Strīdi par.. ko?

 
Reitings 1
Reģ: 27.03.2015
Vēlos viedokli no malas, lai skats uz situāciju būtu objektīvāks..
Dzīvojam divatā. Nopietnacas attiecības. Bet dažubrīd jādomā, no kurienes gan rodas šie strīdi.

Situācija -
ikdienā dzeram gan tēju, gan kafiju. Draudzene ir jau daudzas reizes norādījusi, ka viņai nepatīk, ja pēc tējas izdzeršanas, kad krūze nolikta izlietnē, tajā tiek atstāts tējas maisiņš. Kādēļ? Tādēļ, ka tad, kad tiek mazgāti trauki (biežāk to dara viņa), viņai "nav pēc manis jāvāc".
Ikdienā cenšos to atcerēties, bet.. tā kā man tas tējas maisiņš it nemaz netraucē, ja es mazgāju traukus (protams, arī gadījumos, ja tā ir kāda cita cilvēka krūze, kurā tas maisiņš ir palicis), tad man citreiz gadās to aizmirst izmest, pirms ielieku krūzi izlietnē. Un tad ir aizrādījums. Un, ja es uz to atbildu, ka man šāda nianse šķiet nesaprotama un nebūtiska, tad mēs varam aizrunāties arī līdz kārtīgam strīdam.

Vai Jums kādreiz gadās strīdēties par šādu lietu?
Varbūt ir kādi citi strīdi, kas ir aktuāli jums, par kuriem jums nav īsti saprotams, kur tad ir tā "problēma"?
27.03.2015 22:47 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Aha pasaki viņai ka beigsi tā darīt tad kad viņa sāks izejot no vannas uz izlaižot no tās ūdeni sietiņu likt ūdens noliešanas caurumā jo pēc tam mati no sifona tev būs jādabū ārā. Vai kad viņa beigs veļu žāvēties karināt uz dzīvokļa durvīm jo tās durvis jākrāso būs tev. Tas - piemēram jo ir vīriešu jautājumi kuros sievietes tāpat neiedziļinās. lai beidz laust skapi kuru tev būs jāremontē, tā tālak.
28.03.2015 15:45 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Zigfrids, un cik reizes tas ir jādara? Ne jau tu katru dienu skrūvē skapi. Ja katru dienu ir jāmazgā trauki,un katru dienu tur kāds iebāž krūzi ar visu tējas maisu,un vispār pats nevar aiz sevis izmazgāt,tad tas var sakaitināt..un kā vēl.
28.03.2015 15:56 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Palasīju ,ko rakstat un sajutos kā vecis :D
28.03.2015 16:20 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
28.03.2015 16:48 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Nu, sāksim ar to, ka sievietes ir tādi radījumi, ka strīdoties gribas uzvarēt un tāpēc strīdi var ilgt mūžīgi un pēc 10 minūtēm jau strīdēsieties par to, ko Tu neizdarīji pirms gada un 4 mēnešiem tajā tur pirmdienas rītā. :D
Tas ir pilnīgi normāli aizmirst kaut kādus tējas maisiņus, bet, ja man nepatiktu ņemt viņus ārā, tad traukus mazgātu no tā brīža tikai draugs. Ja savādāk nevar iemācīties. Es domāju, ka tas ir kompromiss, jo šajā situācijā IR vainīgais. Problēma ir tajā, ka nevajadzētu par to strīdēties.
28.03.2015 16:55 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Viena no tām - mazgājas kā pīlēns Tims. Visa vannasistaba pēc tam pludo. Forša sajūta, kad ieej tur ar zeķēm, nezinot, ka tikko viens bijis plunčāties. Protams, nekad pats nesaslauka, jo laikam domā, ka pats no sevis tas ūdens izgaros.


Par ikdienas sīkumiem neiespringstu, bet šitas mani dikti spēj uzvilkt :D
28.03.2015 17:12 |
 
Reitings 197
Reģ: 15.07.2010
Auša +++ precizi tas taps par nomesto virtuves dvieliti. :-D
28.03.2015 17:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)