man vaidzeja to visu izlikt kaut kur citur. Jo no apkārtējiem dzirdu tikai divus variantus- no radiniekiem,llai nedodu ne santīma un no mammas,lai ar visiem spēkiem turu viņu skolā. Nu bet bāc,man ar tie spēki izsikst. Par autoskolu es segsu tikai daļu,par cik pa brīvdienām nedaudz piestrādā,jo tomēr tur tiesām jau daudz nauda i3eguldīta un iet jau finiša taisnē.
29.03.2015 17:10 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Zini, ja tā ir augstskola, tad darbu var savienot ar skolu.
Tā arī pasaki-turpmāk samaksāsi viņam par skolu un mēnesī dosi kaut kadu noteiktu naudas summu-pati saproti, cik daudz atvēlēsi.

Tadā veidā tu neko siktu savam brālim nedarīsi-nav iemesla viņa būt žēl-paēdis būs, skolā mācās, ja kaut ko papildus grib, lai strādā.

Un pasaki, ka tā vietā, lai tu maksātu par viņa izklaidēm, tu par SAVU nopelnīto naudu tikmēr pirksi to, ko tu gribēsi.

Nevajag tā izlaist cilvēkus..
Un pastāsi beigās, kā gāja..
Jo teorētiski viņam vispār nav jābūt nekādai teikšanai, kur tu tērē savu naudu.
29.03.2015 17:11 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Mašīnu ļoģiski netaisos pirkt,un pat ne piemest.
Par draudzeni runājot. sodien tieši ar viņu runāju,jo viņa jau biaj tieši tā,kas uztāja,ka viņam ātri janoliek tiesības.
Paldies,tiešām par ieteikumiem,man ir apnicis un es mainīsu to visu.
29.03.2015 17:12 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Gurri1 - Es to domāju tādā ziņā, ka tas tomēr ir par šerpu, lai tagad met ārā no mājas un čalis pats tiek galā. Tas tomēr ir miesīgs brālis un es uzreiz tik agresīvi nerīkotos. Labāk, lai Grāfiene atklāti izrunājas ar brāli, vienojas par to, ka pagaidām tomēr autoskolu apmaksās, ja jau ir iesākusi (lai iepriekšējā nauda nepazūd), bet izklaidēm nedod gan vairāk naudu.
29.03.2015 17:12 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Viņš vēl mācās tikai prof. vidusskolā.
29.03.2015 17:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu tad lai priecājas draudzene, ka ir puisim tiesības, bet braukt tapat nekur nevar, jo auto nav :) Un neļauj viņam aizņemties savējo! ;)
29.03.2015 17:13 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
Nē, bet interesanti zināt, kādēļ Tev viņš būtu jātur ar visiem spēkiem skolā? Vai tad Tev tā izglītība ir vajadzīga?
Un Tava mamma arī labā, a ko viņa pati viņu netur ar varu skolā un ar visu pārējo netiek galā, ja jau tik viegi Tev to likt darīt?
Man žēl Tevis..gribēji kā labāk, bet esi sev ļāvusi uzkāpt pamatīgi uz galvas.
29.03.2015 17:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man bija paziņa, kurš mācījās parastajā vidusskolā, un visus trīs gadus no rītiem pirms skolas piepelnījās, mazgājot veikaliem skatlogus. Teica, ka ziemās bijis riebīgi - rokas salst. Bet nu neko.
29.03.2015 17:14 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
gribēji kā labāk, bet esi sev ļāvusi uzkāpt pamatīgi uz galvas.
- precīzi!
Par mammu runājot.. tur man vispār ir diezgan liels aizvainojums.. Bet tas jau protams cits stāsts.
Ar brāli šodien runāšu,pilnīgi noteikti.
Pateikšu,ka lai meklē darbu pēc skolas,atmaksāšu skolu, cik vaidzēs pagaidām,bet vairs nevienu izklaidi.
29.03.2015 17:16 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Zini par ko es esmu pateicīga savām brālim. Par to, ka viņš savulaik atteica manam lūgumam ievākties pie viņa brīvajā istabā, kamēr atradīšu kur dzīvot. Jā, tobrīd es biju ļoti dusmīga un vīlusies, bet tajā pat laikā biju spiesta ātri rīkoties, sev sameklēt dzīvesvietu un viena pati ar visu tikt galā. Jā, man bija grūti kādu laiku, bet iemācījos. Un tagad ir laba sajūta, ka zinu, ja vajadzēs, tad spēšu tādā situācijā tikt galā. Ja viņš būtu mani ielaidis tajā brīvajā istabā, varbūt es vēl tagad tur būtu.
29.03.2015 17:16 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Man bija paziņa, kurš mācījās parastajā vidusskolā, un visus trīs gadus no rītiem pirms skolas piepelnījās, mazgājot veikaliem skatlogus. Teica, ka ziemās bijis riebīgi - rokas salst. Bet nu neko.
- es pati sakot no 14 gadiem esmu strādājusi vasarās,un aizejot uz vidusskolu .pēc stundām gāju uz darbu,bez brīvdienām. Viņš to labi zin,jo redzēja. Esmu viņam to teikusi arī kā piemēru.
29.03.2015 17:17 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Pateikšu,ka lai meklē darbu pēc skolas,atmaksāšu skolu, cik vaidzēs pagaidām,bet vairs nevienu izklaidi.


+++
29.03.2015 17:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits