Precos - kā pateikt?

 
Reitings 11
Reģ: 25.03.2015
Pat nezinu, kā lai šo diskusiju iesāk. Izveidoju jaunu profilu tieši šim nolūkam, jo dažas Cosmo meitenes mani zin un nēerti tā uzreiz atklāt situāciju.
Esmu iemīlējusies. Varbūt ne gluži tā, kā mani vecāki, radi to ir iedomājušies...
3 gadus esmu kopā ar ļoti skaistu, gudru, ne - Latvieti, ar kuru iepazinos ceļojuma laikā. Nu viņa dzīvo Latvijā. Jā, viņA. Draudzene dzīvo pie manis - ģimenei saku, ka izīrēju otru istabu, lai lētāk... :/ stulbi melot, bet mana ģimene ir ļoti ticīga un viendzimumu attiecības viņiem šķiet PILNĪGI nepieņemamas.
Draudzene ļooooti grib iet uz praidu, es arī, bet bail no tā, ka visur būs fotogrāfi, pēctām kāds savējais ieraudzīs un domās ''O, ko viņa praidā dara?''
Kopš 13 g.v. patīk meitenes, pirmās attiecības - 17 gados, tagad jau 20...nu, otrā puse, tā tuvāk 30 :D Biju nolēmusi ģimenei neteikt (draugi zin) līdz man tiešām būs NOPIETNAS attiecības. Nu, man tādas ir. Mēs gatavojamies precēties. Es protams, gribu viņus savās kāzās un būtu sāpināta līdz sirds dziļumiem, ja viņi dēļ šī visa neierastos. Bet kā lai es pasaku? Kāzas ir paredzētas nākamo gad, vasarā. Laiks ir, bet laikam vajadzētu iepriekš, laicīgi sagatavot...
Varbūt jums ir kādi ieteikumi, padomi? Kā jūs reaģētu ja jūsu bērns ''izlīstu no skapja''? Latvijā uz viendzimuma laulībām skatās kā uz nezin ko. Tieši tādēļ jaunieši slīkst depresijās vai dodas uz ārzemēm, kur LGBT cilvēkus vairāk pieņem. Jums tas liekas godīgi, normāli?
25.03.2015 23:30 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nu jāstāsta ir, visu mūžu jau neslēpsi, labāk ātrāk, nekā vēlāk.

No sākuma droši vien nebūs viegli ne vecākiem, ne Tev, iespējams viņi domās, ka tā ir tikai kaut kāda Tava kaprīze, mirkļa iegriba, bet es domāju, ka ar laiku viss nokārtosies, jo lai cik konservatīvi nešķistu vecāki, dažreiz viņi spēj mūs patiešām pārsteigt ar savu reakciju uz dažādiem pavērsieniem mūsu, savu bērnu dzīvēs-pārsteigt pozitīvā ziņā!

Vienīgi varbūt uzreiz nestāsti par plāniem precēties, pagaidi drusku, lai vispirms aprod ar faktu par orientāciju.

Lai veicas! :-)
26.03.2015 08:07 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Ja mana meita atklātu, ka ir homoseksuāla, es šo faktu pieņemtu un viņu atbalstītu, jo tas ir mans bērns. Ja viņa pateiktu, ka vēlas piedalīties praidā, sadotu pa kaklu. Tādu praidu dēļ arī ir šī negatīvā attieksme pret homoseksuāļiem.
26.03.2015 08:38 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Mīlošai ģimenei galvenais, lai viņu bērns ir laimīgs. Ja viņi nespēj to pieņemt un atbalstīt tevi, tad nav pelnījuši suakties par tavu ģimeni. Jādod gan laiks nedaudz aprast ar šo jauno ziņu, bet nu tās nedēļas, ne gadi.

Protams, ka savu dēlu atbalstīšu un mazāk nemīlēšu, ja viņš izrādīsies gejs. Ja divi cilvēki viens otru mīl un dara laimīgus, tad man ir vienalga, kāds ir viņu dzimums.

Praidus un citas izrādīšanās neatbalstu ne homo-, ne heteroseksuālu cilvēku izpildījumā.
26.03.2015 08:55 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
piekrītu viedoklim, ka par kāzām var pateikt vēlāk. Ja tās ir vasarā, tad mierīgi ziemā to var paziņot.
26.03.2015 08:57 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nu Latvijaa tev tocna nespiid, bet katraa zinaa dzive tava. Man geji/ lezbietes netraucee, bet visi tie praida gaajieni gan nepatik. Ja esi taads esi, ebt visiem jau tas nav jazin
26.03.2015 09:13 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Pat mamām .lv ie iebāzta šāda veida diskusija ,kuru nelasīja ,bet ar par viena dzimuma mīlestību .

Nesaprotu priekškam ,tiem gejiem un lezbēm ar sevi ir tā jalepjas un speciālā gājienā vel . Kapēc tad normālie cilvēki šādu gājienu netaisa ?

Un kas var būt labs tajā ka sieviete ar sievieti sexso ? Vai tad kārtīgu , dzīvu p...i negribas izbaudīt ?
26.03.2015 09:18 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Un kas var būt labs tajā ka sieviete ar sievieti sexso ? Vai tad kārtīgu , dzīvu p...i negribas izbaudīt ?

Es nesaprotu, Tu tiešām stulba esi vai izliecies??
26.03.2015 09:25 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Situācija tiešām sarežģīta, bet es laikam vispirms vienkārši pastāstītu, ka man nav un nebūs drauga, bet ir un būs draudzene...lai vecāki vispirms sagremo to informāciju un tad vēlāk paziņotu par kāzām ;)

Man ir draudzīgas attiecības ar vienu geju, jau kopš skolas laikiem...nezinu kā viņš to pasniedza vecākiem, bet zinu, ka viņa tēvs to ilgi nevarēja pieņemt, jo divi dēli un abi tādi...tagad laikam viss ir kārtībā, jo abiem dēliem ir otrās pusītes un visas ģimenes savstarpēji komunicē, cik zinu nav nekādu problēmu :)

Veiksmi jums! (l)
26.03.2015 09:28 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Tā ir Tava dzīve un Tev ir tiesības uz savu izvēli. Domāju, ka lai ko Tu darītu, tas nebūs viegli pateikt, tāpēc saki un tad jau pārējais viss ir vecāku un radu ziņā - vai respektēt, vai oponēt. Tas nav viegls ceļš Tev, jo tas ir Tavs ceļš. Tikai neļauj apkārtējiem cilvēkiem (pat tuvākajiem) un apstākļiem ietekmēt Tavu nostāju, ka gribi ar šo meiteni precēties.
26.03.2015 09:39 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Es arī domāju, ka noteikti nevajag sākt sarunu ar "Man patīk sievietes, man jau ilgu laiku ir draudzene un mēs precēsimies" :-D Tas būtu par traku pat saprotošākajiem vecākiem.

Nezinu, kādas Tev ir attiecības ar vecākiem, bet domāju, ka vislabāk mierīgi paskaidrot, kā Tu jūties, kādēļ neteici ātrāk utt, un to, ka Tev ir draudzene. Agrāk vai vēlāk vecāki to pieņems, tādēļ jau tie ir vecāki, ka mūs mīl, neskatoties ne uz ko.
26.03.2015 09:43 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
es ticu, ka viss nokārtoties. Cik jums brāļu māsu? ir? jo zinu vienu cilvēku, kas ir viens ģimenē bērns. Un arī ir kopā ar sava dzimuma partneri. Sākumā ģimene bija šokā. Klusums. Kādu brīdi bija bez kontakta, bet tad vecākiem laikam "atnāca vaļā", ka tā paliek vispār bez sava vienīgā bērna- ar kādu orientāciju lai arī viņš nebūtu.

Tāpēc -sākumā fakts. Lai nomierinās, tad- kāzas.
26.03.2015 09:50 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Es Tavā vietā sarunu iesāktu paziņojot, ka 3gadus ar kādu ir nopietnas attiecības un kādu laiku dzīvojam kopā. Tad, domājams, vecākiem rastos jautājums: kas VIŅŠ ir? Kāpēc neko neesi teikusi? Un tad arī pateiksi, tāpēc arī tik ilgi neko neesi teikusi jo viņš nav viņš, bet ir viņa..

Par kāzām gan vismaz līdz rudenim/ziemai nesaki.

Kāda būtu mana reakcija? nezinu, jo puika vēl ir mazs, par laimi vēl ir vismaz padsmit gadi, lai saprastu cik pieņemamas vai nepieņemamas man ir šāda veida orientācija manam bērnam.
26.03.2015 10:06 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Es nesaprotu, Tu tiešām stulba esi vai izliecies??

Bet ne visi atbalsta šitos praidus ...Un neatbalstu gejus / lezbietes . Tāds man viedoklis kaut negatīvs .

Varbūt šī diskusīja vispār veidota tam lai šīm tēmām pievērstu uzmanību lieku , un par to runātu .
26.03.2015 10:36 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Tony ., Tu uzrakstīji tā, kā homoseksuāli paši būtu izvēlējušies tādu dzīvi.

Vai tad kārtīgu , dzīvu p...i negribas izbaudīt ?

un ko darīt??? ar varu piespiest sevi gulēt ar veci?
26.03.2015 10:45 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Saki vecākiem kā ir nu būs viņiem šoks ,bet man jau šķiet ,ka mammas un tēti saprot visu.
Es novēlu savai meitai laimīgu nākotni un laimīgu dzīvi neatkarīgi no tā ar ko viņa guļ vai dzīvo :)
Ja ,par nākamo paaudzi vienmēr var kādu adoptēt :)

Lai veicas , un lai rūgts ;)
26.03.2015 10:58 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Es nesaprotu ,kā var patikt sieveitei , sieviete .

Lai guļ katrs ar ko grib .

Man tikkai tie praidi un pārējais tā besī .

Pat te forumā raksta ka grib iet ,parādīties .

Starp rindiņām var lasīt- Iešu praidu jo lepojos ar to ka esmu lezbiete .Kpaēc tad normāleim pāriem nav svētku dienas un gājiena ? Ka ir normāla ģimene , ģimeņu svētku gājieni nav ?
26.03.2015 11:13 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu es arī iešu praidā, kaut esmu precēta un ar bērnu!
Vispār daudzām sociālajām ( laikam nav pareiz apzīmējums , palabojiet mani !? ) grupām ir savas dienas un gājieni.
Ratu pastaigas, tēva,mātes diena , ģimenes diena ... Man piemēram nepatīk , ka dēļ kaut kādiem dumjiem maratoniem slēdz pus Rīgu , bet nu neko paciesos to dienu , vai tad grūti to vienu dienu pārdzīvot arī praida nīdējiem , ja jau tik ļoti traucē? Jo lielāka pretestība ,jo lielāku vēlmi tas rada.
26.03.2015 11:26 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt svarīgākais, ka bērns laimīgs. Labāk laimīga ar sievieti, nekā nelaimīga ar vīrieti vai vispār bez. Tā arī mēģini vecākiem šo pasniegt. Un saki, ja viņi Tevi mīl, tad mīl arī šādi un Tevi tas kā cilvēku nekādi nemaina.
26.03.2015 11:29 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Gazele-taisniiba jau ir,bet man darbaa bija viena meitene,kura vairaakus gadus bija lezbiete ,un beigu beigaas apreceejaas ar viirieti!


Tas pats skaitas uz bisksualitati.
Zinu sievieti, ari no sakuma domaju, ka lesbiete, bet teica ka biseksuala, dzivoja ar savu sievieti kopa, bet nokrapa ar viriest, un sieviete to uzzinaja, pameta. Izradas sieviete stavokli, un palika viena ar berninu. Bet tagad vis jau nokartojies.

Vai tad kārtīgu , dzīvu p...i negribas izbaudīt ?


Protams, ka negribas, doma logski. Un kada vel tur locekla baudisana.
Tev vaginu izbaudit negribas? nee, taapeec varbut tagad sapratisi.
Ir tak pieejamas dazadas paligmantinas, kuras izmanto dazadi orianteti pari.:-O
26.03.2015 11:35 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Un priekš kam jāiet uz to praidu? Īpaši jau nu Latvijā un ja satraucies, ka kāds Tevi pamanīs. Man tas šai situācijā liekas lieki. Parunā ar vecakiem vispirms, citādi tiešām, ja uzzinās no citām personām, viņi jutīsies sliktāk. Ja viņi Tevi vairs nepieņems, ko tad Tu iesāksi? Vai mainīsi orientāciju? Diez vai. Varbūt viņiem būs vajadzīgs ilgāks laiks, lai to saprastu, aptvertu...
26.03.2015 11:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits