Strīdi par.. ko?

 
Reitings 1
Reģ: 27.03.2015
Vēlos viedokli no malas, lai skats uz situāciju būtu objektīvāks..
Dzīvojam divatā. Nopietnacas attiecības. Bet dažubrīd jādomā, no kurienes gan rodas šie strīdi.

Situācija -
ikdienā dzeram gan tēju, gan kafiju. Draudzene ir jau daudzas reizes norādījusi, ka viņai nepatīk, ja pēc tējas izdzeršanas, kad krūze nolikta izlietnē, tajā tiek atstāts tējas maisiņš. Kādēļ? Tādēļ, ka tad, kad tiek mazgāti trauki (biežāk to dara viņa), viņai "nav pēc manis jāvāc".
Ikdienā cenšos to atcerēties, bet.. tā kā man tas tējas maisiņš it nemaz netraucē, ja es mazgāju traukus (protams, arī gadījumos, ja tā ir kāda cita cilvēka krūze, kurā tas maisiņš ir palicis), tad man citreiz gadās to aizmirst izmest, pirms ielieku krūzi izlietnē. Un tad ir aizrādījums. Un, ja es uz to atbildu, ka man šāda nianse šķiet nesaprotama un nebūtiska, tad mēs varam aizrunāties arī līdz kārtīgam strīdam.

Vai Jums kādreiz gadās strīdēties par šādu lietu?
Varbūt ir kādi citi strīdi, kas ir aktuāli jums, par kuriem jums nav īsti saprotams, kur tad ir tā "problēma"?
27.03.2015 22:47 |
 
Reitings 278
Reģ: 08.12.2014
Ja runa par strīdiem - mans draugs velkā tikai baltas zeķes, un atnākot mājās vienkārši kait kur noliek/nomet. Un tad ej nu saproti, kuras baltās zeķes ir vienā pārī un kuras tīras.
27.03.2015 23:44 |
 
Reitings 191
Reģ: 07.03.2015
ak, jā, zeķes, 50 shades of grey un ej un saproti, kura zeķe ir ar kuru vienā pārī, jo visas melni pelēkas, toņu atšķirība minimāla :D
27.03.2015 23:49 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
ej un saproti, kura zeķe ir ar kuru vienā pārī, jo visas melni pelēkas, toņu atšķirība minimāla


tāpēc mans tētis valkā tikai melnas zeķes. Viņš vienmēr pērk vienas un tās pašas, vienādas. Un, ja viena saplīst, otru viņš atstāj, jo pārējās taču arī vienādas. Zeķu ekonomija. :D

Paldies dievam ar drauga zeķēm man problēmu nav. Viņš pats tās šķiro :D
27.03.2015 23:51 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja mani saaktu zaagjeet par nenoziimiigiem siikumiem, aatri vien attieciibas tas nogalinaatu. Tieshaam tas stulbais teejas maisinjsh vai majoneezes pakas stuuris ir tik svariigs? Neba tiek radiits lieks darbs, kura izdariishanai ir vajadziiga pusstunda vai vairaak. Kaada starpiiba? Es labaak izveelos mieru, nekaa karot par kaut kaadiem siikumiem, kuri prasa 3 sekundes.
27.03.2015 23:51 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Nevar buut, ka juus veel skirojat savu viriesu zekjes? Tas jau vairaak izklausaas pec leemuma...
27.03.2015 23:51 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Manējais ir baigi kārtīgs, pats aiz sevis savāc un nomazgā, drīzāk vairāk grēkoju es(s) Bet arī tādas lietas neizraisa strīdu, vairāk mīļi atgādinam kā vajag darīt vai paķircinam viens otru un miers mājās. Nevaru iedomāties, ka strīdu varētu izraisīt tējas maisiņš :D
27.03.2015 23:52 |
 
Reitings 191
Reģ: 07.03.2015
MoonLady - tur jau tā lieta, ka manējam arī visas vienādas, bet viņš tak jau gadiem nesā un katra zeķe pabalējusi mazliet un tad ir grūti saprast, kura ir kuram pārim, bet ārā mest arī neļauj, jo "cauras tak nav" :D

scarllet - loģiski, ka šķiroju, ja esmu ielikusi mazgāt drēbes, tad arī izgludinu, sašķiroju viņas pa skapi tā, lai nemētājas. tāpat arī dara draugs, ja ir mazgājis drēbes. mums ir noteikums - ja liec mazgāt drēbes, tad visas arī pēc tam sasķiro un izgludini, nevis atstāj veļas žāvētājā tās, kuras nav tavas. :)
27.03.2015 23:57 |
 
Reitings 176
Reģ: 03.03.2015
Ja mani saaktu zaagjeet par nenoziimiigiem siikumiem, aatri vien attieciibas tas nogalinaatu. Tieshaam tas stulbais teejas maisinjsh vai majoneezes pakas stuuris ir tik svariigs? Neba tiek radiits lieks darbs, kura izdariishanai ir vajadziiga pusstunda vai vairaak. Kaada starpiiba? Es labaak izveelos mieru, nekaa karot par kaut kaadiem siikumiem, kuri prasa 3 sekundes.


Piekrītu katram vārdam.. :)
28.03.2015 00:03 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
seveneleven.. nu ja abi to dara, tad ir okei laikam. Mees liekam atseviskos nodalijumos savas drebes, un mazgajam ari atseviski, citaadi katru reizi jaaprasa, kas kur un kaa..
28.03.2015 00:05 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Viss atkarīgs no tā kāds ir otrs cilvēks, man arī nepatīk vākt aiz pieauguša cilvēka, nepatīk, ka drēbes tiek nomestas utt, utt, pat ja entās reizes tiek lūgts tā nedarīt. Arī es varētu pakašķēties, jo vienkārši kaitina.. :D
28.03.2015 00:55 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
1. Gudrākais paklusēs un izdarīs.

2. Vīrietis, kurš daudz strīdas ar sievieti, pielīdzināms bābai.
28.03.2015 05:57 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Varbūt ir kādi citi strīdi, kas ir aktuāli jums, par kuriem jums nav īsti saprotams, kur tad ir tā "problēma"?


Ir gan. Gan tējas maisiņi krūzē, gan tējas maisiņi uz izlietnes malas (no viņa puses), gan tukšas kafijas krūzes pie datora un tējkanna, kurā vienmēr ieliets minimālais ūdens daudzums (no manas puses).

Itkā sīkumi, jā, kaitina, bet īsti strīdēties par to nestrīdamies. Nu, izņemot, ja man ir PMS un/vai viņam slikta diena darbā :D
28.03.2015 08:09 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Varbūt vajag ieviest tradīciju, ka izlietnē krūzi liec ar maisiņu (kā jau tev patīk) un uzreiz to pats nomazgā-tad strīdu nebūs. Bet izskatās ka draudzene tev kalpones vietā- mazgā tavus traukus un tu pay nevīžo maisiņu izmest. Tā jau ir bezkaunība.
28.03.2015 08:28 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
man draugs arī tā dara (ne vienmēr, bet dažreiz) un jā tas ir kaitinoši, jo kāpēc nevar uzreiz izmest to maisiņu? tad pa virsu sakrāmē citus traukus un t tas maisiņš tur peldas. mani kaitina tādi sīkumi, jo nav jau tikai viens tāds, ir arī klasiskais tukšo piena paku utt., atstāšana ledusskapī, izdzer tēju iepakojumu atstāj uz galda un es domāju, ka tēja vēl ir, no rīta veru paciņu a tur čuss. nu ir tie sīkumi kaitinoši. es daudzu gadu garumā mēģinu jau vnk neņemt īsti galvā un neko neteikt. bet no otras puses ir kaut kādas lietas ko es varbūt nezidaru un viņam nepatīk to darīt aiz manis, bet es uzskatu, ka kas tur tāds. ir jāmācās pieslīpēties.
28.03.2015 09:33 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Jā, ir visādi sīkumi, kas mani otra rīcībā var izvest no pacietības. Tieši tādēļ, ka tās ir elementāri izdarāmas lietas un tās darot, teiksim, man speciāli nav sev jāatgādina: tagad noliec to un to atpakaļ vietā vai noliec čības tur, kur tām jāstāv. Bet nu katram sava loģika, ir jau tādi, kuri neuzskata to par neko sevišķu. Strīds jau rodas no tā, ka saduras 2 uzskati - viens, kuram tas ir dabiski, organiski un otrs, kas varbūt nekad tā nav darījis un nevar sevi pāraudzināt, ieviest jauninājumus savā darbībā.
28.03.2015 09:39 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Mans draugs arī tā mēdz darīt, bet nu lielas problēmas tas nesagādā, jo nu... es nezinu, kas tur mirkst visu dienu, mums ilgi nekas izlietnē nestāv un nesamirkst.
Sakaitina tad, kad ir PMS, tad kašķējos - bet tad gan par visu, arī par zeķēm :D
Pārējās mēneša dienās nekas no tā nesagādā problēmas, nav grūti savākt, jo traucē jau man, nevis viņam.
28.03.2015 09:50 |
 
Reitings 147
Reģ: 15.01.2013
Manējais mūždien kaut kur nomet virtuves dvielīti. Nevis pakarina to paredzētajā vietā, bet saņurca un nomet uz palodzes, galda, ledusskapja, plīts utt.! Aizrādu katru dienu :-D
28.03.2015 11:03 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Manējais dara daudzas lietas, kas te pie kaitinošajām jau ir uzskaitītas :D - atstāj tukšos šķīvjus uz letes malas, nevis ieliek izlietnē, mētā virtuves dvielīti, atsāj tukšo taru uz letes vai sabāž atpakaļ ledusskapī utt. :D smieklīgi, ka daudzi tā dara - savējā grēciņi uzreiz sāk šķist mazāk kaitinoši, jo tā laikam kaut kāda vīriešu sērga :D
28.03.2015 11:11 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Man katru dienu nākas aizrādīt par tik daudzām lietām. Nestrīdamies, neskandalējamies, bet man vieglāk pateikt, nekā paklusēt un izdarīt viņa vietā. Kad sirds pilna, tad pasaku arī kādu skarbāku vārdu.

Viena no tām - mazgājas kā pīlēns Tims. Visa vannasistaba pēc tam pludo. Forša sajūta, kad ieej tur ar zeķēm, nezinot, ka tikko viens bijis plunčāties. Protams, nekad pats nesaslauka, jo laikam domā, ka pats no sevis tas ūdens izgaros.
28.03.2015 11:13 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
Undiya - man kaut kas līdzīgs ar to plunčāšanos :D
28.03.2015 11:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits