kam butu jabutu pirmajam?

 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
Sveikas meitenes. atvainojos ka nav garumzimju.
Vienmer esmu uzskatijusi ka sakuma paris apprecas un tad sak domat par berniem. Ta ari es biju izfantazejusi, ka sanemsu bildinajumu un tad saksim krat naudinu, lai uzrikotu forsas kaazas. Ar to forsas kaazas jasaprot ar gimeni, tuvakajiem radiniem un draugiem. Bet pedeja laika man ir radusies neparvarama velme pec bebisa. Ari draugs ir biezak par to sacis iemineties. Jautasiet kapec vismaz nebildina un tad nedoma par berniem? Jo es esmu ta kas uzskata ka bildinajumam nav jegas ja kaazas nevar noorganizet nu vismaz tuvako 2 gadu laika, kaut gan perfekta varianta gribetu appreceties gada laika pec bildinajuma sanemsanas. Bet ta ka mums lieki tukstosi apkart nemetajas bet tadas baigi vienkarsas kaazas ari negribam, tad ar tam kaazaam vel vajadzetu uzgaidit. Neteiksu ka gribu loti shikas kaazas, bet tomer savu 5-6 tukstosi normalam kaazam ir vajadzigi un paslaik tadas naudinas nav. Tad liekas - varetu uztaisit bebiti un tad jau kaut kad appreceties, bet tas ari liekas divaini jo principaa neatbalstu ideju par arlaulibas berninu(t) Kadai ir bijusi tada situacija? Man apkart radiem jau dzimst bernini, vecajiem klasesbiedriem un kursabiedriem ari, man ari tik loti gribas but beidzot mammai bet tad liekas ka es busu pievilusi pati sevi, jo tas princips - vispirms kaazas un tad bebis ir man jau loti, loti sen ieksa un nekad nebiju domajusi ka saksies domas, ka varetu visu darit ari otradi...
27.03.2015 15:50 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Nu tad pieliec mēli pie staba - 30 grādos

Ja pati nejēdz to naudu nopelnīt, tad kāpēc vecim jābūt tadam loham, kas tavas vienreiz dzīvojam idejas īstenotu

Baigā Swagere yolotājā jūtie?

Kad rakstīju konkrēto teikumu, "vecis" ne uz sekundi prātā neienāca, iedomājies?!:-D
Un nauda proporcionāli strādāšanai pelnās ļoti labi, paldies!;-)
27.03.2015 21:38 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
Prieks palasit ar pozitivus stastus. Par tam kaazam ir divejadi - tas ir gan sabiedriba un gimene ta pienemts, gan es pati esmu to ta teikt izsapnjousi ka bus ta un ne savadak. Bet dzive ievies savas korekcijas un ieksejas sajutas ir tadas, kadas tas ir(t)
27.03.2015 21:38 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, vispirms ir precības, tad - mazulis.

Bet man ir tas nepopulārais viedoklis, ka svarīgāka ir pati laulība, nevis kāzas. Liekas muļķīgi neprecēties, jo nevar atļauties noorganizēt kāzu svinības. Tā ir tāda vēlme dzīvot pāri saviem līdzekļiem - pašiem nekas īsti nepieder, brīvu līdzekļu nav, bet tomēr jāiztērē tūkstoši, lai apprecētos.
27.03.2015 21:46 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Ne vienmēr tā ir dzīvošana pāri līdzekļiem.
Es labāk dzīvoju neprecēta, bet savā mājā, nekā precēta mētājos pa īrētiem dzīvokļiem. Uzskatu, ka kāzas var pagaidīt.
28.03.2015 11:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits