Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Strīdi par.. ko?

 
Reitings 1
Reģ: 27.03.2015
Vēlos viedokli no malas, lai skats uz situāciju būtu objektīvāks..
Dzīvojam divatā. Nopietnacas attiecības. Bet dažubrīd jādomā, no kurienes gan rodas šie strīdi.

Situācija -
ikdienā dzeram gan tēju, gan kafiju. Draudzene ir jau daudzas reizes norādījusi, ka viņai nepatīk, ja pēc tējas izdzeršanas, kad krūze nolikta izlietnē, tajā tiek atstāts tējas maisiņš. Kādēļ? Tādēļ, ka tad, kad tiek mazgāti trauki (biežāk to dara viņa), viņai "nav pēc manis jāvāc".
Ikdienā cenšos to atcerēties, bet.. tā kā man tas tējas maisiņš it nemaz netraucē, ja es mazgāju traukus (protams, arī gadījumos, ja tā ir kāda cita cilvēka krūze, kurā tas maisiņš ir palicis), tad man citreiz gadās to aizmirst izmest, pirms ielieku krūzi izlietnē. Un tad ir aizrādījums. Un, ja es uz to atbildu, ka man šāda nianse šķiet nesaprotama un nebūtiska, tad mēs varam aizrunāties arī līdz kārtīgam strīdam.

Vai Jums kādreiz gadās strīdēties par šādu lietu?
Varbūt ir kādi citi strīdi, kas ir aktuāli jums, par kuriem jums nav īsti saprotams, kur tad ir tā "problēma"?
27.03.2015 22:47 |
 
Reitings 197
Reģ: 15.07.2010
Auša +++ precizi tas taps par nomesto virtuves dvieliti. :-D
28.03.2015 17:50 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Viena no tām - mazgājas kā pīlēns Tims. Visa vannasistaba pēc tam pludo. Forša sajūta, kad ieej tur ar zeķēm, nezinot, ka tikko viens bijis plunčāties. Protams, nekad pats nesaslauka, jo laikam domā, ka pats no sevis tas ūdens izgaros.


Par ikdienas sīkumiem neiespringstu, bet šitas mani dikti spēj uzvilkt :D
28.03.2015 17:12 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Nu, sāksim ar to, ka sievietes ir tādi radījumi, ka strīdoties gribas uzvarēt un tāpēc strīdi var ilgt mūžīgi un pēc 10 minūtēm jau strīdēsieties par to, ko Tu neizdarīji pirms gada un 4 mēnešiem tajā tur pirmdienas rītā. :D
Tas ir pilnīgi normāli aizmirst kaut kādus tējas maisiņus, bet, ja man nepatiktu ņemt viņus ārā, tad traukus mazgātu no tā brīža tikai draugs. Ja savādāk nevar iemācīties. Es domāju, ka tas ir kompromiss, jo šajā situācijā IR vainīgais. Problēma ir tajā, ka nevajadzētu par to strīdēties.
28.03.2015 16:55 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
28.03.2015 16:48 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Palasīju ,ko rakstat un sajutos kā vecis :D
28.03.2015 16:20 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Zigfrids, un cik reizes tas ir jādara? Ne jau tu katru dienu skrūvē skapi. Ja katru dienu ir jāmazgā trauki,un katru dienu tur kāds iebāž krūzi ar visu tējas maisu,un vispār pats nevar aiz sevis izmazgāt,tad tas var sakaitināt..un kā vēl.
28.03.2015 15:56 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Aha pasaki viņai ka beigsi tā darīt tad kad viņa sāks izejot no vannas uz izlaižot no tās ūdeni sietiņu likt ūdens noliešanas caurumā jo pēc tam mati no sifona tev būs jādabū ārā. Vai kad viņa beigs veļu žāvēties karināt uz dzīvokļa durvīm jo tās durvis jākrāso būs tev. Tas - piemēram jo ir vīriešu jautājumi kuros sievietes tāpat neiedziļinās. lai beidz laust skapi kuru tev būs jāremontē, tā tālak.
28.03.2015 15:45 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Mans arī visu laiku gudrojas. Tomēr es vairāk ticu, ka viņa saimnieciskumu ir ietekmējusi mamma, kas visu aiz viņa savākusi, nevis viņa gudrība vai darba spējas.
28.03.2015 15:17 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Tuksu trauku ieliksana ledusskapi musmajas ir nelabojama klasika :D Bet par to ne reizi nedusmojos, vnk smiekligi, kapec jaliek tuksu skivi ledusskapi :D
28.03.2015 15:12 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Es arī nedomāju, ka vīrieša nesaimnieciskumam ir kāds sakars ar to cik gudrs vai stulbs viņš ir darba lietās vai vispār dzīvē.
Mans arī reizēm ir izbrīnīts, piemēram, par to kāpēc nevar slaucīt savas speķainās rokas trauku dvielī, vai kāpēc ar trauku dvieli nevajadzētu slaucīt galdu. Šis tikai viens no piemēriem.
Vienkārši viņam mamma vienmēr ir bijusi mājās un visu izdarījusi viņa vietā, tāpēc arī nav ne mazākās sajēgas par to kā notiek kaut kādas saimnieciskas darbības.
Tāpat viņš mierīgi varētu slaucīt grīdu un paslaucīt visus gružus zem kādas mēbeles, neiedomājoties par to, ka paši vien šeit dzīvojam un kādreiz tas tāpat būs jāsatīra.

Man tiešām nav pacietības viņam kaut ko skaidrot un mācīt, tāpēc kā cormeum teica - daru visu pati un nav nekādu problēmu. :-D
28.03.2015 15:11 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu Einšteins gluži nav, bet potenciāls būtu. :-D Nezinu, mani tas vienkārši nebeidz izbrīnīt, ka kāds kurš var stundām runāt/lasīt/rakstīt tajā skaitā par fiziku vai bioloģiju, nespēj saprast, ka grīdas lupatas nežūst slēgtā skapī, jo tur nav gaisa cirkulācijas un saņurcītajā un pieslaucītajā trauku dvielī dikti vairojas mikrobi... Un jebkurā citā sfērā viņam nav nekādu problēmu saistīt teoriju un praksti, bet šeit ir.
28.03.2015 15:05 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Tas sikas lietas tiesam var but kaitinosas un sagadat daudz lieku kasku gimene.
Musu gimene ir otradi, es esmu ta, kura neiznem tejas maisinus, citronus utt. no kruzes un mans dilusmojas, ka es ta daru. Es mazgajot nolieku blakis maisinu, kura metu visadu musaru. Vins man brivdienas traukus mazga vai kad esmu loti nilogurusi.
Mani besi tiesi, ka vins tos traukus liek blakus, ne izlietne.
Bet nu sen par tadam lietam nestridamies, ja vins kko noburks par aizmirsto citronu kruze vai neaizkruveto vacinu, es vnk mili atbildi, ka piedod, ta nedarisu :D un kads vins ir malacis .
Kaa saka, ja juti,ka uzpragsi vai bus kaskis - aizver acis un iztelojies udenskritumu.
28.03.2015 15:03 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
NordicBelle, kāds sakars tava vīrieša nesaimnieciskumam ar viņa IQ? Viņš Einšteins ir vai kā, ka tas jau kuro reizi jāpiemin?
28.03.2015 14:52 |
 
Reitings 47
Reģ: 23.03.2015
jā man ar tas tracin-bet par tādiem sīkumies es nekasos.. :)
man tracin ka ēd zupu vai jeb kuru ēdienu, kasa šķīvi..
ēdiens ir izēst ko vēl var kasīt?!...:D
vēl man tracin ka toletes papīru neliek pareizi -papīram ir jābut pret mani-jātinās nevis no apakšas.. es kad aizejuju kkur ciemos arii tur izlaboju.. :D
bet tie ir tikai tādi kas man tracina šie nav iemeslam kasīties-nav būtiski-ikdiena :D
es kasos ja man neatbild uz jautājumiem vairāk emociju ziņā-es pati par emocījām kā jūtos nerunāju-diezgan sarežģīta esmu-bet gaidu lai otrs runā...;)
28.03.2015 14:42 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu labi, nevajag dusmoties un strīdēties, bet tikko atkal - tipisks mana vīra gājiens: es salocīju vakar pēc vakariņu gatavošanas (viņš gatavoja) guļamistabas stūrī iesviesto priekšautu un aiznesu uz virtuvi, lai ielktu virtuves skapī, kur glabājam tīros trauku dvieļus, galdautus, tīrās virtuves drāniņas utt un tur pa virsu trauku dvieļu kaudzītei uzsviesta slapja grīdas lupata... Viņš, mani gaidot, vakar bija arī ēdamistabas grīdu mazgājis... Šitādos brīžos man nolaižas rokas! Un tas notiek visai regulāri, es pukstu un dusmojos, viņam ir žēl, bet viņš ar visu savu mega IQ vispār nedomā līdzi darot mājas darbus!
28.03.2015 14:26 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Grāfiene...nu, bet autors min, ka strīds pieaug diezgan pamatīgs...katrs jau ir savādāks, varbūt meitene par to tējas maisiņu pūšas pus nedēļu līdz viss atkal aizmirstās.
28.03.2015 14:04 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Iedomājies ja Tavam līdzcilvēkam ir kautkas noticis, kāda nelaime un tu atceries, ka jūsu saruna beidzās ar to, ka tu sabļāvi uz otru, jo tējas maisiņš ir izlietnē? Nu nezinu, ja strīdas, tad tam vajag nopietnāku iemeslu.
- man vairāk liekās,ka sie visi ir tādi nosacīti strīdi. Nejau ,ka viens uz otru izbļaujās pamatīgās dusmās,un aizcērt durvis..
28.03.2015 14:00 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Katram ir kāds netikums, i lietas nenolikt vietā, i zeķes nenolikt, kur vajag, bet tie ir tādi dzīves sīkumi, labākajā gadījumā par to aizrādu, bet tādu sīkumu līdz strīdam novest ir vairāk kā muļķīgi.

Iedomājies ja Tavam līdzcilvēkam ir kautkas noticis, kāda nelaime un tu atceries, ka jūsu saruna beidzās ar to, ka tu sabļāvi uz otru, jo tējas maisiņš ir izlietnē? Nu nezinu, ja strīdas, tad tam vajag nopietnāku iemeslu.
28.03.2015 13:56 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
o, un mans netikums ir nodzēst špičkas un iemest izlietnē. Kad viņš mazgāja traukus, viņam tas tracināja. tgd mums ir tās krutās šķiltavas ar to garo snuķi un špičkas vairs nevienu nekaitina :-D
28.03.2015 13:54 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Manējam bija netikums saņurkāt virtuves dvieli un nomest kaut kur, nevis izkarināt,lai izžūst. Tgd mums ir tikai vienreizējie papīra dvieļi. saslauka, izmet.
tāpat ir netikums ar dvieļiem- pēc treniņiem, zāles, sacensībām iet dušā tur, uz atnāk mājās, nomet somu un viss..iekšā paliek mitrs dvielis, kas tur var nostāvēt pāris dienas...tad nu mana miera labad, es to savācu un izmazgāju gan formas, gan dvieļus. Tas ir tas,ko es daru viņa vietā,lai man mierīga sirds. viņš to izdarītu pats, bet pārāk vēlu.:D
28.03.2015 13:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits