Precos - kā pateikt?

 
Reitings 11
Reģ: 25.03.2015
Pat nezinu, kā lai šo diskusiju iesāk. Izveidoju jaunu profilu tieši šim nolūkam, jo dažas Cosmo meitenes mani zin un nēerti tā uzreiz atklāt situāciju.
Esmu iemīlējusies. Varbūt ne gluži tā, kā mani vecāki, radi to ir iedomājušies...
3 gadus esmu kopā ar ļoti skaistu, gudru, ne - Latvieti, ar kuru iepazinos ceļojuma laikā. Nu viņa dzīvo Latvijā. Jā, viņA. Draudzene dzīvo pie manis - ģimenei saku, ka izīrēju otru istabu, lai lētāk... :/ stulbi melot, bet mana ģimene ir ļoti ticīga un viendzimumu attiecības viņiem šķiet PILNĪGI nepieņemamas.
Draudzene ļooooti grib iet uz praidu, es arī, bet bail no tā, ka visur būs fotogrāfi, pēctām kāds savējais ieraudzīs un domās ''O, ko viņa praidā dara?''
Kopš 13 g.v. patīk meitenes, pirmās attiecības - 17 gados, tagad jau 20...nu, otrā puse, tā tuvāk 30 :D Biju nolēmusi ģimenei neteikt (draugi zin) līdz man tiešām būs NOPIETNAS attiecības. Nu, man tādas ir. Mēs gatavojamies precēties. Es protams, gribu viņus savās kāzās un būtu sāpināta līdz sirds dziļumiem, ja viņi dēļ šī visa neierastos. Bet kā lai es pasaku? Kāzas ir paredzētas nākamo gad, vasarā. Laiks ir, bet laikam vajadzētu iepriekš, laicīgi sagatavot...
Varbūt jums ir kādi ieteikumi, padomi? Kā jūs reaģētu ja jūsu bērns ''izlīstu no skapja''? Latvijā uz viendzimuma laulībām skatās kā uz nezin ko. Tieši tādēļ jaunieši slīkst depresijās vai dodas uz ārzemēm, kur LGBT cilvēkus vairāk pieņem. Jums tas liekas godīgi, normāli?
25.03.2015 23:30 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Priekš kam Jums kāzas?
26.03.2015 11:38 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Apliecinaat un pazinjot gribot ar kaazaam to, ka vinjas viena otru miilot? Kaa?????????? Juus pat savaa praidaa baidaaties iet, jo kaads nofotografees, ne radiem, ne draugiem nevarat pateikt, kaada pie velna pazinjoshana, kaada apliecinaashana? Marasms. pa kluso Norveegjijaa uztaisiit papiireli, kuru piekaart peec tam uz naglas.

Ja taisaaties dziivot Latvijaa, no papiira buus jeega tikai tad, ja tiks pienjemts partnerattieciibu likums, visos paareejos gadiijumos tam buus nulles veertiiba.

Saakumaa jaatiek galaa ar sev apkaart esosho sabiedriibu, jaatklaaj un jaapliecina savs statuss vinjiem, tas buus tas iistais saakums un apliecinaajums tam, ka esat gatavas spert sho soli, papiirelja uztaisiishana Norveegjijaa nav nekaads juusu attieciibu apliecinaajums, ja dziivojat Latvijaa, pagaidaam tam nav legaala statusa.

Kad buusiet gatavas atklaat saviem tuvajiem savu orientaaciju un nejutiisiet vajadziibu sleepties, tad riikojiet savas "kaazas". Pagaidaam juus tam neesat gatavas.

P.S. Iedomaajamies savaadaak situaaciju, meitene dziivo ar chali, chalis saka gjimenei, ka vnk iziiree izstabu, pa kluso domaa appreceeties kaadaa eksotiskaa salaa, kuras papiiram nekaada seguma nav utt. Juus visas te bljautu kaa trakas, ka nafig taadas attieciibas un ka nekaadas kaazas nevajag. Tad pieejam taapat arii shim gadiijumam,ja kopdziives partnere tiek pasniegta kaa iirniece, tadpar kaazaam paaragri domaat.
26.03.2015 11:46 |
 
Reitings 37
Reģ: 25.01.2015
Pateikšu bezkaislīgi, ko nozīmē homoseksuālisms. Tā ir smaga karmiska problēma. Viendzimuma pārim bērnu nevar būt. Tas nozīmē, ka tava tūkstošiem gadu gaitā turpinātā dzimta ir pakļauta iznīcībai. Šajā dzīvē tev ir jāsamaksā par pagātnes kļūdām, tāpēc tevi piesaista pretējais dzimums..:-/
26.03.2015 11:56 |
 
Reitings 119
Reģ: 29.12.2014
Šajā dzīvē tev ir jāsamaksā par pagātnes kļūdām, tāpēc tevi piesaista pretējais dzimums..:-/

skarbi :D sapratāt visi? :D
26.03.2015 12:00 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Pēc šādiem komentāriem meitēns ielīda dziļāk skapī un aizslēdza durvis.
26.03.2015 12:02 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Un par ko es maksāju , ja man patīk abi dzimumi?!
26.03.2015 12:03 |
 
Reitings 37
Reģ: 25.01.2015
Taisnīgi, būtu īstais vārds;)
26.03.2015 12:04 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Lezbiešu pa*auza. :D
Atvainojos, bet tas ir vienīgais, kas nāk galvā.
26.03.2015 12:18 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Nu labi saprotu, nepatīk vīrieši, nu ok, dzīvo ar sievieti, man ta person igi pa jums visiem dīvaiņiem vienalga.
Bet kapēc Jums precēties? Lai papīrs būtu? Latvijā viņam nekāda spēka nav, tiesā šķiroties mantu nesadalīsiet :D

Esiet, kas esat, bet vecākiem vismaz traumu netaisat.
26.03.2015 12:20 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man šķiet, ka rīkojies tomēr nedaudz nepareizi. Tu paziņosi ne tikai par savu orientāciju, kas vien jau ir šoks jo nav norma, bet arī kāzas vēl visam klāt. Galīgi garām.
26.03.2015 12:59 |
 
Reitings 194
Reģ: 26.03.2015
Bet kapēc Jums precēties? Lai papīrs būtu? Latvijā viņam nekāda spēka nav, tiesā šķiroties mantu nesadalīsiet

Kam Tev precēties? Lai mantu dalītu? WTF domāšana.

Tā jau runā, ka patiesākā mīlestība nereti ir starp viendzimuma partneriem. Te tas arī pierādās. Heteroseksuāļi meklē iespēju "juridiski nokārtoties", kamēr homoseksuāliem pāriem tas ir mīlestības apliecinājums.

Speciāli reģistrējos, lai atbildētu autorei. Manā ģimenē pavisam nesen bija šāds gadījums. Visi esam katoļticīgie. Vēcāki māsīcu ilgi nevarēja pieņemt, kādu pus gadu, cik man zināms, nekontaktējās. Bet pagājušogad Ziemassvētkos salīga un arī plāno kāzas. Vecāki Tevi var pārsteigt, tikai dod viņiem laiku. Vēlu drosmi un, lai izdodas!
26.03.2015 13:03 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tev ir tikai 20 gadi. Nu kādas kāzas?! Tev darit nav ko?! Saprastu ja būtu kopā ar virieti un paliec stāvoklī, tad papīrus var sakārtot. Bet kāpēc tagad tada steiga?! Partnere uzspiež? Viņa tomēr daudz vecāka.
26.03.2015 13:04 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Neklausies tajos visos komentāros.
Ej, dari visu , ko esi ieplānojusi! ;)

Veiksmi :)
26.03.2015 13:09 |
 
Reitings 349
Reģ: 14.02.2012
Es autores vietā vispirms mēģinātu ar mammu tā netīšām aprunāties. Tā teikt zini man vienai draudzenei ir meitene. Nu kaut kā tā. Lai nebūtu pārāk liels šoks.(l)
26.03.2015 13:16 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Meitenes, bet kāzas ne visiem ir tikai papīrs ! Tas ir ,kas vairāk par vienkārši būt kopā vai es tevi mīlu tāpat un uz mūžu!

Vispār , autore , neklausies muļķībās, go for it, girl!
26.03.2015 15:50 |
 
Reitings 210
Reģ: 10.03.2015
Man personīgi nav nekas pret viendzimuma attiecībām. Es noteikti no sava bērna gribētu to dzirdēt daudz ātrāk, lai izrunātos un saprastu visu. Savādāk tā pēkšņi, precās un viss. Būtu sajūta, ka es savu bērnu nemaz nepazīstu un neesmu pazinusi. Ieteiktu izrunāties ar vecākiem, par kāzām uzreiz nē, tieši par tevi un kā tu jūties. Tev jāpaskaidrot, ka tāda tu esi. Ja vecāki tevi noraidīs, tad tev tas būs jāpieņem, jo piespiedu kārtā vecāku dēļ, nevari būt nelaimīga un būt kopā ar to ko nevēlies būt. Iespējams sākumā būs noraidoši, bet vēlāk to pieņems. Mūžīgi tu to neslēpsi, arī fakts, ka visu laiku dzīvosi kopā ar sivieti - tas jau būs ilglaicīgi. Agrāk vai vēlāk būs jāpaskaidro, kāpēc neveido atticības ar kādu vīrieti. Cik muļķīgi, ka mēs pieaugam, bet joprojām jāsatraucas par vecākiem un bez maz jāprasa viņu atļauja, kā dzīvot savu dzīvi. Katrs pats savas laimes kalējs.
26.03.2015 16:07 |
 
Reitings 11
Reģ: 25.03.2015
Paldies par jaukajiem vārdiem, meitenes! :)
Darīšu, kā teicāt. Vispirms pateikšu par attiecībām, kā tādām. Nezinu, kā lai saņemas. 100.g viskija noderēs! :D

Un kas var būt labs tajā ka sieviete ar sievieti sexso ? Vai tad kārtīgu , dzīvu p...i negribas izbaudīt ?

Nē, negribas! Arī ''nedzīvu'' neizmantoju! Katrs dzīvo savu dzīvi, kā grib.


Šajā dzīvē tev ir jāsamaksā par pagātnes kļūdām, tāpēc tevi piesaista pretējais dzimums..


ooooh :-D:-D smieklīgi.

Un tie raksti, par to, ka ''homoseksuālisms ir dziedējams'''- paldies par linku, bet atļaušos tādu marasmu nelasīt!

Jauku dienu visām/iem!
26.03.2015 16:29 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Es laikam esmu vienīgā, kam daudz pieņemamāk liekas tas, ka patīk savs dzimums, nevis kaut kādi foot fetish, sexting'i, zelta lietutiņi, mētelīšu virinātāji, svingeru klubi, krāpšana un simtiem tamlīdzīgas ar seksualitāti saistītas lietas, ko bieži dara tie, kuri skaitās straight
26.03.2015 17:07 |
 
Reitings 244
Reģ: 15.03.2015
lesbietes ir foras :)
26.03.2015 17:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits