Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kam butu jabutu pirmajam?

 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
Sveikas meitenes. atvainojos ka nav garumzimju.
Vienmer esmu uzskatijusi ka sakuma paris apprecas un tad sak domat par berniem. Ta ari es biju izfantazejusi, ka sanemsu bildinajumu un tad saksim krat naudinu, lai uzrikotu forsas kaazas. Ar to forsas kaazas jasaprot ar gimeni, tuvakajiem radiniem un draugiem. Bet pedeja laika man ir radusies neparvarama velme pec bebisa. Ari draugs ir biezak par to sacis iemineties. Jautasiet kapec vismaz nebildina un tad nedoma par berniem? Jo es esmu ta kas uzskata ka bildinajumam nav jegas ja kaazas nevar noorganizet nu vismaz tuvako 2 gadu laika, kaut gan perfekta varianta gribetu appreceties gada laika pec bildinajuma sanemsanas. Bet ta ka mums lieki tukstosi apkart nemetajas bet tadas baigi vienkarsas kaazas ari negribam, tad ar tam kaazaam vel vajadzetu uzgaidit. Neteiksu ka gribu loti shikas kaazas, bet tomer savu 5-6 tukstosi normalam kaazam ir vajadzigi un paslaik tadas naudinas nav. Tad liekas - varetu uztaisit bebiti un tad jau kaut kad appreceties, bet tas ari liekas divaini jo principaa neatbalstu ideju par arlaulibas berninu(t) Kadai ir bijusi tada situacija? Man apkart radiem jau dzimst bernini, vecajiem klasesbiedriem un kursabiedriem ari, man ari tik loti gribas but beidzot mammai bet tad liekas ka es busu pievilusi pati sevi, jo tas princips - vispirms kaazas un tad bebis ir man jau loti, loti sen ieksa un nekad nebiju domajusi ka saksies domas, ka varetu visu darit ari otradi...
27.03.2015 15:50 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Ne vienmēr tā ir dzīvošana pāri līdzekļiem.
Es labāk dzīvoju neprecēta, bet savā mājā, nekā precēta mētājos pa īrētiem dzīvokļiem. Uzskatu, ka kāzas var pagaidīt.
28.03.2015 11:08 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, vispirms ir precības, tad - mazulis.

Bet man ir tas nepopulārais viedoklis, ka svarīgāka ir pati laulība, nevis kāzas. Liekas muļķīgi neprecēties, jo nevar atļauties noorganizēt kāzu svinības. Tā ir tāda vēlme dzīvot pāri saviem līdzekļiem - pašiem nekas īsti nepieder, brīvu līdzekļu nav, bet tomēr jāiztērē tūkstoši, lai apprecētos.
27.03.2015 21:46 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
Prieks palasit ar pozitivus stastus. Par tam kaazam ir divejadi - tas ir gan sabiedriba un gimene ta pienemts, gan es pati esmu to ta teikt izsapnjousi ka bus ta un ne savadak. Bet dzive ievies savas korekcijas un ieksejas sajutas ir tadas, kadas tas ir(t)
27.03.2015 21:38 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Nu tad pieliec mēli pie staba - 30 grādos

Ja pati nejēdz to naudu nopelnīt, tad kāpēc vecim jābūt tadam loham, kas tavas vienreiz dzīvojam idejas īstenotu

Baigā Swagere yolotājā jūtie?

Kad rakstīju konkrēto teikumu, "vecis" ne uz sekundi prātā neienāca, iedomājies?!:-D
Un nauda proporcionāli strādāšanai pelnās ļoti labi, paldies!;-)
27.03.2015 21:38 |
 
Reitings 3
Reģ: 27.03.2015
Skaisti jau ir tad, ja apprecies, gadiņu padzīvo kā sieva un vīrs (jaunajā statusā), izbauda to un tad veido lielo ģimeni.
Bet tas jau tā, tikai stereotipos runājot. Mūsdienās nekas nav noteikts. Katram individuāli. Protams, vieglāk, t.i., finansiāli vieglāk ir apprecēties pirms mazā, bet, kas gribēs atradīs pie visiem apstākļiem "izeju". :)
27.03.2015 21:37 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Plānojām bērnu jo gribējām, par precī ām nedomājām absolūti, bernam jau 6gadi, bildinata esmu, un ar to ari pietiek, kamer lieki tukstoši apkārt nemētāsies! Laulību apliecība ir nieks un pliks papīrs, ņemot vērā to cik mums kopā ir forši, un cik ļoti mīlam un uzticamies viens otram! Daudzi precēti pāri paziņu lokā kuri apprecējušies jo tāda ir pieņemtā lietu kārtība, nemaz tik laimīgi kopā vairs neizskatās :(

Ja gribas bēbi abiem tad darat tā kā sirds liek nevis kā sabiedrībā un cosmo pieņemts!
27.03.2015 21:28 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Es noteikti sākumā apprecētos. Manā gadījumā bērns bija pirmais, bet man vienmēr ir gribējies otrādāk. :) Nu neko, vairs man kāzas negribās. :D
27.03.2015 21:17 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Ja pirms berna ir normala alga tad baiso robu budzetaa berns nerada. Kaa vieglak iekrat? Nu vismaz man izkriit visas kafijoshanas pec darba, jaunas drebes,pusdienas darbaa,kolegju sveikshana, transporta izdevumi. Taa vietaa ir berna vajadzibas bet taas izmaksaa leetak kaa viss ko uzskaitiju. Sanak jau absurdi jaa, sanak ka stradat ir dargi :D un es nesaprotu kapec par sho manu viedokli tas shuumeejas.es padalos ar savu pieredzi.
27.03.2015 21:16 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
Dažbrīd latviešu nabagu kāzas atgādina tos realitātes šovus pa tv kur rāda, kā čigāni precās Tie dādi paši, kā latvieši paši dzīvo graustos, bet kāzas rīko, kā bagātnieki

Mums jau ir savs dzivoklis, ta ka graustos nedzivojam un kreditu ari nav. Un nav ari ta ka dzivojam no algas lidz algai, knapi vilkdami galus. Negribu izplust garas sarunas, bet paslaik mums gimene (ne tikai man un draugam) ir tada situacija ka kaazam naudinu butu jakraj pailgi.

Ja gribas standarta vidējas kāzas uz +/- 60 viesiem, tad vienkāršas, jaukas kāzas bez nekādas šikas izrādīšanās un ar tapīšanu uz lietām, kur var ietaupīt izmaksā uz 5000. Un tās tiešām nav nekādas šikās kāzas.

Piekritu. Mums ari sanaktu nedaudz vairak par 60 viesiem bet tas tiesam ir tuvakais loks. Nevar tacu vienu brali ar gimeni saukt, bet otru brali ne. Vai saukt tikai manu gimeni bet draugam nak tikai vecaki. Kad bralis taisija kaazas tad tie 5 tukstosi bija tiesam tadas videjas kaazas musu izpratne. Tapec laikam tas ir tik subjektivi, jo vienam pietiek sarakstities zagsa, ieest kuuku un iedzert shampi, tikai ar vecakiem + vedejiem - tas nav nekas slikts un es to katra zinja nenolieku, katrs dara ka velas :) Zinu ka brala sievas gimene palidzeja ar dekoracijam, tas taisija pasi bet visvairak izmaksaja tiesi viesu nams, kas nebija ne pils, ne muiza, ne ari tas viesu nams bija zeltos un nenormali shiks + edieni un dzerieni. Tas nav lets prieks, bet precas jau vienreiz un gribas so dienu nosvinet puslidz pieklajigi un ta lai ir feini. Un lai kaazas butu feinas nenozime ka cilveki lec augsak par savu sezamvietu.

Par bernina izmaksam - nu nedomaju, ka man uzreiz berns panems 5 tukstosus, ja ta tiri salidzina ar kaazam. Neapgalvoju ka berns nemaksas neko, neesmu tik divaina, lai ta domatu, bet tomer tas viss risinasies vairak dabiski. Protams, pirmaja laika kad vajadzes visu iepirkt, par to nav runas, bet talak man tas neliekas tik drastiski (ja to ta varetu nosaukt) ka tas butu kaazu gadijuma, kad sac visu sarunat, maksaa drosibas naudu, maksa jau par gatavu pasutijumu utt.

Tas protams ir manas domas, ir interesanti palasit jusejas :)
27.03.2015 20:34 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Man arī būtu žēl iztērēt tādu naudu divu dienu pasākumam. Tā kā man nekas nevienam nav jāpierāda, tad mums kāzas būs divatā. Par iekrāto naudu aizbrauksim ceļojumā.
27.03.2015 20:28 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Kāds pamatojums ir tam,ka no sākuma jāprecās un tikai tad var bērniņu plānot??? Ja jau ir ar vīrieti tā foršā sajūta,ka esat gatavi bērniņam,tad kas mainīsies,ja salaulāsieties pāris gadus vēlāk???
27.03.2015 20:04 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
super netradicionāls viedoklis no sievietes- kāpēc tik ļoti ir nepieciešamas kāzās? Reāli neredzu jēgu. Nesteidzos pieņemt cita uzvārdu un reāli to nemaz negribu.
Katram ir savs.

Ja vispirms vēlies kāzas- ej uz savu mērķi. Ja vēlies bērniņu- make a baby.
Tā ir tava dzīve, tavi likumi utt.

Nevajag pakļauties apkārtējiem un pieņemtajiem standartiem.
27.03.2015 19:52 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Mis Take - vairumā situāciju es arī neticētu, bet, ja nu tas viesu nams pieder kkādiem radiem, kuri kā kāzu dāvanu uzdāvina iespēju tur svinēties? Šāda iespēja, protams, ir retums, bet ir iespējama. Ir cilvēki, kuri māk atrast izcilus "piedāvājumus" visās jomās.
27.03.2015 19:49 |
 
Reitings 73
Reģ: 23.03.2015
Dažbrīd latviešu nabagu kāzas atgādina tos realitātes šovus pa tv kur rāda, kā čigāni precās Tie dādi paši, kā latvieši paši dzīvo graustos, bet kāzas rīko, kā bagātnieki

Ļoti šim piekrītu. Pēdējā laikā itin bieži novērots paziņu lokā. Dzīvokli savu nevar atļauties jau gadiem, mašīnu pārdod, jo nevar atļauties benzīnu ieliet, bet vot kāzām paņem kredītu par 10 tūkstošiem, lai ir ko atcerēties. To es nekad nesapratīšu. Manuprāt, jāprecas par tādiem līdzekļiem, kā var atļauties. Ja nav kaut to 5 tūkstošu kāzām, nu tad jārīko lētāk, kaut vai bez divu dienu tusiņa, bet par tādām naudiņām, kādas var atvēlēt.
27.03.2015 19:38 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
par tému - vispirms kázas tad bérns. kad piedzims bérns tev visdrízák mainísies prioritátes un tad krát 6 tk kázám bús vél grúták.
27.03.2015 18:29 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
kupenukupena, nedomáju ka tás kázas izmaksája ap 2000. tik varéja izmaksát tieshi tas viesu nams ar visu édináshanu uz 2 dienám, zinu, par kuru viesu namu iet runa. kur tad izmaksas par kleitu, kostímu, auto, benzíns lídz Latgalei, bazníca, fotográfs, múzika, ielúgumi, uc. síkumi??

neticu, ka ar budzetu 2000 eiro visám kázám var svinét kázas Lejasmalás, nu neparko neticu.
27.03.2015 18:28 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
undiya, kur es teicu ka beerna visa nauda aizies??? Tik saku ka iekrat ar bernu ir grutak..

Kas ir vieglak pabarot divas mutes vai 3??

Katraa zinaa berns nav kakis kuram var dot to pasu bariibu un tik smiltinas piepirkt.

Bernam vaajag normaalu uzturu un nu nevar bernu barot tik uz plikiem grikiem vai vel labaak optimas makaroniem...bernam vaig normalu sabalansetu zuturu augot..un ja vels traadaa abi tad ari aukles izmaksaa naudu. taksto vel naudina aiziet. Visi ebrndarza ar netiek del rindaam.
27.03.2015 18:25 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Un vispar kaa ar bebi var vieglak naudu iekraat? nav jau mums nekadas lielaas mamin algas. Bernam jaeed katru dienu, vel drebes, papmeri,ja saslimst arts+ zaales.


Tu kādreiz sāksi domāt vai lasīt kas rakstīts?
Neviens nesaka, ka ar bērnu ir vieglāk iekrāt, vienkārši nevajag pārspīlēt un teikt, ka bērnā visa nauda aizies.
Mums ar draugu ir mērķis, kura īstenošanai vēl pietrūkst nedaudz. Pēc tam varēs krāt nākamajam mērķim, piemēram, kāzām. Bērns, vismaz mums, nebūs šķērslis tikt pie kārotā.
Protams, ja tagad cents pie centa jāliek, lai mēnesi izvilktu, tad diez vai bērns kaut kā spēs uzlabot situāciju.
Tad jau jāsāk domāt nevis par kāzām, bet par labāku izglītību vai darbu.
27.03.2015 18:19 |
 
Reitings 421
Reģ: 26.09.2013
Njā un varu derēt, ka ikdienā viņas dzīvo kaut kādā Rīgas, pierīgas konzervkārbā uz 30 gadu kredīta un brauc ar kaut kādu Lietotu luksus mašīnu, kas patiesībā labi ja 10000€ maksā un ar ņemta līzingā un strādā par nekustamo īpašumu māklerēm

Nav gan tā, viņa nocepējusi bagātu vīrieti, tapēc arī ikdienā dzīvo šiki. Bet nu ne ja vīrietim vajadzeja tās šikās kāzas, protams, ka mani draudzenei. Bet ka jau MaunaKea teica, nu viss bija pārak pārspilēti šiki, pilnīgi jau nu smiekli nāca, tā kā tāda princešu sapnī un atmosfēra nebija tāda jauka.
27.03.2015 18:15 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
KupenuKupena-tavas aprakstiitaas kaazas izklausaas peec taadaam ,kuras var loti palikt atminaa!
Reizeem jaunie izsapno kaut ko taadu-pils,viss "spiid un laistaas" stilaa,bet beigaas pasi no taa visa pat neko neatceraas-viss paiet kaa sapnii...Liekas,ka tas viss vairaak vajadziigs ,lai palieliitos ,ne pasiem...!Taa konkurence ir tik neiedomaajama visaa!(t)
27.03.2015 18:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits