Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Precos - kā pateikt?

 
Reitings 11
Reģ: 25.03.2015
Pat nezinu, kā lai šo diskusiju iesāk. Izveidoju jaunu profilu tieši šim nolūkam, jo dažas Cosmo meitenes mani zin un nēerti tā uzreiz atklāt situāciju.
Esmu iemīlējusies. Varbūt ne gluži tā, kā mani vecāki, radi to ir iedomājušies...
3 gadus esmu kopā ar ļoti skaistu, gudru, ne - Latvieti, ar kuru iepazinos ceļojuma laikā. Nu viņa dzīvo Latvijā. Jā, viņA. Draudzene dzīvo pie manis - ģimenei saku, ka izīrēju otru istabu, lai lētāk... :/ stulbi melot, bet mana ģimene ir ļoti ticīga un viendzimumu attiecības viņiem šķiet PILNĪGI nepieņemamas.
Draudzene ļooooti grib iet uz praidu, es arī, bet bail no tā, ka visur būs fotogrāfi, pēctām kāds savējais ieraudzīs un domās ''O, ko viņa praidā dara?''
Kopš 13 g.v. patīk meitenes, pirmās attiecības - 17 gados, tagad jau 20...nu, otrā puse, tā tuvāk 30 :D Biju nolēmusi ģimenei neteikt (draugi zin) līdz man tiešām būs NOPIETNAS attiecības. Nu, man tādas ir. Mēs gatavojamies precēties. Es protams, gribu viņus savās kāzās un būtu sāpināta līdz sirds dziļumiem, ja viņi dēļ šī visa neierastos. Bet kā lai es pasaku? Kāzas ir paredzētas nākamo gad, vasarā. Laiks ir, bet laikam vajadzētu iepriekš, laicīgi sagatavot...
Varbūt jums ir kādi ieteikumi, padomi? Kā jūs reaģētu ja jūsu bērns ''izlīstu no skapja''? Latvijā uz viendzimuma laulībām skatās kā uz nezin ko. Tieši tādēļ jaunieši slīkst depresijās vai dodas uz ārzemēm, kur LGBT cilvēkus vairāk pieņem. Jums tas liekas godīgi, normāli?
25.03.2015 23:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
teika_spolite

Nu protams, vienmēr jāiet pie profesionāļa lai tik tiešām pārliecinātos ka ir tas kas ir :D Pat tad ja viendzimuma sekss patīk, locekļi nepatīk (ja bi tad izkrīt) un vienkārši ir jūtamas daudz spēcīgākas simpātijas pret savu dzimumu nekā otru. . Un ja pat viss ir noticis dēļ tā ka ir bērnības traumas bijušas, tas nenozīmē ka šis būtu kaut kas kas ir jālabo, ja cilvēks jūtas laimīgs. Ja autore pati sevi negribētu pieņemt tad es saprastu ka par šo iet runa, bet šeit jau cilvēks izskatās ka zin sevi, tas nav tik mēneša garuma pasākums, bet gan jau stabilas attiecības ar plāniem par nākotni kopīgu un kāzām.

Un vispār mums visiem vairāk vai mazāk ir kaut kādas bērnības traumas un pieredzes kas ļoti mūsu uztveri ir ietekmējušas, tad nu varbūt pašai ar jāiet būtu noskaidrot kamdēļ ir tāda attieksme apmēram ka būt lezbietei/gejam ir slimība/bērnības trauma.
27.03.2015 06:47 |
 
Reitings 11
Reģ: 25.03.2015
teika_spolite Šīs ''fāzes'' varētu pielīdzināt 13 gadīgām meitenēm, kas domā, ka bučoties ar meitenēm ir forši un puišiem liekas seksīgi. Ne jau tuvu 30 gadīgam cilvēkam.
Nedaudz uzsiti pa nervu, bet nu... :)
27.03.2015 03:04 |
 
Reitings 1
Reģ: 26.03.2015
Tu vēl esi ļoti, ļoti jauna.

Autorei nav 20 gadi. Viņa saka, ka viņai ir 20 ar lielu asti, kas ir jau tuvu 30 gadiem. Tas jau ir pieaudzis cilvēks, ne ļoti, ļoti jauns.
Kopš 13 g.v. patīk meitenes, pirmās attiecības - 17 gados, tagad jau 20...nu, otrā puse, tā tuvāk 30
26.03.2015 23:54 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Es tomēr ieteiktu neteikt vecākiem un arī neprecēties. Tu vēl esi ļoti, ļoti jauna. Bieži ļoti jauni cilvēki vēl tikai sevi meklē, eksperimentē.
Labāk aizej izrunāties ar psihoterapeitu (jā, dārgi, bet daļu kāzu naudas ir vērts tam tērēt) un tiec skaidrībā, KĀPĒC tev patīk sievietes nevis vīrieši. Iespējams, ka tev ir kāda bērnības trauma, varbūt kādi citi traucējumi (sevis nepieņemšana, vīriešu uzmanības trūkums vai bailes no viņiem) vai varbūt tā ir tavas personības nobriešanas fāze. Paziņo radiem un vecākiem par savu orientāciju tikai tad, ja psihoterapeits arī uzskata, ka esi viens no tiem retajiem cilvēkiem, kad cilvēks emocionāli pieder pretējam dzimumam. Pretējā gadījumā pašai vēlāk būs kauns, ka citi uzspiež zīmogu, lai gan būsi jau mainījusies.
26.03.2015 23:45 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Es zinu, ka mamma mani pieņemtu un mīlētu par spīti jebkam, esam arī par to runājušas. Viņa gan noteikti to visu zinātu jau krietni pirms precību plāniem.
Galvenais taču, lai bērns ir laimīgs - tas, ar ko viņš guļ, ir viņa paša darīšana.
26.03.2015 23:16 |
 
Reitings 3
Reģ: 26.02.2015
http://www.ruffledblog.com/chic-san-diego-wedding/

skirstiju kazu foto galerijas, un sakuma domaju, kapec shaja ir divi pari augstpapezhu kurpes... katra zina, gimenes izskatas priecigas, neraugotos uz to, ka ir divas ligavas :)
26.03.2015 21:21 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
Man liekas ka homoseksuālu meitu būtu vieglāk pieņemt kā dēlu. Nezinu kāpēc, bet man ir tāda sajūta.

Autorei vēlu drosmi un veiksmi.
26.03.2015 20:52 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Nav gluži par orientāciju, bet es tieši šodien mammai izstāstīju ļoti lielu noslēpumu, kuru glabāju vairāk kā gadu. Bija ļoti grūti atzīties, jo bija milzīgs kauns, kā arī baidījos no nosodījuma, bet viss beidzās ļoti labi. Kaut vai viņa bija ļoti šokēta, bet beigās sniedza milzīgu atbalstu un sapratni. Protams, to nevar likt vienā maisā ar orientāciju, bet ļoti palīdzēja mana psihoterapeita teiktas: ja tu būtu māte, bet tavai meitai būtu šādas problēmas, vai tu negribētu to zināt, kas ar viņu notiek? Viss slēpjās bailēs un nedrošībā, bet tu pati esi savā galviņā to izfantazējusi, iespējams, scenārijs sanāktu cits. To var tikai zīlēt kafijas biezumos, ja tu to nepateiksi.
Turies! Patiešām no sirds novēlu, ka Tavi vecāki Tevi sapratīs! :-)
26.03.2015 20:05 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Pieļauju, ka drīzāk izvēlētos dzīvi pavadīt vientulībā nekā tik ļoti sāpināt ģimeni..
Es driizaak paardziivotu to,ka manas iegribas deel,mani deeli dziivotu vieni,kaut ko sleeptu no manis utt.
26.03.2015 20:05 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
nav nekas pret homoseksuāļiem, pašas māsīca ir lesbiete un ir daži čomiņi geji, bet ar visu manu bagāto fantāziju, es vienkārši nespēju kam būtu jānotiek, lai man patiktu meitenes :D tieši fiziskā ziņā... ne ne nēēē....

Bet tā par tēmu - dariet kas jums jādara, bet piekritīšu iepriekš rakstītam komentāram par to, ka pirms precaties, jums vajadzētu pašām sevi pieņemt kā normālu pāri, tad arī nebūs jākautrējas no savām attiecībām ģimene, draugu un sabiedrības priekšā :)
26.03.2015 19:54 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Protams, ne vienmēr viss ir tik rožaini, bet šajā gadījumā to vēl nevar zināt.
+ arī meitenei nebūs rožaina dzīve, ja mūžigi noklusēs šo tēmu - bet vecāki ja grib, kā labāk viņu bērnam.
Visi jau vienmēr grib, kā labāk, taču ne vienmēr tā sanāk, un šādos gadījumos jāmēģina meklēt kompromisu abām pusēm - piekāpties, cik nu tas iespējams.
26.03.2015 19:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es arī pieļauju, ka ar laiku samierinātos, bet ļoti sāpētu sirds... sevišķi jau tētim.. :-/
Pieļauju, ka drīzāk izvēlētos dzīvi pavadīt vientulībā nekā tik ļoti sāpināt ģimeni..
26.03.2015 19:44 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Domāju, ka tad, ja Tu tiešām teiktu, ka tiecies ar meiteni un vēlies precēties, ātrāk vai vēlāk, bet vecāki to pieņemtu. Tādēļ jau tie ir vecāki


Ne viss realitātē ir tik rožaini.
26.03.2015 19:43 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.12.2014
Biseksuālisti man tomēr liekas pieņemamāki, jo viņi iemīl cilvēku un viņa personību, nevis to, kas viņam starp kājām...
26.03.2015 19:43 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
cormeum, bet tas tādēļ, ka jautājums bija - kā būtu, ja būtu. Domāju, ka tad, ja Tu tiešām teiktu, ka tiecies ar meiteni un vēlies precēties, ātrāk vai vēlāk, bet vecāki to pieņemtu. Tādēļ jau tie ir vecāki :)
26.03.2015 19:38 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
KimB, dod ziņu, kā būs gājis! Veiksmes!! :-)
26.03.2015 19:36 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Domāju, ka vari rēķināties ar to, ka kāzas svinēsiet bez viņiem.
Šodien pajautāju mammai jautājumu par šo tēmu - kā būtu, ja būtu.. Mamma pateica, ka visticamāk nespētu uz kāzām ierasties. Būtu liels trieciens. Bet vecāki, gluži kā mēs paši, ir dažadi :)
26.03.2015 19:35 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.12.2014
Kaut gan es neuzskatu, ka par homo piedzimst, drīzāk gan par tādu kļūst.
26.03.2015 19:35 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.12.2014
Tā nav taisnība, ka par homoseksuāli vai bi var tikai piedzimt, arī dzīves laikā var par tādu kļūt (tam var būt vairāki iemesli).
Šajā gadījumā izskatās, ka tu, KimB, citās sievietēs meklē mātes mīlestību, jo tev tās pietrūkst. Par to vien liecina fakts, ka tev mātei ir tik grūti izstāstīt par savu orientāciju (jo jūs neesat pietiekami tuvas).
26.03.2015 19:30 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nesaprotu,kaapeec uzreiz ir taada nostaaja,ka vecaaki buus sokaa!Mees to nezinam,kaapeec vajag uzreiz pieiet tam negatiivi?Vecaaki vareetu buut arii loti saprotosi.
26.03.2015 19:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits